| ||||
|
|
|
|||
| found: 310 books on 13 pages. This is page 1 - Next page |
Is dit recht, mijn lief? verhalen en gedichten over mensenrechten Novib, 1998, 240 .pp, soft cover, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 251107&80D € 7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Herman Gordijn Amsterdam: Meulenhoff / Landshoff, 1988. 1st. softcover. Profusely illustrated. Oblong 4to 119 pp.. Fine copy . Foreword by Gerrit Komrij; text in Dutch. Book number: BOOKS026603I USD 25.00 [Appr.: EURO 19.25 | £UK 16 | JP¥ 1919] Catalogue: Art
| In shopping cart More information div> |
Herman Gordijn Met een voorwoord van Gerrit Komrij. Meulenhoff/Landhoff, n.pl. 1988. pp119, gebroch, illustraties meest in kleur. Als nieuw ex. Book number: km19099 € 12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258] Catalogue: Kunst
Keywords: kunst, schilderkunst, monografie,nederlands, kunstgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Herman Gordijn. Meulenhoff/Landshoff. 1988. 26,5x24cm, 119pp. soft cover, in goede staat. Met talrijke reproducties in kleur en zwart/wit. Voorwoord door Gerrit Komrij. Book number: 011506 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Art - Kunst
Keywords: Kunst Herman Gordijn | In shopping cart More information div> |
Herman Gordijn. Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1988, paperbound, 4to oblong, 119 pp.168 ills., essays over de persoon en het werk van Gordijn; inleiding Gerrit Komrij; vele kleurenreproducties; VG condition. -- Pallas BooksBook number: 4829 € 12.00 [Appr.: US$ 15.74 | £UK 10 | JP¥ 1208] Catalogue: Art monographies
Keywords: Gordijn, schilder | In shopping cart More information div> |
Herman Gordijn. (met een voorwoord door Gerrit Komrij) Amsterdam, Meulenhoff / Landshoff. 1988, 119 pp. paperback, 4to (oblong). in zeer goede staat. Book number: 013082 € 9.00 [Appr.: US$ 11.8 | £UK 7.5 | JP¥ 906] Catalogue: Kunst/Art/Art History/ Antiques
Keywords: kunstgeschiedenis, Herman Gordijn, oeuvre, schilderijen, grafiek, tekeningen | In shopping cart More information div> |
Hoe de oorlog is verdwenen: verhalen over 1945. A'dam, Van Gennep, 1986. pbk. 20 x 12,5 x 1,5 cm. 192 p. ISBN: 9060126734. Language: Dutch. Book number: 5452 € 3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Judaica
Keywords: 9060126734 | In shopping cart More information div> |
Gedichten in de aanbieding. (Arnhem, PlaatsMaken, 1994). Papieren boodschappenzak gevuld met een blik, drie kartonnen verpakkingen, een kassabon en een briefje met 'produktinformatie'. ¶ Buitengewoon origineel eindexamenproject aan de Rietveld Academie in de vorm van een gevulde boodschappenzak. De zak is bedrukt met een regel van Jan Arends: 'er is nog nooit een mens geweest die een korrel aarde heeft bezeten'. In de zak zit een conservenblik, waarvan de wikkel bedrukt is met het gedicht 'Plataan' van Judith Herzberg, een wasmiddeldoosje met een gedicht van Leo Vroman, een sigarettenverpakking met een gedicht van Gerrit Achterberg, een doosje met een gedicht van Jan Emmens en een originele kassabon met een gedicht van Dingeman Kuilman. Het geheel is gerealiseerd in zeefdruk door het Grafisch Centrum Arnhem in een oplage van 250 exemplaren. We kunnen ons die grote oplage nauwelijks voorstellen. Book number: 25283 € 70.00 [Appr.: US$ 91.79 | £UK 58.25 | JP¥ 7047]
| In shopping cart More information div> |
Het kantelend wereldbeeld. Amsterdam / Den Haag, De Bali / Novib, 1992. 199pp gelijmd, paperback, goede staat, Tweedehands; . Book number: 1100008109 € 6.00 [Appr.: US$ 7.87 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Geschiedenis en Archeologie
Keywords: Politieke en Sociale Ontwikkelingen | In shopping cart More information div> |
Beemdgras. Van Oorschot: Amsterdam, 1984. Paperback, goed ex., 75 pp. Book number: 24775 € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
BEEMDGRAS, Amsterdam, Van Oorschot, 1968 Gebrocheerd, stevige papierwikkel, 120 x 205mm., 77pp. ISBN 9789028201743. ¶ In goede staat. Book number: 21906 € 12.00 [Appr.: US$ 15.74 | £UK 10 | JP¥ 1208] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: literatuur littérature literature letteren letterkunde literair 9789028201743 | In shopping cart More information div> |
Botshol (met interview) Amsterdam, Van Oorschot, 1981. Druk: 2de druk. octavo, ingenaaid/slap gekartonneerd, 52 pp. Platten matig, verder goed. ¶ Noten. Tweede druk van deze dichtbundel. Toegevoegd: interview (met foto) door Marc van Dijk in Trouw 10 december 2011. Book number: 50082 € 6.00 [Appr.: US$ 7.87 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: POEZIE; ; | In shopping cart More information div> |
CHARLOTTE SALOMON. LIFE OR THEATER? AN AUTOBIOGRAPHICAL PLAY WITH MUSIC, Maarssen, Gary Schwartz, 1981 Bound, grey cloth, illustrated dustjacket in colour, 235 x 275mm., 784pp., colour illustration throughout. ISBN 9061790522. ¶ Translated from the German by Leila Vennewitz. Born 1917 in Berlin. In 1939 she was sent to live with her maternal grandparents in southern France. Beginning in 1940, in the greatest loneliness and distress, Charlotte tried to recapture a sense of reality and continuity be telling the story of her life and that of her family in pictures. In 769 merciless, humorous and unforgettable paintings, she elevated her life into theater, a form of existence in art that has more meaning than mere life. She numbered the paintings and divided them into a tight structure of Acts, Scenes and Chapters. She died in Auschwtitz in 1943. Life or Theater? is a unique achievement of art and literature. In good condition. Book number: 28627 € 75.00 [Appr.: US$ 98.35 | £UK 62.5 | JP¥ 7550]
Keywords: allemand peinture painting schilderkunst Malerei . ? 9061790522 literatuur littérature | In shopping cart More information div> |
Dagrest Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1987, 3de druk. Paperback, 49 pp, 20 cm. Goed / good. Book number: 32190 € 6.00 [Appr.: US$ 7.87 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Poëzie - Poetry
| In shopping cart More information div> |
Dat het 's ochtends ochtend wordt. De deur stond open. Twee toneelstukken. Amsterdam, Uitgeverij De Harmonie, z.j. (1974). Or. omslag (paperback), 123+1p. ¶ Eerste druk. Omslag iets verkleurd; prijsstickertje op eerste pagina; verder goed exemplaar. Book number: 17726 € 9.00 [Appr.: US$ 11.8 | £UK 7.5 | JP¥ 906] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Toneel | In shopping cart More information div> |
Dat engels geen au heeft. Terhorst, (Ser Prop), 1985. Ingenaaid met stofomslag. 4 p. Met de hand gezet en gedrukt in groen en zwart in een oplage van 125 exemplaren. 1e druk. ¶ Met in potlood een wens van de drukker. Jaarwisselingsgeschenk 1985/1986. Book number: 17142 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510]
| In shopping cart More information div> |
Doen en laten: een keuze uit de gedichten. 2e dr. A'dam, Muntinga, 2001. (Rainbow essentials, 16) geb. + so. 18 x 10,5 cm. 249 p. ISBN: 9041740155. Language: Dutch. Book number: 4843 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Judaica
Keywords: 9041740155 | In shopping cart More information div> |
Doen en laten. Een keuze uit de gedichten Amsterdam, Rainbow essentials, 2007, 8ste druk. Gebonden met stofomslag/with dustjacket, 260 pp, 18 cm. Mooie dingen over herzberg in Vrij Nederland: 'herzberg heeft een subtiel vermogen om moeilijke, haast onbeschrijflijke dingen te karakteriseren.' Goed / good. Book number: 37676 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Poëzie - Poetry
| In shopping cart More information div> |
Leedvermaak Rijgdraad Simon. Inl. Max Arian. A'dam, IT & FB / De Harmonie, 2002. ing. 21 x 12 cm. 364 p. ISBN: 906403608X. Language: Dutch. Book number: 4844 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510] Catalogue: Judaica
Keywords: 906403608X | In shopping cart More information div> |
Mapje met ca. 17 knipsels van/over Judith Herzberg uit o.a. De Volkskrant, De Tijd, Avenue & Vrij Nederland. Periode ca. 1980-1991. ¶ Bijgevoegd: 5 knipsels over Abel Herzberg. Book number: 17146 € 12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Herzberg, Abel Herzberg, J. Judaïca Knipsels Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Naar bed naar bed. (Nijmegen), Stichting Randschrift, 1991. Twee planodrukken, waarvan één met een origineel 'druksel' van Martien Frijns, in enveloppe, waarop nog een 'druksel' en het colofon gedrukt zijn. Met de hand gezet uit de Gill en de Bodoni en gedrukt door Martien Frijns op Cheerup ivoorwit en antraciet in een oplage van 250 genummerde en niet voor de handel bestemde exemplaren. 1e druk. Book number: 1139 € 16.00 [Appr.: US$ 20.98 | £UK 13.5 | JP¥ 1611]
| In shopping cart More information div> |
Rijgdraad. ITFB: Amsterdam, 1995. Paperback, 1ste dr., goed ex., 197 pp. Book number: 24762 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Staalkaart Rotterdam/Amsterdam, Poetry International/De Harmonie, 2001. Paperback, 15 pp, 18 x 12 cm. Goed / good. Book number: 24241 € 3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Poëzie - Poetry
| In shopping cart More information div> |
Strijklicht. Van Oorschot: Amsterdam, 1986. Paperback, verkleurde rug, verder goed ex., 61 pp. Book number: 24774 € 3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Strijklicht. A'dam, Van Oorschot, 1971. ing. 18,5 x 12,5 cm. 64 p. ISBN: 9021465744. Language: Dutch. Met hs. opdr. v. d. schr. Book number: 4842 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Judaica
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | - Next page