Ask a question or
Order this book


Browse our books
Search our books
Book dealer info


Sanders jr. , Pete A. - ONTDEK HET GELUKSCENTRUM IN JE HERSENEN. Gebruik de Joy Touch voor meer vreugde, vertrouwen en evenwicht in elke situatie.

Title: ONTDEK HET GELUKSCENTRUM IN JE HERSENEN. Gebruik de Joy Touch voor meer vreugde, vertrouwen en evenwicht in elke situatie.
Description: Eeserveen, Akasha, 2009. 1e druk 320 pp. Pb. De emotionele hersenen zijn het gebied van de hersenen dat ons welbevinden vaak onnodig verslechtert en emoties opwekt zoals zorgen, pijn, boosheid en angst. In heldere taal, aangevuld met duidelijke tekeningen, wordt uiteengezet hoe je de emotionele hersenen tot een gelukscentrum kunt maken. De Joy Touch is een geluks-aanrakings-techniek om je gevoel van welzijn bewust te sturen. Deze methode is snel te leren, en eenmaal eigengemaakt kun je haar zonder problemen in elke situatie toepassen. In enkele momenten kun je je aanzienlijk beter voelen. nieuwstaat

Keywords: , , ,

Price: EUR 12.00 = appr. US$ 13.04 Seller: Antiquariaat Van Veen
- Book number: 71454