| ||||
|
|
|
|||
| found: 358 books on 15 pages. This is page 1 - Next page |
In liefdesnaam Onbekend Als nieuw -- De Wijze UilBook number: 32045 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Roman
Keywords: Roman, Detective, Kinderboeken, Verhalenbundel | In shopping cart More information div> |
De doolhof. roman De Kern, Bussum, z.j. 1ste. Paperback, 188 pp., omslag Robert Nix. -- KIEN BoekenBook number: 20264 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Je weet niet wat je leest CPNB, Amsterdam, 1978. 1ste. Bloemlezing van wat de Nederlander leest, met bijdragen van vele auteurs, 461 pagina's, illustraties van o.a. peter van Straaten en The Tjong King, garen gebonden, linnen band met stofomslag. Pakketpost. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 26014 € 6.75 [Appr.: US$ 8.47 | £UK 5.5 | JP¥ 674] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Je weet niet wat je leest CPNB Amsterdam, 1978. 1ste. Bloemlezing van wat de Nederlander leest, met bijdragen van vele auteurs, 461 pagina's, illustraties van o.a. peter van Straaten en The Tjong King, garen gebonden, linnen band. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 11061 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Een Idealist Salamanderreeks. Book, Ongelezen, wel verkleurd. Goed. Book number: 001667 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Pocket
| In shopping cart More information div> |
Het oog van de meester. Vestdijk als recensent. Nijgh & Van Ditmar, 1998, paperback, Vestdijk-jaarboek 1998. 9789038878171 . Book number: 117814519 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: secundair
| In shopping cart More information div> |
Literair akkoord 4 A.W. Bruna & zoon, 1959, 192 .pp, soft cover, 12 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 292848&389G € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Literair Akkoord Bruna, Utrecht, 1959. 1ste. Zwarte Beertje pocket 253, 192 pp., keuze uit bijdragen verschenen in Noord- en Zuidnederlandse letterkundige tijdschriften 1958, roestvlekjes, omslag Dick Bruna. -- KIEN BoekenBook number: 19686 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Literair Akkoord 4 Bruna, Utrecht, 1960. 1ste. Zwarte beertje pocket 355, 190 pp., roestvlekjes, omslag Dick Bruna, naam voorin, een keuzen uit bijdragen in de Zuid- en Noordnederlandse letterkundige tijdschriften 1959. Redelijk. -- KIEN BoekenBook number: 18326 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Literair Akkoord Bruna, Utrecht, 1959. 1ste. Zwarte Beertje pocket 253, 192 pp., keuze uit bijdragen verschenen in Noord- en Zuidnederlandse letterkundige tijdschriften 1958, roestvlekjes, omslag Dick Bruna. -- KIEN BoekenBook number: 18324 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Literair akkoord 4 A.W. Bruna & zoon, 1959, 190 .pp, soft cover, 12 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 292845&389G € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Kritisch Akkoord 1970. Een keuze uit in 1969 verschenen essays in Noord- en Zuidnederlandse tijdschriften Manteau, 1970. 1e. Paperback, 160p (essays omtrent oa Kawabata, Couperus, gesrek met I.Michiels & 'LP Boon: De Kleine Eva uit de Kromme Bijlstraat: No man's land tussen sociaal en literair engagement' door G.Wildemeersch). Goed. -- KIEN BoekenBook number: 21419 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Kritisch Akkoord 1970. Een keuze uit in 1969 verschenen essays in Noord- en Zuidnederlandse tijdschriften Manteau, 1970. 1e. Paperback, 160p (essays omtrent oa Kawabata, Couperus, gesrek met I.Michiels & 'LP Boon: De Kleine Eva uit de Kromme Bijlstraat: No man's land tussen sociaal en literair engagement' door G.Wildemeersch). Goed. -- KIEN BoekenBook number: 9980 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Letterkunde Hedendaagse | In shopping cart More information div> |
Kritisch Akkoord 1971. Een keuze uit in 1970 verschenen essays in Noord- en Zuidnederlandse tijdschriften Manteau, 1971. 1e, eenmalig. Paperback, 151p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 9763 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Kritisch Akkoord 1971. Een keuze uit in 1970 verschenen essays in Noord- en Zuidnederlandse tijdschriften Manteau, 1971. 1e, eenmalig. Paperback, 151p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 21420 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Maurice Roelants, Brussel, Manteau, 1960, 43p, ingenaaid met omslag, gesigneerd met opdracht van Maurice Roelants, Book number: 45088 € 19.00 [Appr.: US$ 23.84 | £UK 15.25 | JP¥ 1896]
Keywords: biography literature books on books | In shopping cart More information div> |
Adriaan van der Veen; A'dam, Manteau, 1986, 2e (1e = 1965 Desclée de Brouwer), 96p., garenloos, omslag Jos Kipping, foto's, bibliogr., Grote Ontmoetingen Book number: 1251 € 5.75 [Appr.: US$ 7.21 | £UK 4.75 | JP¥ 574] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Adriaan van der Veen; A'dam, Manteau, 1986, 2e (1e = 1965 Desclée de Brouwer), 96p., garenloos, omslag Jos Kipping, foto's, bibliogr., Grote Ontmoetingen Book number: 9528 € 5.75 [Appr.: US$ 7.21 | £UK 4.75 | JP¥ 574] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Alibi Voor Het Onvolkomen Hart Amsterdam, Manteau. 1983, First Edition. (ISBN: 9010047628) Pb. Very Good. -- Champ-ClarkBook number: 017880 € 3.75 [Appr.: US$ 4.7 | £UK 3.25 | JP¥ 374] Catalogue: Literature
Keywords: 9010047628 | In shopping cart More information div> |
Alibi voor het onvolkomen hart (novelle); A'dam, Querido, 1953, 1e, 42p., ing., met stofomslag, Boekvink, als nieuw, Book number: 15805 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Alibi Voor Het Onvolkomen Hart, En Andere Liefdesverhalen Amsterdam, Manteau. 1983. (ISBN: 90 10 04762 8). paperback, omslag in kleur met afbeelding dame, 166 pp, goed. Book number: 001897 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: 9010047628 | In shopping cart More information div> |
Alibi voor het onvolkomen hart Manteau uitgeverij 1983 (eerste druk) paperback, porto 2,00 euro, in goede staat. Book number: D11/187 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Alibi voor het onvolkomen hart en andere liefdesverhalen. Amsterdam, Manteau, 1983. Garenloos. 168 p. 1e druk. ¶ Gesigneerd en gedateerd door de auteur. Book number: 257918 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Alibi voor het onvolkomen hart en andere liefdesverhalen. Amsterdam, Manteau, 1983. Paperback, 166 pp, 20 x 13 cm. Hunkering naar liefde, maar ook de ontoereikendheid van de liefde in menselijke verhoudingen - is het thema van deze bundel verhalen. Zeer goed / very good. Book number: 15728 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Alibi voor het onvolkomen hart Paperback, inclusief stofomslag; 1953; N.V. De Arbeiderspers, Amsterdam; 42pp. Book number: 059405 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur/Nederlands
Keywords: Nederlands | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | - Next page