ascending
descending
found: 22 books

REVE, SIMON VAN HET,
De Avonden. Een Winterverhaal.
De Bezige Bij, Amsterdam, 1947.1st ed. 237p. Bound. Cover tiny bit warped. End papers stained. Pages yellowed. Gift intention on half title. Gew/weight: Normal.
Book number: 21384
€  79.50 [Appr.: US$ 99.74 | £UK 63.75 | JP¥ 7934]
In shopping cart

More information

 -
REVE, SIMON VAN HET
De Avonden - Een Winterverhaal
Amsterdam, Bezige Bij 1948, 2e druk, gebonden (halflinnen en karton) zonder stofomslag, porto 2,50 euro, 237 pp., in redelijke staat - waterschade aan achterplat, wat vlekkerig, stempel in rode inkt op voorblad getuigt van schenking, stempel in blauwe inkt op titelblad, rug wat los aan voorzijde..
Book number: HJ165/14852
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

REVE, SIMON VAN HET[=GERARD (KORNELIS VAN HET)],
De avonden, Een winterverhaal.,
A'dam, BB, 3e dr.1948, 237p., Hlinnen., Naam op schutbl. Verbruind.,
Book number: 6138
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

 -
REVE, SIMON VAN HET
De avonden
Gebonden, hardcover; 2e druk, 1948; De Bezige Bij, Amsterdam; 237pp.; Zonder stofomslag / boek zelf in goede staat -- Conditie: Redelijk
Book number: 139645
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: Nederlands
In shopping cart

More information

SIMON VAN HET REVE
De Avonden (Met Omslag)
Amsterdam / Antwerpen, De Bezige Bij. 1948. Hard Cover Cloth, 216 x 143 Mm. Derde druk. maart 1948. Uit de Bibliotheek van Oscar Timmers (telefoon 4444 ! ) Boek zo goed als maar kan, Van het omslag ontbreken stukjes van de rug, namelijk aan onder en bovenkant en ook ruim een centimeter van het midden. Op de achterkant van het omslag een edvertentie voor de geboorte van Jan Klaassen van J.J.Klant en op de flappen de mening van 11 tijdgenoten en de jury van de Reina Prinsen Geerlingsprijs. Fine/Very Good.
Book number: 002137
€  125.00 [Appr.: US$ 156.83 | £UK 100.25 | JP¥ 12475]
Keywords: Reve / de Avonden
In shopping cart

More information

REVE, SIMON VAN HET
De avonden - Een winterverhaal
Amsterdam, De Bezige Bij. 1948, 3e Druk. (ISBN: -) Gebonden. Zonder omslag. Goede staat.
Book number: 012365
€  32.50 [Appr.: US$ 40.77 | £UK 26.25 | JP¥ 3244]
In shopping cart

More information

REVE, SIMON VAN HET.
De Avonden, een winterverhaal. 3e druk, maart 1948. Linnen rug met kartonnen platten.
De Bezige Bij, Amsterdam, 3e druk, maart 1948, gedeeltelijk los in band
Book number: 8095927
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

REVE, SIMON VAN HET (PS GERARD K. VAN HET REVE / GERARD REVE)
De avonden Een winterverhaal
De Bezige Bij, Amsterdam, 1947, 1e druk. Gebonden, halflinnen, stofomslag ontwerp Ies Spreekmeester. Pp 237. Omslag randen verstevigd met tape, Inhoud wat gebruind. Boekblok heeft geleden waardoor gaas zichtbaar, naam 1e eigenaar en datum van verkrijgen (St Nic. '47) op 1e schutblad, toch een net ex van deze spraakmakende uitgave.
Book number: ln15937
€  225.00 [Appr.: US$ 282.29 | £UK 180.25 | JP¥ 22455]
Catalogue: Literatuur
Keywords: roman, literatuur, nederlands
In shopping cart

More information

REVE, SIMON VAN HET (PSEUDONIEM VAN G.K. VAN HET REVE).
De avonden. Een winterverhaal. 2e druk
amsterdam, Bezige Bij, (1948). Org,GebondenHalflinnen, 237pp., 2e druk. (roestvlekkig, h.
Book number: 46859
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

REVE, SIMON VAN HET.
De Avonden. Een winterverhaal.
Amsterdam, De Bezige Bij, 1948. Halflinnen. Zonder stofomslag. Gebonden. 8vo. 237 pp. 2e druk. (Het exemplaar verkeert in goede staat: heldere rug, dito rugtekst. Schone borden. met duidelijke goudenopdruk. De hoekjes hebben lichte beschadigingen. Het binnenwerk is uitstekend.
Book number: 28106
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Keywords: letterkunde / literature
In shopping cart

