| ||||
|
|
|
|||
| found: 1076 books on 44 pages. This is page 1 - Next page |
Vlaanderen 251 Stijn Streuvels Christelijk Vlaams Kunstenaarsverbond. 1994. Tijdschrift, 22,5x28,5cm. zw/w ills.112pp. in zeer goede staat. Book number: 011220 € 6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600] Catalogue: literatuurgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Vlaanderen roept. Een bundel novellen,schetsen,verzen en artikelen van Lode Baekelmans,Herman de Cat, August Van Cauwelaert, P.Dieleman,Jan Eeckhout, W. van Griethuysen, Ernest Vanderhallen, Stan Hodister,Lode van Krinkelen,Marcel Matthijs, Wies Moen Bosch en Keuning. 2e druk 224pp zw/w foto's Book number: 101253260 € 16.50 [Appr.: US$ 21.52 | £UK 13.75 | JP¥ 1650]
Keywords: Letterkunde Hedendaagse,Letterkunde Algemeen | In shopping cart More information div> |
Streuvels-nummer Nieuw Vlaamsch Tijdschrift. Eerste jaargang, october 1946. Antwerpen, Uitgeverij Ontwikkeling, 1946. Or. omslag, portretfrontispice, pag. 705-848p. ¶ Bijdragen over de auteur van C. Huysmans, Stijn Streuvels,H. Teirlinck, F.V. Toussaint van Boelaere, A. van Duinkerken, J. Vriamont, K. Jonckheere, H. Lampo, P. van Aken. Verder bijdragen van A. Musse, B. Voeten, M. Coole, Eug. Boeye, Firmin van Hecke, G. Stuiveling, H. Lampo, Toussaint Van Boelaere. Omslag wat beschadigd; verder goed, niet opengesneden, exemplaar. Book number: 28165 € 20.00 [Appr.: US$ 26.08 | £UK 16.75 | JP¥ 1999] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Aken, P. van Boeye, Eug. Coole, Marcel Duinkerken, A. van Hecke, Firmin van Huysmans, Cam. - Jonckheere, K. Lampo, Hubert Mussche, Achilles Nederlandse literatuur Nieuw Vlaams Tijdschrift Streuvels, Stijn Stuiveling, G. Teirlinck, Herman Tijdschriften To | In shopping cart More information div> |
Stijn Streuvels: Prutske's Vertelselboek. Prenten van Gerard Baksteen. Amsterdam, L.J. Veen's Uitgevers Mij. (1935), Clothbacked decorated paper-covered boards (hardcover), 27,8 x 20,4 cms., 78, (9) pp. + 9 charming colour plates. Boards slightly worn and discolored to edges, but generally a good copy. Gerard Baksteen was born in Rotterdam, 1886. Rare. Book number: 14971 € 65.00 [Appr.: US$ 84.77 | £UK 54 | JP¥ 6498] Catalogue: Dutch Artists 20th Century
Keywords: Dutch Artists 20th Century | In shopping cart More information div> |
Het Bruidslied [Duimpjesuitgave nr. 89] Maldegem, Victor Delille, 1911. 71pp. 22cm. in de reeks "Duimpjesuitgave" nr.89, enkele stempeltjes, enkele roestvlekjes, goed -- De LezenaarBook number: I64147 € 25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499] Catalogue: Vertaalde Wereldliteratuur
Keywords: vertaalde literatuur | In shopping cart More information div> |
KLEINE VERHALEN UIT HET NOORSCH VERTAALD DOOR STIJN STREUVELS, Maldegem, Delille, 1909 Gebrocheerd, geïllustreerde papieromslag, 170 x 215mm., 143pp. ¶ Eerste druk, zeer mooi exemplaar. Book number: 32585 € 125.00 [Appr.: US$ 163.03 | £UK 103.75 | JP¥ 12496]
Keywords: letteren letterkunde proza literair compte story | In shopping cart More information div> |
KLEINE VERHALEN UIT HET NOORSCH VERTAALD DOOR STIJN STREUVELS, Maldegem, Delille, 1910 Gebrocheerd, geïllustreerde papieromslag, 170 x 215mm., 143pp. ¶ De papieromslag vertoont kleine scheurtjes en vlekken. Eerste pagina's binnenin roestvlekken. Book number: 20619 € 37.50 [Appr.: US$ 48.91 | £UK 31.25 | JP¥ 3749]
Keywords: letteren letterkunde proza literair compte story | In shopping cart More information div> |
Een vrolijke knaap. Amsterdam, Veen, S.d. Gebonden, linnen rug gekarton. platten, 190pp. 15.5x20.5cm., goede staat. Bib.ex. met stempels op voorplat en titelpag. ¶ Derde herzien uitgaaf met teekeningen versierd door JOZ. Book number: 32312 € 30.00 [Appr.: US$ 39.13 | £UK 25 | JP¥ 2999]
Keywords: ' volksboeken roman | In shopping cart More information div> |
Waarom ik Vlaanderen liefheb. Uit het Fransch vertaald door Stijn Streuvels. Amsterdam, L.J. Veen, z.j. (1926). Or. linnen, 159+1p. ¶ Gedrukt bij Drukkerij J. Lannoo, Thielt. Met de illustratie van Viérin op de voorkant. Het voorplat vermeldt i.t.t. de titelpagina: 'Bewerkt door Stijn Streuvels'. Roemans-Van Assche W.53. Restanten van 'bibliotheekplakkers' binnenin; goed exemplaar. Book number: 25969 € 30.00 [Appr.: US$ 39.13 | £UK 25 | JP¥ 2999] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Blachon, G. Mechelen 2006 Nederlandse literatuur Topografie België Viérin, E. Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Waarom ik Vlaanderen liefheb Amsterdam, Veen, s.d. 159pp. 21cm. enkele stempeltjes en roestvlekjes -- De LezenaarBook number: T65687 € 23.00 [Appr.: US$ 30 | £UK 19.25 | JP¥ 2299] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: literatuur Vlaanderen flamingantisme | In shopping cart More information div> |
