ascending
descending
found: 193 books on 8 pages. This is page 1
- Next page

BERNLEF, J., MAX DENDERMONDE, A. DEN DOOLAARD, HELLA, S. HAASSE, ALFRED KOSSMANN, HELGA RUEBSAMEN
Van zes een jaar, zes verhalen van zes auteurs over zes jaren
Querido, Amsterdam, 1965. eenmalig. Pocket, 158 pp., uitgave ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van uitgevewrij Querido, illustraties van zes tekenaars. Goed.
Book number: 12236
€  4.50 [Appr.: US$ 5.87 | £UK 3.75 | JP¥ 450]
In shopping cart

More information

BERNLEF, J., MAX DENDERMONDE, A. DEN DOOLAARD, HELLA S. HAASSE, ALFRED KOSSMANN, HELGA RUEBSAMEN
Van zes een jaar. Zes verhalen van zes auteurs over zes jaren met zes illustraties van zes tekenaars
Amsterdam, Querido. 1965, 1e druk. Pocket, Ill.: Horn, Addie, Hans Bishoff, Herman Berserik, Theo Kurpershoek, Co Westerik. literatuur jubilea. Uitgave ter herdenking van het vijftigjarig bestaan van Querido. Met fondslijst. Goed.
Book number: 023032
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Keywords: literatuur jubilea Horn, Addie, Hans Bishoff, Herman Berserik, Theo Kurpershoek, Co Westerik
In shopping cart

More information

BERNLEF, J. & JAN CREMER & HELGA RUEBSAMEN & JANWILLEM VAN DE WETERING
De zesde deur.
Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1984. Original publisher's blue cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 70pp. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 6: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties.
Book number: 19185
€  25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499]
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA.
Beer is terug.
Amsterdam, Contact, 1999. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. 231 pag. MOOI EXEMPLAAR
Book number: 56800
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ;
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN HELGA,
BEER IS TERUG
Amsterdam / Antwerpen, Contact, 1999, 1e druk, 232 blz., paperback; . Staat: Goed; isbn: 9025414753; ..
Book number: 6246
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

 -
RUEBSAMEN, HELGA
De bevrijding.
Amsterdam/Utrecht/Antwerpen, Veen, 1999, 1e dr., linnen, 47 p., opl.1500 ex. Geschenk t.g.v. de jaarwisseling.
Book number: 6470
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA
De dansende kater [verhalen]
Pandora Pockets, 1992, uitstekend
Book number: 8136055
€  2.00 [Appr.: US$ 2.61 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA
Jonge Liefde en Oud Zeer (De Verhalen, deel 1)
Contact, Paperback.2e druk, pandora, izgst. 415 blz
Book number: 8112069
€  4.00 [Appr.: US$ 5.22 | £UK 3.5 | JP¥ 400]
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA
Het lied en de waarheid
Contact, Amsterdam/Antwerpen, 2007, gebonden in linnen met omslag, roestvlekjes snede, verder in goede staat
Book number: 8138601
€  2.00 [Appr.: US$ 2.61 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA
Het lied en de waarheid.
Amsterdam, Contact. 1998, 395 pp, Gebonden met stofomslag, krantenknipsels
Book number: 101527767
€  15.50 [Appr.: US$ 20.22 | £UK 13 | JP¥ 1550]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA
Het lied en de waarheid: In de tuin van Dewi Kesoema / De zeereis / In de kamer van de Perzische kleden / Het waterland.. / I t/m IV.
Uitgeverij Contact. Zonder jaartal, 395 pp, Gebonden met stofomslag
Book number: 101524491
€  12.50 [Appr.: US$ 16.3 | £UK 10.5 | JP¥ 1250]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA
Het lied en de waarheid.
Amsterdam, Contact. 1998, 395 pp, Gebonden met stofomslag
Book number: 101372634
€  10.50 [Appr.: US$ 13.69 | £UK 8.75 | JP¥ 1050]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA
Het lied en de waarheid
Contact, 1997. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 395. Het leven van een meisje tussen haar vierde en tiende jaar vlak voor en tijdens de Tweede Wereldoorlog in Nederlands Indië en later Nederland. ISBN: 9789025422844. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U769387
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789025422844
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA
Het lied en de waarheid,
Amsterdam / Antwerpen, Contact, 1997, 1e druk, 400 blz., linnen met stofomslag; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: 902542175X; ..
Book number: 17507
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA.
Olijfje en andere verhalen.
Amsterdam, Querido, 1989. Eerste druk. Paperback. 171 pag.
Book number: 61735
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ;
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN HELGA,
OLIJFJE EN ANDERE VERHALEN,
Amsterdam, Querido, 1989, 1e druk, 174 blz., paperback; . Staat: Goed; isbn: 9021479850; ..
Book number: 7532
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

