ascending
descending
found: 1076 books on 44 pages. This is page 1
- Next page

(STREUVELS,STIJN)
Vlaanderen 251 Stijn Streuvels
Christelijk Vlaams Kunstenaarsverbond. 1994. Tijdschrift, 22,5x28,5cm. zw/w ills.112pp. in zeer goede staat.
Book number: 011220
€  6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600]
In shopping cart

More information

BUYSSE EMILE (RED.),BAEKELMANS LODE,MATTHIJS MARCEL,TIMMERMANS FELIX,WALSCHAP GERARD,STREUVELS STIJN,MOENS WIES E.A.
Vlaanderen roept. Een bundel novellen,schetsen,verzen en artikelen van Lode Baekelmans,Herman de Cat, August Van Cauwelaert, P.Dieleman,Jan Eeckhout, W. van Griethuysen, Ernest Vanderhallen, Stan Hodister,Lode van Krinkelen,Marcel Matthijs, Wies Moen
Bosch en Keuning. 2e druk 224pp zw/w foto's
Book number: 101253260
€  16.50 [Appr.: US$ 21.52 | £UK 13.75 | JP¥ 1650]
Keywords: Letterkunde Hedendaagse,Letterkunde Algemeen
In shopping cart

More information

(STREUVELS, STIJN) DIVERSE AUTEURS
Streuvels-nummer Nieuw Vlaamsch Tijdschrift. Eerste jaargang, october 1946.
Antwerpen, Uitgeverij Ontwikkeling, 1946. Or. omslag, portretfrontispice, pag. 705-848p.
¶ Bijdragen over de auteur van C. Huysmans, Stijn Streuvels,H. Teirlinck, F.V. Toussaint van Boelaere, A. van Duinkerken, J. Vriamont, K. Jonckheere, H. Lampo, P. van Aken. Verder bijdragen van A. Musse, B. Voeten, M. Coole, Eug. Boeye, Firmin van Hecke, G. Stuiveling, H. Lampo, Toussaint Van Boelaere. Omslag wat beschadigd; verder goed, niet opengesneden, exemplaar.
Book number: 28165
€  20.00 [Appr.: US$ 26.08 | £UK 16.75 | JP¥ 1999]
Keywords: Aken, P. van Boeye, Eug. Coole, Marcel Duinkerken, A. van Hecke, Firmin van Huysmans, Cam. - Jonckheere, K. Lampo, Hubert Mussche, Achilles Nederlandse literatuur Nieuw Vlaams Tijdschrift Streuvels, Stijn Stuiveling, G. Teirlinck, Herman Tijdschriften To
In shopping cart

More information

 -
BAKSTEEN, DIRK - STREUVELS, STIJN.
Stijn Streuvels: Prutske's Vertelselboek. Prenten van Gerard Baksteen.
Amsterdam, L.J. Veen's Uitgevers Mij. (1935), Clothbacked decorated paper-covered boards (hardcover), 27,8 x 20,4 cms., 78, (9) pp. + 9 charming colour plates. Boards slightly worn and discolored to edges, but generally a good copy. Gerard Baksteen was born in Rotterdam, 1886. Rare.
Book number: 14971
€  65.00 [Appr.: US$ 84.77 | £UK 54 | JP¥ 6498]
Keywords: Dutch Artists 20th Century
In shopping cart

More information

BJORNSON BJORNSTJERNE & STREUVELS STIJN (VERT.)
Het Bruidslied [Duimpjesuitgave nr. 89]
Maldegem, Victor Delille, 1911. 71pp. 22cm. in de reeks "Duimpjesuitgave" nr.89, enkele stempeltjes, enkele roestvlekjes, goed
Book number: I64147
€  25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499]
Keywords: vertaalde literatuur
In shopping cart

More information

 -
BJORNSON/ STREUVELS, STIJN;
KLEINE VERHALEN UIT HET NOORSCH VERTAALD DOOR STIJN STREUVELS,
Maldegem, Delille, 1909 Gebrocheerd, geïllustreerde papieromslag, 170 x 215mm., 143pp.
¶ Eerste druk, zeer mooi exemplaar.
Book number: 32585
€  125.00 [Appr.: US$ 163.03 | £UK 103.75 | JP¥ 12496]
Keywords: letteren letterkunde proza literair compte story
In shopping cart

More information

 -
BJORNSON/ STREUVELS, STIJN;
KLEINE VERHALEN UIT HET NOORSCH VERTAALD DOOR STIJN STREUVELS,
Maldegem, Delille, 1910 Gebrocheerd, geïllustreerde papieromslag, 170 x 215mm., 143pp.
¶ De papieromslag vertoont kleine scheurtjes en vlekken. Eerste pagina's binnenin roestvlekken.
Book number: 20619
€  37.50 [Appr.: US$ 48.91 | £UK 31.25 | JP¥ 3749]
Keywords: letteren letterkunde proza literair compte story
In shopping cart

More information

BJÖRNSTERNE, BJÖRNSON / STIJN STREUVELS (VERT.).
Een vrolijke knaap.
Amsterdam, Veen, S.d. Gebonden, linnen rug gekarton. platten, 190pp. 15.5x20.5cm., goede staat. Bib.ex. met stempels op voorplat en titelpag.
¶ Derde herzien uitgaaf met teekeningen versierd door JOZ.
Book number: 32312
€  30.00 [Appr.: US$ 39.13 | £UK 25 | JP¥ 2999]
Keywords: ' volksboeken roman
In shopping cart

More information

(STREUVELS, STIJN) BLACHON, G.
Waarom ik Vlaanderen liefheb. Uit het Fransch vertaald door Stijn Streuvels.
Amsterdam, L.J. Veen, z.j. (1926). Or. linnen, 159+1p.
¶ Gedrukt bij Drukkerij J. Lannoo, Thielt. Met de illustratie van Viérin op de voorkant. Het voorplat vermeldt i.t.t. de titelpagina: 'Bewerkt door Stijn Streuvels'. Roemans-Van Assche W.53. Restanten van 'bibliotheekplakkers' binnenin; goed exemplaar.
Book number: 25969
€  30.00 [Appr.: US$ 39.13 | £UK 25 | JP¥ 2999]
Keywords: Blachon, G. Mechelen 2006 Nederlandse literatuur Topografie België Viérin, E. Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

BLACHON G. & STREUVELS STIJN (VERT.)
Waarom ik Vlaanderen liefheb
Amsterdam, Veen, s.d. 159pp. 21cm. enkele stempeltjes en roestvlekjes
Book number: T65687
€  23.00 [Appr.: US$ 30 | £UK 19.25 | JP¥ 2299]
Keywords: literatuur Vlaanderen flamingantisme
In shopping cart

More information

RIDDER, ANDRÉ DE. ; STREUVELS, STIJN.
Stijn Streuvels, zijn leven en zijn werk.
Amsterdam, Veen, z.j. 2de vermeerderde en omgewerkte druk. Oorspronkelijke omslag. Met foto. 200 pag. + inhoudsopgave.
Book number: 48895
€  45.00 [Appr.: US$ 58.69 | £UK 37.5 | JP¥ 4499]
Catalogue: Biography
Keywords: Biography / Dutch ; Studies literatuur
In shopping cart

More information

BRENTANOS CLEMENS, VERTALING STIJN STREUVELS
Vertelsel van Gokkel en Hinkel
Amsterdam, L.J.Veen, z.j. eerste druk - 26,8 x 20 cm - (4)+163+(1) pgs - origineel linnen - slijtagesporen aan de band, eerste helft van het eenste schutblad ontbreekt, niet echt fris.
Book number: 00703
€  25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499]
Catalogue: Literature
Keywords: streuvels - vlaamse letterkunde - eerste druk
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN
Een gang door het jaar
l.j. veen, amsterdam, 193 blz, gebonden, goed( naam voorin)
Book number: 8146147
€  9.50 [Appr.: US$ 12.39 | £UK 8 | JP¥ 950]
In shopping cart

More information

BUYSSE EMILE (RED.),BAEKELMANS LODE,MATTHIJS MARCEL,TIMMERMANS FELIX,WALSCHAP GERARD,STREUVELS STIJN,MOENS WIES
Vlaanderen roept. Een bundel novellen,schetsen,verzen en artikelen van Lode Baekelmans,Herman de Cat, August Van Cauwelaert, P.Dieleman,Jan Eeckhout, W. van Griethuysen, Ernest Vanderhallen, Stan Hodister,Lode van Krinkelen,Marcel Matthijs, Wies Moens,...
Bosch en Keuning Baarn, s.d. 2e. Gebonden, Bandversiering Karel Hoekendijk, 224p, geïll., 18,5*25cm. Goed.
Book number: 144
€  15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500]
Keywords: Letterkunde Algemeen,Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

