ascending
descending
found: 167 books on 7 pages. This is page 1
- Next page

BLEY MILLER, GLORIA / VERT. BEB VUYK
Groot Chinees kookboek
Laren, Uitgeverij Luitingh. 1975. Hardcover, 8vo. De stofomslag vertoont bovenaan de rug een beschadiging. 452 p. Zeer goed.
Book number: 002010
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Gastronomy
In shopping cart

More information

 -
BLEY MILLER, GLORIA & VUYK, BEB
Groot Chinees kookboek
Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; 1975; Luitingh, Laren; 452pp.; Rug en deel voorzijde stofomslag erg verkleurd / verder goed -- Conditie: Redelijk
Book number: 131340
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Kookboeken
In shopping cart

More information

BLEY MILLER, GLORIA (BEW. BEB VUYK)
Groot Chinees Kookboek (bewerking Beb Vuyk)`.
Luitingh 1975, 452 pp. hardcover., linnen met stofomslag (rug omslag verkleurd, bbeschadigd), ills, register, 14x22 /4.
Book number: 1030-260
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

CLAUS, HUGO, A. KOOLHAAS, HARRY MULISCH, LOUIS PAUL BOON, A. ALBERTS, HUGO RAES, JAN WOLKERS, G.K. VAN HET REVE, BEB VUYK, WARD RUYSLINCK EN LEO VROMAN
Kort geding. Een bloemlezing uit de moderne verhalen-literatuur
Amsterdam, Van Gennep. 1969, 5e druk. Paperback, Ill.: niet geïllustreerd. Samenstelling J.J. Oversteegen. Goed.
Book number: 009593
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Keywords: niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

DERMOÛT, MARIA/ H. J. FRIEDERICY/ BEB VUYK
In Indië geweest. Schrijversprentenboek 30
nederlands Letterkundig museum en documentatiecentrum, Amsterdam. Em. Querido's uitgeverij bv. 1990. Geïll. 130 pag.
Book number: 101440404
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Ned.-Indië
In shopping cart

More information

ETT HENRI A. - HAASSE HELLA S. - HUYGENS G.W. - JANSSENS MARCEL - DE LEEUWE H.J.J. - RESINK G.J. - SCHMOOK GER - SPIGT P. - STUIVELING GARMT - VUYK BEB - WERTHEIM W.F.
Genie en wereld: Multatuli
Hasselt, 1970, 319 .pp, hard cover, 16 x 24 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 22239&386E
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

 -
VUYK BEB; FRIEDERICY H. F
Two Tales Of The East Indies
Unknown, Periplus (HK) Ltd. 2000, Reprint. (ISBN: 9625936289) Paperback. 202 pages. Book appears to have hardly been read and is in As new condition throughout. The Last House In The World- Describes Life On The Remote Eastern Island Of Buru. As New/None Issued.
Book number: 041755
USD 7.60 [Appr.: EURO 6.25 | £UK 5 | JP¥ 605]
Keywords: 9625936289
In shopping cart

More information

HAASSE, HELLA S. & BEB VUYK & GARMT STUIVELING [ET AL.].
Multatuli.
Hasselt. Uitgeverij Heideland-Orbis N.V. 1970. Original publisher's green plastic hardback, title spine and frontcover, red ribbon, 8vo; maps on endpapers, 322pp. 9 contributions, 6 tipped-in coloured plates, very richly illustrated, notes/bibliographical notes. In board slipcase. NEDERLANDSE TEKST. Very fine copy. Volume Series: Genie en wereld.
Book number: 13936
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

IDROES.(EN VELE ANDEREN).; VUYK, BEB. & A. TEEUW.(SAMENST.).
Moderne Indonesische verhalen.
Amsterdam, Polak & Van Gennep, 1967. Paperback. 192pp. Verkl. woordenlijst.
Book number: 11848
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: indonesie/indonesia literatuur Nederland proza verhalen
In shopping cart

More information

MATTHIESSEN, PETER & VUYK, BEB
Een vallei in de steentijd
1990. Pp: 203. Beschrijving van het leven van een Papoeavolk in de Centrale Berglanden van Irian Jaya zoals zich dat in de jaren zestig afspeelde. ISBN: 9789025468309. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1889510
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Reizen en landen
Keywords: 9789025468309
In shopping cart

More information

MATTHIESSEN, PETER & VUYK, BEB
De zonen van nopoe. Een kroniek uit het steentijdperk
1964. Pp: 259. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U2066308
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Reizen en landen
In shopping cart

