ascending
descending
found: 215 books on 9 pages. This is page 1
- Next page

CAMPERT, REMCO, MEIJSING, DOESCHKA (E.A.)
Feestelijke verhalen om de eeuw af te sluiten.
Amersfoort, Novella, 1998, paperback, in goede staat
Book number: 8118931
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

(MEIJSING, DOESCHKA). GERRITZ, HARRIE
Harrie Gerritz. Schilderijen 1983-1988. Tekst Erik Slagter.
Amsterdam, Eduard Bos Groep, 1988. 29,5 x 21,0 cm. Ingenaaid met flappen. 48. Geïllustreerd in kleur. 1e druk. Omslag beetje vuil.
¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van Doeschka Meijsing op het schutblad: 'Utrecht 2/ Mei 1988,/ Bij het afscheidcollege:/ met dank voor/ blijvende inspiratie,/ Doeschka Meijsing'.
Book number: 259882
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
In shopping cart

More information

KOUSBROEK, RUDY, DOESCHKA MEIJSING, LIEN HEYTINK
Rudy Kousbroek informatie
Meulenoff, Amsterdam, 1986. 1ste. Paperback Literair Moment, 51 pp. Goed.
Book number: 16462
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

 -
MEIJSING, DOESCHKA
100% Chemie. Een familieverhaal
Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; 2002; Em. Querido's Uitgeverij B.V., Amsterdam; 159pp.; Wit stickertje op schutblad -- Conditie: Goed
Book number: 054685
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlands
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA
100% chemie,
Amsterdam, Querido, 2002, 1e druk, 160 blz., linnen met stofomslag; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Als nieuw; isbn: 9021474700; ..
Book number: 19144
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

 -
MEIJSING, DOESCHKA
100% chemie, Een familieverhaal
Amsterdam, Em. Querido 2002 (eerste druk) gebonden met omslag, 158 pag., porto 2,50 euro, isbn 9789021474700 in zeer goede staat.
Book number: SK301/45997
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA
100% chemie. Een familieverhaal
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 2002. Or. linnen met omslag, 159+1p.
¶ Eerste druk. Mooi exemplaar.
Book number: 25168
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
MEIJSING, DOESCHKA
100 % chemie, Een Familieverhaal.
Amsterdam, Em. Querido 2002 (eerste druk) gebonden, 159 pag., porto 2,50 euro, isbn 9021474700 in goede staat..
Book number: MD219/52634
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA
100 % chemie: een familieverhaal
Amsterdam, Querido, 2002. Druk: 1ste en 2de druk. octavo, linnen, 159 pp. Als nieuw.
¶ Portret. Autobiografische roman van Doeschka Meijsing.
Book number: 50560
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: ; 100 %
In shopping cart

More information

 -
MEIJSING, DOESCHKA
100% chemie. Een familieverhaal
Querido, Amsterdam, 1e en 2e druk 2002. geb.met stofomslag, 159 pag, Ex-libris, als nieuw.
Book number: L1586
€  5.95 [Appr.: US$ 7.46 | £UK 5 | JP¥ 594]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

 -
MEIJSING, DOESCHKA
100 % chemie - Een familieverhaal.
Amsterdam, Querido 2002 (eerste druk) gebonden met stofomslag, 159 pag., porto 2,50 euro, isbn 9789021474700 naam op schutblad verder in goede staat..
Book number: MP1068/49128
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA,
100% chemie, Een familieverhaal,
A'dam, Querido, 1e dr.2002, 159p., Linnen & omslag.,
Book number: 12529
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: nederland
In shopping cart

