| ||||
|
|
|
|||
| found: 193 books on 8 pages. This is page 1 - Next page |
Van zes een jaar, zes verhalen van zes auteurs over zes jaren Querido, Amsterdam, 1965. eenmalig. Pocket, 158 pp., uitgave ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van uitgevewrij Querido, illustraties van zes tekenaars. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 12236 € 4.50 [Appr.: US$ 5.87 | £UK 3.75 | JP¥ 450] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Van zes een jaar. Zes verhalen van zes auteurs over zes jaren met zes illustraties van zes tekenaars Amsterdam, Querido. 1965, 1e druk. Pocket, Ill.: Horn, Addie, Hans Bishoff, Herman Berserik, Theo Kurpershoek, Co Westerik. literatuur jubilea. Uitgave ter herdenking van het vijftigjarig bestaan van Querido. Met fondslijst. Goed. Book number: 023032 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Queridopockets (behalve Salamander)
Keywords: literatuur jubilea Horn, Addie, Hans Bishoff, Herman Berserik, Theo Kurpershoek, Co Westerik | In shopping cart More information div> |
De zesde deur. Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1984. Original publisher's blue cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 70pp. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 6: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties. Book number: 19185 € 25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499]
| In shopping cart More information div> |
Beer is terug. Amsterdam, Contact, 1999. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. 231 pag. MOOI EXEMPLAAR Book number: 56800 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; | In shopping cart More information div> |
BEER IS TERUG Amsterdam / Antwerpen, Contact, 1999, 1e druk, 232 blz., paperback; . Staat: Goed; isbn: 9025414753; .. Book number: 6246 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
De bevrijding. Amsterdam/Utrecht/Antwerpen, Veen, 1999, 1e dr., linnen, 47 p., opl.1500 ex. Geschenk t.g.v. de jaarwisseling. Book number: 6470 € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De dansende kater [verhalen] Pandora Pockets, 1992, uitstekend -- MooiboekBook number: 8136055 € 2.00 [Appr.: US$ 2.61 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
| In shopping cart More information div> |
Jonge Liefde en Oud Zeer (De Verhalen, deel 1) Contact, Paperback.2e druk, pandora, izgst. 415 blz -- MooiboekBook number: 8112069 € 4.00 [Appr.: US$ 5.22 | £UK 3.5 | JP¥ 400]
| In shopping cart More information div> |
Het lied en de waarheid Contact, Amsterdam/Antwerpen, 2007, gebonden in linnen met omslag, roestvlekjes snede, verder in goede staat -- MooiboekBook number: 8138601 € 2.00 [Appr.: US$ 2.61 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
| In shopping cart More information div> |
Het lied en de waarheid. Amsterdam, Contact. 1998, 395 pp, Gebonden met stofomslag, krantenknipsels Book number: 101527767 € 15.50 [Appr.: US$ 20.22 | £UK 13 | JP¥ 1550]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Het lied en de waarheid: In de tuin van Dewi Kesoema / De zeereis / In de kamer van de Perzische kleden / Het waterland.. / I t/m IV. Uitgeverij Contact. Zonder jaartal, 395 pp, Gebonden met stofomslag Book number: 101524491 € 12.50 [Appr.: US$ 16.3 | £UK 10.5 | JP¥ 1250]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Het lied en de waarheid. Amsterdam, Contact. 1998, 395 pp, Gebonden met stofomslag Book number: 101372634 € 10.50 [Appr.: US$ 13.69 | £UK 8.75 | JP¥ 1050]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Het lied en de waarheid Contact, 1997. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 395. Het leven van een meisje tussen haar vierde en tiende jaar vlak voor en tijdens de Tweede Wereldoorlog in Nederlands Indië en later Nederland. ISBN: 9789025422844. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U769387 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Romans
Keywords: 9789025422844 | In shopping cart More information div> |
Het lied en de waarheid, Amsterdam / Antwerpen, Contact, 1997, 1e druk, 400 blz., linnen met stofomslag; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: 902542175X; .. Book number: 17507 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Olijfje en andere verhalen. Amsterdam, Querido, 1989. Eerste druk. Paperback. 171 pag. Book number: 61735 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; | In shopping cart More information div> |
OLIJFJE EN ANDERE VERHALEN, Amsterdam, Querido, 1989, 1e druk, 174 blz., paperback; . Staat: Goed; isbn: 9021479850; .. Book number: 7532 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Op Scheveningen. Verhalen. Amsterdam, Querido, 1988, 2e dr., paperback, 139 p. Gesigneerd op fr. titelpagina, Rotterdam, 6 october '94. Book number: 15593 € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Op Scheveningen Pandora pockets, 1988. softcover, uitstekend -- MooiboekBook number: 8134999 € 2.00 [Appr.: US$ 2.61 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
| In shopping cart More information div> |
Wat is natuur nog in dit land : de mooiste Nederlandse tuinverhalen en -Gedichten Amsterdam : Prometheus. 1998. Paperback. 1e druk, 166 blz, 20 cm, isbn 9053336958, goed exemplaar. Annotatie: De bundel laat zien dat het huidige Nederlandstalige proza opwindende hoogstandjes kent op het gebied van de tuinliteratuur. Of ze zich nu afspelen in een weelderige wildernis aan de IJssel of in Zuid-Afrika!. Book number: 003084 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Keywords: Poëzie en Gedichten | In shopping cart More information div> |
Goed gebundeld 1994. Nederlandse verhalen van nu Meulenhoff, Amsterdam, 1994. 1ste. Paperback, 192 pp. . -- KIEN BoekenBook number: 22311 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Verhalen | In shopping cart More information div> |
Goed Gebundeld 1997. Nederlandse verhalen van nu. Samengesteld door Jinke Obbema Bruna, 1997. eenmalig. Paperback, 192p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 3772 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Auf Scheveningen. - Erzählungen. Berlin: Twenne Verl., 1988, 142 S., brosch. (3-928560-06-9) Aus dem Niederländischen von Rolf Erdorf. ISBN/ISSN 3-928560-06-9. (Verlagsfrisch!). Gewicht/weight: 300 gr. Book number: 32240 € 7.00 [Appr.: US$ 9.13 | £UK 6 | JP¥ 700] Catalogue: Belletristik
Keywords: 3928560069 | In shopping cart More information div> |
Bär ist zurück, Erzählungen Gustav Kiepenhauer Verlag, 2000 ordentliches Exemplar, Gebrauchsspuren vor allem am Einband, etwas berieben ISBN: 3378006250. gut - gebraucht Book number: BU319724 € 6.99 [Appr.: US$ 9.12 | £UK 6 | JP¥ 699] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Bär ist zurück Gustav Kiepenhauer Verlag, 2000 guter Zustand, sauberes Exemplar, Einband mit Gebrauchsspuren ISBN: 3378006250. gut - gebraucht Book number: BU319725 € 6.99 [Appr.: US$ 9.12 | £UK 6 | JP¥ 699] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Bär ist zurück Erzählungen Leipzig : Kiepenheuer, 2000. , 1. Aufl., 199 S. S., 22 cm OU EA Pappband, Schutzumschlag, guter Zustand Book number: 205505 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page