ascending
descending
found: 1024 books on 41 pages. This is page 1
- Next page

RECHTEREN ALTENA, PROF. DR. J.Q. VAN (INLEIDING); VRIES, THEUN DE (LEVENSBESCHRIJVING)
Henriet. Met een inleiding door Prof. Dr. J.Q. van Regteren Altena en een levensbeschrijving van den kunstenaar door Theun de Vries.
Amsterdam, Republiek der Letteren. 1946, 160 pp. gebonden met stofomslag, folio. (stofomslag aan de randen wat beschadigd). in goede staat.
Book number: 012981
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
In shopping cart

More information

VRIES THEUN BEWERKT
zevenklappers en lampions chinese kinderrijmen
Den Haag, omniboek, 1979, gebonden, kaft iets vergeeld, verder goed
Book number: 8104417
€  3.50 [Appr.: US$ 4.56 | £UK 3 | JP¥ 350]
In shopping cart

More information

BIJDRAGEN VAN: ENGELMAN, JAN (RED.); KUYLE, ALBERT (RED); KUITENBROUWER, HENK (RED); VRIES, THEUN DE; DUINKERKEN, ANTON VAN (RED); EYCK, CHARLES; BOURBON, LOUIS DE, JUSTUS; SCHREURS, JAC.; ERENS, EMILE; HELMAN, ALBERT; KUITENBROUWER, HENK; KEMP, PIERRE; O
De Gemeenschap JAARGANG 9 - 1933
Utrecht: De Gemeenschap Uitgevers, 1933. 1e druk, Halflinnen gebonden met marmeren platten en vergulde letters op rug. 8vo, 704pp. 9e Jaargang - 1933 (alle nrs. compleet). Alle nrs met omslag ingebonden! Met vele foto's en tekeningen geillustreerd o. a. door Charles Eyck, Josef Cantré. Inhoud en band in zeer goede staat. (Please inquire before collecting in our bookstore) *** In deze binding hebben we ook nog andere complete jaargangen.
Book number: 60790.LSE
€  55.00 [Appr.: US$ 71.73 | £UK 45.75 | JP¥ 5498]
In shopping cart

More information

BOEKENWEEKGESCHENK. & VRIES, THEUN DE.
Het zwaard. de zee en het valse hart - Theun de Vries.
BOEKENWEEKGESCHENK 1966.
Book number: 9608
€  2.00 [Appr.: US$ 2.61 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk
In shopping cart

More information

BOSKMA, PIETER, THEUN DE VRIES (VERT)
Yn tongen
Triona Pers, 2000. in het fries vertaalde gedichten, omslag handgedrukt en -gebonden, binnenwerk offset.
Book number: 60130
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
Keywords: http://www.zolderman.nl/uitgaven/boskma.html
In shopping cart

More information

BRANDLOGT WALTER / CAMPERT JAN / DAALDER D.L. / HELMAN ALBERT / KELK C.J. / KEMP MATHIAS / MEERTENS P.J. / STRIJBOS JAN / THIJSSE JAC. P. DR. / VEEN TER H.N. PROF. DR. / VIRURLY A. VISSER AB / VRIES DE THEUN
De Schoonheid Van Ons Land I Het Landschap
Amsterdam, Contact. 3e Druk Herzien En Vermeerderde Uitgave. Hard Cover Met Goud Opdruk, 28 cm x 22 Cm. Ill.: Agtmaal Van J.G. / Breyer Charles / Bouma S.J. / Oorthuys Cas / Strijbos Jan/ Ea. (fotografie). Fotoboek, Gedichten van verschillende Nederlandse dichters. Artikelen van bovenstaande schrijvers. 148 blz. informatie 184 blz met vele prachtige zwart-wit foto's. Gewicht: 1320 gram.. Very Good.
Book number: 011470
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
Catalogue: Nederland
Keywords: Nederland Landschap Natuur Agtmaal Van J.G. / Breyer Charles / Bouma S.J. / Oorthuys Cas / Strijbos Jan/ Ea. (fotografie)
In shopping cart

More information

VRIES. THEUN DE
Amazones en Bojaren. Uit de memoires van prinses Dasjkova.
Querido. 1984, 1e Druk. (ISBN: 9021486628) . Book, 113 blz. Goed.
Book number: 006513
€  9.50 [Appr.: US$ 12.39 | £UK 8 | JP¥ 950]
Keywords: 9021486628
In shopping cart

