| ||||
|
|
|
|||
| found: 902 books on 37 pages. This is page 1 - Next page |
Krantenknipsels. Mooie envelop met ca. 15 grotere en kleinere knipsels, voornamelijk uit 1979. Book number: 259757 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
| In shopping cart More information div> |
Het woeden der gehele wereld, 6e dr/ Het psalmenoproer, 9e dr, 2 titels samen, Amsterdam, AP,1994, 282p, pb, wat scheef/ 2008, 288p, pb, nieuwstaat ** verzending binnen NL 2,76 ** Book number: 30833 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: literature history | In shopping cart More information div> |
De dood van een kroonprins Amsterdam, Bezige Bij. 2002, 1e druk. Grote paperback, Ill.: niet geïllustreerd. thriller literatuur. Omslag Studio Jan de Boer. Goed. Book number: 025927 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Detectives en thrillers
Keywords: thriller literatuur niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Met ingehouden adem. Spannende verhalen Utrecht, Bruna. 2000, 1e druk. Paperback, Ill.: niet geïllustreerd. thrillers detectives verhalen. Omslag Erik Sok. Goed. Book number: 024490 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Detectives en thrillers
Keywords: thrillers detectives verhalen niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Het beste onder de kurk, Verhalen om van te genieten, Bussum, Novella, 1e dr.1995, 118p., Karton, Met ook nog bijdr. van Bob den Uyl; G. Greene, A. Morriën e.a., Book number: 14154 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Uren met Karel van het Reve. Liber Amicorum. G.A. van Oorschot. 1991, 1e Druk. (ISBN: 90 282 0796 1) Soft cover. Book, 174 blz. Naam vorige eigenaar op schutblad. Goed. Book number: 014230 € 18.45 [Appr.: US$ 23.15 | £UK 15 | JP¥ 1841]
Keywords: 9028207961 | In shopping cart More information div> |
De ortolaan - Maarten 't Hart. BOEKENWEEKGESCHENK 1984. Book number: 9641 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk | In shopping cart More information div> |
Goed gebundel 1991.. Nederlandse verhalen van nu Amsterdam, Schrijversvakschool 't Colofoon, 1991. 204 blz. Paperback. -- De Wijze UilBook number: 9196 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Verhalenbundel
Keywords: Verhalen | In shopping cart More information div> |
Kritisch Akkoord 1977. Een keuze uit in 1976 verschenen essays in Noord- en Zuidnederlandse tijdschriften Manteau, 1977. eenmalig. Paperback, 157p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 21418 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Kritisch Akkoord 1977. Een keuze uit in 1976 verschenen essays in Noord- en Zuidnederlandse tijdschriften Manteau, 1977. eenmalig. Paperback, 157p., naamstempel voorin. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 9026 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Atlas 3 : Gevaarlijk leven [het beste tijdschrift voor de echte lezer] Amsterdam : Contact. 1992. Paperback. 1e druk, 160 blz, 22 cm, bibliografie, isbn 9025400019, goed exemplaar. Annotatie: Bundel verhalen en/of bloemlezing over rampen, ongelukken, risico's, etc. Book number: 003193 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Ned. Literatuur en Romans | In shopping cart More information div> |
Met liefde. Nieuwe Nederlandse verhalen. Amsterdam, Contact, 1993. 171 blz. Paperback. -- De Wijze UilBook number: 9996 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Verhalenbundel
Keywords: Verhalen | In shopping cart More information div> |
Buch Boek. Liber Amicorum Leiden, De Kler. 2004. Grote paperback met flappen; als nieuw. Book number: 001213 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
| In shopping cart More information div> |
Büch Boek : liber Amicorum Leiden : De Kler. 2004. Paperback met Flappen. 1e druk, 111 blz, zw/w foto's, illustraties, 32x16 cm, isbn 9070084392, goed exemplaar. Annotatie: Bijdragen van vrienden over de Nederlandse schrijver Boudewijn Büch (1948-2002). Book number: 007346 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Feest- en Gedenkbundels | In shopping cart More information div> |
Büch Boek. Liber Amicorum. Leiden, De Kler, 2004, paperbound, flaps, 4to, 115 pp., num ills, herinneringen aan Boudewijn Büch; met bijdragen van 14 auteurs waaronder Maarten 't Hart, Theo van Gogh, Max Pam; bijzondere vormgeving; VG condition. -- Pallas BooksBook number: 9469 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Book history
Keywords: Boudewijn Büch | In shopping cart More information div> |
Onze literatuur vanaf 1916 Amsterdam : Meulenhoff Educatief. 1985. Gebonden Hardcover. 1e druk 3e oplage, 172 blz, illustraties in kleur en zw/wit, 25 cm, met literatuur opgave, register, isbn 902805359X, goed exemplaar [geen aantekeningen]. Annotatie: Inleiding tot de literatuurgeschiedenis van Nederland met tekstfragmenten. Book number: 006719 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
De Schrijver een literaire estafette. Amsterdam, de Bezige Bij, 2000. Linnen met stofomslag. 171 pag. Book number: 42278 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; | In shopping cart More information div> |
Kop van Zuid. Rotterdam dynamische stad. Nederlandse editie. R'dam, Duo/Duo, 1996. 1ste druk. 30,5 x 28 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 280 foto's in z/w. Tekst(je) op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR Book number: 27602 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Keywords: Photography / Dutch ; Rotterdam | In shopping cart More information div> |
Maarten 't Hart - themanummer BZZLLETIN. Den Haag, BZZTOH, 1979. Orig. omslag. 96pp. Met ills. [BZZLLETIN nr. 71] Book number: 40201 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur
Keywords: bzzlletin literatuur Nederland secundair biografie proza poezie literaire tijdschriften | In shopping cart More information div> |
Rotterdam : literaire haven : Bloemlezing Zeist : Stichting Achterland. 1999. Gebonden met Stofomslag. 1e druk, 83 blz, zw/w foto's, 22 cm, isbn 9074927165, goed exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van gedichten en prozafragmenten over Rotterdam, afgewisseld met foto's van stadsgezichten. Book number: 007368 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Rotterdam, Bloemlezing | In shopping cart More information div> |
Achtendertig Componisten Amsterdam : Elsevier Manteau. 1980. Paperback met Flappen. 1e druk, 61 blz, 20 cm, isbn 901002962X, goed exemplaar. Annotatie: Gedichten over componisten en muziek. Elseviers literaire serie. Book number: 003504 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Poëzie en Gedichten | In shopping cart More information div> |
Het beste onder de kurk Bussum, 1995, 120 .pp, hard cover, 18 x 12 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 250807&125B € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het Beste onder de Kurk. Verhalen om van te genieten. Bussum, Novella Packaging BV 1995 (eerste druk) oblong, 117 pag., porto 2,50 euro NL, isbn 9055580147 rug boek is verkleurd verder in goede staat. Ingeleid door Karin Bloemen.. Book number: MP675A/76362 € 2.99 [Appr.: US$ 3.75 | £UK 2.5 | JP¥ 298] Catalogue: Verhalen
| In shopping cart More information div> |
Niet van wind alleen Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover naam voorin ISBN 9789090059365 -- Budget BoekBook number: 27453 € 13.99 [Appr.: US$ 17.55 | £UK 11.25 | JP¥ 1396]
Keywords: 9789090059365 | In shopping cart More information div> |
Portretten in Warmond: foto's van inwoners van Warmond van november 1989 tot november 1990. Noord-Holland. 1991. 191 p. Ills. Harde kaft/ stofomslag. * Licht verkleurd. Book number: 90787 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Fotografie
Keywords: Fotografie Portret | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page