| ||||
|
|
|
|||
| found: 52 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Het horloge Averbode, 1992, 24 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 271233&366G € 3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
De roos en het zwijn Amsterdam, Querido, 1998. Paperback, 109 pp, 22 cm. Modern sprookje dat nooit eindigt, gebaseerd op De schone en het beest Goed / good. Book number: 38661 € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Beaufort 03 Triennale Voor Hedendaagse Kunst ghent, Borgerhoff & Lamberigts. 2009. (ISBN: 9789089310507) Paperback, Qto. Book, 238 pages, colour illustrated. The text is in both English and Dutch. Unused, a New copy. New. Book number: 068192 GBP 12.00 [Appr.: EURO 14.5 US$ 18.95 | JP¥ 1455]
Keywords: 9789089310507 Contemporary Art | In shopping cart More information div> |
De arkvaarders Querido, 2001. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 296. en jonge vrouw raakt bevriend met de jongste zoon van de bouwer van een schip in de woestijn en maakt zo de gruwelijke reis over de wateren mee.Leeftijd: 12 jaar e.o.Mooi exemplaar. ISBN: 9789021479583. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U914570 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789021479583 | In shopping cart More information div> |
De Arkvaarders Malmberg, 2007, 336 .pp, soft cover, 12 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 300970&369F € 3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Boektoppers 2007 / b de arkvaarders / deel vo Ed./Druk: 1. Paperback. ISBN: 9789034544964. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1152335 € 4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453] Catalogue: Romans
Keywords: 9789034544964 | In shopping cart More information div> |
En dan nu het slechte nieuws / So here's the bad news. Het kind als antagonist / The child as antagonist Gedachten Lezen, 2004. Linnen band. Pp: 88. 2 - talige uitgave. ISBN: 9789077178249. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1599452 € 6.00 [Appr.: US$ 7.87 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Talen div
Keywords: 9789077178249 | In shopping cart More information div> |
En dan nu het slechte nieuws. Het kind als antagonist. Gedachten lezen/So here's the bad news. The cild asantagonist. Reading minds. Stichting Lezen: Amsterdam, 2004. Gebonden/Cloth, linnen/linen, guilded lettering, fine copy, prima ex., 45+53 pp. Book number: 19432 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Fallen Roman Gullivers Bücher ; 886 Weinheim : Beltz und Gelberg, 2002. , Erstauflage, EA, 339 S., 19 cm EA kart. Pbck., guter Zustand Book number: 196033 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Varia
Keywords: Belgien ; Männliche Jugend ; Rechtsradikalismus ; Freundschaft ; Jüdin ; Jugendbuch | In shopping cart More information div> |
Fallen Beltz &. Gelberg Verlag, 2002 insgesamt ordentlicher Zustand, etwas berieben ISBN: 340778886X. gut - gebraucht Book number: BU334696 € 6.99 [Appr.: US$ 9.17 | £UK 6 | JP¥ 704] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Fallen. Kevelaer: Anrich Verl., 1994, 1. Aufl., 135 S., fest geb. (3-89106-188-9) Aus dem Niederändischen von Silke Schmidt. ISBN/ISSN 3-89106-281-8. (Gut erhaltenes Exemplar.). Gewicht/weight: 600 gr. Book number: 96054 € 6.00 [Appr.: US$ 7.87 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Kinderbuch / Jugendbuch
Keywords: 3891062818 | In shopping cart More information div> |
Falling Allen & Unwin 1998 Paperback, 292pp. "A powerful, disturbing book about racial tensions, intolerance, and the seductive appeal of right-wing extremism, this story explores the difficult pathways of love, fear, anger and forgiveness. ", (ISBN: 9781864484441). Very Good. -- Book HavenBook number: 493526 NZD 20.13 [Appr.: EURO 13 US$ 16.76 | £UK 10.75 | JP¥ 1287] Catalogue: General
Keywords: Fiction9781864484441 9781864484441 | In shopping cart More information div> |
In de zon kijken Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Nieuw. Book number: B437926 € 4.99 [Appr.: US$ 6.54 | £UK 4.25 | JP¥ 502] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350 | In shopping cart More information div> |
In the Shadow of the Ark London, Simon & Schuster. 2004. (ISBN: 0689872690) Hardcover, 8vo - over 7. Re Jana and her parents have heard stories about a man building an enormous ship in the desert, and decide to leave their home to go there and find work. Re Jana's father becomes the right-hand man to desert patriach, Noah. Re Jana, an attractive girl on the verge of adulthood, teaches the people the benefits of pure clean water and fragrant oils. 368pp. Very Good/Very Good. Book number: 016886 GBP 3.91 [Appr.: EURO 4.75 US$ 6.18 | JP¥ 474] Catalogue: Historical Novels
Keywords: Children's Fiction Noah's Ark_fiction Animals_fiction 0689872690 | In shopping cart More information div> |
In de zon kijken Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U1019007 € 9.00 [Appr.: US$ 11.8 | £UK 7.5 | JP¥ 906] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350 | In shopping cart More information div> |
In de zon kijken Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1709042 € 4.99 [Appr.: US$ 6.54 | £UK 4.25 | JP¥ 502] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350 | In shopping cart More information div> |
In de zon kijken Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1153422 € 6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350 | In shopping cart More information div> |
In de zon kijken Amsterdam, Em. Querido 2007 (tweede druk) gebonden met omslag, 202 pp., porto 2,50 euro NL isbn 9789021480350 in zeer goede staat. Book number: EJP840/74722 € 4.99 [Appr.: US$ 6.54 | £UK 4.25 | JP¥ 502] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
In de zon kijken Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1687463 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350 | In shopping cart More information div> |
In de zon kijken Querido, 2007. Linnen band. 1ste druk. Als nieuw. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U42494 € 11.50 [Appr.: US$ 15.08 | £UK 9.75 | JP¥ 1158] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
In de zon kijken, A'dam, Querido, 1e dr.2007, 202p., Linnen & omslag., Als nieuw., Book number: 15393 € 12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
In de zon kijken Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U672670 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350 | In shopping cart More information div> |
In de zon kijken Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1088496 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350 | In shopping cart More information div> |
In the Shadow of the Ark NY: Arthur Levine/ Scholastic, 1994. Hardcover. White, clean, crisp and bright 1st Edition, 1st Printing. A very SHARP copy! All of our books are hand selected and are as described. Mylar protective sleeves are available.. Near Fine in Near Fine dustjacket. Book number: 089099 USD 7.50 [Appr.: EURO 5.75 | £UK 4.75 | JP¥ 576] Catalogue: Fiction Historical
Keywords: Children Fiction Noah Ark Animals | In shopping cart More information div> |
In the Shadow of the Ark. New York, Scholastic Press, 2004. 1st. Hardcover., Vg/Vg Pen Mark Through Bar Code at Rear. Pages: 368. Book number: MASTER142299I USD 10.00 [Appr.: EURO 7.75 | £UK 6.5 | JP¥ 768] Catalogue: Literature
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page