More information

DE VRIES,THEUN
Feuertaufe. Erster Band. Zweiter Band. Dritter Band.
Berlin, Volk und Welt. 1953, 1. Auflage. Original-Halbleineneinband, 8° - Oktavformat (bis 22,5 cm). Buch, komplett in 3 Bänden, 470 + 384 + 411 S. 1250 gr, Kopffarbschnitt, Schnitt u. Papier altersgemäß u. qualitätsbedingt normal gebräunt, insgesamt gute Erhaltung. Gut.
Book number: 004526
€  11.00 [Appr.: US$ 14.35 | £UK 9.25 | JP¥ 1100]
Catalogue: Literatur
Keywords: 1848,
In shopping cart

More information

DE VRIES, THEUN
Son of Rembrandt
London, George Harrap. 1938, 1st Edition. Hardcover, 12mo - over 6¾" - 7¾" Tall. Book, Jacket has some light chipping along top edge with severaL small closed tears on reverse. Free of inscriptions with clean text which appears unread. Very Good/Good.
Book number: 017519
GBP 75.00 [Appr.: EURO 90.75 US$ 118.12 | JP¥ 9054]
Keywords: Son of Rembrandt, Theun de Vries
In shopping cart

More information

DE VRIES THEUN
HET ZWAARD, DE ZEE EN HET VALSE HART
Boekenweek 1966. 12.5 X 20 Cm. 158 pp, ill, br, soft cover, good used condition.
Book number: 004587
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
In shopping cart

More information

DE VRIES, THEUN
Die Freiheit Im Roten Kleid
Zurich, Buchergilde Gutenberg, 1947. White cloth, Octavo, In German. 304 pages. Mild shelfwear, else a near-fine copy. .
Book number: 016122
USD 22.50 [Appr.: EURO 17.5 | £UK 14.5 | JP¥ 1725]
Catalogue: German
Keywords: German
In shopping cart

More information

DE VRIES, THEUN.
Die Kardinalsmotette.
Berlin. Henschelverlag. 1963. Orig. Leinen. Orig. Umschlag. 328 Seiten. 2. Auflage. Umschlag bestoßen und gebräunt. Schnitt und Seitenränder gebräunt. Einbandecken bestossen. Gebrauchsspuren Besitzerwidmung auf Vorsatz. Aus dem holländ.Orig. übersetzt v.Eva Schumann.
Book number: 106166
€  14.50 [Appr.: US$ 18.91 | £UK 12.25 | JP¥ 1450]
In shopping cart

More information

DICKENS, CHARLES & VRIES, THEUN DE
Twee steden
L.J.Veen, 1982. Gekartonneerd. Pp: 398. Amstel Klassiek. ISBN: 9789020439632. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1487084
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789020439632
In shopping cart

More information

DICKENS, CHARLES / VRIES, THEUN DE (VERTALING EN INLEIDING).
Twee steden.
Amsterdam, Contact, 1968. 3de druk, 400blz., formaat 12-20-3, 2cm. - goed
Book number: 78543
€  4.00 [Appr.: US$ 5.22 | £UK 3.5 | JP¥ 400]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Twee steden.
In shopping cart

More information

THEUN DE VRIES / A. DEN DOOLAARD.
Stemmen van schrijvers. SVS 6009.
Den Haag., Nederlands Letterkundig Museum / Querido., 1960. 45 toerenplaat. de schrijvers lezen voor uit eigen werk, alleen de single.. ZONER 2 bladen met 4 pp. met de voorgelezen teksten. ZONDER hoes, 18 x 18 cms,
Book number: 12854
€  8.00 [Appr.: US$ 10.43 | £UK 6.75 | JP¥ 800]
Keywords: disque litteraire
In shopping cart