More information

 -
DOESCHKA MEIJSING (1947-).
100% chemie : een familieverhaal.
Amsterdam : Querido, 2002. 21 cm. 159 p. Autobiografisch relaas van de speurtocht van een schrijfster naar het verleden van haar familie. Naam vorige eigenaar. Orig. linnen. Moeder-dochter relatie Europa 20e eeuw Novels (texts) autobiografieën. Gebonden. ISBN: 90-214-7470-0. Zeer goed, stofomslag zeer goed. De ik-figuur in deze autobiografische roman probeert van haar moeder een beeld te krijgen van haar verleden. Maar deze geeft niet thuis. Uit kleine aanwijzingen en het gruis van herinneringen weet de vertelster toch haar familiekroniek te reconstrueren er duiken beelden op van het hoedenatelier van de Duitse grootmoeder, een scheldende papegaai, een oom die op een emmer werd geboren, een aan breien verslaafde moeder en een tante die in Duitsland een schoenenimperium opzette. Elk hoofdstuk is geschreven vanuit een bepaalde activiteit van een van de familieleden, die het mozaïek van de familiegeschiedenis aanvult. Trefzeker tekent Meijsing (1947) hoe deze familie zich door de cesuren van de twintigste eeuw, zoals Wereldoorlog I, de Weimarrepubliek, Wereldoorlog II en het Wirtschafswunder wist heen te slaan. Meijsing verwerkt op welhaast achteloze wijze in dit verhaal haar formidabele kennis van de cultuurgeschiedenis van Europa, waardoor deze familiekroniek ook tot een kleine kroniek van de 20e eeuw uitgroeit. Een mooi en lezenswaardig verhaal. Met portret van de schrijfster. Gebonden uitgave, kleine druk.
Book number: 34643
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: 9021474700
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA
100% chemie. Een familieverhaal
Querido, 2002. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 159. 100% chemie is een kleine familiekroniek, geschreven via de achterdeur. Als de ik-persoon haar moeder probeert te betrappen op het verleden loopt zij telkens stuk op een `hoe kom je daar nu bij? De moeder is de belangrijkste bron van informatie, maar als een onbetrouwbare douanier bewaakt ze de grens van heden en verleden. Het hoedenatelier van de overgrootmoeder, de scheldende papegaai van de Duitse overgrootvader (als de arme Pfiffikus een begrip in de familie) en de oom die op de emmer werd geboren, ze zijn haar tussen neus en lippen door ontglipt. Meijsing probeert zich in te leven in een moeder die in 1934 als kind uit Duitsland naar Nederland kwam. In tintelend proza weet zij uiteindelijk heden en verleden te vangen. ISBN: 9789021474700. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U567824
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789021474700
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA
100% Chemie
Amsterdam, Querido. 2002, Eerste Druk. (ISBN: 9021474700) Gebonden with dust jacket, 21x13cm, een familieverhaal; 159pp; met stofomslag; zo goed als nieuw. Als Nieuw/Als Nieuw.
Book number: 005340
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: 9021474700
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA
100% chemie. Een familieverhaal
Amsterdam, Querido. 2002, 1ste dr. Geb.Linnen Oorspr.Omslag, 20,5x13,5cm. 160 blz. 'Meijssing probeert zich in te leven in een moeder die in 1934 als kind uit Duitsland naar Nederland kwam. In tintelend proza weet zij uiteindelijk heden en verleden te vangen.'. Als nieuw.
Book number: 002116
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Roman
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA
100% chemie : een Familieverhaal
Amsterdam : Querido. 2002. Gebonden met Stofomslag. 3e druk, 159 blz, portret, 21 cm, isbn 9021474700, goed exemplaar. Annotatie: Autobiografisch relaas van de speurtocht van een schrijfster naar het verleden van haar familie.
Book number: 004855
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Ned. Literatuur en Romans
In shopping cart

More information

 -
MEIJSING, DOESCHKA
100 procent chemie, Roman
Amsterdam, Em. Querido 2009 (zesde druk) paperback, 159 pag., porto 2,00 euro, isbn 9789021437347 in zeer goede staat.
Book number: SP924/52036
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

 -
MEIJSING, DOESCHKA
100 % chemie, een familieverhaal
Amsterdam, E.M. Querido's Uitgeverij 2002 (3e druk) , Gebonden in linnen met omslag., porto 2,50 euro, isbn 9789021474700, in zeer goede staat..
Book number: D211/159/7121
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA
100% chemie. Een familieverhaal
Querido, 2002. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 159. 100% chemie is een kleine familiekroniek, geschreven via de achterdeur. Als de ik-persoon haar moeder probeert te betrappen op het verleden loopt zij telkens stuk op een `hoe kom je daar nu bij? De moeder is de belangrijkste bron van informatie, maar als een onbetrouwbare douanier bewaakt ze de grens van heden en verleden. Het hoedenatelier van de overgrootmoeder, de scheldende papegaai van de Duitse overgrootvader (als de arme Pfiffikus een begrip in de familie) en de oom die op de emmer werd geboren, ze zijn haar tussen neus en lippen door ontglipt. Meijsing probeert zich in te leven in een moeder die in 1934 als kind uit Duitsland naar Nederland kwam. In tintelend proza weet zij uiteindelijk heden en verleden te vangen. ISBN: 9789021474700. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1945957
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789021474700
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA.
100% chemie. Een familieverhaal.
1e druk. Amsterdam, Em. Querido. 2002. 159 pag. Linnen met omslag. * Naam op schutblad. Stofomslag licht verkleurd.
Book number: 14300
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Romans
In shopping cart

More information

 -
MEIJSING, DOESCHKA
De angstige waakhond
Querido, 1996. Linnen band. Pp: 16. [1e druk]. Vormg.: Brigitte Slangen. [Beperkte oplage]. Jaarwisselingsgeschenk 1995-1996. Niet in de handel. Korte vertelling met een hond als ik-personage. Goed exemplaar, achterzijde kreukje. ISBN: 9789021475028. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1827039
€  6.95 [Appr.: US$ 8.72 | £UK 5.75 | JP¥ 694]
Catalogue: Antiek
Keywords: 9789021475028
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA
De angstige waakhond.
Querido, 1996. ing, 13 pp., .
Book number: lit022
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA.
De Angstige Waakhond.
Em. Querido's Uitgeverij, Amsterdam, 1996. Softcover. Very good condition. Dutch Text.
¶ 13 pages.
Book number: 50091X1
USD 49.50 [Appr.: EURO 39.5 | £UK 31.75 | JP¥ 3938]
Catalogue: FICTION
Keywords: ( Dutch Language). 9021475022
In shopping cart

More information

MEIJSING, DOESCHKA
De angstige waakhond
Amsterdam, Querido. 1996. Jaarwisselingsgeschenk 1995/1996, in een oplage van 1000. Cahiersteek met omslagje (waaruit een zakdoekje steekt). Prima staat.
Book number: 000066
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | - Next page

New Search