| ||||
|
|
|
|||
| found: 50 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
HET VOORTPLANTINGSOFFENSIEF. EROTIESE SPIELEREIEN. OF DE HELE WERELD KIJKT TOE. Antwerpen, Walter Soethoudt, 1971 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag in kleur, 12.5x19 cm., 204 pp., geïllustreerd in z/w. Book number: 26754 € 25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553]
Keywords: . . GILS Gust DEVREE Freddy DAELE Emiel Frans KOECK ANDRIES Marc VEYDT Laurent KRIJGELMANS Claude VAN Nic SNOEK letteren letterkunde erotiek érotique erotica | In shopping cart More information div> |
Het blijft mij bij: James Joyce B.R.T. 1966. Pp: 13. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U59478 € 85.00 [Appr.: US$ 112.83 | £UK 71 | JP¥ 8679] Catalogue: Antiek
| In shopping cart More information div> |
Comme un personnage perdu. H'sum/Bruss./Paris, Kofschip-Kring, 1986. 1ste druk. Oorspr.omslag. 84 pag. * Traduits par Jeanne Buytaert. Book number: 2687 € 5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Vertaald ; | In shopping cart More information div> |
Gedichten. Lannoo/ Atlas. 2005. 581 p. Paperback met flappen. * Lichte gebruikssporen. Book number: 34878 € 14.00 [Appr.: US$ 18.58 | £UK 11.75 | JP¥ 1430] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Literatuur, Vlaamse Poëzie Verzameld Werk | In shopping cart More information div> |
Hugues C. Pernath 1931-1975 Nieuw Vlaams Tijdschrift - Ontwikkeling, Antwerpen/ Hugues C. Pernath Stichting/ Pink Editions & Production, z.j. 1ste. Ingenaaid, papieren band (roestvlekjes), met enkele foto's, en onuitgegeven gedichten. -- KIEN BoekenBook number: 16759 € 13.50 [Appr.: US$ 17.92 | £UK 11.5 | JP¥ 1378] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Index XXXIII/ Poëzie: hoog tijd voor vrijheid. Podium: Amsterdam, 1966. Paperback, 4to, bijdragen in Podium jrg. 20, nr. , 5, goed ex., 39 pp. Book number: 26779 € 4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Instrumentarium voor een winter. Inleiding Karel Joncheere. A'dam/Antw., De Bezige Bij/Ontwikkeling, 1963. 1ste druk. LP 108. Oorspr.omslag. 104 pag. Book number: 11115 € 7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP¥ 715] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Lit.Pocket | In shopping cart More information div> |
Instrumentarium voor een winter. Gedichten 1955-1960. C. de Vries-Brouwer: Antwerpen, 1986. Paperback, rug verkleurd, lichte verkleuring omslag, verder goed ex., 103 pp. Book number: 21248 € 4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Instrumentarium voor een winter. Gedichten 1955-1960. Antwerpen/Amsterdam, C. De Vries/Brouwers. 1986. 12,5x21cm, 103pp. soft cover, sleet op de randen overigens goed. Ingeleid door Karel Jonckheere. Book number: 002945 € 6.00 [Appr.: US$ 7.96 | £UK 5.25 | JP¥ 613] Catalogue: Poetry - Poëzie
Keywords: Poëzie Gedichten Hugues C. Pernath | In shopping cart More information div> |
INSTRUMENTARIUM VOOR EEN WINTER, Antwerpen/ Amsterdam, De Vries - Brouwers, 1986 Gebrocheerd onder stevige papieromslag, 120 x 210mm.,104pp. ISBN 9061743079. ¶ Gedichten 1955-1960. Ingeleid door Karel Jonckheere. Book number: 21908 € 12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: literatuur littérature literature letteren letterkunde literair proza | In shopping cart More information div> |
Instrumentarium voor een winter. Gedichten 1955-1960. Amsterdam, De Bezige Bij. 1963. 10,5x18cm, 103pp. soft cover, in goede staat. Book number: 011182 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Poetry - Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Instrumentarium voor een winter. Amsterdam-Antwerpen, De Bezige Bij - Ontwikkeling, 1963 Softcover, 103pp., 11x18cm., goede staat. ¶ Eertse druk, omslag door Karel Beunis en J. Cursto. Book number: 32208 € 9.00 [Appr.: US$ 11.95 | £UK 7.75 | JP¥ 919] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: . eerste | In shopping cart More information div> |
