.
Catalogus van een belangrijke verzameling zeldzame en merkwaardige boeken der 17e - 19e eeuw. Het tweede gedeelte der bibliotheek van wijlen J.F.M. Scheepers te Rotterdam. Nederlandsche literatuur, volksboeken etc. Verkoping 13 en 14 december ...
J.L. Beijers, Utrecht, 1949, 78 pp., papieren omslag, iets beschadigd. 1138 kavelnummers.
Antiquariaat Looijestijn
Professional sellerBook number: 207155697
€ 7.50 [Appr.: US$ 8.05 | £UK 6.5 | JP¥ 1271]
Keywords: kunst boekenveiling