| ||||
|
|
|
|||
| found: 256 books on 11 pages. This is page 1 - Next page |
Losse planken van het tienjarig Podium uit hun verband gerukt en bijeengestapeld door de huidige Podium-redactie. Polemieken, proza, essays, gedichten. Bert Bakker/Daamen, Den Haag, 1956, softcover, randen licht vergeeld, goed -- MooiboekBook number: 8148475 € 4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453]
| In shopping cart More information div> |
Losse planken van het tienjarig Podium uit hun verband gerukt en bijeengestapeld door de huidige Podium-redactie. Polemieken, proza, essays, gedichten. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1956. Pocket. 224pp. [Ooievaarpocket 30] 1e dr. Book number: 30648 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Literatuur
Keywords: ooievaarpocket literatuur Nederland proza poezie secundair | In shopping cart More information div> |
Podium 58, jaargang 1959-1960, nummer 1 Amsterdam, Stichting Podium, 1959. Paperback, 23 cm. met o.a. Kouwenaar: Het gehuil der rancuneuzen en gedichten van Vinkenoog Goed / good. Book number: 22395 € 7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755] Catalogue: Literaire tijdschriften
Keywords: lammers, vinkenoog, kouwenaar, gils | In shopping cart More information div> |
Podium 58, jaargang 1959-1960, nummer 5 Amsterdam, Stichting Podium, 1960. Paperback, 23 cm. Inhoud: De honden. Een toneelspel in drie bedrijven door Tone Brulin Goed / good. Book number: 22391 € 7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755] Catalogue: Literaire tijdschriften
Keywords: toneel, brulin | In shopping cart More information div> |
Atonaal.Een bloemlezing uit de gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M.Stols, 1952. Pictorial Cover, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/No Jacket, 2e dr.1952.PB 104 pag.Orig. omslag.Illustr. van Karel Appel en Corneille. Book number: 010104 € 40.00 [Appr.: US$ 52.45 | £UK 33.25 | JP¥ 4027] Catalogue: Literatuur
Keywords: proza; | In shopping cart More information div> |
Stemmen van schrijvers. SVS 6005. Den Haag., Nederlands Letterkundig Museum / Querido., 1960. 45 toerenplaat. de schrijvers lezen voor uit eigen werk. ZONDER de hoes met de 4 pp. van de voorgelezen teksten. Book number: 6035 € 8.00 [Appr.: US$ 10.49 | £UK 6.75 | JP¥ 805]
Keywords: disque litteraire | In shopping cart More information div> |
Nacht van de poezie 2003. Utrecht, Muziekcentrum Vredenburg, 2003. Orig. omslag. N.p. [mooi ex.] Book number: 41426 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland poezie | In shopping cart More information div> |
Dichters bij elkaar. Gedichten en enkele beschouwingen over poezie. . Book number: 29071 € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403]
Keywords: literatuur Nederland poezie secundair biografie | In shopping cart More information div> |
100 Gedichten. Amsterdam, E. Querido's Uitgeverij n.v., 1969. Or. omslag, 143+1p. ¶ Eerste druk. Omslag Lucebert. Onleesbare naam op Franse titelpagina; leesvouw. Goed exemplaar. Book number: 10625 € 17.50 [Appr.: US$ 22.95 | £UK 14.75 | JP¥ 1762] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Lucebert Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Asio otus. Voorburg, Bzztôh Teater, 1973. Or. poëzieposter. 42,5 x 30,5 cm. ¶ Gedicht in handschrift (ca 15 lijnen) gedrukt op vergé als poëzieposter; oplage 100 genummerde exemplaren (042/100). Verschenen t.g.v. lezing door de auteur op 30 oktober 1973. Iets gerimpeld en met een paar resten van tape; goed exemplaar. Book number: 21490 € 50.00 [Appr.: US$ 65.57 | £UK 41.75 | JP¥ 5034] Catalogue: Bibliofilie & geïllustreerde uitgaven
Keywords: Bibliofilie Bzztôh Facsimile Posters Poëzie Rijmprent | In shopping cart More information div> |
Ik was geen soldaat Amsterdam, em. Querido's Uitgeverij N.V., 1972, 5de druk. Pocket, 192 pp, 18,5 x 11,5 cm. Salamander pocket 61. Salamander 61 Goed / good. Book number: 474 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Salamander pocket, roman Salamander 61 | In shopping cart More information div> |
Negentien-nu. Roman. Amsterdam, Uitgeverij De Bezige Bij, 1950. Or. linnen met ingeplakt voormslag, 230+2p. ¶ Eerste druk. Met enkele stempels op titelpagina en een op de voorlaatste pagina; lichte gebruikssporen (o.a. band wat verkleurd). Book number: 20187 € 12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vijftigers | In shopping cart More information div> |
