| ||||
|
|
|
|||
| found: 90 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
De verpletterende werkelijkheid 1978. Paperback. Pp: 24. ISBN: 9789063540012. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1083050 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789063540012 | In shopping cart More information div> |
Ik lees! Ik lees! De mooiste verhalen voor wie net kan lezen. Querido, 2011, hardcover, mooi exemplaar. 9789045111032 . Book number: 116266028 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
"Driedubbel". Middelburg; 1982; Fanoy Boeken; gekartonneerd; ill. in zwart wit; "Driedubbel" bevat drie verhalen die als onderwerp hebben het vervaardigen van verhalen die al tekenend-schrijvend tot stand komen; ongepagineerd. ¶ Nette staat. Book number: 24150 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: childrens books/jeugdboeken drawing/tekenkunst illustrated books/geïllustreerde boeken illustrating/illustratie juveniles/jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Driedubbel Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Hardcover ISBN 9789070174163 -- Budget BoekBook number: 22990 € 12.99 [Appr.: US$ 16.3 | £UK 10.5 | JP¥ 1296]
Keywords: 9789070174163 | In shopping cart More information div> |
Driedubbel. Bevat: Hoe begon het, en hoe ging het verder; Papier, een potlood, een mes; het beest dat niet wist wat het was. Bijvoorbeeld Middelburg, Fanoy Boeken 1982 geillustreerd 1e dr. - Karton Book number: J93390 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek | In shopping cart More information div> |
De dochters van de kolenboer en andere verhalen. Houten; 1991; van Holkema & Warendorf; softcover; eerste druk; ill. in zwart wit; 127 p. ¶ Spannende, ontroerende, humoristische en soms een beetje droevige verhalen. Goed exemplaar. Book number: 24152 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Zeeland
Keywords: Zeeland childrens books/jeugdboeken first editions / eerste drukken illustrated books/geïllustreerde boeken illustrating/illustratie juveniles/jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Das Flo, Mit Bildern des Autors Fischer Taschenbuch Verlag GmbH, 1996 insgesamt ordentlicher Zustand, etwas berieben ISBN: 3596800862. gut - gebraucht Book number: BU327764 € 6.99 [Appr.: US$ 8.77 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Geestig Beestig. Illustraties Gabriel Lefèbre. Bakermat, 1999, (28)p. geïllustreerd in kleur, gedecoreerd karton, 27,5cm. Staat: Mooi. Book number: 13144 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Picture books | In shopping cart More information div> |
Het geheim van de inktvis 1991. Gekartonneerd. Pp: 57. Als Liesje en Fup in een zelfgemaakt bootje varen, merken ze dat ze worden achtervolgd door een heel enge man. ISBN: 9789027618948. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U667066 € 3.99 [Appr.: US$ 5.01 | £UK 3.25 | JP¥ 398] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789027618948 | In shopping cart More information div> |
Gered! Tilburg, Zwijsen 2000 tekeningen (Leesleeuw). - Gebrocheerd Book number: J77296 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek | In shopping cart More information div> |
A Good Hiding and Other Stories Turton & Chambers Ltd. 1991, 1st Edition. (ISBN: 1872148409) Soft cover, 8vo - over 7¾ - 9¾" tall. Book, No chipping & no splitting to clean covers. No reading creases to spine. Internally clean. No loose & no missing leaves. A superior fresh & clean copy. Fine. Book number: 020986 GBP 4.25 [Appr.: EURO 5.5 US$ 6.66 | JP¥ 530] Catalogue: Childrens
Keywords: 1872148409 | In shopping cart More information div> |
Griezelig! Houten : Van Holkema & Warendorf. 1999. Gebonden Hardcover. 2e druk, 124 blz, 22 cm, isbn 9026990944, uitstekend exemplaar. Annotatie: Tien griezelverhalen van bekende Nederlandse schrijvers. Het ene verhaal is wat enger of meer luguber dan het andere, maar spannend zijn ze allemaal wel. Vanaf ca. 11 jaar. Book number: 007330 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Kinder- en Jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Griezelig! 1998. Gekartonneerd. Pp: 124. Tien griezelverhalen van bekende Nederlandse schrijvers. Vanaf ca. 11 jaar. ISBN: 9789026990946. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U645802 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789026990946 | In shopping cart More information div> |
IK VLIEG, IK VLIEG ! 2002. 0 pp. Couverture souple. In-12 broché,couverture illustrée,2002 ,zwijsen,groep 4 boekje 7,39 pages,état neuf. Neuf. Book number: 002102 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
In de stad Houten, Van Holkema & Warendorf 1991 geillustreerd 1e dr. - (Niet storen, ik lees). - Karton Book number: J83940 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: prentenboek | In shopping cart More information div> |
Die Insel Lapje Luum Gertraud Middelhauve Verlag, München, 1997 insgesamt ordentlicher Zustand, etwas berieben ISBN: 3787696709. gut - gebraucht Book number: BU353430 € 7.99 [Appr.: US$ 10.02 | £UK 6.5 | JP¥ 797] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Die Insel Lapje Luum Gertraud Middelhauve Verlag. München guter Zustand, sauberes Exemplar, Einband mit Gebrauchsspuren ISBN: 3787696709. gut - gebraucht Book number: BU343307 € 6.99 [Appr.: US$ 8.77 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Die Insel Lapje Luum. München: Middelhauve, 1997, 1. Aufl., 90 S., m. Ill., ill. OPpbnd. (Reihe: Middelhauve Literatur) (3-7876-9670-9) Aus dem Niederländischen von Hedwig von Bülow. ISBN/ISSN 3-7876-9670-9. (Verlagsfrisch!). Gewicht/weight: 300 gr. Book number: 12289 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinderbuch / Jugendbuch
Keywords: 3787696709 | In shopping cart More information div> |
E Io Salto Dalla Finestra (Narrativa Per Bambini) Emme, 1995. Condizioni: buone.brossura editoriale illustrata a colori, pagine 192. ISBN: 978879272216. Book number: W1049-7091 € 2.49 [Appr.: US$ 3.12 | £UK 2 | JP¥ 249] Catalogue: Bambini
| In shopping cart More information div> |
Kerstklokje, klingelingeling 1991. Gekartonneerd. Pp: 98. ISBN: 9789026912832. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1596798 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789026912832 | In shopping cart More information div> |
Kerstklokje, klingelingeling 1993. Pp: 98. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1842492 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Het kerstverhaal 1993. Pp: 29. ISBN: 9789000029433. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1762032 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789000029433 | In shopping cart More information div> |
Kinderboekenweekaffiche 1998. Standaardboekhandel, ca 60 * 90 cm., Ontdek kinderboekenweek. Van rijm tot rap.. Book number: h398 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Boekenweekgeschenken en overige geschenken
Keywords: Boekenweekgeschenken en overige geschenken | In shopping cart More information div> |
Kinderboekenweekaffiche 1998. CPNB 1998, ca 40 * 60 cm., Van rijm tot rap. Twee ophanggaatjes.. Book number: h400 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Boekenweekgeschenken en overige geschenken
Keywords: Boekenweekgeschenken en overige geschenken | In shopping cart More information div> |
Klein Däumchen tabu Verlag ordentliches Exemplar, Gebrauchsspuren vor allem am Einband, etwas berieben ISBN: 3930777584. gut - gebraucht Book number: BU331475 € 6.99 [Appr.: US$ 8.77 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page