ascending
descending
found: 242 books on 10 pages. This is page 1
- Next page

GERBRAND BAKKER, MENSJE VAN KEULEN, J.J. VOSKUIL, ESTHER VERHOEF, YVONNE KROONENBERG, P.F. THOMÉSE, FRANK WESTERMAN, ABDELKADER BENALI, NILGÜN YERLI, JEROEN BROUWERS, BEISHUIZEN, SUSAN SMIT
Literaire Juwelendoos 2008
Naarden : B for Books. 2008. Gebonden Hardcover. 1e druk, 12 delen in harde box met deksel, uitstekende exeplaren [nog in folie]. Annotatie: Bevat: Bruiloft zonder bruidspaar, Gerbrand Bakker, januari 2008. De spiegel, Mensje van Keulen, februari 2008. Bestiarium, J.J. Voskuil, maart 2008. De perfecte partner, Esther Verhoef, april 2008. Mannenwerk, Yvonne Kroonenberg, mei 2008. Eerder thuis dan Townes, P.F. Thomése, juni 2008. Stikvallei, Frank Westerman, juli 2008. De grammatica van een niemand, Abdelkader Benali, augustus 2008. Weg van Nederland, Nilgün Yerli, september 2008. Liefste in de verte, Jeroen Brouwers, oktober 2008. De man die niet wilde dansen, Tineke Beishuizen, november 2008. Kijk naar me, Susan Smit, december 2008.
Book number: 008031
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Keywords: Ned. Literatuur en Romans
In shopping cart

More information

BOUMAN, MACHTELD & VOSKUIL, J.J.
Voor de dag van morgen
Fontaine, 2006. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 144. Gedichten en verhalen van Nederlandstalige auteurs die te maken hebben met een handicap. ISBN: 9789059561861. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U509877
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789059561861
In shopping cart

More information

BOUMAN, MACHTELD & VOSKUIL, J.J.
Voor de dag van morgen
Fontaine, 2006. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 144. Gedichten en verhalen van Nederlandstalige auteurs die te maken hebben met een handicap. ISBN: 9789059561861. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1863866
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789059561861
In shopping cart

More information

DIESSEN, J.R.VAN & R.P.G.A. VOSKUIL.
Boven Indië. Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea in luchtfoto's, 1921-1963.
Purmerend, Asia Maior, 1993. 159 pp. B./w. photographs. Cloth, d./j.
Book number: 179935
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Keywords: Ethnography Indonesia New-Guinea Photography Skyphotography Etnografie Indonesië Nieuw-Guinea Fotografie Luchtfotografie
In shopping cart

More information

DIESSEN, J.R. VAN, & R.P.G.A. VOSKUIL
Boven Indië. Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea in luchtfoto's 1921-1963
Purmerend, Asia Maior. 1993, 1e dr. Hardcover, Geb. Gr.4to. 159p. met 131 luchtfoto's van Sabang tot de Baliemvallei. Zo goed als nieuw.
Book number: 001112
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
In shopping cart

More information

DIESSEN, J. R. VAN & R.P.G A. VOSKUIL.
Stedenatlas Nederlands-Indië. (Indie)
Purmerend. Asia Maior. 1998. 34,5 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele kaarten in kleur. 160 pag. ALS NIEUW
Book number: 68854
€  105.00 [Appr.: US$ 131.73 | £UK 84.25 | JP¥ 10479]
Keywords: ; Cartography Indonesië / Indonesia
In shopping cart

More information

DIESSEN, DRS. J.R. VAN & DRS. R.P.G.A. VOSKUIL.
Stedenatlas Nederlands-Indië.
Purmerend. Asia Maior. 1998. Original publisher's paper-covered boards, pictorial front- and backcover, tall 4to; 160pp. maps of 95 cities and smaller cities, bibliography, index streetnames Batavia - Bandoeng - Soerabaja - Malang. Very fine copy. ISBN: 90-74861-12-1.
Book number: 20318
€  125.00 [Appr.: US$ 156.83 | £UK 100.25 | JP¥ 12475]
Keywords: 9074861121
In shopping cart

More information

DIESSEN, J.R. VAN & R.P.G.A. VOSKUIL,
Stedenatlas Nederlands-Indië. [Eerste druk; First edition].
Purmerend, Asia Maior, 1998. Folio. original coloured and illustrated glazed glossy boards. 160pp. of introduction (historic survey of city plans and maps of the Dutch East Indies and the territory of New Guinea), 95 fine coloured facsim. maps and plans of all major and smaller colonial Indonesian cities and towns, each plan with extensive expert text, legenda and keys, concise bibliography, register of street-names, survey map of the Archipelago with reference numbers and key to location of all towns illustrated in atlas, Collection of tog. 95 very detailed facsim. plans and maps together with detailed data of major cities and smaller towns of the Dutch East Indies, including the Territory of Dutch New Guinea. Very fine copy. Difficult to locate.
Book number: 50827
€  175.00 [Appr.: US$ 219.56 | £UK 140.25 | JP¥ 17465]
Keywords: topography history plans maps city townplans survey heritage colonialism atlas indonesia southeastasia cityatlas stedenatlas
In shopping cart

More information

DIESSEN, J. R. VAN & R. P. G. A. VOSKUIL
Stedenatlas Nederlands-Indie
Purmerend, Asia Maior. 1998. (ISBN: 9074861121) Hard Cover, Folio. 160 pag - 95 gekleurde stedenkaarten. Goede staat.
Book number: 021167
€  120.00 [Appr.: US$ 150.55 | £UK 96.25 | JP¥ 11976]
Keywords: 9074861121
In shopping cart

More information

DIESSEN, J. R. VAN EN R. P. G. A. VOSKUIL
Stedenatlas Nederlands-indie
Purmerend, ASia Maior. 1998, First Edition. (ISBN: 9074861121) Cloth with Jacket. 160p. Very Good.
Book number: 028606
€  120.00 [Appr.: US$ 150.55 | £UK 96.25 | JP¥ 11976]
Catalogue: Topografie
Keywords: 9074861121
In shopping cart

More information

DIESSEN, J.R.VAN., R.P.G.A. VOSKUIL.
Stedenatlas Nederlands-Indië.
Purmerens. Asia Maior. 1998. 4°. 160pp. Or.hardcover. 9074861121 Illustr.
Book number: 35920
€  130.00 [Appr.: US$ 163.1 | £UK 104.25 | JP¥ 12974]
Keywords: Geschiedenis, Geschichte, History 9074861121
In shopping cart

More information

ELIAS DR. / BEEK DR. M.A. / VOSKUIL J.
Israel. Traditie en vernieuwing. Genootschap Nederland-Israel.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1964. 1ste druk, 128blz., formaat 21-28cm., hard cover, met foto's. - goed
Book number: 4017-2102
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Israel / Judaica
Keywords: Israel, Traditie en vernieuwing, Genootschap Nederland-Israel.
In shopping cart

More information

FLEUR , J. & DRS. S. VOSKUIL & DRS. A. WESTERS (VERTALING/SAMENSTELLING)
NUBIE AAN DE NIJL Voorportaal van Afrika. Tentoonstelling Haags Gemeentemuseum 1979
Haags Gemeentemuseum, 1979. Uitstekende staat. Catalogus. Gelamineerde softcover met flappen, A4 formaat, geillustreerd,64 pp..
Book number: A13151
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
In shopping cart

More information

FLEUR, J. / VOSKUIL-GROENEWEGEN, DRS. S. / WESTERS, DRS. A.
NUBIE AAN DE NIJL. Voorportaal van Afrika. Haags Gemeentemuseum 22 September - 25 November 1979.
Den Haag, Gemeentemuseum, 1979. 1e druk 64 pp. softcover Pb. Geillustreerd. 21 x 29,5 cm. in goede staat
Book number: 32311
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
In shopping cart

More information

FLEUR, J. /S. VOSKUIL / A. WESTERS. (ED.).
Nubie aan de Nijl. Voorportaal van Afrika.
Haags Gemeentemuseum, 1979. Oorspr. omslag. 64 p. Ills. Tentoonstelling 22 september - 25 november 1979.
Book number: H5123
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kunst
Keywords: kunst Afrika
In shopping cart

More information

VOSKUIL-GROENEWEGEN, S.M., J.H.J. LEEUWRIK & TITUS M. ELIËNS
Zilver uit de tijd van de Verenigde Oostindische Compagnie.
. Zwolle, Waanders Uitgevers / Den Haag, Gemeentemuseum, 1998. Illustrated with numerous b/w photographs. 224 pp.; bibliography, lists of silversmiths and silver marks, index. Orig. cloth with d.wr. Oblong sm. 4to. Fine copy. Excellent reference book on Dutch colonial silver made in Batavia and Ceylon in the 17th. and 18th. century during the VOC period and the most comprehensive study on this subject yet published. With a summary in English.
Book number: 003776
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Ceylon / Batavia / Arts and Crafts / Colonial Silver Indonesia - Batavia, Jakarta Indonesia - Arts and Crafts - Metalwork
In shopping cart

More information

VAN HOEY SMITH J R P & VOSKUIL JULIA:
Trees in Rotterdam Arboretum Trompenburg.
Foundation Arboretum Trompenburg 1983 First Edition Hardback. Very Good Clean Sound Copy. 4to. pp 131. Illustrated. SIGNED by J R P van Hoey Smith on blank endpaper.
Book number: 11539
GBP 24.00 [Appr.: EURO 30 US$ 37.62 | JP¥ 2993]
Keywords: Trees Arboretum
In shopping cart

More information

HORST, A.J. VAN DER & VOSKUIL, J.
Villatuinen. Lommerrijk wonen in de lage landen
Terra. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 144. ISBN: 9789062558797. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2078915
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Natuur
Keywords: 9789062558797
In shopping cart

More information

INGEN, M. VAN / KOK, B. J. / VLERKEN, . A. VAN / VOSKUIL, J.(RED.)
DE ACTIVITEITENBEGELEIDER. Handelen en hulpverlenen.
Houten/Zaventem, Bohn Stafleu / Van Loghum, 1993. 2e tweede, herziene druk 235 pp. Pb. Met medewerking van drs. J. P. vander Born. Geillustreerd. in goede staat
Book number: 33837
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
In shopping cart

More information

 -
INGEN, M. VAN; KOK, B.J.; VLERKEN, A. VAN; VOSKUIL, J. (RED.)
De activiteitenbegeleider, handelen en hulpverlenen
Houten, Bohn Stafleu Van Loghum 1991 (tweede druk) paperback, 235 pag., porto 2,50 euro, isbn 9014042120, in goede staat.
Book number: RD424/31841
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Informatief
In shopping cart

More information

 -
KOORNNEEF, P. & KRUIJFF, T. DE & VOSKUIL, J.
Een brug tussen krijgsmacht en samenleving 1874-1999
Gebonden, hardcover; 1999; Koninklijke Nederlandse Militaire Bond 'Pro Rege'; 187pp.
Book number: 042803
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Algemeen Militaria
In shopping cart

More information

KOORNNEEF, P. & KRUIJF, T. DE & VOSKUIL, J.
Een brug tussen krijgsmacht en samenleving 1874-1999. Koninklijke Nederlandse Militaire Bond PÌ€ro Rege'
1999. Pp: 188. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2006947
€  9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
In shopping cart

More information

KOORNNEEF, P. & T. DE KRUYF & J. VOSKUIL [EDS.].
Een brug tussen krijgsmacht en samenleving 1874-1999. Koninklijke Nederlandse Militaire Bond ' Pro Rege '.
Utrecht. KNMB Pro Rege. 1999. Original publisher's paper covered boards, pictorial front- & backcover, large 8vo: 186pp. illustrated, abbreviations, notes. Very fine copy - as new.
Book number: 11577
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

KOORNNEEF, P. /T. DE KRUIJF/ J. VOSKUIL
Een brug tussen krijgsmacht en samenleving 1874-1999. Koninklijke Nederlandse Militaire Bond 'Pro Rege'
KNMB 'Pro Rege' Utrecht, 1999. Gebonden, illustraties, 185 pp
Book number: 118803462
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
In shopping cart

More information

MICHAELIS, HANNY [SAMENGESTELD DOOR J.J. VOSKUIL]
Hanny Michaelis : een keuze uit haar Gedichten
Amsterdam : Van Oorschot. 2005. Paperback. 1e druk, 66 blz, 21 cm, isbn 9028240594, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een keuze waar zowel zijn voorkeur voor de persoonlijke, intieme gedichten uit naar voren komt, als haar talent om met eenvoudige taal te ontroeren.
Book number: 003996
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Poëzie en Gedichten
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | - Next page

New Search