 -
RUEBSAMEN, HELGA
Op Scheveningen. Verhalen.
Amsterdam, Querido, 1988, 2e dr., paperback, 139 p. Gesigneerd op fr. titelpagina, Rotterdam, 6 october '94.
Book number: 15593
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA
Op Scheveningen
Pandora pockets, 1988. softcover, uitstekend
Book number: 8134999
€  2.00 [Appr.: US$ 2.61 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
In shopping cart

More information

ENGELEN, MARGOT [VERZAMELD DOOR] HUGO CLAUS, MAARTEN 'T HART, HELGA RUEBSAMEN, RUTGER KOPLAND, HERMAN DE CONINCK, RASCHA PEPER, KRISTIEN HEMMERECHTS EN 22 ANDEREN
Wat is natuur nog in dit land : de mooiste Nederlandse tuinverhalen en -Gedichten
Amsterdam : Prometheus. 1998. Paperback. 1e druk, 166 blz, 20 cm, isbn 9053336958, goed exemplaar. Annotatie: De bundel laat zien dat het huidige Nederlandstalige proza opwindende hoogstandjes kent op het gebied van de tuinliteratuur. Of ze zich nu afspelen in een weelderige wildernis aan de IJssel of in Zuid-Afrika!.
Book number: 003084
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Keywords: Poëzie en Gedichten
In shopping cart

More information

HILHORST, MARIJKE (SAMENSTELLING), JAN BROKKEN, KRISTIEN HEMMERECHTS, ISCHA MEIJER, VONNE VAN DER MEER, HELGA RUEBSAMEN, CARFOLIJN VISSER, FRANS POINTL E.A.
Goed gebundeld 1994. Nederlandse verhalen van nu
Meulenhoff, Amsterdam, 1994. 1ste. Paperback, 192 pp. .
Book number: 22311
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Keywords: Verhalen
In shopping cart

More information

HOTZ F.B.,BOUAZZA HAFID,UPHOFF MANON,CAMPERT REMCO,HEERESMA JR. HEERE,RUEBSAMEN HELGA,JORIS LIEVE,KOCH HERMAN,DE WIT JOS,KOOTEN,VAN KIM,LEEUWEN,VAN BOELI,RUSSELL ARTUS,MAAS MICHEL,MATSIER NICOLAAS,NEETENS WIM,POINTL FRANS,EMMERIK,VAN GERARD,SCHOLTEN JAAP
Goed Gebundeld 1997. Nederlandse verhalen van nu. Samengesteld door Jinke Obbema
Bruna, 1997. eenmalig. Paperback, 192p. Goed.
Book number: 3772
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
In shopping cart

More information

HELGA RUEBSAMEN
Auf Scheveningen. - Erzählungen.
Berlin: Twenne Verl., 1988, 142 S., brosch. (3-928560-06-9) Aus dem Niederländischen von Rolf Erdorf. ISBN/ISSN 3-928560-06-9. (Verlagsfrisch!). Gewicht/weight: 300 gr.
Book number: 32240
€  7.00 [Appr.: US$ 9.13 | £UK 6 | JP¥ 700]
Catalogue: Belletristik
Keywords: 3928560069
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA
Bär ist zurück, Erzählungen
Gustav Kiepenhauer Verlag, 2000 ordentliches Exemplar, Gebrauchsspuren vor allem am Einband, etwas berieben ISBN: 3378006250. gut - gebraucht
Book number: BU319724
€  6.99 [Appr.: US$ 9.12 | £UK 6 | JP¥ 699]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA
Bär ist zurück
Gustav Kiepenhauer Verlag, 2000 guter Zustand, sauberes Exemplar, Einband mit Gebrauchsspuren ISBN: 3378006250. gut - gebraucht
Book number: BU319725
€  6.99 [Appr.: US$ 9.12 | £UK 6 | JP¥ 699]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

RUEBSAMEN, HELGA:
Bär ist zurück Erzählungen
Leipzig : Kiepenheuer, 2000. , 1. Aufl., 199 S. S., 22 cm OU EA Pappband, Schutzumschlag, guter Zustand
Book number: 205505
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page

New Search