More information

MILLER, GLORIA BLEY & VUYK, BEB & WASKOWSKY, RIEKUS
Groot Chinees kookboek
1975. Hardcover. Pp: 452. ISBN: 9789024502493. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1388499
€  9.95 [Appr.: US$ 12.48 | £UK 8 | JP¥ 993]
Catalogue: Koken
Keywords: 9789024502493
In shopping cart

More information

NIEUWENHUYS, ROB / VUYK, BEB / LOMAX, ERIC / E. A.
De bevrijding in de Oost. De bevrijdinsdagen van Rob Nieuwenhuys, Agnes Newton Keith, Beb Vuyk, . F. Jacobs, Paula Gomes, Eric Lomax en anderen.
Amsterdam Meulenhoff 1995 125 p. paperback 12 x 19 cm. Als nieuw
¶ Meulenhoff Pocket Editie
Book number: 1206
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: history world war II asia liberation
In shopping cart

More information

ORIENTATIE -- NIEUWENHUYS, R.. BEERLING, R.F..VUYK, BEB (ED):
Oriëntatie, Nr 44,
Jan/Jun 1952, 402-496p, met foto's, ing,
¶ K. Neys, W.A. Braasem, J.E. Tatengkeng, Idrus
Book number: 3404
€  13.50 [Appr.: US$ 16.94 | £UK 11 | JP¥ 1347]
Keywords: Holland books on books literature East Indies
In shopping cart

More information

PERRON, E. DU, F. SPRINGER, BEB VUYK, W. WALRAVEN, E. BRETON DE NIJS, AYA ZIKKEN, A.L. SCHNEIDERS, A. ALBERTS E,A.
Bij het scheiden van de markt. Bloemlezing uit de Indische letterkunde van 1935 tot heden
Querido, Amsterdam, 1965. 2de. Salamanderpockt, 74, 208 pp., rug beschadigd, inleiding R. Nieuwenhuys. matig.
Book number: 14629
€  2.80 [Appr.: US$ 3.51 | £UK 2.25 | JP¥ 279]
In shopping cart

More information

REVE, G.K. VAN HET.; VUYK, BEB.; WOLKERS, JAN.(EN ANDEREN).
Kort geding.
Amsterdam, Polak & Van Gennep, 1963. Paperback(naam op schutblad). 216pp.
Book number: 24702
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza verhalen Gerard Reve
In shopping cart

More information

 -
VUYK, BEB
Een broer in Brazilië
Paperback; 1983; Veen uitgevers, Utrecht/Antwerpen; 119pp.; Conditie: Goed
Book number: 060597
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Brazilië, Nederlands
In shopping cart

More information

VUYK, BEB.
Een broer in Brazilië.
Utr./Antw., Veen, 1983. 1ste druk. Oorspr. omslag. 119 pag.
Book number: 3597
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ;
In shopping cart

More information

VUYK, BEB
EEN BROER IN BRAZILIE
Veen 1983. Paperback 120 pp. Goed.
Book number: A19625
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

VUYK BEB
Een broer in Brazilië
Querido 1971, 119 pag., paperback, leesspoortje.
Book number: 6864
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederlandstalige literatuur
In shopping cart

More information

 -
VUYK, BEB
Een broer in Brazilie
Amsterdam, EM. Querido's Uitgeverij 1971 (eerste druk) paperback, porto 2,00 euro, isbn 9021411334, in goede staat..
Book number: CP603/12514
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

VUYK, BEB,
Een broer in Brazilië;
A'dam, Querido, 1971, 1e, 120p., garenloos, omslag Ary Langbroek
Book number: 0088
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Reisverhalen
Keywords: reisverhalen
In shopping cart

More information

VUYK, BEB
Een broer in Brazilie
Utrecht/ Antwerpen, Veen, 1983. Druk: 1ste druk 1971. octavo, garenloos, 119 pp. keurig.
¶ XV. Afrekening van de auteur met haar jongere broer uit Brazilie die zij daar in 1971 opzocht. Hun gemeenschappelijke Indische jeugd komt natuurlijk ter sprake.
Book number: 12114
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: ; LETTEREN; REISVERHAAL;
In shopping cart

More information

VUYK, BEB
Een broer in Brazilie
Uitgever: Veen Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789020403336
Book number: 12337
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789020403336
In shopping cart

More information

 -
VUYK BEB
La dernière maison du monde.
LA SIXAINE. 1946. In-12 Carré. Broché, Jaquette. Etat d'usage. Couv. défraîchie. Dos satisfaisant. Intérieur frais. 172 pages. Traces de mouillures sur les plats et la jaquette couleurs.
¶ Traduit par Marcel Mathieu.
Book number: RO80023478
€  14.90 [Appr.: US$ 18.69 | £UK 12 | JP¥ 1487]
Keywords: Littératures anglaise et anglo-saxonne
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page

New Search