| ||||
|
|
|
|||
| found: 448 books on 18 pages. This is page 1 - Next page |
Collectie van ca. 85 knipsels. ¶ Leuke collectie uit de periode 1947-1980. Book number: 29093 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
| In shopping cart More information div> |
Het liegend Konijn: tijdschrift voor hedendaagse Nederlandstalige poëzie. Jaargang 1- nummer 2. Oktober 2003. Van Halewuck, Leuven & Meulenhoff: Amsterdam, 2003. Paperback, 21x14x0,5 cm, 101 pp. Goede staat.(ISBN: 9056174746). Please order first, before collecting books from our shop. Book number: 21737 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Poëzie
Keywords: 9056174746 | In shopping cart More information div> |
Bzzlletin 234 [themanummer]: Belcampo. 25e jaargang nr. 234 / maart 1996 BZZTôH, 1978. Paperback. Pp: 120. [1e druk]. Artikelen en bijdragen van o.a. Anthony Mertens, Jean Paul Franssens, Emile Hensen, Peter-Paul Verbeek, etc. Verder interviews met Louis Ferron en Leo Vroman. Geïllustreerd met zwart-wit foto's en platen. Goed exemplaar, vage bibliotheekstempel op voorplat. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U55080 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Merlyn. Tweemaandelijks literair tijdschrift, derde jaargang, nummer 3, mei 1965 Polak & Van Gennep, Amsterdam, 1965. 1ste. Paperback, 90 pp. Met bijdragen over: Hendrik de Vries, Hoorninks Vis, De laatste Koolhaas, Analyse en oordeel, e.a. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 23574 € 6.90 [Appr.: US$ 8.66 | £UK 5.75 | JP¥ 689] Catalogue: Tijdschriften
Keywords: Letterkunde Algemeen, Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Is De Aarde Van U. K+V, Arnhem: 1995. Softcover. Very good condition. Dutch Text. ¶ 122 pages. Book number: 52527X1 USD 45.00 [Appr.: EURO 36 | £UK 28.75 | JP¥ 3580] Catalogue: ESSAYS
Keywords: ( ). 9090081763 | In shopping cart More information div> |
Ruimte. Driemaandelijks cahier.no. 18 December 1962. Mens worden Hilversum Paul Brand 1962 112 pp. ing. pap . met stofomslag van Aldert Witte 14 x 21, 5 cm. Met illustraties van Roger Chailloux Book number: 1902 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: literature 20th century | In shopping cart More information div> |
Gedichten in de aanbieding. (Arnhem, PlaatsMaken, 1994). Papieren boodschappenzak gevuld met een blik, drie kartonnen verpakkingen, een kassabon en een briefje met 'produktinformatie'. ¶ Buitengewoon origineel eindexamenproject aan de Rietveld Academie in de vorm van een gevulde boodschappenzak. De zak is bedrukt met een regel van Jan Arends: 'er is nog nooit een mens geweest die een korrel aarde heeft bezeten'. In de zak zit een conservenblik, waarvan de wikkel bedrukt is met het gedicht 'Plataan' van Judith Herzberg, een wasmiddeldoosje met een gedicht van Leo Vroman, een sigarettenverpakking met een gedicht van Gerrit Achterberg, een doosje met een gedicht van Jan Emmens en een originele kassabon met een gedicht van Dingeman Kuilman. Het geheel is gerealiseerd in zeefdruk door het Grafisch Centrum Arnhem in een oplage van 250 exemplaren. We kunnen ons die grote oplage nauwelijks voorstellen. Book number: 25283 € 70.00 [Appr.: US$ 87.82 | £UK 56.25 | JP¥ 6986]
| In shopping cart More information div> |
- DE ZEVEN HOOFDZONDEN. [7 aquarellen (in reproductie) met een tekst van resp. Pater Frater Boefjes O.F.M. (=W.F. Hermans), Remco Campert, Jan Donkers, Judith Herzberg, Kees van Kooten, Hugo Raes en Leo Vroman]. A'dam, Rap, 1970. 1ste druk. Linnen met l.besch. stofomslag. 101 pag. Book number: 10557 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; Illustrations | In shopping cart More information div> |
Kort geding. Een bloemlezing uit de moderne verhalen-literatuur Amsterdam, Van Gennep. 1969, 5e druk. Paperback, Ill.: niet geïllustreerd. Samenstelling J.J. Oversteegen. Goed. Book number: 009593 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Een deken van herinnering. Gevolgd door het gedicht De laatste wereldvrede van Leo Vroman Meulenhoff, 1998. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 16. Vormg.: Steven van der Gaauw. Toespraak, gehouden op 4 mei 1998 in de Nieuwe Kerk te Amsterdam, voorafgaand aan de Nationale Dodenherdenking. ISBN: 9789029057547. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U67481 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Krijgsgeschiedenis