More information

REVE, SIMON VAN HET
De Avonden: Een winterverhaal. Tweede druk, januari 1948. Los bijgevoegd, krantenknipsel - boekbespreking door B. Stroman, Algemeen Dagblad uit die dagen: "... lees het, walg er van, maar moge gemakzucht u niet doof doen blijven".
Amsterdam, 1948, De Bezige Bij. 237 pp. Gebonden. Half linnen. Geen stofomslag. Voor - achterplat iets onregelmatig gebruind. Pagina's gebruind (armoede papier natuurlijk). Net exemplaar .
Book number: 26627
€  27.50 [Appr.: US$ 34.5 | £UK 22.25 | JP¥ 2745]
Catalogue: Ned. Bellettrie
In shopping cart

More information

REVE, SIMON VAN HET.
De Avonden. Een winterverhaal. Derde druk maart 1948. Halflinnen, net exemplaar. Met een zeer beschadigd stofomslag.
Amsterdam. De Bezige Bij. 8°. 237pp. Papier gebruind.
Book number: 42193
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature
In shopping cart

More information

REVE, SIMON VAN HET.
De avonden.
Amsterdam[De Bezige Bij], 1948, 237 pp. Geb., 3e druk.
Book number: 705
€  17.50 [Appr.: US$ 21.96 | £UK 14.25 | JP¥ 1747]
In shopping cart

More information

REVE, SIMON VAN DER.
De avonden.
Amsterdam, De Bezige Bij, 1947. 237 pp. orig.halflinnen. (band en binnenwerk wat verschoten, stofomslag ontbreekt; naam op schutblad weggeschraapt)
Book number: 116809
€  80.00 [Appr.: US$ 100.37 | £UK 64.25 | JP¥ 7984]
In shopping cart

More information

 -
REVE, SIMON VAN HET [= GERARD REVE]
De Avonden. Een winterverhaal
De Bezige Bij, 1948. Ed./Druk: 1. Anders, nl. Pp: 240. [Vormg.: Ies Spreekmeester]. Meesterwerk van Gerard Reve (1923-2006). Onder half pseudoniem verschenen onbetwist en absoluut hoogtepunt uit de Nederlandse literatuur. [Van Winden 2]. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U62936
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Catalogue: Antiek
In shopping cart

More information

REVE, GERARD. (ZIE OOK REVE, SIMON VAN HET; GERARD-KORNELIS VAN HET.)
Een Circusjongen. Levensroman.
Amsterdam; 1975; Athenaeum-Polak & Van Gennep; Grote Bellettrie Serie; in linnen met stofomslag; 188 p.
¶ 1e druk. Goed exemplaar.
Book number: 608
€  38.00 [Appr.: US$ 47.67 | £UK 30.5 | JP¥ 3792]
Keywords: literature/literatuur
In shopping cart

More information

REVE, GERARD + CARMIGGELT, SIMON
In Gesprek..
Amsterdam, Peter Van Der Velden, 1980. 1ste / 1st. Soft Cover, A5, Paperback, Used / Gebruikt. Staat: Loslatend laminaat laagje, voornamelijk langs de randen. Randen iets verkleurd. 71 pagina's. Opgetekend door Max van Rooy en de redactie van het tijdschrift Menuet. In gesprek bevat het enige dubbelinterview dat ooit met Gerard Reve en Simon Carmiggelt werd gehouden. Het verscheen eerder in de eerste twee nummers van Hollands Diep in 1975. Voorts een diepgaand gesprek met Simon Carmiggelt over Gerard Reve.
Book number: 003714
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Kornelis Het
In shopping cart

More information

REVE, GERARD & CARMIGGELT, SIMON,
In gesprek, Opgetekend door Max van Rooij (...),
A'dam, Peter van de Velden, 1e dr.1980, 71p., Garenloos., Typ.: HUUG SCHIPPER
Book number: 11869
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

REVE, GERARD EN SIMON CARMIGGELT
In gesprek. Opgetekend door Max van Rooy en de redactie van het tijdschrift Menuet.
Amsterdam, Peter van der Velden, uitgever, 1980. Or. omslag (paperback), 71+1p.
¶ Cellofaan iets los en wat verkleurd; verder goed exemplaar.
Book number: 23793
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Keywords: Carmiggelt, Simon Nederlandse literatuur Reve, Gerard
In shopping cart

More information

REVE, GERARD. EN SIMON CARMIGGELT
In Gesprek
Amsterdam, Peter Van Der Velden. 1980, First Edition. (ISBN: 9065210024) Pb. klein vlekje op de achterkant. Good.
Book number: 009270
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Literature
Keywords: 9065210024
In shopping cart

More information

REVE, SIMON VAN HET
De sociale positie van Sinterklaas
Waspik: "De Gulden Roede", [1985]. Simon van het Reve Roofdruk, Beperkte oplaten Oorspr. verschenen in: De Vrije Katheder; jrg. 6 (1946), nr. 31 6 pagina's + colphon 19 cm. Als nieuw.
Book number: 31871
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Keywords: Colophon vermeldt: De oplage bedraagt 1 1/2 miljoen exemplaren uitsluitend bestemd voor vrienden, bekenden, vrindinnen en minnaressen van de auteur, de uitgever en de vormgever. Humoristische scherts
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search