| ||||
|
|
|
|||
| found: 151 books on 7 pages. This is page 1 - Next page |
Dierbaar magazijn. De bibliotheek van de Maatschappij der Nederlandse Letterkunde. Amsterdam, Universitaire Press. 1995. (ISBN: 905356165x) Linnen Met Stofomslag. Book number: 003206 € 9.00 [Appr.: US$ 11.95 | £UK 7.75 | JP¥ 919] Catalogue: Boekgeschiedenis
Keywords: 905356165x | In shopping cart More information div> |
Dierbaar magazijn: De bibliotheek van de Maatschappij der Nederlandse Letterkunde Amsterdam, University Press, 1995. 207 pp., gebonden, linnen. 1e druk. 31 x 23,5 cm ( oblong). Inscr.: . Met medewerking van Marco de Niet, register, ill. En foto's in kleur en z/w, stofomslag met wat slijtage,. met stofomslag, restant, nieuw. Book number: 6373 € 41.00 [Appr.: US$ 54.42 | £UK 34.25 | JP¥ 4187] Catalogue: Literatuur Wetenschap
| In shopping cart More information div> |
Dierbaar magazijn. De bibliotheek van de Maatschappij der Nederlandse Letterkunde. Amsterdam. AUP. 1995. Original publisher's gray cloth hardback, blindstamped title frontcover, dustjacket, oblong shaped 4to: 208pp. 23 contributions with illustrations, list most important collections, notes, references, credits, index. Dustjacket some light wear. Fine copy. ISBN: 90-5356-165-X. Book number: 44036 € 15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
Keywords: 905356165X | In shopping cart More information div> |
Dierbaar magazijn. De bibliotheek van de Maatschappij der Nederlandse Letterkunde. Amsterdam University Press, 1995. Gebonden. 207 p. Ills. Met medewerking van Marco de Niet. Book number: K4005 € 16.00 [Appr.: US$ 21.24 | £UK 13.5 | JP¥ 1634] Catalogue: Typografie
Keywords: typografie typography bibliotheek | In shopping cart More information div> |
Dierbaar magazijn: de bibliotheek van de Maatschappij der Nederlandse Letterkunde Amsterdam: Amsterdam University Press, cop. 1995. onder red. van Berry Dongelmans, Frits van Oostrom en Peter van Zonneveld; met medew. van Marco de Niet Bijdragen over de boekencollectie van de Maatschappij der Nederlandse Letterkunde. Met literatuur opgave., register 207 pagina's 24×31 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 24182 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Bibliotheken en archieven
Keywords: 905356165X | In shopping cart More information div> |
Historisch Tableau, Geschiedenis opnieuw verbeeld in schoolplaten en essays Amsterdam, Amsterdam University Press, 1998 (eerste druk) Gebonden met omslag, 176 pag., Porto 3,00 euro, isbn 9789053563168, 27,2x24,5x1,6. Met talrijke illustraties in kleur, verder in perfecte staat.. Book number: EMP257/54949 € 3.99 [Appr.: US$ 5.3 | £UK 3.5 | JP¥ 407] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
HANDGESCCHREVEN WERELD. Nederlandse literatuur en cultuur in de Middeleeuwen Amsterdam, Prometheus - 1995. Omslagontwerp en vormgeving binnenwerk: Rudo Hartman. Slappe kaft, die door zijn formaat iets wijkt, verder netjes. 330 pag. + register Rijk geïllustreerd Book number: 4333 € 12.50 [Appr.: US$ 16.59 | £UK 10.5 | JP¥ 1276]
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven wereld - Nederlandse literatuur en cultuur in de Middeleeuwen Amsterdam, Prometheus. 1995, 2e Druk. (ISBN: -) Soft Cover, 24x22cm. 330 pag - geillustreerd. Goede staat. Book number: 013125 € 9.50 [Appr.: US$ 12.61 | £UK 8 | JP¥ 970] Catalogue: Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven wereld. Nederlandse literatuur en cultuur in de middeleeuwen. Amsterdam, Prometheus, 1995. 24 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 330 pag. Book number: 58521 € 12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225]
Keywords: ; Middeleeuwen / Middle Ages Studies literatuur | In shopping cart More information div> |
Handgeschreven wereld - Nederlandse literatuur en cultuur in de middeleeuwen Amsterdam, Prometheus - hoekje uit schutvel (naam), verder vrijwel nieuwstaat, 1995 1e druk. Book number: 52299 € 12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225] Catalogue: Historie
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven Wereld. Nederlandse literatuur en cultuur in de Middeleeuwen Amsterdam 1995, Prometheus paperback 24cm x 22cm, prima exemplaar Book number: bn12909 € 15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven wereld. Nederlandse literatuur en cultuur in de Middeleeuwen. Amsterdam, Prometheus, 1995, 1e, ingenaaid, 330p. Fraai geïllustreerd. Book number: 12372 € 17.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 14.75 | JP¥ 1787]
Keywords: Dutch History | In shopping cart More information div> |
Handgeschreven wereld. Nederlandse literatuur en cultuur in de Middeleeuwen. Prometheus,1995. 4to. 330p.,ills.(vlek op titel). Ingenaaid. Book number: Z8-52-7 € 20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042]
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven Wereld. , Nederlandse literatuur en cultuur in de middeleeuwen. Tweede gecorrigeerde druk. . Amsterdam, Prometheus, 1995, height in cm: 24 cm, paperback. , 330 pp, pp.. Book number: 4-129 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Fine Printing
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven wereld. Nederlandse literatuur en cultuur in de Middeleeuwen. Amsterdam, Prometheus 1995. rijk geïll. ing. 330 pp. Book number: T7619 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Letterkunde Nederlands
Keywords: Letterkunde Nederlands | In shopping cart More information div> |
Handgeschreven wereld. Nederlandse literatuur en cultuur in de Middeleeuwen. Amsterdam, Prometheus, 1995. Groot 8vo, pp. 330. Softcover. Geïllustreerd. Met literatuuropgave en index. Eerste druk. Inleidend, rijk gedocumenteerd overzicht van de Middelnederlandse letterkunde uit de handschriftenperiode. In vijf hoofdstukken leest men over en kijkt men naar handschriften, auteurs, geestelijke, wereldlijke en stedelijke literatuur, waarbij het verhaal voortdurend wordt onderbroken door 'ter zijdes'. Het boek is zeer rijk geïllustreerd, maar weinig bladzijden bevatten geen foto, veelal in kleur. In goede staat. -- Zaal BooksBook number: 19588 € 18.00 [Appr.: US$ 23.89 | £UK 15.25 | JP¥ 1838]
Keywords: Nederlandse Bellettrie; Handschriften; Middelnederlandse letterkunde; Literatuurwetenschap; Handschriftenkunde | In shopping cart More information div> |
Handgeschreven wereld. Nederlandse literatuur en cultuur in de middeleeuwen. Amsterdam, Prometheus., 1995, 1e druk, Ill.: Geillustreerd. Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: paperback. Book number: 111966 € 14.00 [Appr.: US$ 18.58 | £UK 11.75 | JP¥ 1430] Catalogue: Nederlandse geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven Wereld: Nederlandse Literatuur en Cultuur in de Middeleeuwen. Amsterdam, The Netherlands, Prometheus, 1995. Softcover. ISBN: 9053332383. VG. Red wraps. 330 pp. Numerous mostly color plates. ¶ Text in Dutch. Book number: 24437 USD 45.00 [Appr.: EURO 34 | £UK 28.5 | JP¥ 3462] Catalogue: Books and Manuscripts and Printing
Keywords: 9053332383 | In shopping cart More information div> |
Dierbaar magazijn : de bibliotheek van de Maatschappij der Nederlandse Letterkunde. Amsterdam : Amsterdam University Press, 1995. GeIllustreerd. Linnen. Met stofomslag. Gebonden. 4to (oblong). 207 pp. Met lit. opg., reg. Bibliofielen, taal- en letterkundigen, historici. (Stofomslag aan de randen beschadigd. Boek zelf in uitstekende conditie). (ISBN/EAN: 905356165X) Book number: 22922 € 20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: literature speciale bibliotheken / Speciale bibliotheken Speciale collecties Nederlands Bellettrie Geschiedenis ; 4.210.110 Leiden 1766 1994 / boekgeschiedenis / boeken over boeken / book history / books on books | In shopping cart More information div> |
Aanvaard dit werk. Over Middelnederlandse auteurs en hun publiek. Amsterdam, Prometheus 1992. Pb. 335 pp. Nederlandse literatuur en cultuur in de middeleeuwen VI. Book number: L1307 € 15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532] Catalogue: Letterkunde Nederlands
Keywords: Letterkunde Nederlands | In shopping cart More information div> |
Aanvaard dit werk. , Over Middelnederlandse auteurs en hun publiek. Nederlandse literatuur en cultuur in de Middeleeuwen VI. . Amsterdam, Prometheus, 1992, height in cm: 22 cm, paperback, fine copy. , 335 pp, pp.. Book number: 7-629 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Middle Ages
| In shopping cart More information div> |
AANVAARD DIT WERK. Over Middelnederlandse auteurs en hun publiek. Amsterdam, Prometheus - 1992. Illustratie voorplat: Dirc van Delfts Tafel van den kersten ghelove. Foto achterplat: Klaas Koppe. Paperback. Bijna onzichtbare vouw voor, verder keurig.335 Omslagontwerp: Dingeman Kuilman, Studio A. Beeke Book number: 4335 € 17.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 14.75 | JP¥ 1787]
| In shopping cart More information div> |
Aanvaard dit werk. Over Middelnederlandse auteurs en hun publiek Amsterdam, Prometheus. 1992, 1ste dr. Paperback, 21,5x15,5cm. 336 blz. Reeks: Nederlandse literatuur en cultuur in de middeleeuwen. Literatuurlijst. Register. Goed exemplaar. Book number: 002493 € 15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Middeleeuwen | In shopping cart More information div> |
Aanvaard dit werk. Over Middelnederlandse auteurs en hun publiek. 1ste druk. Amsterdam, Prometheus. 1992. 335 pp. Paperback. * Nederlandse literatuur en cultuur in de middeleeuwen VI. * Licht verkleurd. Book number: 16231 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis Letterkunde Literatuur, Nederlandse Middeleeuwen | In shopping cart More information div> |
Aanvaard dit werk Over Middelnederlandse auteurs en hun publiek Amsterdam, Prometheus. 1992. Paperback, 15,5x21,5 cm. 336pp. in prima staat. Book number: 017228 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: literatuurgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page