| ||||
|
|
|
|||
| found: 322 books on 13 pages. This is page 1 - Next page |
Atlantische balladen. Maastricht, A.A.M. Stols, 1937. Or. omslag, 42+6p. ¶ Eerste druk. Ursa Minor, deel 3. Genummerde oplage van 175 exx. (nr. 124/150). Gedrukt op Van Gelder; onafgesneden; wat roest; mooi exemplaar. Van Dijk 147. Book number: 5916 € 38.50 [Appr.: US$ 50.49 | £UK 32 | JP¥ 3876] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Bibliofilie Nederlandse literatuur Poëzie Stols, A.A.M. | In shopping cart More information div> |
Atlantische balladen 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1942, 2de druk. Halflinnen band, 40 pp, 20 cm. Signatuur Ed Leeflang. Roestvlekkig. Goed / good. Book number: 24102 € 6.00 [Appr.: US$ 7.87 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Poëzie - Poetry
| In shopping cart More information div> |
Capricho's en rijmcritieken Bussum, F.G. kroonder, 1946. ingenaid, 42 pp, 25 cm. Behoorlijk wat roest en band met enige waterschade. Bayard reeks Redelijk / fair. Book number: 27802 € 7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705] Catalogue: Poëzie - Poetry
Keywords: Bayard reeks | In shopping cart More information div> |
Capricho's en rijmcritieken. Bussum, Kroonder, 1946. Ingenaaid (omslag deels verbruind). 46 p. 1e druk. ¶ Eén van de honderd genummerde en door de dichter gesigneerde luxe-exemplaren op Oud-Hollands papier. Bayard reeks. Book number: 642 € 35.00 [Appr.: US$ 45.9 | £UK 29.25 | JP¥ 3523]
| In shopping cart More information div> |
Gelinieerd blocnotevelletje met drie kwatrijnen in potlood. Recto en verso. 14,7 x 9,8 cm. Niet gesigneerd. ¶ Kladversie met enkele doorhalingen. Niet in Verzamelde gedichten! Book number: 20461 € 32.00 [Appr.: US$ 41.96 | £UK 26.75 | JP¥ 3221]
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven correspondentiekaart aan 'Zeer Geachte Heeren [van Uitgeverij Contact]'. 9,0 x 13,9 cm. Alleen recto. Gesigneerd 'Hendrik de Vries' en gedateerd 'Haren 26 Oct. 1946'. 10 regels tekst. ¶ De dichter verwondert zich om het feit dat de door Victor van Vriesland samengestelde bloemlezing Eros op den Parnassus (1945) is verschenen, zonder dat hij een exemplaar heeft mogen ontvangen: 'Hoewel ik hieraan medewerker ben, zelfs met heel wat bijdragen vertegenwoordigd'. De Vries heeft Van Vriesland ook geschreven, maar die staat op het punt om te trouwen, 'zoodat het mij niet zou verwonderen wanneer hij mijn verzoek niet had doorgegeven'. Book number: 251821 € 30.00 [Appr.: US$ 39.34 | £UK 25 | JP¥ 3020]
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven correspondentiekaart aan 'Zeer Geachte Heer [Victor] van Vriesland'. 9,1 x 14,0 cm. Recto en verso. Gesigneerd 'Hendrik de Vries' en gedateerd 'Groningen 24 Oct 1939'. 21 regels tekst. ¶ Over de opname van gedichten van Giza Ritschl in 'haar (en mijn!) keurbundel', welke uitgave 'ten gevolge van de mobilisatie' niet meer veranderd kan worden. Nu heeft Ritschl, via De Vries, de wens uitgesproken om een nieuwe bundel uit te geven. De beste gedichten van Ritschl zijn in het Duits, een taal die De Vries niet beheerst, maar Van Vriesland wel.Zie over de relatie tussen Hendrik de Vries en Giza Ritschl het artikel van Antal Sivirsky in Teruggedaan: eenenv?ftig b?dragen voor Harry G.M. Prick ter gelegenheid van z?n afscheid als conservator van het Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum (), p. 318-324. Book number: 250999 € 35.00 [Appr.: US$ 45.9 | £UK 29.25 | JP¥ 3523]
| In shopping cart More information div> |