Keywords: 9789029057547 | In shopping cart More information div> |
Sprookjes van anderen, moderne Nederlandse en Vlaamse sprookjes. Laren, Walva Boek, paperback, 134 pag., porto 2,00 euro, ISBN 9066751096, in goede staat.. Book number: MP1066/37551 € 6.95 [Appr.: US$ 8.72 | £UK 5.75 | JP¥ 694] Catalogue: Sprookjes
| In shopping cart More information div> |
Singel 262 Amsterdam, Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij/Querido. 1948, 1e druk. ingenaaid, Ill.: foto's en illustraties. literatuur uitgevers. Met fondslijst ABC-Querido. Goed. Book number: 026522 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: literatuur uitgevers foto's en illustraties | In shopping cart More information div> |
Some scholarly comments s-Gravenhage, Stols, 1955. ingenaaid, Naam en ex libris op schutblad op schutblad; verkleurd. Genummerde oplaag van 1000 exx. Book number: 10034 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Brieven over en weer. 1ste druk. Amsterdam, Querido. 1977. 148 p. Paperback. * Licht verkleurd. Book number: 42778 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Brieven
Keywords: Brieven Literatuur, Nederlandse | In shopping cart More information div> |
Brieven over en weer Paperback; 1977; Querido, Amsterdam; 148pp.; Conditie: Goed Book number: 129945 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur/Nederlands
Keywords: Nederlands | In shopping cart More information div> |
Brieven over en weer Amsterdam, Querido, 1977. Druk: 1ste druk. octavo, garenloos, 148 pp. zw/w tekeningetjes van Vroman . Netjes. ¶ Verantwoording, noten, register. Getekende portretten op achtreplat. Briefwisseling van 1940 tot 1969 tussen Greshoff en Vroman, van en naart Batavia, Kaapstad en New York. Uitgegeven, ingeleid en geannoteerd door Sjoerd van Faassen. Book number: 6418 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: ; . ; ; | In shopping cart More information div> |
Brieven over en weer Querido 1977, 148 pag., paperback, register, conditie goed. Book number: 9789 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Nederlandstalige auteurs | In shopping cart More information div> |
Brieven over en weer Amsterdam, Em. Querido 1977 (eerste druk) paperback, 148 pp., porto 2,00 euro isbn 9021413055 in goede staat, , uitgegeven, ingeleid en geannoteerd door Sjoerd van Faassen. Book number: EJK206/72216 € 2.99 [Appr.: US$ 3.75 | £UK 2.5 | JP¥ 298] Catalogue: Briefwisseling
| In shopping cart More information div> |
Brieven over en weer Amsterdam, Em. Querido 1977 paperback 148 pag., porto 2,00 euro NL isbn 9021413055 Kaft en rug zijn wat verkleurd, verder in goede staat. Book number: LP1006/65861 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Biografie
| In shopping cart More information div> |
Brieven over en weer. Querido 1977, 1ste, ing., . Book number: 2135 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Brieven over en weer (uitg., inl. en ann. Sjoerd van Faassen); A'dam, Querido, 1977, 1e, 148p., garenloos, omslag Ary Langbroek, reg., als nieuw, Book number: 17955 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Brieven Over En Weer Amsterdam, Querido. 1977, First Edition. (ISBN: 9021413035) Pb. 148p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 017474 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Literature
Keywords: 9021413035 | In shopping cart More information div> |
Het oog van de meester. Vestdijk als recensent. Nijgh & Van Ditmar, 1998, paperback, Vestdijk-jaarboek 1998. 9789038878171 . Book number: 117814519 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: secundair
| In shopping cart More information div> |
'ik, Systeem, de Werkelijkheid' 195/200 Gent, Druksel. 2007, Limited and Numbered. Sewn. Text: Dutch. Unpaginated, with a fine tipped-in reliëf illustration of artist Jus Juchtmans. Dust jacket. A fine collector's item in perfect condition. Book number: 003171 € 29.50 [Appr.: US$ 37.01 | £UK 23.75 | JP¥ 2944] Catalogue: Ephemera
Keywords: Jus Juchtmans Jan Lauwereyns Leo Vroman | In shopping cart More information div> |
De Trapeze. Deel 10 groningen, Wolters-Noordhoff z j /1971 ill Thomas Koolhaas 1e en 3e dr. - Gebrocheerd Book number: J47236 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | - Next page