| ||||
|
|
|
|||
| found: 22 books |
De tuin van inzicht 1999. Linnen band met stofomslag. Pp: 72. Een Oostenrijkse vorstenzoon dwaalt in volledige zelfbetrokkenheid door het leven op zoek naar inzicht. ISBN: 9789020458329. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U232899 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Romans
Keywords: 9789020458329 | In shopping cart More information div> |
De tuin van inzicht 1999. Linnen band met stofomslag. Pp: 72. Een Oostenrijkse vorstenzoon dwaalt in volledige zelfbetrokkenheid door het leven op zoek naar inzicht. ISBN: 9789020458329. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1099594 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Romans
Keywords: 9789020458329 | In shopping cart More information div> |
De tuin van inzicht 1999. Linnen band met stofomslag. Pp: 72. Een Oostenrijkse vorstenzoon dwaalt in volledige zelfbetrokkenheid door het leven op zoek naar inzicht. ISBN: 9789020458329. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1328153 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Romans
Keywords: 9789020458329 | In shopping cart More information div> |
Twee bundeltjes van Menno Wigman, `De wereld bij avond` en Mark Boog `Alle dagen zijn van liefde`. Rotterdam/Amsterdam, Poetry International/Cossee/Prometheus 2006, 2x paperback, 24 pag. , porto 2,00 euro NL. Alleen in set te verkrijgen. Boekjes verkeren in zeer goede staat. . Book number: OU25608B/74456 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Alhucema. Revista Internacional de Teatro y Literatura Special: Antología de la poesía holandesa actual. Dauro Ed.: Albolote, 2010. Paperback, fine copy, 291 pp. Book number: 37078 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
| In shopping cart More information div> |
Limoenen voor Cochabamba. In: Zoetermeer literair tijdschrift boek tien, december 1997 Nijgh & Van Ditmar, 1997. Paperback. Pp: 136. [1e druk]. Vormg.: Jan-Maarten Buissant. Reisverhaal over Bolivia, later herdrukt in Nieuwe Oogst (1998). [Niet in Wuijts 2008]. Bevat verder een verslag van een interview met de rockband Oasis. * Het laatste nummer van Zoetermeer. Met index op de nrs. 1 t/m 10. Goed exemplaar. ISBN: 9789038887319. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1437054 € 6.95 [Appr.: US$ 8.72 | £UK 5.75 | JP¥ 694] Catalogue: Romans
Keywords: 9789038887319 | In shopping cart More information div> |
Optima Literair tijdschrift : Hafid Bouazza special. 20e jrg. nr. 2 - september 2002 Prometheus, 2002. Paperback. Pp: 126. [1e druk]. Vormg.: Marry van Baar. Literair tijdschrift, voor de gelegenheid samengesteld door Hafid Bouazza, met teksten van o.a. Bas Heijne, Ibn Al-Mu'Tazz, de Koran, Martin Bril en H.G. Wells. Als nieuw. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U82328 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Alleen in mijn gedichten kan ik wonen. De bekendste gedichten uit de Nederlandse literatuur. 1ste druk. Amsterdam, Prometheus. 2012. 309 p. Harde kaft. Book number: 90248 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Bloemlezing
Keywords: Bloemlezing Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
Dossier Wigman (GESIGNEERD) Den Dolder, het Vijfde Seizoen. 2006, First Edition. Soft Cover In a Folder, 322 x 234 Mm. 2 cahiers in een map Ongenummerde pagina's. Nederlands. Vrij naar Van Gogh. Drie maanden den Dolder Menno Wigman GESIGNEERD. tweede cahier; de orde van het woord, gedichten van anderen. Fine. Book number: 002042 € 100.00 [Appr.: US$ 125.46 | £UK 80.25 | JP¥ 9980]
Keywords: Menno Wigman / Den Dolder / Het Vijfde Seizoen / Poezie | In shopping cart More information div> |
Familie duurt een mensenleven lang. De honderd mooiste Nederlandse gedichten over vaders, moeders, dochters en zonen Ooievaar, 1999. Paperback. Pp: 135. Bloemlezing van gedichten van Nederlandstalige dichters over vaders, moeders, dochters en zoons. ISBN: 9789057134241. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2079147 € 3.99 [Appr.: US$ 5.01 | £UK 3.25 | JP¥ 398] Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789057134241 | In shopping cart More information div> |
Het gesticht. Drie maanden in Den Dolder Amsterdam, Prometheus. 2007. Paperback, genaaid met stofomslag; een van de 400 genummerde exemplaren verstuurd aan relaties van de uitgeverij t.g.v. jaarwisseling 2006-2007; hc-genummerd, gesigneerd onder colofon; fraai exemplaar. Signed by Author. Book number: 001387 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
| In shopping cart More information div> |
Het gesticht. Drie maanden Den Dolder. Amsterdam. Uitgeverij Prometheus. 2007. Original publisher's sewn paperback, pictorial front- & backcover, large 8vo: 104pp. illustrations, credits illustrations. Very fine copy - as new. ISBN: 9789044608960 Book number: 57342 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789044608960 | In shopping cart More information div> |
Nachtrit. Hilversum, Tungsten, 2011, poëziekaart, 11 x 16 cm. Gedrukt in rood, blauw en zwart. Book number: 20503 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Red ons van de dichters. Amsterdam, Prometheus, 2010, 1e druk. Paperback, 20 x 12,5 cm. 239 p. Noten, (Oorspronkelijke nieuwprijs = 19,95 euro), als nieuw. Book number: 16646 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur/Literature
Keywords: Literatuur/Literature Poezie/Poetry | In shopping cart More information div> |
A thing of beauty. De bekendste gedichten uit de wereldliteratuur Bert Bakker, 2007. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 387. ISBN: 9789035126039. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2051825 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789035126039 | In shopping cart More information div> |
A Thing of Beauty. De bekendste gedichten uit de wereldliteratuur. Amsterdam, Bert Bakker 2005, gebonden met stofomslag, 388 pag., Porto 6,75 euro NL. ISBN 9789035126039. In zeer goede staat.. Book number: OU25605B/73576 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
A Thing of Beauty. De bekendste gedichten uit de wereldliteratuur. Amsterdam. Uitgeverij Prometheus. 2009. Original publisher's paper-covered boards, title spine, pictorial dustjacket, thick 8vo: 388pp. list authors & poem, index first line. Very fine copy - as new. ISBN: 978-90-446-1205-9. Book number: 56109 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: 9789044612059 | In shopping cart More information div> |
Wat blijft. De mooiste gedichten van de eeuw Amsterdam, Bert Bakker , 1999. . Paperback, 264p., ISBN: 903512155 4, in goede staat. Book number: LT23/517 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Wat blijft. De mooiste Gedichten van de twintigste Eeuw Amsterdam, Ooievaar 2002 (tweede druk) Paperback 262 pag., porto 2,00 euro NL isbn 9789057136177 In goede staat. Book number: LP564/67789 € 5.90 [Appr.: US$ 7.4 | £UK 4.75 | JP¥ 589] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
De wereld bij avond 2006. Paperback. Pp: 12. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U1565212 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
De wereld bij avond Rotterdam/Amsterdam, Poetry International/Prometheus, 2006 (eerste druk) Paperback, 12 pag., porto 2,00 euro , isbn 9044608266. In zeer goede staat.. Book number: EMP286/57491 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
De wereld bij avond. Gedichten. Poetry International/ Prometheus. 2006, 1e Druk. (ISBN: 90 446 0826 6) Soft cover. Book, 12 blz. Nieuw. Book number: 013446 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: 9044608266 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |