| ||||
|
|
|
|||
| found: 176 books on 8 pages. This is page 1 - Next page |
Martinus Nijhoff. Amsterdam, Daamen/G.A. van Oorschot, 1954. Oorspr. omslag. 120 p. Book number: B8720 € 6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
Bericht Aan De Reizigers - Boekenweekgeschenk 1975 1975, isbn 9070066122, cpnb, paperback, goede staat -- MooiboekBook number: 8113597 € 2.00 [Appr.: US$ 2.61 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
| In shopping cart More information div> |
Betooverd bosch. 's-Grav., A.A.M. Stols, 1941. Orpheus No.10. Met een tekening van Jan Roede. Oorspr.omslag. 4 pag. Book number: 38693 € 7.00 [Appr.: US$ 9.13 | £UK 6 | JP¥ 700] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Orpheus Stols | In shopping cart More information div> |
De dauwtrapper. Den Haag, Stols, 1947, 1e dr., linnen met omslag, 48 p., onafgesn., opl.1000 ex. Het omslag is gescheurd en verkleurd, maar wel helemaal aanwezig. Book number: 12091 € 16.00 [Appr.: US$ 20.87 | £UK 13.25 | JP¥ 1600] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De dauwtrapper. Den Haag, Stols, 1947, 1e dr., linnen, 48 p., onafgesn., opl.1000 ex. Book number: 4987 € 18.00 [Appr.: US$ 23.48 | £UK 15 | JP¥ 1799] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Druilende Burgerij. Jeugdherinneringen van een eenzelvig man. Van Oorschot: Amsterdam, 1966. Paperback, foto's uit familiealbum auteur, samen met een artikel over hert werk van Van Nijlen van Bittremieux verscheen deze tekst in Tirade nummer 111, 63 pp. Book number: 13391 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Gedichten 1904 - 1938. Maastricht & Brussel, A.A.M. Stols, 1938. 1ste druk. In verguld linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Hardcover. 212 pag. Book number: 33686 € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Stols | In shopping cart More information div> |
Gedichten 1904 - 1938. 's-Grav., A.A.M. Stols, 1944. Tweede druk. Half linnen. 212 pag. Book number: 327 € 7.00 [Appr.: US$ 9.13 | £UK 6 | JP¥ 700] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Stols | In shopping cart More information div> |
Te laat voor deze wereld, een bundel nieuwe gedichten, Amsterdam, Oorschot, 1957, 1e druk, 80 blz., linnen met stofomslag; . Staat: Goed; isbn: geen / none; .. Book number: 7528 € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Nederlandse Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Verzamelde gedichten. 1904- 1948. A. A. M. Stols, uitgever. Den Haag, 1948. Geb. 254 pag. Schutblad verkleurd. Book number: 101393624 € 20.50 [Appr.: US$ 26.74 | £UK 17 | JP¥ 2049]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Verzamelde gedichten 1904-1948, 's Gravenhage, Stols, 1948, 1e druk, 264 blz., linnen; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; .. Book number: 7530 € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Nederlandse Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Verzamelde gedichten. 1903-1964. G. A. van Oorschot/ Amsterdam, 1964. 411 pag. s.o. besch. Book number: 101373206 € 25.50 [Appr.: US$ 33.26 | £UK 21.25 | JP¥ 2549]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
De vogel Phoenix. Brussel/Maastricht, Stols, 1928, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 44 p., onafgesn., 300 genumm. ex. Ernstige roest door het boek heen, maar verder keurig. Book number: 2617 € 28.00 [Appr.: US$ 36.52 | £UK 23.25 | JP¥ 2799] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
In memoriam J. Slauerhoff overleden 5 october 1936. 's-Gravenhage. A.M.M. Stols. 1945. Original publisher's sewn blue wrappers, title frontcover, 12mo: [xij]. 12pp. Contributors: Jan Prins - Jan van Nijlen - A. Roland Holst - Johan Molenaar - Karel Jonckheere - Ed Hoornik - L.Th. Lehmann - Wiebe Dijkstra. Vestdijk. Untrimmed & unopened. Very fine copy. Printed in 350 copies. Book number: 48864 € 35.00 [Appr.: US$ 45.65 | £UK 29 | JP¥ 3499]
| In shopping cart More information div> |
Spoorleesboekje 2 [1988] Utrecht : Nederlandse Spoorwegen. 1987. Paperback. 1e druk, 96 blz, 21 cm, ISSN: 0925-1685, goed exemplaar. Annotatie: Zestien verhalen of gedichten waarin treinen of treinreizen een rol spelen. Op initiatief van de Nederlandse Spoorwegen ieder jaar uitgebracht. Book number: 005885 € 4.00 [Appr.: US$ 5.22 | £UK 3.5 | JP¥ 400]
Keywords: Bloemlezing, Verhalen | In shopping cart More information div> |
Spoorleesboekje 2 [1988] Utrecht : Nederlandse Spoorwegen. 1987. Paperback. 1e druk, 96 blz, 21 cm, ISSN: 0925-1685, goed exemplaar. Annotatie: Zestien verhalen of gedichten waarin treinen of treinreizen een rol spelen. Op initiatief van de Nederlandse Spoorwegen ieder jaar uitgebracht. Book number: 006045 € 4.00 [Appr.: US$ 5.22 | £UK 3.5 | JP¥ 400]
Keywords: Bloemlezing, Verhalen | In shopping cart More information div> |
Les étoiles de la poésie de Flandre La Renaissance du Livre, 1973, 243 .pp, soft cover, 19 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Frans/French/Français/Französisch. (Antwerpen) Book number: 253889&NVT € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Nederlandse Schrijvers In Vertaling
Keywords: Nederlandse schrijvers in vertaling | In shopping cart More information div> |
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: Maart 1936) Van Holkema & Warendorf N.V., Redelijke staat, porto 2,50 euro NL. Book number: D29/1036 € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Literatuur Wetenschappen
| In shopping cart More information div> |
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: Juli 1936) Van Holkema & Warendorf N.V., Uitstekende staat, porto 2,50 euro NL. Book number: D29/1028 € 15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500] Catalogue: Literatuur Wetenschappen
| In shopping cart More information div> |
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: April 1936) Van Holkema & Warendorf N.V., Uitstekende staat, porto 2,50 euro NL. Book number: D29/1032 € 15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500] Catalogue: Literatuur Wetenschappen
| In shopping cart More information div> |
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: Juni 1936) Van Holkema & Warendorf N.V., Redelijke staat, porto 2,50 euro NL. Book number: D29/1035 € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Literatuur Wetenschappen
| In shopping cart More information div> |
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: Februari 1936) Van Holkema & Warendorf N.V., Voorblad is los, porto 2,50 euro NL. Book number: D29/1037 € 7.50 [Appr.: US$ 9.78 | £UK 6.25 | JP¥ 750] Catalogue: Literatuur Wetenschappen
| In shopping cart More information div> |
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: September 1936) Van Holkema & Warendorf N.V., Uitstekende staat, porto 2,50 euro NL. Book number: D29/1034 € 15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500] Catalogue: Literatuur Wetenschappen
| In shopping cart More information div> |
Groot Nederland (Letterkundig Maandschrift: December 1936) Van Holkema & Warendorf N.V., Uitstekende staat, porto 2,50 euro NL. Book number: D29/1029 € 15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500] Catalogue: Literatuur Wetenschappen
| In shopping cart More information div> |
Groot Nederland. Letterkundig Maandschrift onder leiding van J. Greshoff, Jan van Nijlen & S. Vestdijk. Juli 1939 Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1939. Papieren band, 100 pp, 25 cm. Met bijdragen van jan Romein, Constant van Wessem, H. Marsman, Rudolf Escher e.a. Goed / good. Book number: 39805 € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Literaire tijdschriften
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page