ascending
descending
found: 50 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

ANNE PROVOOST
Het horloge
Averbode, 1992, 24 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 271233&366G
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

LAMBRECHT, LUK & PROVOOST, ANNE
Beaufort 03 Triennale Voor Hedendaagse Kunst
ghent, Borgerhoff & Lamberigts. 2009. (ISBN: 9789089310507) Paperback, Qto. Book, 238 pages, colour illustrated. The text is in both English and Dutch. Unused, a New copy. New.
Book number: 068192
GBP 12.00 [Appr.: EURO 15 US$ 18.81 | JP¥ 1496]
Keywords: 9789089310507 Contemporary Art
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE
De arkvaarders
Uitgever: Em. Querido's Uitgeverij Jaar: 2007. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789021433677
Book number: 18191
€  11.94 [Appr.: US$ 14.98 | £UK 9.75 | JP¥ 1192]
Keywords: 9789021433677
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE
Boektoppers 2007 / b de arkvaarders / deel vo
Ed./Druk: 1. Paperback. ISBN: 9789034544964. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U691031
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789034544964
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE.
En dan nu het slechte nieuws. Het kind als antagonist. Gedachten lezen/So here's the bad news. The cild asantagonist. Reading minds.
Stichting Lezen: Amsterdam, 2004. Gebonden/Cloth, linnen/linen, guilded lettering, fine copy, prima ex., 45+53 pp.
Book number: 19432
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE
En dan nu het slechte nieuws / So here's the bad news. Het kind als antagonist / The child as antagonist
Gedachten Lezen, 2004. Linnen band. Pp: 88. 2 - talige uitgave. ISBN: 9789077178249. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1599452
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Talen div
Keywords: 9789077178249
In shopping cart

More information

ANNE PROVOOST
Fallen.
Kevelaer: Anrich Verl., 1994, 1. Aufl., 135 S., fest geb. (3-89106-188-9) Aus dem Niederändischen von Silke Schmidt. ISBN/ISSN 3-89106-281-8. (Gut erhaltenes Exemplar.). Gewicht/weight: 600 gr.
Book number: 96054
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: 3891062818
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE
Fallen
Beltz &. Gelberg Verlag, 2002 insgesamt ordentlicher Zustand, etwas berieben ISBN: 340778886X. gut - gebraucht
Book number: BU334696
€  6.99 [Appr.: US$ 8.77 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE:
Fallen Roman Gullivers Bücher ; 886
Weinheim : Beltz und Gelberg, 2002. , Erstauflage, EA, 339 S., 19 cm EA kart. Pbck., guter Zustand
Book number: 196033
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Varia
Keywords: Belgien ; Männliche Jugend ; Rechtsradikalismus ; Freundschaft ; Jüdin ; Jugendbuch
In shopping cart

More information

ANNE PROVOOST
Falling
Allen & Unwin 1998 Paperback, 292pp. "A powerful, disturbing book about racial tensions, intolerance, and the seductive appeal of right-wing extremism, this story explores the difficult pathways of love, fear, anger and forgiveness. ", (ISBN: 9781864484441). Very Good.
Book number: 493526
NZD 20.13 [Appr.: EURO 12.25 US$ 15.25 | £UK 9.75 | JP¥ 1213]
Catalogue: General
Keywords: Fiction9781864484441 9781864484441
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE
In de zon kijken
Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1687463
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE
In de zon kijken
Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1088496
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE
In de zon kijken
Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1709042
€  4.99 [Appr.: US$ 6.26 | £UK 4 | JP¥ 498]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE,
In de zon kijken,
A'dam, Querido, 1e dr.2007, 202p., Linnen & omslag., Als nieuw.,
Book number: 15393
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE
In de zon kijken
Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U1019007
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE,
In the Shadow of the Ark.
New York, Scholastic Press, 2004. 1st. Hardcover., Vg/Vg Pen Mark Through Bar Code at Rear. Pages: 368.
Book number: MASTER142299I
USD 10.00 [Appr.: EURO 8 | £UK 6.5 | JP¥ 795]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

 -
PROVOOST, ANNE
In de zon kijken, Roman
Amsterdam, Querido 2007 (eerste druk) gebonden met omslag, 202 pag., porto 2,50 euro, isbn 9789021480350 in nieuwstaat, nieuwprijs 12,50 euro.
Book number: SK210/45952
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

 -
PROVOOST, ANNE
In de zon kijken
Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; 2007; Querido, Amsterdam; 202pp.; Conditie: Goed
Book number: 102776
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlands
In shopping cart

More information

 -
ramsj
PROVOOST, ANNE
In de zon kijken
Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Nieuw.
Book number: B437926
€  4.99 [Appr.: US$ 6.26 | £UK 4 | JP¥ 498]
Catalogue: Romans
Keywords: ramsj 9789021480350
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE
In de zon kijken
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij., 2007. Gebonden met omslag 21x13. 2007. 1e druk. 202 blz. Choë woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie..
Book number: N10271
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Rouwproces
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE
In de zon kijken
Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U672670
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE; NIEUWENHUIZEN, JOHN
In the Shadow of the Ark
NY: Arthur Levine/ Scholastic, 1994. Hardcover. White, clean, crisp and bright 1st Edition, 1st Printing. A very SHARP copy! All of our books are hand selected and are as described. Mylar protective sleeves are available.. Near Fine in Near Fine dustjacket.
Book number: 089099
USD 7.50 [Appr.: EURO 6 | £UK 5 | JP¥ 597]
Keywords: Children Fiction Noah Ark Animals
In shopping cart

More information

 -
PROVOOST, ANNE
In de zon kijken
Amsterdam, Em. Querido 2007 (tweede druk) gebonden met omslag, 202 pp., porto 2,50 euro isbn 9789021480350in zeer goede staat.
Book number: EJP840/74722
€  4.99 [Appr.: US$ 6.26 | £UK 4 | JP¥ 498]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE
In de zon kijken
Querido, 2007. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 202. - Een mens verspilt tijd omdat hij denkt dat hij er meer dan genoeg van heeft. We schoven alles voor ons uit. Natuurlijk deden we dat. Nooit gedacht dat plotseling alles voorbij zou zijn.` Chloë Vanderweert woont met haar ouders en haar halfzusje op het Australische platteland. Als haar vader na een val van zijn paard om het leven komt, probeert haar moeder het bedrijf draaiende te houden. Langzaam verliest ze haar greep op de situatie. Een roman over een meisje en de dood, een portret van een rouwende moeder, gezien door de ogen van een kind. Over In de zon kijken: "Toch blijft het mooiste van alles die impliciete manier van vertellen, het voorzichtige niet hardop zeggen, maar suggereren. Provoost laat zich opnieuw zien als een formidabele regisseur van de verbeelding." - De Volkskrant. ISBN: 9789021480350. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1153422
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480350
In shopping cart

More information

PROVOOST, ANNE
In de zon kijken
Querido, 2007. Linnen band. 1ste druk. Als nieuw. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U42494
€  11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search