| ||||
|
|
|
|||
| found: 1081 books on 44 pages. This is page 1 - Next page |
Gerard Walschap. Kritisch werk 1922-1926. GENT, KANTL, 2006. Gesigneerd door de auteur. Verzameld, ingeleid en geannoteerd door - Pb, gebrocheerd, 594 pp. Bibliografie en uitgebreid register. New Book number: 20060022 € 40.00 [Appr.: US$ 52.45 | £UK 33.25 | JP¥ 4027] Catalogue: WALSCHAP
| In shopping cart More information div> |
Gerard Walschap. Rebel & Missionaris Dedalus, 1990. 1e. Paperback, 270p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 4909 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
| In shopping cart More information div> |
De tweede grote vier Omnibus. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1963, ca. 500 pp. hard cover, 13.5 x 21.5 cm. ; in goede staat. Book number: 03757 € 4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
DE TWEEDE GROTE VIER OMNIBUS. Amsterdam, n.v. De Arbeiderspers, 1963., Gebonden, originele uitgeversomslag, 13,5x21,5cm, 430pp + 100 houtsneden van Frans Masereel. ¶ 100 houtsneden van Frans Masereel. Book number: 1891 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: litérature letterkunde | In shopping cart More information div> |
De tweede Grote Vier omnibus. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1963, 430 (excl. houtsneden) pp. geb.karton, 13.5 x 21.5 cm. De Stad met voorwoord van Jelle Troelstra; in behoorlijke staat. Book number: 02803 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
De tweede grote vier omnibus Arbeiderspers, 1963, 430 .pp, hard cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 250776&126B € 7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De tweede grote vier omnibus: Boefje, Duczika, Houtekiet en De stad De Arbeiderspers, Amsterdam, 1963. 1ste. Ingenaaid, hardcover met goudopdruk, meer dan 430 pp. met 100 houtsneden van Masereel van voorwoord voorzien door Troelstra, reproductie van tekening van T.A. Steinlen uit 1903, opdracht van een geefster. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 12913 € 7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Kunst | In shopping cart More information div> |
Romancomponenten van nu en altijd. Thema's uit het werk van Marnix Gijsen door Herman Teirlinck, Anton van Duinkerken, Gerard Walschap, Maurice Roelants & Marnix Gijsen. Antwerpen, Huis Osterrieth, 1959. Or. verguld perkament, 58+6p. ¶ Gedrukt op de persen van Joh. Enschedé en Zonen op verzoek van Maurits Naessens. Ontwerp S.L. Hartz. Gerard Walschap pag. 29 t/m 36. Zeer mooi bibliofiel boekje. Book number: 22373 € 35.00 [Appr.: US$ 45.9 | £UK 29.25 | JP¥ 3523] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Bibliofilie Duinkerken, A. van Enschedé, Joh. Gijsen, Marnix Hartz, S.L. Mechelen 2007 Nederlandse literatuur Perkament Roelants, M. Vlaamse literatuur Walschap, Gerard | In shopping cart More information div> |
Vlaanderen roept. Een bundel novellen,schetsen,verzen en artikelen van Lode Baekelmans,Herman de Cat, August Van Cauwelaert, P.Dieleman,Jan Eeckhout, W. van Griethuysen, Ernest Vanderhallen, Stan Hodister,Lode van Krinkelen,Marcel Matthijs, Wies Moen Bosch en Keuning. 2e druk 224pp zw/w foto's Book number: 101253260 € 16.50 [Appr.: US$ 21.64 | £UK 13.75 | JP¥ 1661]
Keywords: Letterkunde Hedendaagse,Letterkunde Algemeen | In shopping cart More information div> |
Vlaanderen roept. Een bundel novellen,schetsen,verzen en artikelen van Lode Baekelmans,Herman de Cat, August Van Cauwelaert, P.Dieleman,Jan Eeckhout, W. van Griethuysen, Ernest Vanderhallen, Stan Hodister,Lode van Krinkelen,Marcel Matthijs, Wies Moens,... Bosch en Keuning Baarn, s.d. 2e. Gebonden, Bandversiering Karel Hoekendijk, 224p, geïll., 18,5*25cm. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 144 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Letterkunde Algemeen,Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Het avondmaal. Amsterdam, Meulenhoff, (1968). Or. linnen, 176p. ¶ Eerste druk; goed exemplaar. Book number: 11196 € 8.50 [Appr.: US$ 11.15 | £UK 7.25 | JP¥ 856] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Bejegening van Christus Brugge/Utrecht, Desclée De Brouwer, 1967, 2de druk. Paperback, 140 pp, 19 x 12 cm. Binnenwerk gaaf. Geboorte, leven en lijden van Jezus Christus geprojecteerd tegen de twijfelzucht van de mens. Goed / good. Book number: 18328 € 3.50 [Appr.: US$ 4.59 | £UK 3 | JP¥ 352] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
De bejegening van Christus Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1940. Or. halflinnen, 150+2p. ¶ Eerste druk. Rug iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 11200 € 8.50 [Appr.: US$ 11.15 | £UK 7.25 | JP¥ 856] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Brieven. 1921-1950. 1951-1965. 1966-1989. Amsterdam (- Antwerpen), Nijgh & Van Ditmar, 1998, 2002. 3 Delen. Or. linnen met omslag, 1462+6; 1027+1; 899+5p. ¶ Mooie set van 3 delen met leeslinten; deel 1 met een ex-librisstempel op het eerste schutblad. Book number: 20047 € 75.00 [Appr.: US$ 98.35 | £UK 62.5 | JP¥ 7550] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Brieven Nederlandse literatuur Verzameld werk Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Carla. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar N.V., 1933. Or. linnen, 227+1p. ¶ Eerste druk. Zwarte Hofmanband (???) met goudgele opdruk; rugbelettering iets vervaagd; mooi exemplaar. Book number: 14166 € 27.50 [Appr.: US$ 36.06 | £UK 23 | JP¥ 2768] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Hofman, P.A.H. Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Celibaat. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1934. Or. linnen, 198+2p. ¶ Eerste druk. Bandontwerp en illustraties Jozef Cantré; titelpagina in rood en zwart; exlibris verso voorplat. Mooi exemplaar. Book number: 11165 € 25.00 [Appr.: US$ 32.78 | £UK 21 | JP¥ 2517] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Cantré, Jozef Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Celibaat. Brussel/ Rotterdam, Manteau/ Nijgh & Van Ditmar, 1942. Halflinnen. (2), 174 p. 4e druk. ¶ Gesigneerd door de auteur op de titelpagina met de datering '29-10-45'. Book number: 258686 € 20.00 [Appr.: US$ 26.23 | £UK 16.75 | JP¥ 2013]
| In shopping cart More information div> |
De consul Amsterdam, Meulenhoff, zonder jaar. Paperback, 137 pp, 20 cm. Goed / good. Book number: 15917 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Czlowiek Dobrej Woli. Warszawa, Czytelnik, 1982. Or. omslag (paperback), 241+3p. ¶ Poolse vertaling van 'Een mens van goede wil'. Omslag iets verkleurd; verder goed exemplaar. Book number: 26276 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Poolse literatuur Vertalingen Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Denise. Traduit du flamand par Robert de Vroylande. (Bruxelles), Editions de la Toison d'Or, (1944). Or. omslag, 327+5p. ¶ Van Assche V, 22. Omslag verkleurd en gespikkeld; verder goed exemplaar. Book number: 26273 € 6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Franse literatuur Nederlandse literatuur Vertalingen Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Denise Amsterdam, Van Kampen, z.j. (c. 1960). Druk: 4de druk. octavo, linnen, 221 pp. Enig roest; goed. ¶ Boeiende Vlaamse roman van anti-clericale auteur. Book number: 6414 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: ; ; | In shopping cart More information div> |
De dood in het dorp. 2e Druk (= derde druk). Antwerpen, N.V. De Nederlandsche Boekhandel, z.j. (1942). Or. halflinnen, 113+3p. ¶ Mooi exemplaar van de weinig voorkomende halflinnen variant. Book number: 20058 € 8.50 [Appr.: US$ 11.15 | £UK 7.25 | JP¥ 856] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Eric. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar N.V., 1931. Or. linnen, 162+2p. ¶ Eerste druk. Zwarte Hofmanband (??) met blauwe opdruk; rug minimaal verkleurd. Zeer mooi exemplaar. Book number: 11163 € 25.00 [Appr.: US$ 32.78 | £UK 21 | JP¥ 2517] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Hofman, P.A.H. Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Familie Roothooft. Brussel, Uitg. Mij A. Manteau N.V. - Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, z.j. Or. omslag, 444+2p. ¶ De verzameluitgave van Adelaïde - Eric - Carla. Omslag aan randen wat beschadigd; goed exemplaar. Book number: 11189 € 8.50 [Appr.: US$ 11.15 | £UK 7.25 | JP¥ 856] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Francaise Amsterdam, Meulenhoff, z.j. [1957], 1ste druk. Linnen band met stofomslag/with dustjacket, 159 pp, 21 x 13,5 cm. Over een vrouw die te gronde gaat aan haar (verhevigde?) opvatting van zuivere en onbaatzuchtige liefde. Goed / good. Book number: 4606 € 3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: roman | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page