| ||||
|
|
|
|||
| found: 167 books on 7 pages. This is page 1 - Next page |
Groot Chinees kookboek Laren, Uitgeverij Luitingh. 1975. Hardcover, 8vo. De stofomslag vertoont bovenaan de rug een beschadiging. 452 p. Zeer goed. Book number: 002010 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Gastronomy
| In shopping cart More information div> |
Groot Chinees kookboek Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; 1975; Luitingh, Laren; 452pp.; Rug en deel voorzijde stofomslag erg verkleurd / verder goed -- Conditie: Redelijk Book number: 131340 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Voeding/Kookboeken
Keywords: Kookboeken | In shopping cart More information div> |
Groot Chinees Kookboek (bewerking Beb Vuyk)`. Luitingh 1975, 452 pp. hardcover., linnen met stofomslag (rug omslag verkleurd, bbeschadigd), ills, register, 14x22 /4. -- 't DuveltjeBook number: 1030-260 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Koken Cooking Culinair
| In shopping cart More information div> |
Kort geding. Een bloemlezing uit de moderne verhalen-literatuur Amsterdam, Van Gennep. 1969, 5e druk. Paperback, Ill.: niet geïllustreerd. Samenstelling J.J. Oversteegen. Goed. Book number: 009593 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
In Indië geweest. Schrijversprentenboek 30 nederlands Letterkundig museum en documentatiecentrum, Amsterdam. Em. Querido's uitgeverij bv. 1990. Geïll. 130 pag. Book number: 101440404 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Ned.-Indië | In shopping cart More information div> |
Genie en wereld: Multatuli Hasselt, 1970, 319 .pp, hard cover, 16 x 24 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 22239&386E € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Two Tales Of The East Indies Unknown, Periplus (HK) Ltd. 2000, Reprint. (ISBN: 9625936289) Paperback. 202 pages. Book appears to have hardly been read and is in As new condition throughout. The Last House In The World- Describes Life On The Remote Eastern Island Of Buru. As New/None Issued. Book number: 041755 USD 7.60 [Appr.: EURO 6.25 | £UK 5 | JP¥ 605] Catalogue: Literature - Classic
Keywords: 9625936289 | In shopping cart More information div> |
Multatuli. Hasselt. Uitgeverij Heideland-Orbis N.V. 1970. Original publisher's green plastic hardback, title spine and frontcover, red ribbon, 8vo; maps on endpapers, 322pp. 9 contributions, 6 tipped-in coloured plates, very richly illustrated, notes/bibliographical notes. In board slipcase. NEDERLANDSE TEKST. Very fine copy. Volume Series: Genie en wereld. Book number: 13936 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Moderne Indonesische verhalen. Amsterdam, Polak & Van Gennep, 1967. Paperback. 192pp. Verkl. woordenlijst. Book number: 11848 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Indonesie/Indonesia
Keywords: indonesie/indonesia literatuur Nederland proza verhalen | In shopping cart More information div> |
Een vallei in de steentijd 1990. Pp: 203. Beschrijving van het leven van een Papoeavolk in de Centrale Berglanden van Irian Jaya zoals zich dat in de jaren zestig afspeelde. ISBN: 9789025468309. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1889510 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Reizen en landen
Keywords: 9789025468309 | In shopping cart More information div> |
De zonen van nopoe. Een kroniek uit het steentijdperk 1964. Pp: 259. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U2066308 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Reizen en landen
| In shopping cart More information div> |
Groot Chinees kookboek 1975. Hardcover. Pp: 452. ISBN: 9789024502493. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1388499 € 9.95 [Appr.: US$ 12.48 | £UK 8 | JP¥ 993] Catalogue: Koken
Keywords: 9789024502493 | In shopping cart More information div> |
De bevrijding in de Oost. De bevrijdinsdagen van Rob Nieuwenhuys, Agnes Newton Keith, Beb Vuyk, . F. Jacobs, Paula Gomes, Eric Lomax en anderen. Amsterdam Meulenhoff 1995 125 p. paperback 12 x 19 cm. Als nieuw ¶ Meulenhoff Pocket Editie Book number: 1206 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: history world war II asia liberation | In shopping cart More information div> |
Oriëntatie, Nr 44, Jan/Jun 1952, 402-496p, met foto's, ing, ¶ K. Neys, W.A. Braasem, J.E. Tatengkeng, Idrus Book number: 3404 € 13.50 [Appr.: US$ 16.94 | £UK 11 | JP¥ 1347]
Keywords: Holland books on books literature East Indies | In shopping cart More information div> |
Bij het scheiden van de markt. Bloemlezing uit de Indische letterkunde van 1935 tot heden Querido, Amsterdam, 1965. 2de. Salamanderpockt, 74, 208 pp., rug beschadigd, inleiding R. Nieuwenhuys. matig. -- KIEN BoekenBook number: 14629 € 2.80 [Appr.: US$ 3.51 | £UK 2.25 | JP¥ 279] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Kort geding. Amsterdam, Polak & Van Gennep, 1963. Paperback(naam op schutblad). 216pp. Book number: 24702 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza verhalen Gerard Reve | In shopping cart More information div> |
Een broer in Brazilië Paperback; 1983; Veen uitgevers, Utrecht/Antwerpen; 119pp.; Conditie: Goed Book number: 060597 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur/Nederlands
Keywords: Brazilië, Nederlands | In shopping cart More information div> |
Een broer in Brazilië. Utr./Antw., Veen, 1983. 1ste druk. Oorspr. omslag. 119 pag. Book number: 3597 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; | In shopping cart More information div> |
EEN BROER IN BRAZILIE Veen 1983. Paperback 120 pp. Goed. -- Boek na BoekBook number: A19625 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
Een broer in Brazilië Querido 1971, 119 pag., paperback, leesspoortje. Book number: 6864 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederlandstalige literatuur | In shopping cart More information div> |
Een broer in Brazilie Amsterdam, EM. Querido's Uitgeverij 1971 (eerste druk) paperback, porto 2,00 euro, isbn 9021411334, in goede staat.. Book number: CP603/12514 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
Een broer in Brazilië; A'dam, Querido, 1971, 1e, 120p., garenloos, omslag Ary Langbroek Book number: 0088 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Reisverhalen
Keywords: reisverhalen | In shopping cart More information div> |
Een broer in Brazilie Utrecht/ Antwerpen, Veen, 1983. Druk: 1ste druk 1971. octavo, garenloos, 119 pp. keurig. ¶ XV. Afrekening van de auteur met haar jongere broer uit Brazilie die zij daar in 1971 opzocht. Hun gemeenschappelijke Indische jeugd komt natuurlijk ter sprake. Book number: 12114 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlands Indië/Indonesië: Egodocumenten
Keywords: ; LETTEREN; REISVERHAAL; | In shopping cart More information div> |
Een broer in Brazilie Uitgever: Veen Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789020403336 -- Budget BoekBook number: 12337 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789020403336 | In shopping cart More information div> |
La dernière maison du monde. LA SIXAINE. 1946. In-12 Carré. Broché, Jaquette. Etat d'usage. Couv. défraîchie. Dos satisfaisant. Intérieur frais. 172 pages. Traces de mouillures sur les plats et la jaquette couleurs. ¶ Traduit par Marcel Mathieu. -- Le-livre.comBook number: RO80023478 € 14.90 [Appr.: US$ 18.69 | £UK 12 | JP¥ 1487]
Keywords: Littératures anglaise et anglo-saxonne | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page