| ||||
|
|
|
|||
| found: 285 books on 12 pages. This is page 1 - Next page |
Is dit recht, mijn lief? verhalen en gedichten over mensenrechten Novib, 1998, 240 .pp, soft cover, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 251107&80D € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Herman Gordijn. (met een voorwoord door Gerrit Komrij) Amsterdam, Meulenhoff / Landshoff. 1988, 119 pp. paperback, 4to (oblong). in zeer goede staat. Book number: 013082 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Kunst/Art/Art History/ Antiques
Keywords: kunstgeschiedenis, Herman Gordijn, oeuvre, schilderijen, grafiek, tekeningen | In shopping cart More information div> |
Herman Gordijn Amsterdam: Meulenhoff / Landshoff, 1988. 1st. softcover. Profusely illustrated. Oblong 4to 119 pp.. Fine copy . Foreword by Gerrit Komrij; text in Dutch. Book number: BOOKS026603I USD 25.00 [Appr.: EURO 20 | £UK 16 | JP¥ 1989] Catalogue: Art
| In shopping cart More information div> |
Herman Gordijn. Meulenhoff/Landshoff. 1988. 26,5x24cm, 119pp. soft cover, in goede staat. Met talrijke reproducties in kleur en zwart/wit. Voorwoord door Gerrit Komrij. Book number: 011506 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Art - Kunst
Keywords: Kunst Herman Gordijn | In shopping cart More information div> |
Herman Gordijn Met een voorwoord van Gerrit Komrij. Meulenhoff/Landhoff, n.pl. 1988. pp119, gebroch, illustraties meest in kleur. Als nieuw ex. Book number: km19099 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Kunst
Keywords: kunst, schilderkunst, monografie,nederlands, kunstgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Herman Gordijn. Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1988, paperbound, 4to oblong, 119 pp.168 ills., essays over de persoon en het werk van Gordijn; inleiding Gerrit Komrij; vele kleurenreproducties; VG condition. -- Pallas BooksBook number: 4829 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Art monographies
Keywords: Gordijn, schilder | In shopping cart More information div> |
Charlotte, scenario, working version, pictorial consultant Massimo Götz, translated from the Dutch by John Rudge, Amsterdam, february 1979, 276 cyclostyled or photocopied unnumbered pp with sketches of the scenes, bound, hardcover, 21,4x29,6 cm, plastified hardcover ** with paperclipping of Herzberg's diary during the making of the film ** Book number: 29326 € 65.00 [Appr.: US$ 81.55 | £UK 52.25 | JP¥ 6487]
Keywords: film script shoah english version Charlotte | In shopping cart More information div> |
Het kantelend wereldbeeld. Amsterdam / Den Haag, De Bali / Novib, 1992. 199pp gelijmd, paperback, goede staat, Tweedehands; . Book number: 1100008109 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Geschiedenis en Archeologie
Keywords: Politieke en Sociale Ontwikkelingen | In shopping cart More information div> |
Hoe de oorlog is verdwenen, verhalen over 1945 (Das Ende, 1985; vert. -); A'dam, Van Gennep, 1986, 1e, 192p., garenloos, Book number: 14953 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Duits
Keywords: duits | In shopping cart More information div> |
Gedichten in de aanbieding. (Arnhem, PlaatsMaken, 1994). Papieren boodschappenzak gevuld met een blik, drie kartonnen verpakkingen, een kassabon en een briefje met 'produktinformatie'. ¶ Buitengewoon origineel eindexamenproject aan de Rietveld Academie in de vorm van een gevulde boodschappenzak. De zak is bedrukt met een regel van Jan Arends: 'er is nog nooit een mens geweest die een korrel aarde heeft bezeten'. In de zak zit een conservenblik, waarvan de wikkel bedrukt is met het gedicht 'Plataan' van Judith Herzberg, een wasmiddeldoosje met een gedicht van Leo Vroman, een sigarettenverpakking met een gedicht van Gerrit Achterberg, een doosje met een gedicht van Jan Emmens en een originele kassabon met een gedicht van Dingeman Kuilman. Het geheel is gerealiseerd in zeefdruk door het Grafisch Centrum Arnhem in een oplage van 250 exemplaren. We kunnen ons die grote oplage nauwelijks voorstellen. Book number: 25283 € 70.00 [Appr.: US$ 87.82 | £UK 56.25 | JP¥ 6986]
| In shopping cart More information div> |
