| ||||
|
|
|
|||
| found: 832 books on 34 pages. This is page 1 - Next page |
Minnebrieven van een Portugeesche non, vertaald door Arthur van Schendel Amsterdam, Meulenhoff. Gebonden met stofomslag. 13 x 20 cm. Inscr.: . 82+2 p., nd, In het boek zit een factuur van de boekhandel gedateerd 1940. Stofomslaf wat verkleurd en met een miniscuul gaatje, Het linnen voorplat heeft wat last van roestvlekjes, druk zwart mer rode koppen / Garamond letter,. s.o. goed, goed. Book number: 11926 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Literaire Romans Vert
| In shopping cart More information div> |
Minnebrieven van een portugeesche non Amsterdam, De Eik, 1948. formaat 20-13cm, 4e druk, 47blz, hardcover - goed Book number: 37255 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur
Keywords: Alcoforado Marianna, vertaald door Arthur van Schendel | In shopping cart More information div> |
Das Vollschiff Johanna Maria Tübingen, Rainer Wunderlich Verlag. 1933, First Edition. hardcover. German, von Schendel, Arthur: Das Vollschiff Johanna Maria Roman, Tübingen Wunderlich 193 Leinen 186 S. Acceptable. Book number: 061281 GBP 6.00 [Appr.: EURO 7.5 US$ 9.41 | JP¥ 748] Catalogue: Foreign Language - German
| In shopping cart More information div> |
Shakespeare J.M. Meulenhoff, 1922, 201 .pp, hard cover, 11 x 17 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 242664&TO € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Theater En Toneel
Keywords: Theater en Toneel | In shopping cart More information div> |
Verlaine. Amsterdam, Meulenhoff. Het leven van een dichter. redelijk. niet gebonden.uitg. 1927. Book number: P41 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie
Keywords: Verlaine, Biografie | In shopping cart More information div> |
DE WERELD EEN DANSFEEST Querido, 1978, 14e druk. Salamander 399. naamstempeltje voorin. Prima staat. Ongelezen. -- Boek na BoekBook number: A18006 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
Een Zwerver Verdwaald Amsterdam, Margriet Bibliotheek. 1962. Hard Cover, 5 1/2"X8". 216pp.. Good. Book number: 016665 USD 5.00 [Appr.: EURO 4 | £UK 3.25 | JP¥ 398]
| In shopping cart More information div> |
Als een god in Italië. Utrecht, Het Spectrum, 3e dr., 2003. 240pp gelijmd, paperback, goede staat, Tweedehands; . Book number: 1111022571 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Proza
Keywords: Reisverhalen; Italië | In shopping cart More information div> |
John Company University of Massachusetts Press, 1982. Hardcover. ISBN 9780870233838. Book number: 653-B-570 € 18.40 [Appr.: US$ 23.08 | £UK 14.75 | JP¥ 1836]
Keywords: 9780870233838 | In shopping cart More information div> |
Arthur van Schendel. Pessimist tegen wil en dank A.W.Sijthoff - Leiden, 1969. 1e. Paperback, 22,3cm, 116p, geïllustreerd. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 7767 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Meesters der Nederlandse Vertelkunst Meulenhoff, Amsterdam, 1949. 1ste . Ingenaaid, gebonden, linnen met gloudopdruk, stofomslag beschadigd, 254 pp, brievenbuspost. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 25583 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Verhalen
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Overpeinzingen van een bramenzoeker 1949. Linnen band. Pp: 84. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U493317 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Overpeinzingen van een bramenzoeker 1932. Linnen band. Pp: 92. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U667460 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Tempel en Kruis en andere gedichten/ Avonturiers/ Het Wentelend Wiel van Indië/ O....Ja! Puzzleboekje/ Hoa Kiao/ Onstuimige Verhalen/ Inggih Ndoro / Triomfen der Techniek. Amsterdam; 1939-1948; uitgeverij Keizerskroon; 8 deeltjes uit de Zwaluw-editie, in een gekartonneerde cassette; zachte kaft; sommige exemplaren met ill. in zwart wit; 10,5x16 cm.; elk deeltje ca. 75 p. ¶ Delen zijn genummerd 1 t/m 10, de nummers 5 en 9 ontbreken. Enkele van de exemplaren licht verkleurd en één deel met hier en daar wat markeringen in pen en of potlood. Cassette met lichte slijtagesporen. Book number: 23349 € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: Bomans Dutch-language literature/Nederlandstali hobby literature/literatuur short stories/ novelle technics/techniek | In shopping cart More information div> |
Arthur van Schendel Desclée De Brouwer, 1963. 2e. Reeks Ontmoetingen, 43p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 7860 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
OVERPEINZINGEN VAN EEN BRAMENZOEKER Bij Hijman Stenfert Kroese & van der Zande, 1947, 5e uitgave (gelijk aan de 4e). Ingenaaide fijn linnen Hardcover, 84 pp. soort logo achterin : Het Schoone Kennen Veredelt de Ziel. Prima staat.. -- Boek na BoekBook number: A17740 € 4.95 [Appr.: US$ 6.21 | £UK 4 | JP¥ 494]
| In shopping cart More information div> |
Anders en eender. Den Haag, Boucher, 1939. Linnen band, 282 pp, 22 x 14 cm. Vlekje op rug, binnenwerk zeer goed. Goed / good. Book number: 22121 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Anders en eender, Den Haag, Boucher, 1e dr.1939, 282p., Linnen., Reeks: Folemprise-reeks Typ.: HENRI FRIEDLAENDER Band iets verkleurd., Book number: 11031 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Anders en eender. Den Haag, L.J.C. Boucher. 1939, 282 pp. geb. (rood linnen). Rug zeer licht verkleurd, verder in zeer goede staat. Book number: 006551 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Anders en eender. Den Haag, L.J.C. Boucher, 1939. 1e druk. Oorspr. bedrukt papieren omslag, 284 p. Folemprise. Typografie H. Friedlaender. [bibliotheekstempeltje]. Book number: B9604 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Anders en eender. Den Haag, L.J.C. Boucher, 1939. Buckram (rug verkleurd). Folemprise deel 13. Typ.verz.H. Friedländer. Naam op schutblad. 284 pag. Book number: 25741 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; Folemprise | In shopping cart More information div> |
Anders en eender. Folemprise L.J.C. Boucher, 1939. Linnen band. Pp: 282. Vormg.: H. Friedlaender. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U564673 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Anders en eender. Folemprise L.J.C. Boucher, 1939. Linnen band. Pp: 282. Vormg.: H. Friedlaender. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U782823 € 8.90 [Appr.: US$ 11.17 | £UK 7.25 | JP¥ 888] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Anders en eender. Den Haag, L.J.C. Boucher, 1939. 1e druk. Gebonden. 282 p. Folemprise. Typografie H. Friedlaender. Book number: B9237 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Anders en eender L. J. C. Boucher, Den Haag, 1939, 1e druk. Gebonden, linnen. Folemprise deel 13. Gezet uit de 12 punts Janson, een 17e eeuwsche Nederlandsche letter, en gedrukt bij Mouton & Co. Te Den Haag. De oplage werd gebonden in rood buckram door Wöhrmann te Zutphen. Pp 282. omslag/rug licht verkleurd, verder goed. Book number: 18462ln € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur Nederlands
Keywords: literatuur, roman, nederlands, arthur van schendel, oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page