ascending
descending
found: 176 books on 8 pages. This is page 1
- Next page

BITTREMIEUX, C / M. GILLIAMS / JAN VAN NIJLEN E.A.
Martinus Nijhoff.
Amsterdam, Daamen/G.A. van Oorschot, 1954. Oorspr. omslag. 120 p.
Book number: B8720
€  6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

NIJLEN, JAN VAN
Bericht Aan De Reizigers - Boekenweekgeschenk 1975
1975, isbn 9070066122, cpnb, paperback, goede staat
Book number: 8113597
€  2.00 [Appr.: US$ 2.61 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
In shopping cart

More information

NIJLEN, JAN VAN. & ROËDE, JAN.
Betooverd bosch.
's-Grav., A.A.M. Stols, 1941. Orpheus No.10. Met een tekening van Jan Roede. Oorspr.omslag. 4 pag.
Book number: 38693
€  7.00 [Appr.: US$ 9.13 | £UK 6 | JP¥ 700]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Orpheus Stols
In shopping cart

More information

 -
NIJLEN, JAN VAN
De dauwtrapper.
Den Haag, Stols, 1947, 1e dr., linnen met omslag, 48 p., onafgesn., opl.1000 ex. Het omslag is gescheurd en verkleurd, maar wel helemaal aanwezig.
Book number: 12091
€  16.00 [Appr.: US$ 20.87 | £UK 13.25 | JP¥ 1600]
In shopping cart

More information

NIJLEN, JAN VAN
De dauwtrapper.
Den Haag, Stols, 1947, 1e dr., linnen, 48 p., onafgesn., opl.1000 ex.
Book number: 4987
€  18.00 [Appr.: US$ 23.48 | £UK 15 | JP¥ 1799]
In shopping cart

More information

NIJLEN, JAN VAN.
Druilende Burgerij. Jeugdherinneringen van een eenzelvig man.
Van Oorschot: Amsterdam, 1966. Paperback, foto's uit familiealbum auteur, samen met een artikel over hert werk van Van Nijlen van Bittremieux verscheen deze tekst in Tirade nummer 111, 63 pp.
Book number: 13391
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

NIJLEN, JAN VAN.
Gedichten 1904 - 1938.
Maastricht & Brussel, A.A.M. Stols, 1938. 1ste druk. In verguld linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Hardcover. 212 pag.
Book number: 33686
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Stols
In shopping cart

More information

NIJLEN, JAN VAN.
Gedichten 1904 - 1938.
's-Grav., A.A.M. Stols, 1944. Tweede druk. Half linnen. 212 pag.
Book number: 327
€  7.00 [Appr.: US$ 9.13 | £UK 6 | JP¥ 700]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Stols
In shopping cart

More information

NIJLEN, JAN VAN
Te laat voor deze wereld, een bundel nieuwe gedichten,
Amsterdam, Oorschot, 1957, 1e druk, 80 blz., linnen met stofomslag; . Staat: Goed; isbn: geen / none; ..
Book number: 7528
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

NIJLEN, JAN VAN
Verzamelde gedichten. 1904- 1948.
A. A. M. Stols, uitgever. Den Haag, 1948. Geb. 254 pag. Schutblad verkleurd.
Book number: 101393624
€  20.50 [Appr.: US$ 26.74 | £UK 17 | JP¥ 2049]
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

NIJLEN, JAN VAN
Verzamelde gedichten 1904-1948,
's Gravenhage, Stols, 1948, 1e druk, 264 blz., linnen; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; ..
Book number: 7530
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

NIJLEN, JAN VAN
Verzamelde gedichten. 1903-1964.
G. A. van Oorschot/ Amsterdam, 1964. 411 pag. s.o. besch.
Book number: 101373206
€  25.50 [Appr.: US$ 33.26 | £UK 21.25 | JP¥ 2549]
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

 -
NIJLEN, JAN VAN
De vogel Phoenix.
Brussel/Maastricht, Stols, 1928, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 44 p., onafgesn., 300 genumm. ex. Ernstige roest door het boek heen, maar verder keurig.
Book number: 2617
€  28.00 [Appr.: US$ 36.52 | £UK 23.25 | JP¥ 2799]
In shopping cart

More information

BRAAK, MENNO TER [INTROD.]. & JAN PRINS & JAN VAN NIJLEN [ET AL.].
In memoriam J. Slauerhoff overleden 5 october 1936.
's-Gravenhage. A.M.M. Stols. 1945. Original publisher's sewn blue wrappers, title frontcover, 12mo: [xij]. 12pp. Contributors: Jan Prins - Jan van Nijlen - A. Roland Holst - Johan Molenaar - Karel Jonckheere - Ed Hoornik - L.Th. Lehmann - Wiebe Dijkstra. Vestdijk. Untrimmed & unopened. Very fine copy. Printed in 350 copies.
Book number: 48864
€  35.00 [Appr.: US$ 45.65 | £UK 29 | JP¥ 3499]
In shopping cart

More information

GELDERBLOM, ARIE-JAN [SAMENSTELLING] VERHALEN VAN PIET PAALTJENS, ROALD DAHL, JAN VAN NIJLEN, GERRIT ACHTERBERG, W.F. HERMANS, JAN MULDER, E.A.
Spoorleesboekje 2 [1988]
Utrecht : Nederlandse Spoorwegen. 1987. Paperback. 1e druk, 96 blz, 21 cm, ISSN: 0925-1685, goed exemplaar. Annotatie: Zestien verhalen of gedichten waarin treinen of treinreizen een rol spelen. Op initiatief van de Nederlandse Spoorwegen ieder jaar uitgebracht.
Book number: 005885
€  4.00 [Appr.: US$ 5.22 | £UK 3.5 | JP¥ 400]
Keywords: Bloemlezing, Verhalen
In shopping cart

More information

GELDERBLOM, ARIE-JAN [SAMENSTELLING] VERHALEN VAN PIET PAALTJENS, ROALD DAHL, JAN VAN NIJLEN, GERRIT ACHTERBERG, W.F. HERMANS, JAN MULDER, E.A.
Spoorleesboekje 2 [1988]
Utrecht : Nederlandse Spoorwegen. 1987. Paperback. 1e druk, 96 blz, 21 cm, ISSN: 0925-1685, goed exemplaar. Annotatie: Zestien verhalen of gedichten waarin treinen of treinreizen een rol spelen. Op initiatief van de Nederlandse Spoorwegen ieder jaar uitgebracht.
Book number: 006045
€  4.00 [Appr.: US$ 5.22 | £UK 3.5 | JP¥ 400]
Keywords: Bloemlezing, Verhalen
In shopping cart

More information

GEZELLE GUIDO - VAN DE WOESTIJNE KAREL - VAN NIJLEN JAN - VAN OSTAYEN PAUL
Les étoiles de la poésie de Flandre
La Renaissance du Livre, 1973, 243 .pp, soft cover, 19 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Frans/French/Français/Französisch. (Antwerpen)
Book number: 253889&NVT
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
Keywords: Nederlandse schrijvers in vertaling
In shopping cart

More information

 -
GRESHOFF, J; NIJLEN, JAN VAN EN VESTDIJK, S."
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: Maart 1936)
Van Holkema & Warendorf N.V., Redelijke staat, porto 2,50 euro NL.
Book number: D29/1036
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
In shopping cart

More information

 -
GRESHOFF, J; NIJLEN, JAN VAN EN VESTDIJK, S."
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: Juli 1936)
Van Holkema & Warendorf N.V., Uitstekende staat, porto 2,50 euro NL.
Book number: D29/1028
€  15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500]
In shopping cart

More information

 -
GRESHOFF, J; NIJLEN, JAN VAN EN VESTDIJK, S."
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: April 1936)
Van Holkema & Warendorf N.V., Uitstekende staat, porto 2,50 euro NL.
Book number: D29/1032
€  15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500]
In shopping cart

More information

 -
GRESHOFF, J; NIJLEN, JAN VAN EN VESTDIJK, S."
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: Juni 1936)
Van Holkema & Warendorf N.V., Redelijke staat, porto 2,50 euro NL.
Book number: D29/1035
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
In shopping cart

More information

 -
GRESHOFF, J; NIJLEN, JAN VAN EN VESTDIJK, S."
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: Februari 1936)
Van Holkema & Warendorf N.V., Voorblad is los, porto 2,50 euro NL.
Book number: D29/1037
€  7.50 [Appr.: US$ 9.78 | £UK 6.25 | JP¥ 750]
In shopping cart

More information

 -
GRESHOFF, J; NIJLEN, JAN VAN EN VESTDIJK, S."
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: September 1936)
Van Holkema & Warendorf N.V., Uitstekende staat, porto 2,50 euro NL.
Book number: D29/1034
€  15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500]
In shopping cart

More information

 -
GRESHOFF, J; NIJLEN, JAN VAN EN VESTDIJK, S."
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: December 1936)
Van Holkema & Warendorf N.V., Uitstekende staat, porto 2,50 euro NL.
Book number: D29/1029
€  15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500]
In shopping cart

More information

 -
GRESHOFF, JAN VAN NIJLEN & S. VESTDIJK, J.
Groot Nederland. Letterkundig Maandschrift onder leiding van J. Greshoff, Jan van Nijlen & S. Vestdijk. Juli 1939
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1939. Papieren band, 100 pp, 25 cm. Met bijdragen van jan Romein, Constant van Wessem, H. Marsman, Rudolf Escher e.a. Goed / good.
Book number: 39805
€  10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page

New Search