Gedichten in de Keerkring. Amsterdam, De Keerkring, 1981. Orig. omslag. N.p. Met ills. [1000 ex.] Book number: 10754 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland poezie | In shopping cart More information div> |
Gedichten in de Keerkring De Keerking, Amsterdam, 1981. 1ste. Geniet gebrocheerd (kleine beschadiging aan voorplat),63 pp, oplage 1000 stuks, omslagtekening achterzijde Pieter Holstein, Verzorging en drukwerk Rob Stolk, uitg. bij tent. Keerkring Stedelijk Museum 1981, gedichten en tekeningen, opdracht voorin. -- KIEN BoekenBook number: 17811 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig, Kunst | In shopping cart More information div> |
- DE ZEVEN HOOFDZONDEN. [7 aquarellen (in reproductie) met een tekst van resp. Pater Frater Boefjes O.F.M. (=W.F. Hermans), Remco Campert, Jan Donkers, Judith Herzberg, Kees van Kooten, Hugo Raes en Leo Vroman]. A'dam, Rap, 1970. 1ste druk. Linnen met l.besch. stofomslag. 101 pag. Book number: 10557 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; Illustrations | In shopping cart More information div> |
De dame met de Camelia`s. Amsterdam/Eindhoven, Uitgeverij International Theatre and Film Books/Het Zuidelijk Toneel, 2000, Paperback, 160 pag., Porto 2,00 euro , isbn 9064035695. In goede staat.. Book number: EMP380/56302 € 6.99 [Appr.: US$ 8.77 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Toneel Theater Cabaret TV Film
| In shopping cart More information div> |
Gedichten. Een keuze uit eigen werk. 1ste druk. Amsterdam, G.A. van Oorschot. 1985. 95 p. Ingenaaid. * Naam en datum op schutblad. Book number: 90274 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Bloemlezing
Keywords: Bloemlezing Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
Gedichten Amsterdam, G. A. van Oorschot 1985 (tweede druk NL) Paperback., porto 2,00 euro, isbn 9028205896, In goede staat. . Book number: CP534/14942 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Bloemlezing
| In shopping cart More information div> |
Herman Gordijn. Amsterdam, Meulenhoff/landshoff, 1988. Stiff illustrated wrappers (softcover), 24 x 26,5 cms, 120 pp. text with (colour.) illustrations. ISBN: 9029084391 Book number: 349 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Dutch Artists 20th Century
Keywords: Dutch Artists 20th Century 9029084391 | In shopping cart More information div> |
Herman Gordijn. Amsterdam, Meulenhoff / Landshoff, 1988. Oblong 4to. 119, (1) pp. rijkelijk geïllustreerd in zw./w. en kleur, softcover. Isbn 9029084391. Voorwoord door Gerrit Komrij. Teksten van Dick Adelaar, Michiel Roding, Judith Herzberg en Joseph Kessels. Noten. Wat plankzwart en vouwtjes. Book number: G5716-7918 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
En/of Een uitgave van Toneelgroep Baal in samenwerking met Uitgeverij De Harmonie, Amsterdam, 1985, 1e druk. Gebrocheerd. Publikatie nr 24. Omslagontwerp: Gielijn Escher. Pp 65. opdracht op titelpagina. Book number: ln13649 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur
Keywords: toneel, literatuur, nederlands | In shopping cart More information div> |
En/of. Amsterdam,Harmonie,1985. Pap.65p. Baal-publikatie nr.: 24. Book number: 47958 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: THEATER | In shopping cart More information div> |
27 liefdesliedjes. Een bewerking van het hooglied. Amsterdam Harmonie 1976, ing. paperback 64 p. platten verkleurd, verder goed. Book number: 26911 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
27 liefdesliedsjes De Harmonie, Amsterdam, 1978. 4de. Flexibele omslag, 64 pp., wat rpestvlekjes op omslag, opdracht op Franse titelpagina, omslag Leendert Stofbergen. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 11405 € 4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
27 liefdesliedjes. Amsterdam, 1972. 2e druk. 63 pp. Soft cover. Book number: 35352 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: poezie | In shopping cart More information div> |
27 liefdesliedjes Amsterdam, De Harmonie, 1978, 4e druk. Paperback, 63 pp. Omslag verkleurd. Book number: 11878 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
27 Liefdesliedjes. Amsterdam 2e Harmonie 1972, ing. paperback 64 p. kaft wat verkleurd verder goed. Book number: 27376 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | - Next page