Stijn Streuvels, zijn leven en zijn werk. Amsterdam, Veen, z.j. 2de vermeerderde en omgewerkte druk. Oorspronkelijke omslag. Met foto. 200 pag. + inhoudsopgave. Book number: 48895 € 45.00 [Appr.: US$ 58.69 | £UK 37.5 | JP¥ 4499] Catalogue: Biography
Keywords: Biography / Dutch ; Studies literatuur | In shopping cart More information div> |
Vertelsel van Gokkel en Hinkel Amsterdam, L.J.Veen, z.j. eerste druk - 26,8 x 20 cm - (4)+163+(1) pgs - origineel linnen - slijtagesporen aan de band, eerste helft van het eenste schutblad ontbreekt, niet echt fris. Book number: 00703 € 25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499] Catalogue: Literature
Keywords: streuvels - vlaamse letterkunde - eerste druk | In shopping cart More information div> |
Een gang door het jaar l.j. veen, amsterdam, 193 blz, gebonden, goed( naam voorin) -- MooiboekBook number: 8146147 € 9.50 [Appr.: US$ 12.39 | £UK 8 | JP¥ 950]
| In shopping cart More information div> |
Vlaanderen roept. Een bundel novellen,schetsen,verzen en artikelen van Lode Baekelmans,Herman de Cat, August Van Cauwelaert, P.Dieleman,Jan Eeckhout, W. van Griethuysen, Ernest Vanderhallen, Stan Hodister,Lode van Krinkelen,Marcel Matthijs, Wies Moens,... Bosch en Keuning Baarn, s.d. 2e. Gebonden, Bandversiering Karel Hoekendijk, 224p, geïll., 18,5*25cm. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 144 € 15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Letterkunde Algemeen,Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Album Stijn Streuvels. Samenstelling Hedwig Speliers. Antwerpen, Manteau, 1984. Linnen met stofomslag. Rijk geillustreerd. 120 pag + bio-bibliografie. Book number: 39024 € 11.00 [Appr.: US$ 14.35 | £UK 9.25 | JP¥ 1100]
Keywords: ; Studies literatuur | In shopping cart More information div> |
Alma met de vlassen haren Leuven: Davidfonds, 1931. 232 p. Met penteekeningen van Frans Nackaerts. Pagina's nog deels aan elkaar. Rug iets verkleurd -- MooiboekBook number: 8090277 € 3.00 [Appr.: US$ 3.91 | £UK 2.5 | JP¥ 300]
| In shopping cart More information div> |
De blijde dag, Tielt, Lannoo, 1944, 3e druk, 196 blz., bewerkt linnen; 12mo Boekgrootte tot 196 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; Lijsternestreeks XIV . Illustraties van M.van Coppenolle,. Book number: 21356 € 9.00 [Appr.: US$ 11.74 | £UK 7.5 | JP¥ 900] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 Coppenolle, M. van | In shopping cart More information div> |
De boomen, Amsterdam, Veen, z.j., 1e druk, 32 blz., ingenaaid; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . Naam op laatste pagina,. Book number: 14987 € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Doodendans Amsterdam, Veen, z.j., 1e druk, 200 blz., bewerkt linnen; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . Ietsje roest, Naam schutblad. Book number: 15267 € 25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
DE DRIE KONINGEN AAN DE KUST, Kerstverstelsel, Standaard, 1982, 1e druk, 68 blz., paperback met flappen; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . ter gelegenheid van de SB Kinderboekenweek. Met losse bijlage 'Verklaring van de door Streuvels gebruikte westvlaamse woorden',. Book number: 20110 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Het glorierijke licht. Gevolgd door 'Morgenstond', 'Sint-Jan' en 'De Boomen'. Amsterdam, Veen, z.j. Tweede druk. Tweede druk. Gebonden. Met illustraties. 32, 32, 32, en 32 pagina's. Book number: 46729 € 25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Vlaams ; | In shopping cart More information div> |
Gokkel en Hinkel uit het Duits vertaald door Stijn Streuvels, met teekeningen van Jules Fonteijne, Amsterdam, Veen, z.j., 1e druk, 164 blz., bewerkt linnen; 4to Boekgrootte tot 304 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; .. Book number: 15268 € 50.00 [Appr.: US$ 65.21 | £UK 41.5 | JP¥ 4999] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 . . | In shopping cart More information div> |
HERINNERINGEN UIT HET VERLEDEN, Thielt, Lannoo, 1924, 1e druk, 282 blz., ingenaaid; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . Naam schutblad, Omslag roestvlekkerig. Book number: 12103 € 25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 . . | In shopping cart More information div> |
In oorlogstijd. Uit het dagboek van Stijn Streuvels. Augustus 1914 - September 1914 - October 1914. Amst., L.J. Veen, z.j. [1915-1916]. Eerste druk. 20x14,5 cm. Geb., h.linnen, band niet origineel. Drie deeltjes in één; Vii, 64, 79 en 85 pp. (roestvlekkig). Book number: 1869 € 15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500] Catalogue: World War I
Keywords: Twintigste eeuw Eerste Wereldoorlog 1914 - 1918 Egodocumenten | In shopping cart More information div> |
In oorlogstijd. Augustus 1914. Uit het dagboek van Stijn Streuvels Amsterdam, Veen, zonder jaar, ingenaaide paperback, roestvlekkig, redelijk -- MooiboekBook number: 8122176 € 4.50 [Appr.: US$ 5.87 | £UK 3.75 | JP¥ 450]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page