ascending
descending
found: 579 books on 24 pages. This is page 1
- Next page

BASSE MAURITS DR. - H. DE HOON , LOUIS FRANCK - MAURITS SABBE - HERMAN TEIRLINCK E.A. ( REDACTIE ) :
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Tweemaandelijksch Tijdschrift. Nieuwe Reeks Jaargang XII Nr. 1 en Nr. 2 (1923 - 1924).
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1923, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. .
Book number: 37598
€  30.00 [Appr.: US$ 39.34 | £UK 25 | JP¥ 3020]
In shopping cart

More information

BASSE MAURITS DR. - H. DE HOON , LOUIS FRANCK - MAURITS SABBE - HERMAN TEIRLINCK E.A. ( REDACTIE ) :
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Maandschrift. 20e Jaargang . 5 losse nummers : 1 (October 1931) , 5 (Februari 1932) , 7 (April) , 10 (Juli) , 11 ( Augustus).
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1931-32, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. .
Book number: 37600
€  40.00 [Appr.: US$ 52.45 | £UK 33.25 | JP¥ 4027]
In shopping cart

More information

BASSE MAURITS DR. - H. DE HOON , LOUIS FRANCK - MAURITS SABBE - HERMAN TEIRLINCK E.A. ( REDACTIE ) :
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Tweemaandelijksch Tijdschrift. Nieuwe Reeks Jaargang XIII Nr. 4 (Januari 1925) en Nr. 11 ( Augustus 1925). ( 2 nummers).
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1925, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. .
Book number: 37599
€  30.00 [Appr.: US$ 39.34 | £UK 25 | JP¥ 3020]
In shopping cart

More information

BASSE MAURITS DR. - H. DE HOON , LOUIS FRANCK - MAURITS SABBE - HERMAN TEIRLINCK E.A. ( REDACTIE ) :
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Maandschrift. 24e Jaargang . 7 losse nummers : 4 (Januari 1936) , 6 (Maart 1936) , 8, 9, 10 , 11 , 12 ( September 1936 ).
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1931-32, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. .
Book number: 37602
€  50.00 [Appr.: US$ 65.57 | £UK 41.75 | JP¥ 5034]
In shopping cart

More information

BASSE MAURITS DR. - H. DE HOON , LOUIS FRANCK - MAURITS SABBE - HERMAN TEIRLINCK E.A. ( REDACTIE ) :
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Maandschrift. 21e Jaargang . 3 losse nummers : 5 (Februari 1933) , 6 (Maart 1933) , 11 ( Augustus 1933 ).
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1931-32, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. .
Book number: 37601
€  35.00 [Appr.: US$ 45.9 | £UK 29.25 | JP¥ 3523]
In shopping cart

More information

BASSE MAURITS DR. - H. DE HOON , LOUIS FRANCK - MAURITS SABBE - HERMAN TEIRLINCK E.A. ( REDACTIE ) :
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Maandschrift. 5 nummers Nieuwe Reeks Jaargang XIV Nr. 4 (Januari 1926) , Nr. 10 , 11 , 12 (September 1926). Bijgevoegd Nummer Juli 1928.
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1926, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. .
Book number: 37604
€  30.00 [Appr.: US$ 39.34 | £UK 25 | JP¥ 3020]
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN E.A.
Album amicorum F.V. Toussaint Van Boelaere.
Antwerpen, De Magneet, z.j. (1945). Or. omslag, 190+8p. 26,5 X 20 cm.
¶ Oplage: 200+III exemplaren (nr. 84). Met bijdragen van o.a. H. Teirlinck, M. Gilliams, Pieter G. Buckinx, J. Kuypers, R. Brulez, H. Lampo, P. van Aken, R. Herrreman, M. Gijsen, J. van Nijlen, J.W.F. Werumeus Buning, I. Boudier Bakker, T. Naeff; de bibliografie van het werk van Toussaint Van Boelaere door Dr. Rob. Roemans. Met portret van Toussaint van Boelaere als frontispice, originele etsen van M. Severin, A. Herckenrath, J. Goris, A. Lowe, M. Stobbaerts; illustraties van E. Tijtgat, J. Janchelevici (o.a. afdruk medaille) en drie litho's (?) van Jacob Smits. Omslag iets verkleurd; opdracht van vorige eigenaar op tweede schutblad; verder mooi exemplaar.
Book number: 15693
€  95.00 [Appr.: US$ 124.57 | £UK 79 | JP¥ 9564]
Keywords: Boudier-Bakker, I. Brulez, R. Gijsen, Marnix Gilliams, Maurice Herreman, R. Janchelevici, J. Lampo, Hubert Naeff, Top Nederlandse literatuur Nijlen, J. van Severin, M. Smits, Jacob Teirlinck, Herman Tijtgat, Edgar Toussaint van Boelaere, F.V. Vlaamse lit
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Ave.
Antwerpen, De Sikkel, 1938. Or. omslag, 56+4p.
¶ Met houtsneden van Frans Masereel. Gedrukt in rood en zwart in een oplage van 700 exemplaren. Dit is 664 van 101-700. Het groene (!) omslag aan de randen iets beschadigd en verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 11338
€  55.00 [Appr.: US$ 72.12 | £UK 45.75 | JP¥ 5537]
Keywords: Bibliofilie Geïllustreerde uitgaven Masereel, Frans Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Ave. Met houtsneden van Frans Masereel.
Antwerpen, De Sikkel, 1938. Ingenaaid. 60 p. Gedrukt in een oplage van 700 exemplaren. Minimale roestplekjes langs de rand van de voorzijde van het omslag.
¶ Met het roze omslag.
Book number: 253341
€  45.00 [Appr.: US$ 59.01 | £UK 37.5 | JP¥ 4530]
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Ave.
Antwerpen, De Sikkel, 1938. Or. omslag, 56+4p.
¶ Met houtsneden van Frans Masereel. Gedrukt in rood en zwart in een oplage van 700 exemplaren. Dit is 241 van 101-700. Met een roze omslag (soms groen)! Binnenin wat roest; verder mooi exemplaar.
Book number: 15605
€  55.00 [Appr.: US$ 72.12 | £UK 45.75 | JP¥ 5537]
Keywords: Bibliofilie Geïllustreerde uitgaven Masereel, Frans Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
'Een boek, Katrijne, mijn kind, ...
Brugge, Walleyndruk pvba, 1972.
¶ Fragment uit 'Meneer Serjanszoon, Orator Didacticus'. Deze tekst werd uitgegeven t.g.v. de eerste Brugse Boekenbeurs in 1972. Wat gebruikt.
Book number: 5481
€  12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258]
Keywords: Nederlandse literatuur Rijmprent Teirlinck, Herman Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
De doolage.
Rotterdam, Meindert Boogaerdt Jun., 1905. Or. glad linnen, (VIII), 357+3p.
¶ Eerste druk. Bandversiering van de schrijver. Grijs linnen band met donkergeel 'etiket'. Achterplat: blind gestempelde kaderlijnen. Naam op titelpagina; platten wat aangetast door vocht (onder andere de rechterbenedenhoek van het voorplat); krasjes op voorplat; verder goed exemplaar.
Book number: 23651
€  15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510]
Keywords: Meindert Boogaerdt Nederlandse literatuur Teirlinck, Herman Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Das Elfenbeinäffchen. Ein Roman aus dem Brüsseler Leben.
Leipzig, Insel-Verlag, 1927. Or. linnen, 463+5p.
¶ Op eerste schutblad naam weggewerkt; goed exemplaar
Book number: 11138
€  12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258]
Keywords: Duitse literatuur Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
De fluitketel. Satyre in twee delen.
Amsterdam, C.G.A. Corvey Papiergroothandel nv, 1962. Or. omslag, 41+9p.
