ascending
descending
found: 55 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

 -
PERNATH, HUGUES C.
Het blijft mij bij: James Joyce
B.R.T. 1966. Pp: 13. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U59478
€  85.00 [Appr.: US$ 106.64 | £UK 68.25 | JP¥ 8483]
Catalogue: Antiek
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Comme un personnage perdu.
H'sum/Bruss./Paris, Kofschip-Kring, 1986. 1ste druk. Oorspr.omslag. 84 pag. * Traduits par Jeanne Buytaert.
Book number: 2687
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Vertaald ;
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Gedichten.
Lannoo/ Atlas. 2005. 581 p. Paperback met flappen. * Lichte gebruikssporen.
Book number: 34878
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Literatuur, Vlaamse Poëzie Verzameld Werk
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Gedichten
Lannoo/Atlas, 2000, paperback, goed exemplaar. 9789077441718 .
Book number: 118081503
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C., HENRI-FLORIS JESPERS, E.A.
Hugues C. Pernath 1931-1975
Nieuw Vlaams Tijdschrift - Ontwikkeling, Antwerpen/ Hugues C. Pernath Stichting/ Pink Editions & Production, z.j. 1ste. Ingenaaid, papieren band (roestvlekjes), met enkele foto's, en onuitgegeven gedichten.
Book number: 16759
€  13.50 [Appr.: US$ 16.94 | £UK 11 | JP¥ 1347]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C./ VINKENOOG, SIMON.
Index XXXIII/ Poëzie: hoog tijd voor vrijheid.
Podium: Amsterdam, 1966. Paperback, 4to, bijdragen in Podium jrg. 20, nr. , 5, goed ex., 39 pp.
Book number: 26779
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Instrumentarium voor een winter.
Amsterdam-Antwerpen, De Bezige Bij - Ontwikkeling, 1963 Softcover, 103pp., 11x18cm., goede staat.
¶ Eertse druk, omslag door Karel Beunis en J. Cursto.
Book number: 32208
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: . eerste
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Instrumentarium voor een winter. Gedichten 1955-1960.
C. de Vries-Brouwer: Antwerpen, 1986. Paperback, rug verkleurd, lichte verkleuring omslag, verder goed ex., 103 pp.
Book number: 21248
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Instrumentarium voor een winter. Gedichten 1955-1960.
Amsterdam, De Bezige Bij. 1963. 10,5x18cm, 103pp. soft cover, in goede staat.
Book number: 011182
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poetry - Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Instrumentarium voor een winter. Gedichten 1955-1960.
Antwerpen/Amsterdam, C. De Vries/Brouwers. 1986. 12,5x21cm, 103pp. soft cover, sleet op de randen overigens goed. Ingeleid door Karel Jonckheere.
Book number: 002945
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Poetry - Poëzie
Keywords: Poëzie Gedichten Hugues C. Pernath
In shopping cart

More information

 -
PERNATH, HUGUES C.;
INSTRUMENTARIUM VOOR EEN WINTER,
Antwerpen/ Amsterdam, De Vries - Brouwers, 1986 Gebrocheerd onder stevige papieromslag, 120 x 210mm.,104pp. ISBN 9061743079.
¶ Gedichten 1955-1960. Ingeleid door Karel Jonckheere.
Book number: 21908
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: literatuur littérature literature letteren letterkunde literair proza
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C..
Instrumentarium voor een winter. Gedichten 1955-1960.
1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1963. 103 p. Paperback. * Naam en datum op schutblad.
Book number: 89485
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Vlaamse Poëzie
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Instrumentarium voor een winter.
Inleiding Karel Joncheere. A'dam/Antw., De Bezige Bij/Ontwikkeling, 1963. 1ste druk. LP 108. Oorspr.omslag. 104 pag.
Book number: 11115
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Lit.Pocket
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Instrumentarium voor een winter. Gedichten 1955-1960.
Amsterdam, Bezige Bij, 1963, 1e dr., pocket, 104 p. Inl. Karel Jonckheere. Literaire Pocketserie no 108. Omslag verkleurd.
Book number: 5959
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

 -
PERNATH, HUGUES C.
Jonathan Swift : In Memoriam
B.R.T. 1967. Pp: 10. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U59474
€  80.00 [Appr.: US$ 100.37 | £UK 64.25 | JP¥ 7984]
Catalogue: Antiek
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Het masker man
Ontwikkeling / De Bezige Bij, 1960. Ed./Druk: 1. Softcover. Pp: 64. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U771317
€  60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Het Masker Man
Antwerpen/Amsterdam, Ontwikkeling/De Bezige Bij. 1960. Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 000063
€  85.00 [Appr.: US$ 106.64 | £UK 68.25 | JP¥ 8483]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Mijn Gegeven Woord
Amsterdam/Antwerpen, De Bezige Bij/Contact. 1966. Soft cover. Book, Literaire Reuzenpocket 168 Omslag: Karel Beunis. Good/No Jacket.
Book number: 000062
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C..
Mijn tegenstem. Gedichten 1966-1973.
1ste druk. Antwerpen, Pink Editions & Productions. 1973. 97 p. Ingenaaid met omslag (Hugo Claus). * Stofomslag beschadigd. Privé-opdracht op schutblad.
Book number: 89062
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Vlaamse Poëzie
In shopping cart

More information

 -
PERNATH, HUGUES C.
MIJN GEGEVEN WOORD.
Antwerpen/ Amsterdam, De Vries - Brouwers, 1986 Gebrocheerd, kartonomslag, 125 x 210mm., 95 pp. ISBN 9061743087.
Book number: 21855
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: literatuur littérature literature letteren letterkunde literair proza 9061743087
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C.
Mijn gegeven woord
Antwerpen, De Vries-Brouwers. 1986. Paperback, 20,5x12,5cm. 96 blz. Gedichten. Goed exemplaar.
Book number: 001655
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

PERNATH P.P., HUGUES C.
Mijn tegenstem. Gedichten 1966-1973.
Antwerpen, Pink Editions & Productions, 1973. Or. omslag, 97+3p.
¶ Eerste druk; omslagontwerp Hugo Claus. Gesigneerd door de auteur! Omslag vertoont wat minimale imperfecties aan de rand; goed exemplaar.
Book number: 20659
€  85.00 [Appr.: US$ 106.64 | £UK 68.25 | JP¥ 8483]
Keywords: Claus, Hugo Gesigneerd Mechelen 2006 Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

 -
PERNATH, HUGUES C.
Mijn gegeven woord
Amsterdam - Antwerpen, De Bezige Bij - Contact NV, 1966. Paperback, 1e druk. 94 pp. LRP 168. Naam op schutblad. maat boek hxb 199 x 125 mm. Goed.
Book number: 2912
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C..
Mijn gegeven woord.
1ste druk, gesigneerd door de dichter. Amsterdam, De Bezige Bij. 1966. 94 p. Paperback. * Franse titelpagina licht beschadigd.
Book number: 89481
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Gesigneerd
Keywords: Gesigneerd Literatuur, Vlaamse Poëzie
In shopping cart

More information

PERNATH, HUGUES C..
Mijn tegenstem. Gedichten 1966-1973.
2de druk. Antwerpen, Pink. 1975. 97 p. Ingenaaid/stofomslag (foto: Gerald Dauphin). * Stofomslag beschadigd. Naam en datum op schutblad.
Book number: 13852
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Vlaamse Poëzie
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search