Instrumentarium voor een winter. Gedichten 1955-1960. Amsterdam, Bezige Bij, 1963, 1e dr., pocket, 104 p. Inl. Karel Jonckheere. Literaire Pocketserie no 108. Omslag verkleurd. Book number: 5959 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Jonathan Swift : In Memoriam B.R.T. 1967. Pp: 10. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U59474 € 80.00 [Appr.: US$ 106.19 | £UK 67 | JP¥ 8169] Catalogue: Antiek
| In shopping cart More information div> |
Het Masker Man Antwerpen/Amsterdam, Ontwikkeling/De Bezige Bij. 1960. Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 000063 € 85.00 [Appr.: US$ 112.83 | £UK 71 | JP¥ 8679]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Het masker man Ontwikkeling / De Bezige Bij, 1960. Ed./Druk: 1. Softcover. Pp: 64. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U771317 € 60.00 [Appr.: US$ 79.64 | £UK 50.25 | JP¥ 6127] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Mijn tegenstem. Gedichten 1966-1973. 2de druk. Antwerpen, Pink. 1975. 97 p. Ingenaaid/stofomslag (foto: Gerald Dauphin). * Stofomslag beschadigd. Naam en datum op schutblad. Book number: 13852 € 12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Vlaamse Poëzie | In shopping cart More information div> |
Mijn tegenstem: Gedichten 1966-1973 Antwerpen, Pink Editions & Productions. 1973, Eerste Druk. Zacht Kaft, 245x195mm. Deze verzamelbundel bevat 'Vijftig index-gedichten', 'De acht hoofdzonden', 'Exodus', 'De rimpels van augustus' en 'De tien gedichten van de eenzaamheid'. Het omslagontwerp werd gecreëerd door Hugo Claus. Voorplat vertoont een kleurloze vlek die enkel door de veroorzaakte rimpeling zichtbaar is. Binnenin wordt het boek vijf maal (waaronder 1x op een met een gedicht bedrukte bladzijde) ontsierd door een Ex-librisstempel en de naam van een vorige eigenaar. Verder prima staat. 97 p. Belgisch of Nederlands posttarief naar keuze. Zeer Goed. Book number: 000249 € 25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553] Catalogue: Antwerpen
Keywords: Hugo Claus, Pink Poets, Pernath, Antwerpen, Gard-Sivik Poëzie, Poetry, Poësie | In shopping cart More information div> |
Mijn Tegenstem - Gedichten 1966-1973 Antwerpen, Pink Editions. 1975, Tweede Druk. Paperback, Octavo. 96p. Very Good/Fair. Book number: 006693 € 17.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 14.75 | JP¥ 1787] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Mijn Gegeven Woord Amsterdam, De Bezige Bij. 1966. Soft cover. Book, Literaire reuzenpocket 168. Good/No Jacket. Book number: 2369 € 20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
MIJN TEGENSTEM. GEDICHTEN 1966 - 1973, Antwerpen, Pink Editions, 1973, Gebrocheerd, originele uitgeversomslag geïllustreerd z/w, 19,5x24cm, 97pp. ¶ Omslagontwerp van Hugo Claus. Bibliotheekstempel op titelpgina. In goede staat. Book number: 8023 € 30.00 [Appr.: US$ 39.82 | £UK 25.25 | JP¥ 3063] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: litérature literature literatuur letterkunde | In shopping cart More information div> |
Mijn gegeven woord Antwerpen, De Vries-Brouwers. 1986. Paperback, 20,5x12,5cm. 96 blz. Gedichten. Goed exemplaar. Book number: 001655 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Mijn Gegeven Woord Amsterdam/Antwerpen, De Bezige Bij/Contact. 1966. Soft cover. Book, Literaire Reuzenpocket 168 Omslag: Karel Beunis. Good/No Jacket. Book number: 000062 € 25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Mijn tegenstem. Gedichten 1966-1973. Antwerpen, Pink Editions & Productions, 1973. Or. omslag, 97+3p. ¶ Eerste druk; omslagontwerp Hugo Claus. Gesigneerd door de auteur! Omslag vertoont wat minimale imperfecties aan de rand; goed exemplaar. Book number: 20659 € 85.00 [Appr.: US$ 112.83 | £UK 71 | JP¥ 8679] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Claus, Hugo Gesigneerd Mechelen 2006 Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Mijn tegenstem, Gedichten 1966-1973, Antwerpen, Pink editions, 1e dr.1973, 97p., Ing., Book number: 11797 € 22.50 [Appr.: US$ 29.87 | £UK 19 | JP¥ 2297]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |