ascending
descending
found: 834 books on 34 pages. This is page 1
- Next page

ALCOFORADA MARIANNA (BEWERKT DOOR ARTHUR VAN SCHENDEL)
Minnebrieven van een Portugese non
Meulenhoff, 1996, 61 .pp, soft cover, 15 x 10 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 290463&VT
€  3.00 [Appr.: US$ 3.95 | £UK 2.5 | JP¥ 301]
Keywords: Vertaalde literatuur
In shopping cart

More information

ALCOFORADO, MARIANNA, VERTALING ARTHUR VAN SCHENDEL
Minnebrieven van een Portugeesche non, vertaald door Arthur van Schendel
Amsterdam, Meulenhoff. Gebonden met stofomslag. 13 x 20 cm. Inscr.: . 82+2 p., nd, In het boek zit een factuur van de boekhandel gedateerd 1940. Stofomslaf wat verkleurd en met een miniscuul gaatje, Het linnen voorplat heeft wat last van roestvlekjes, druk zwart mer rode koppen / Garamond letter,. s.o. goed, goed.
Book number: 11926
€  15.00 [Appr.: US$ 19.74 | £UK 12.5 | JP¥ 1505]
In shopping cart

More information

ALCOFORADO MARIANNA, VERTAALD DOOR ARTHUR VAN SCHENDEL
Minnebrieven van een portugeesche non
Amsterdam, De Eik, 1948. formaat 20-13cm, 4e druk, 47blz, hardcover - goed
Book number: 37255
€  4.00 [Appr.: US$ 5.26 | £UK 3.5 | JP¥ 401]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Alcoforado Marianna, vertaald door Arthur van Schendel
In shopping cart

More information

SCHENDEL. ARTHUR VAN
DE RIJKE MAN
Querido i.s.m. Meulenhoff, 1976, 4e druk. Salamander 412. Uitstekende staat. Ongelezen..
Book number: A18005
€  3.95 [Appr.: US$ 5.2 | £UK 3.5 | JP¥ 396]
In shopping cart

More information

ARTHUR VAN SCHENDEL
Shakespeare
J.M. Meulenhoff, 1922, 201 .pp, hard cover, 11 x 17 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 242664&TO
€  7.00 [Appr.: US$ 9.21 | £UK 6 | JP¥ 702]
Keywords: Theater en Toneel
In shopping cart

More information

V. SCHENDEL ARTHUR
Verlaine.
Amsterdam, Meulenhoff. Het leven van een dichter. redelijk. niet gebonden.uitg. 1927.
Book number: P41
€  10.00 [Appr.: US$ 13.16 | £UK 8.5 | JP¥ 1003]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Verlaine, Biografie
In shopping cart

More information

SCHENDEL. ARTHUR VAN
DE WERELD EEN DANSFEEST
Querido, 1978, 14e druk. Salamander 399. naamstempeltje voorin. Prima staat. Ongelezen.
Book number: A18006
€  3.50 [Appr.: US$ 4.61 | £UK 3 | JP¥ 351]
In shopping cart

More information

VAN SCHENDEL ARTHUR
Een Zwerver Verdwaald
Amsterdam, Margriet Bibliotheek. 1962. Hard Cover, 5 1/2"X8". 216pp.. Good.
Book number: 016665
USD 5.00 [Appr.: EURO 4 | £UK 3.25 | JP¥ 381]
In shopping cart

More information

DIV. AUTEURS (O.A. W. SOMERSET MAUGHAM, KINTA BEEVOR, PETER BIDDLECOMBE, HUGO CLAUS, ARTHUR VAN SCHENDEL, MARJON VAN ROYEN, ERIC NEWBY, ARMANDO, GASTON VAN CAMP, SIMON CARMIGGELT, HERMANN HESSE, MICHEL VAN DER PLAS, EPHRAÏM KISHON, GIOVANNINO GUARESCHI)
Als een god in Italië.
Utrecht, Het Spectrum, 3e dr., 2003. 240pp gelijmd, paperback, goede staat, Tweedehands; .
Book number: 1111022571
€  3.50 [Appr.: US$ 4.61 | £UK 3 | JP¥ 351]
Catalogue: Proza
Keywords: Reisverhalen; Italië
In shopping cart

More information

ARTHUR VAN SCHENDEL; E.M. BEEKMAN
John Company
University of Massachusetts Press, 1982. Hardcover. ISBN 9780870233838.
Book number: 653-B-570
€  18.40 [Appr.: US$ 24.21 | £UK 15.5 | JP¥ 1846]
Keywords: 9780870233838
In shopping cart

More information

SCHENDEL, ARTHUR VAN.
Angiolino en de lente.
4de druk. Maastricht, Boosten & Stols. 1931. 49 pp. Linnen/stofomslag. * Omslag verkl.
Book number: 3108
€  8.00 [Appr.: US$ 10.53 | £UK 6.75 | JP¥ 802]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Literatuur Literatuur, Nederlandse Romans
In shopping cart

More information

SCHENDEL, ARTHUR VAN
Angiolino en de lente
Maastricht, Boosten en Stols, 5e druk. Linnen band, 49 pag. Wat vlekjes, verkleurd.
Book number: 8090359
€  2.00 [Appr.: US$ 2.63 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
In shopping cart

More information

SCHENDEL ARTHUR VAN
Avonturiers
Boucher 1936, 324 pag., buckram, bibl., 14x22, conditie goed.
Book number: 32221
€  12.00 [Appr.: US$ 15.79 | £UK 10 | JP¥ 1204]
Catalogue: Maritiem
Keywords: maritieme geschiedenis
In shopping cart

More information

SCHENDEL, ARTHUR VAN.
Le dessin en Lombardie jusqu'a la fin du XVe siècle.
Bruxelles, Editions de la Connaissance. 1938. 155 p. With 91 ills. Paperback. * Cover sl. damaged/ discoloured
Book number: 79900
€  15.00 [Appr.: US$ 19.74 | £UK 12.5 | JP¥ 1505]
Catalogue: Kunst
Keywords: Kunst Kunstgeschiedenis Renaissance Tekeningen
In shopping cart

More information

SCHENDEL, ARTHUR VAN.
Drogon. Een woord vooraf door A. Diepenbrock.
2de druk. J.M. Meulenhoff. z.j. 142 p. Linnen.
Book number: 21390
€  7.00 [Appr.: US$ 9.21 | £UK 6 | JP¥ 702]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Romans
In shopping cart

More information

SCHENDEL, ARTHUR VAN
Het fregatschip Johanna Maria
Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1941, 6e druk, gebonden, wat verkleurd maar goed
Book number: 8108920
€  4.00 [Appr.: US$ 5.26 | £UK 3.5 | JP¥ 401]
In shopping cart

More information

SCHENDEL, ARTHUR VAN
Het Fregatschip Johanna Maria
Meulenhoff - Amsterdam, 2e druk 1931, fraai exemplaar
Book number: 8094380
€  5.50 [Appr.: US$ 7.24 | £UK 4.75 | JP¥ 552]
In shopping cart

More information

SCHENDEL, ARTHUR VAN
De grauwe vogels (nieuwe Meulenhoff-ed. deel 17)
Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1942, 3e druk, gebonden, linnen rug, stofomslag (sleets), 204 blz. redelijk
Book number: 8117203
€  3.50 [Appr.: US$ 4.61 | £UK 3 | JP¥ 351]
In shopping cart

More information

SCHENDEL, ARTHUR VAN
Herdenkingen
de eik, harde kaft met omslag, 103 blz. prima staat
Book number: 8114671
€  2.50 [Appr.: US$ 3.29 | £UK 2.25 | JP¥ 251]
In shopping cart

More information

SCHENDEL ARTHUR VAN
Herdenkingen: Fratilamur / De grammar school / Dromen / Herdenkingen
De Eik 1950, 102 pag., linnen, naam eigenaar, band wat smoezelig.
Book number: 6709
€  7.00 [Appr.: US$ 9.21 | £UK 6 | JP¥ 702]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederlandstalige literatuur
In shopping cart

More information

SCHENDEL ARTHUR VAN
Herinneringen van een dommen jongen
2e druk, Nijgh en Van Ditmar 1934, 431 pag., linnen, bibliotheekstempel, Franse pagina ontbreekt.
Book number: 6680
€  12.00 [Appr.: US$ 15.79 | £UK 10 | JP¥ 1204]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederlandstalige literatuur
In shopping cart

More information

SCHENDEL, ARTHUR VAN.
Een Hollands drama.
17de druk. Amsterdam, Meulenhoff. 1987. 141 p. Paperback.
Book number: 88808
€  7.00 [Appr.: US$ 9.21 | £UK 6 | JP¥ 702]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Romans
In shopping cart

More information

SCHENDEL, ARTHUR VAN
Jan Compagnie
Prisma pocket nr. 83, 9e druk 1966, pocket, redelijke staat
Book number: 8096408
€  1.50 [Appr.: US$ 1.97 | £UK 1.25 | JP¥ 150]
In shopping cart

More information

SCHENDEL ARTHUR VAN
Jan Compagnie
1e druk, Nijgh en Van Ditmar 1932, 286 pag., linnen, schutblad ontbreekt, rug slijtspoortje.
Book number: 6704
€  8.00 [Appr.: US$ 10.53 | £UK 6.75 | JP¥ 802]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederlandstalige literatuur
In shopping cart

More information

SCHENDEL, ARTHUR VAN.
Jan Compagnie.
10de druk. Amsterdam, Meulenhoff. 1976. 186 p. Paperback.
Book number: 88807
€  7.00 [Appr.: US$ 9.21 | £UK 6 | JP¥ 702]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Romans
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page

New Search