De nacht. Apeldoorn, Dixon, 1920. Ingenaaid. 32 p. 1e druk. Omslag wat verbleekt, vlek op laatste pagina. Achterzijde omslag geplakt. ¶ Met in De Vries' kenmerkende krachtig krullende handschrift: 'V.d.S.'. Book number: 12821 € 35.00 [Appr.: US$ 45.9 | £UK 29.25 | JP¥ 3523]
| In shopping cart More information div> |
De nacht. Apeldoorn, C.M.B. Dixon & Co., 1920. Or. omslag, 30+2p. ¶ Eerste druk. Op de titelpagina staat in het handschrift van de auteur: 'V.d.S.'. Omslag iets verkleurd; stempel op titelpagna; goed exemplaar. Book number: 20863 € 30.00 [Appr.: US$ 39.34 | £UK 25 | JP¥ 3020] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Manuscripten Nederlandse literatuur Poëzie | In shopping cart More information div> |
Robijnen. [Utrecht], De Bezige Bij, [1944]. Origineel omslag met uitgestanst titelschild. 32 p. Gedrukt in een oplage van 525 genummerde exemplaren, geheel in rode inkt op geel papier. 1e druk. ¶ De Jong 908. Book number: 3359 € 14.00 [Appr.: US$ 18.36 | £UK 11.75 | JP¥ 1409]
| In shopping cart More information div> |
Robijnen. [Utrecht], De Bezige Bij, [1944]. Ingenaaid. 32 p. Gedrukt in een oplage van 525 genummerde exemplaren. 1e druk. Gaaf exemplaar. ¶ Eén van de 25 Romeins genummerde exemplaren. De Jong 908. Book number: 259159 € 45.00 [Appr.: US$ 59.01 | £UK 37.5 | JP¥ 4530]
| In shopping cart More information div> |
Romantische rhapsodie. Vertaalde gedichten. Amsterdam/ Antwerpen, De Spieghel/ Het Kompas, [1939]. Ingenaaid. 96 p. 1e druk. Strak, ongelezen exemplaar. ¶ Goethe, Schiller, Schüler, Swinburne, Shelley, Poe, Baudelaire [...] Unamuno, Lorca, Jiménez. Book number: 10902 € 12.00 [Appr.: US$ 15.74 | £UK 10 | JP¥ 1208]
| In shopping cart More information div> |
Slingerpaden. Gedichten. (Verlucht met handgekleurde houtsneden dor Abe Joh. Kuipers). [Groningen, Abe J. Kuipers, 1945]. 33 x 23 cm. Zes eenzijdig bedrukte plano's in omslag met titeletiket. Gedrukt [door drukkerij De Waal] in een oplage van 100 genummerde exemplaren. 1e druk. Enkele vouwen in linkerbovenhoek. ¶ Fraaie, geïllustreerde uitgave van vijf verzen die in de bundel Toovertuin (1946) zouden worden opgenomen. De Jong 909. Book number: 259422 € 95.00 [Appr.: US$ 124.57 | £UK 79 | JP¥ 9564]
| In shopping cart More information div> |
Verzamelde gedichten Amsterdam, Bert Bakker, 1993, 1ste druk. Linnen band met stofomslag/with dustjacket, 1950 pp, 19 cm, Ill.: portretten. Fraaie dundruk uitgave, met twee leeslinten. Zeer goed / very good. Book number: 24083 € 55.00 [Appr.: US$ 72.12 | £UK 45.75 | JP¥ 5537] Catalogue: Poëzie - Poetry
| In shopping cart More information div> |
Vlamrood. Amsterdam, Van Munster, [1920]. Ingenaaid. (2), 34 p. 1e druk. Book number: 20183 € 18.00 [Appr.: US$ 23.6 | £UK 15 | JP¥ 1812]
| In shopping cart More information div> |
Vlamrood. Amsterdam, Van Munster, [1920]. Geniet. (2), 34 p. 1e druk. Net exemplaar. Book number: 255148 € 20.00 [Appr.: US$ 26.23 | £UK 16.75 | JP¥ 2013]
| In shopping cart More information div> |
Wringt zich 't werk door zorg en hinder... Z.p., De Breukenpers, (1986). Ingenaaid. (8) p. Met de hand gezet en gedrukt in een oplage van 100 exemplaren. ¶ Koppermaandaguitgave 1986. Met een opdrachtje van de drukker in potlood onder het colofon. Book number: 22320 € 12.00 [Appr.: US$ 15.74 | £UK 10 | JP¥ 1208]
| In shopping cart More information div> |
De verpleegkundige als ontwerper Ed./Druk: 2. Gekartonneerd. ISBN: 9789006952360. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U1737803 € 29.50 [Appr.: US$ 38.68 | £UK 24.5 | JP¥ 2970] Catalogue: Ongecategoriseerd
Keywords: 9789006952360 | In shopping cart More information div> |
Johan Faber. No place, No publisher, no date, Stiff wrappers, 23 x 19 cms., (12) pp. with b/w illustrations. Book number: 19040 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Dutch Artists 20th Century
Keywords: Dutch Artists 20th Century | In shopping cart More information div> |
Kritiek als Credo. Den Haag Nijgh & Van Ditmar, . Kritieken,essays en polemieken over poëzie. nieuw. Uitg.1980.gebonden met stofomslag en illustraties.. Book number: L418 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Literatuur
Keywords: Over poëzie | In shopping cart More information div> |
Groningen Cultureel maandblad, Jrg. 19 nr. 1. Met o.a.: Monumenten van bedrijf en techniek in de Groninger Veenkolonien - Stuntvluchten in 20er en 30er jaren - Verlies (gedicht). Groningen, Groninger Culturele Gemeenschap, 1978. wb., formaat 17-24cm. - Book number: 77554 € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403] Catalogue: Groningen
Keywords: Groningen Cultureel maandblad, Jrg. 19 nr. 1. Met o.a.: Monumenten van bedrijf en techniek in de Groninger Veenkolonien - Stuntvluchten in 20er en 30er jaren - Verlies (gedicht). | In shopping cart More information div> |
Groningen Cultureel maandblad, Jrg. 19 nr. 1. Met o.a.: Monumenten van bedrijf en techniek in de Groninger Veenkolonien - Stuntvluchten in 20er en 30er jaren - Verlies (gedicht). Groningen, Groninger Culturele Gemeenschap, 1978. wb., formaat 17-24cm. - Book number: 77553 € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403] Catalogue: Groningen
Keywords: Groningen Cultureel maandblad, Jrg. 19 nr. 1. Met o.a.: Monumenten van bedrijf en techniek in de Groninger Veenkolonien - Stuntvluchten in 20er en 30er jaren - Verlies (gedicht). | In shopping cart More information div> |
Keep Thy Solemn Feasts Grand Rapids, William B Eerdmans Publishing Company. 1928. Cloth. 334 pages, meditations surrounding Christmas, Easter, Ascension, Pentecost, Old and New Year. The third of a series of translated volumes from more than 40 years of weekly meditations by Kuyper. Other volumes included (1) To Be Near Unto God; (2) His Decease at Jerusalem; (4) When Thou Sittest in Thine House. A bit foxed, front internal hinge weakened. Average. Book number: 009375 GBP 25.00 [Appr.: EURO 30.25 US$ 39.49 | JP¥ 3032] Catalogue: Daily Readings & Devotional
Keywords: Meditations, Dutch Reformed, Christianity | In shopping cart More information div> |
Groningen Cultureel maandblad, Jrg. 3 nr. 4. Met o.a.: Verantwoordinghe van ""Groningen op de tweesprong"" - De Westerhaven, H.C. Andersen en de Wet van Parkinson - Jannes de Vries: Don Quijote - Quo vadis, Jan Niehoff? - Niehoff bestreden. Groningen, Groninger Culturele Gemeenschap, 1961. wb., formaat 17-24cm. - Book number: 77495 € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403] Catalogue: Groningen
Keywords: Groningen Cultureel maandblad, Jrg. 3 nr. 4. Met o.a.: Verantwoordinghe van ""Groningen op de tweesprong"" - De Westerhaven, H.C. Andersen en de Wet van Parkinson - Jannes de Vries: Don Quijote - Quo vadis, Jan Niehoff? - Niehoff bestreden. | In shopping cart More information div> |
De Ploeg 20 jaar. Den Haag, Leopold, 1938. Oorspr. (wat gevlekt) omslag. Geïll. z/w. 32 p. ¶ 1ste druk. - dvb XV:3. Book number: #12006 € 36.00 [Appr.: US$ 47.21 | £UK 30 | JP¥ 3624]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | - Next page