STREUVELS, STIJN.; SPELIERS, HEDWIG. (ED.)
Album Stijn Streuvels.
Samenstelling Hedwig Speliers. Antwerpen, Manteau, 1984. Linnen met stofomslag. Rijk geillustreerd. 120 pag + bio-bibliografie.
Book number: 39024
€  11.00 [Appr.: US$ 14.35 | £UK 9.25 | JP¥ 1100]
Keywords: ; Studies literatuur
In shopping cart

More information

STREUVELS, STIJN
Alma met de vlassen haren
Leuven: Davidfonds, 1931. 232 p. Met penteekeningen van Frans Nackaerts. Pagina's nog deels aan elkaar. Rug iets verkleurd
Book number: 8090277
€  3.00 [Appr.: US$ 3.91 | £UK 2.5 | JP¥ 300]
In shopping cart

More information

STREUVELS, STIJN
De blijde dag,
Tielt, Lannoo, 1944, 3e druk, 196 blz., bewerkt linnen; 12mo Boekgrootte tot 196 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; Lijsternestreeks XIV . Illustraties van M.van Coppenolle,.
Book number: 21356
€  9.00 [Appr.: US$ 11.74 | £UK 7.5 | JP¥ 900]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 Coppenolle, M. van
In shopping cart

More information

STREUVELS, STIJN
De boomen,
Amsterdam, Veen, z.j., 1e druk, 32 blz., ingenaaid; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . Naam op laatste pagina,.
Book number: 14987
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

STREUVELS, STIJN
Doodendans
Amsterdam, Veen, z.j., 1e druk, 200 blz., bewerkt linnen; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . Ietsje roest, Naam schutblad.
Book number: 15267
€  25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

STREUVELS, STIJN
DE DRIE KONINGEN AAN DE KUST, Kerstverstelsel,
Standaard, 1982, 1e druk, 68 blz., paperback met flappen; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . ter gelegenheid van de SB Kinderboekenweek. Met losse bijlage 'Verklaring van de door Streuvels gebruikte westvlaamse woorden',.
Book number: 20110
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

STREUVELS, STIJN.
Het glorierijke licht. Gevolgd door 'Morgenstond', 'Sint-Jan' en 'De Boomen'.
Amsterdam, Veen, z.j. Tweede druk. Tweede druk. Gebonden. Met illustraties. 32, 32, 32, en 32 pagina's.
Book number: 46729
€  25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499]
Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Vlaams ;
In shopping cart

More information

 -
STREUVELS, STIJN - BRENTANOS, CLEMENS
Gokkel en Hinkel uit het Duits vertaald door Stijn Streuvels, met teekeningen van Jules Fonteijne,
Amsterdam, Veen, z.j., 1e druk, 164 blz., bewerkt linnen; 4to Boekgrootte tot 304 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; ..
Book number: 15268
€  50.00 [Appr.: US$ 65.21 | £UK 41.5 | JP¥ 4999]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 . .
In shopping cart

More information

STREUVELS, STIJN
HERINNERINGEN UIT HET VERLEDEN,
Thielt, Lannoo, 1924, 1e druk, 282 blz., ingenaaid; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . Naam schutblad, Omslag roestvlekkerig.
Book number: 12103
€  25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 . .
In shopping cart

More information

 -
STREUVELS, STIJN -
In oorlogstijd. Uit het dagboek van Stijn Streuvels. Augustus 1914 - September 1914 - October 1914.
Amst., L.J. Veen, z.j. [1915-1916]. Eerste druk. 20x14,5 cm. Geb., h.linnen, band niet origineel. Drie deeltjes in één; Vii, 64, 79 en 85 pp. (roestvlekkig).
Book number: 1869
€  15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500]
Catalogue: World War I
Keywords: Twintigste eeuw Eerste Wereldoorlog 1914 - 1918 Egodocumenten
In shopping cart

More information

STREUVELS, STIJN
In oorlogstijd. Augustus 1914. Uit het dagboek van Stijn Streuvels
Amsterdam, Veen, zonder jaar, ingenaaide paperback, roestvlekkig, redelijk
Book number: 8122176
€  4.50 [Appr.: US$ 5.87 | £UK 3.75 | JP¥ 450]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page

New Search