Podium 58, jaargang 1958-1959, compleet Amsterdam, Stichting Podium, 1958-59. Paperback, 23 cm. Een rijke jaargang met o.a. bijdragen van Lucebert, voorpublicaties uit Het stenen bruidsbed van Mulisch en Wolkers Goed / good. Book number: 22397 € 40.00 [Appr.: US$ 52.45 | £UK 33.25 | JP¥ 4027] Catalogue: Literaire tijdschriften
Keywords: wolkers, mulisch, kouwenaar, lucebert, | In shopping cart More information div> |
Sint Helena komt later. Gedichten 1948-1958 Amsterdam, Querido, 1964. Druk: 1ste druk. octavo, garenloos, 137 pp. Netjes. ¶ Portret op achterplat. De bundels Achter een woord, Hand o.a., De ondoordringbare landkaart, Ab intestato en Het gebruik van woorden in 1 verzamelbundel. Book number: 50826 € 7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: POEZIE; ; 1948 1958 | In shopping cart More information div> |
Sint Helena kont later. Gedichten 1948-1958. Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij N.V., 1964. Or. omslag (paperback), 137+3p. ¶ Eerste druk. Omslag Frits Stoepmant. Bevat: 'achter een woord; hand o.a.; de ondoordringbare landkaart; ab intestato; het gebruik van woorden'. Naam op eerste pagina; rug wat verkleurd; minimale gebruikssporen; goed exemplaar. Book number: 24272 € 7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Stoepman, Frits Vijftigers | In shopping cart More information div> |
Uren en sigaretten. Twee novellen. Bussum, F.G. Kroonder, 1946. Or. omslag, 43+3p. ¶ Eerste druk. Bayard-Reeks No. 1. Omslag wat verkleurd. en aan randen iets beschadigd. Goed exemplaar. Book number: 10810 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vijftigers | In shopping cart More information div> |
Uren en sigaretten. Twee novellen. Bussum, F.G. Kroonder, 1946. Or. omslag, 43+3p. ¶ Eerste druk. Bayard-Reeks No. 1. Roest binnenin; omslag wat verkleurd. Book number: 10626 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vijftigers | In shopping cart More information div> |
Vijf 5tigers. Een bloemlezing uit het werk van Remco Campert, Jan Elburg, Gerrit Kouwenaar, Lucebert, Bert Schierbeek. Met een inleiding van Gerrit Kouwenaar. Amsterdam, De Bezige Bij, [Brinkman: 1954; MDLM: 1955]. Linnen met stofomslag. 88 p. 1e druk. Weinig storend scheurtje van 1,5 cm in voorzijde omslag. Met - als vrijwel altijd - de horizontale roeststrepen, maar het kon erger. Ondanks deze aanmerkingen: echt een heel mooi exemplaar! ¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van Vijftiger Bert Schierbeek op het schutblad: 'voor Jaap [Mooy] en Tineke./ vriendschap & hoge bomen./ met een richel v/d hond'. Hoewel de opdracht niet is gedateerd, is deze duidelijk contemporain (vroeg dus). Book number: 255111 € 220.00 [Appr.: US$ 288.49 | £UK 182.75 | JP¥ 22147]
| In shopping cart More information div> |
k was geen soldaat Amsterdam, em. Querido's Uitgeverij N.V., 1960. Paperback, 204 pp, 18,5 x 11,5 cm. Salamander pocket 61. Salamander 61 Goed / good. Book number: 476 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Salamander pocket, roman Salamander 61 | In shopping cart More information div> |
Atonaal, bloemlezing uit de gedichten van 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1952, 2de druk. Paperback, 104 pp, 19 cm, Ill.: tekeningen. Rug is flink beschadigd (onderzijde rug ontbreekt voor een cm), voorzijde en snede gevlekt. Redelijk / fair. Book number: 24945 € 22.50 [Appr.: US$ 29.5 | £UK 18.75 | JP¥ 2265] Catalogue: Poëzie - Poetry
Keywords: Karel Appel en Corneille | In shopping cart More information div> |
De onderste steen 2. 1988 - 1997. Een bibliografie van het werk van Wiel Kusters, samengesteld door Jo Peters. Herik, Landgraaf, 1997. Eerste druk. Oorspr.omslag. 174 pag. - In nieuw staat. * * Oorspronkelijke prijs bij verschijnen : € 14.00 Book number: 38784 € 7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705] Catalogue: Small Presses
Keywords: Poetry / Nederlands Poetry / Studies ; Bibliography Herik Small Press | In shopping cart More information div> |
Amsterdam onze hoofdstad Amsterdam, Contact, 1963. Druk: 1ste druk. quarto, linnen +stofomslag, ongepagineerd pp. kleuren- en zw/w foto's . Scheurtjes in S.O.; goed. ¶ Teksten bij de foto's. Fraai fotoboek over Amsterdam in goede staat. Book number: 6000 € 20.00 [Appr.: US$ 26.23 | £UK 16.75 | JP¥ 2013] Catalogue: Fotografie
Keywords: ; ; ; PHOTOGRAPHY | In shopping cart More information div> |
DE KAUKASISCHE KRIJTKRING - Toneel 1961, Bezige Bij, 1e druk. LP 66. Gelamineerde softcover, 152 pp. Goede staat.. -- Boek na BoekBook number: A11295 € 4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page