¶ Het model voor de uitgever; niet in de handel. Omslag iets beschadigd.
Book number: 11117
€  8.50 [Appr.: US$ 11.15 | £UK 7.25 | JP¥ 856]
Keywords: Corveymodel Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Het gevecht met de engel. Nederzetting van de Jeroens op O.L.V. Welriekende.
Brussel, Uitgeversmaatschappij A. Manteau N.V., z.j. (1952). 2 Dln. Or. linnen met omslagen, 251+3; 260+2p.
¶ Eerste druk. Titelpagina in rood en zwart. Omslagen aan de randen iets beschadigd; binnenin wat roest; verder goede set.
Book number: 19964
€  32.50 [Appr.: US$ 42.62 | £UK 27 | JP¥ 3272]
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Het gevecht met de engel. Nederzetting van de Jeroens op O.L.V. Welriekende.
Brussel, Uitgeversmaatschappij A. Manteau N.V., z.j. (1952). 2 Dln. Or. linnen, 251+3; 260+2p.
¶ Eerste druk; omslag van deel I nogal beschadigd; goede set.
Book number: 11113
€  25.00 [Appr.: US$ 32.78 | £UK 21 | JP¥ 2517]
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Griseldis de vrouwenpeirle.
Gent, Snoeck Ducaju en Zoon, 1942. Or. karton met omslag, 113+5p.
¶ Gedrukt in blauw en zwart; illustraties Tjienke Dagnelie. Omslag iets beschadigd.
Book number: 11118
€  7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705]
Keywords: Dagnelie, T. Nederlandse literatuur Snoeck-Ducaju Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Johan Doxa
Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon, zonder jaar, 3de druk. Linnen band met stofomslag/with dustjacket, 140 pp, 20 cm. Enige verkleuring en stofband wat sleets. Goed / good.
Book number: 15574
€  2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252]
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Johan Doxa. Vier herinneringen aan een Brabants Gothieker
Amsterdam, Elsevier, 1979. Paperback, 92 pagina's, 20 cm. Goed / good.
Book number: 15576
€  2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Johan Doxa. Vier herinneringen aan een Brabantschen gothieker.
's-Gravenhage, W.P. Van Stockum & Zoon - Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1917. Or. verguld fluwelig paars linnen, 171+3p.
¶ Eerste druk. Fonteine-uitgaven. Vooromslag (ontwerp Herman Teirlinck) los bewaard; rug wat verkleurd; iets roest binnenin; goed exemplaar.
Book number: 19734
€  30.00 [Appr.: US$ 39.34 | £UK 25 | JP¥ 3020]
Keywords: Nederlandse literatuur Teirlinck, Herman Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Het lied van Peer Lobbe.
Antwerpen, S.V. Lectura, 1923. Or. omslag, 76+4p.
¶ Eerste druk; binnenin hier en daar wat roest, maar mooi exemplaar.
Book number: 11136
€  10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007]
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Maria Speermalie. 1875-1937. Traduit du flamand par Hélène Piette.
Bruxelles, Office de Publicité, 1943. Or. omslag, 243+1p.
¶ Collection 'Traducta'. Omslag iets verkleurd; niet open gesneden; goed exemplaar.
Book number: 11140
€  7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755]
Keywords: Franse literatuur Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Maria Speermalie. Levensgetijden op De Heerlijkheid t'Homveld 1875-1937
Amsterdam/Brussel, Paris-Manteau, 1972, 6de druk. Paperback, 216 pp, 20 x 13 cm. Roman over grootgrondbezit en het bloed dat de voortzetting van dat bezit moet verzekeren. Bijbel van heerszucht, haat en matriarchaat. Goed / good.
Book number: 15504
€  2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252]
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Maria Speermalie. Levensgetijden op De Heerlijkheid 't Homveld 1875-1937
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1977, 7de druk. Paperback, 216 pp, 20 x 12,5 cm. Omslag licht beschadigd. Een kasteelvrouw gebruikt haar wulpse hartstocht, in haar streven naar roem en macht, om het grondbezit van de familie veilig te stellen. Op het slot van haar levensgetijde wordt zij echter nog een symbool van vroomheid. Goed / good.
Book number: 3882
€  2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252]
In shopping cart

More information

TEIRLINCK, HERMAN
Mijnheer Serjnszoon Orator Didacticus
Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1927, 3de druk. Halflinnen band met stofomslag/with dustjacket, 297 pp, 21 cm. Stofomslag iets vlekkerig. Goed / good.
Book number: 22827
€  9.00 [Appr.: US$ 11.8 | £UK 7.5 | JP¥ 906]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page

New Search