More information

DULLAERT, HEIMAN. (THEUN DE VRIES)
Sonnetten. (Titel en initialen door Leo Mulder).
(Sub Signo Libelli, 1977). Ingenaaid met (blauw) omslag. (2), 22 p. Met de hand gezet uit de Romanée en gedrukt door Ger Kleis in goud, blauw en zwart in een oplage van 62 genummerde exemplaren.
¶ Eén van de twaalf geletterde luxe-exemplaren op Michel Angelo Roma van Fabriano. Dit is nummer B: het exemplaar van Theun de Vries met zijn initialen 'ThdeV/ 1978' op de eerste blanco bladzijde. Theun de Vries schreef over Heiman Dullaert in zijn roman Rembrandt uit 1931. Uit het logboek van Ger Kleis: 'Eerste boek in de Romanée. Het Michel Angelo Roma-papier van Fabriano met een washandje bevochtigd, want de theorie daarover had ik nog niet goed bestudeerd'. Breugelmans 33.
Book number: 250496
€  140.00 [Appr.: US$ 182.59 | £UK 116 | JP¥ 13996]
In shopping cart

More information

FAASSEN, SJOERD V.[VRIES, THEUN DE]
Friesche Forsythe-Saga - De briefwisseling tussen Theun de Vries en uitgeverij Van Loghem Slaterus
Den Haag, Letterkundig Museum - ex-libris, verder nieuwstaat - briefwisseling rond Stiefmoeder aarde en de overige delen uit de Wiarda-cyclus (1934-1958), 2004 1e druk.
Book number: 46262
€  20.00 [Appr.: US$ 26.08 | £UK 16.75 | JP¥ 1999]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

FAASSEN, S.A.J. VAN. S.VESTDIJK & THEUN DE VRIES.
S.Vestdijk & Theun de Vries. Briefwiseling. Bezorgd door S.A.J.van Faassen.
Amsterdam. Em.Querido. 1985. 8°. 340pp. Or.linn. Met st.omsl. Register.
Book number: 27494
€  14.00 [Appr.: US$ 18.26 | £UK 11.75 | JP¥ 1400]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature
In shopping cart

More information

GOGOL, N. & STEENHUISEN, J. D. W. & VRIES, THEUN DE
Taras Boelba
1959. Linnen band met stofomslag. Pp: 179. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1072532
€  6.50 [Appr.: US$ 8.48 | £UK 5.5 | JP¥ 650]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

HANA, KEES, C.J. KELK, THEUN DE VRIES (TEKST)
Polder en waterland. Fotografie J. v. Agtmaal, S. Bouma H. Frank, K. Hana, K. Kleyn, C. Oorthuys e.a.
Amsterdam Contact 1941, hlinn. gr form 92p. stofhoes
Book number: 21408
€  12.50 [Appr.: US$ 16.3 | £UK 10.5 | JP¥ 1250]
In shopping cart

More information

HANA, KEES C. J.KELK EN THEUN DE VRIES
Polder En Waterland Uit De Serie De Schoonheid Van Ons Land
Amsterdam, Contact. First Edition. Gebonden Met Omslag. Ill.: Kleijn, Karel En Cas Oorthuys. . Goed.
Book number: 032931
€  9.00 [Appr.: US$ 11.74 | £UK 7.5 | JP¥ 900]
Keywords: Kleijn, Karel En Cas Oorthuys
In shopping cart

More information

HANA, KEES, C.J. KELK EN THEUN DE VRIES
DE SCHOONHEID VAN ONS LAND. POLDER EN WATERLAND.
Amsterdam, (Contact), 1941. 36 p. tekst, Enkele tientallen foto's buiten de tekst (o.a. Cas Oorthuys), oorspr. halflinnen
Book number: 683
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
In shopping cart

More information

HARTOG, JAN DE & KONING, DOLF & VRIES, THEUN DE
De kinderen van het licht
1977. Paperback. Pp: 343. ISBN: 9789010018113. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U364339
€  6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789010018113
In shopping cart

More information

HARTOG, JAN DE & KONING, DOLF & VRIES, THEUN DE
De kinderen van het licht
1977. Paperback. Pp: 343. ISBN: 9789010018113. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U691807
€  6.50 [Appr.: US$ 8.48 | £UK 5.5 | JP¥ 650]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789010018113
In shopping cart

More information

HENRIET. REGTEREN ALTENA, J.Q.VAN & THEUN DE VRIES.
Henriët. Met een inleiding tot het werk en een levensbeschrijving van den kunstenaar.
Amst., 1946. 157 pp. 138 plts & 7 figs. H.cloth.
Book number: 66512
€  25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499]
Keywords: Dutch Art Henriët Nederlandse kunst
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page

New Search