ascending
descending
found: 113 books on 5 pages. This is page 1
- Next page

(GRESHOFF, JAN). BOREL, HENRI
Wu Wei. Een fantasie naar aanleiding van Lao Tsz's filosofie.
Amsterdam, P.N. van Kampen, 1933. Ingenaaid. 72 p. Gedrukt in een oplage van 2250 exemplaren. 1e druk.
¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerd opdracht van de uitgever (Van Kampen) aan Jan Greshoff: '19.12.1933/ Aan mijn vriend/ Jan Greshoff/ (sign.)'. Bovendien is dit nummer 10 van de oplage!
Book number: 26721
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

BORGERS, GERRIT, GRESHOFF, JAN, DUBOIS, PIERRE H., STICHTING NEDERLANDS LETTERKUNDIG MUSEUM EN DOCUMENTATIECENTRUM, 'S-GRAVENHAGE
J. Greshoff Schrijvers Prentenboek # 3
's-Gravenhage: Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, Amsterdam: De Bezige Bij, 1959. [samengest. door Gerrit Borgers, Pierre H. Dubois, Jan Hulsker, Jurriaan Schrofer en Ellen Warmond; ingel. door Pierre H. Dubois] Met citaten uit zijn werk 40 pagina's 24 cm. Als nieuw.
Book number: 25785
€  9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Catalogue: Schrijvers
In shopping cart

More information

CAMPERT, JAN, CRAMER, RIE, GERHARDT, IDA, GRESHOFF, J. E.A.
1943. (Bundel oorlogspoëzie).
Zonder plaats, uitgever of jaar. Goedkoop uitgegeven in eenvoudig omslag met voorop een oranje wapen en achterop een nummer. 32 p. Sterk vergelend papier. Vlekken op omslag.
¶ Illegaal gedrukt tijdens de oorlogsjaren. Ook met gedichten van Titus Brandsma, Henk Fedder, Muus Jacobse, Jaap Sickenga, Adolf Snijders en Melis Stoke. Een vroegere eigenaar heeft bij een aantal gedichten met potlood auteursnamen toegevoegd. De Jong 593.
Book number: 259626
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

GIJSEN, MARNIX/GORIS, RENÉ & GRESHOFF, JAN,
Marnix Gijsen,
's-Gravenhage, Stols, 1e dr.1955, 169p., Linnen, Ills.: Foto's Van Dijk 949, Breukje in schutblad voor,
Book number: 8379
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN
265 redenen tot ruzie
1978. Gekartonneerd. Pp: 56. Aforismen. ISBN: 9789023654292. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U558188
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789023654292
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN
Bij feestelijke gelegenheden. Gedichten
1928. Papieren omslag. Pp: 46. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1476633
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN
Bitterzoet.
Willemstad, De Stoep, 1944. Ingenaaid (rug wat beschadigd, omslag los). (8), 56 p. Gedrukt in een oplage van 500 exemplaren. 1e druk. Enkele vellen niet juist afgesneden met tekstverlies als gevolg.
¶ Op pagina 39 veranderde Greshoff zelf met inkt het woord 'herroepelijkheid' in 'onherroepelijkheid'.
Book number: 26719
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN.
Bitterzoet. (Aforismen).
De Stoep: Willemstad, N.A., 1944. Paperback, 1ste dr., 1 van 500 exx., rug deels geplakt, verder goed ex., 48 pp.
Book number: 34416
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN
Bloemlezing verzameld door -
Apeldoorn, Dixon, z.j. 227(3)pp. Gebrocheerd. Sleets en wat vuil/gebruind, enige pp. roestvlekkig.
Book number: 3288
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN EA.
Bram van Velde 1895 - 1981.
's-Gravenhage, SDU Uitgeverij, (1989). Hardcover (linnen) met stofomslag, 28,5 x 29,5 cm. 164 p. Rijk geïllustreerd (in kleur & zw/w), goed exemplaar.
Book number: 11619
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Catalogue: Kunst/Art
Keywords: Kunst/Art Velde, Bram van
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN
Bric à Brac
Rotterdam, Ad. Donker. 1957, 1ste dr. Pocket, 18,5x11,5cm. 130 blz. 'Deze stukken zijn controverseel: er moet geschud worden om dutters te wekken'.
Book number: 001453
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Beschouwingen - Donker Pockets 11
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN
Briefwisseling J. Greshoff - A. A. M. Stols. Register 1922 - 1956
1992. Paperback. Pp: 93. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1179125
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN
Collectie van vier prospectussen en twee overdrukken.
Uit de jaren 1926-1948.
¶ Aardige verzameling mooi vormgegeven prospectussen en o.a. de overdruk 'Inleiding tot de bibliografie van de werken van Jan Greshoff' door G.H. 's-Gravesande.
Book number: 250708
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN
Confetti. Kleine Gedichten
1928. Papieren omslag. Pp: 47. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1476647
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN.
Critische vlugschriften.
's-Gravenhage, Boucher, 1935. Groot 8vo, pp. 144. Ingenaaid. Onafgesneden. Eerste druk. In goede staat. 400 gram.
Book number: 15401
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: Nederlandse Letterkunde; Boucher
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN.
Currente calamo.
Maastricht / Brussel, A.A.M. Stols, 1930. 8vo, pp. 67, [3]. Ingenaaid. Origineel omslag. Onafgesneden. Eerste druk. Oplage: 150 genummerde exemplaren. Uit de reeks: Luchtkasteelen; 5. Omslag aan de randen en rug wat verkleurd. Bij onderzijde kneep voorplat licht ingescheurd. Verder in goede staat verkerend. 150 gram.
Book number: 15556
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: A.A.M. Stols
In shopping cart

More information

A.ROLAND HOLST JAN GRESHOFF
The Death of Cuchulainn Harvest of the Lowlands an Anthology in English Translation of Creative Writing in the Dutch Language Hardcover
New York, Querido. 1945, First American Edition. Cloth, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. Book, Hardcover 620pp anthology of Dutch creative prose translated into English. Among the short stories is a 9pp prose amazing retelling of 'The Death of Cuchulainn'. Other short stories in this anthology is Raymond Brulez "The Eighth Voyage of Sinbad", and 45 other short Dutch stories in English. Hardcover great shape. The dust jacket has a repaired tear otherwise it is very good and bright in Mylar. Very Good+/Very Good Mylared.
Book number: 012697
USD 69.00 [Appr.: EURO 55 | £UK 44.25 | JP¥ 5489]
Catalogue: Irish
Keywords: dutch celtic studies dutch irish studies celtic myth irish iron age irish fantasy dutch fantasy tain tain cuchulai ulster cycle irish mythology dutch writers netherlands studies celtic sinbad m.nijhoff translation
In shopping cart

More information

 -
GRESHOFF (ONDER PS. OTTO P. REYS), JAN
Dichters in het koffijhuis. Herinneringen door Otto P. Reys.
Baarn, Hollandia, 1925, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 197 p. Met een woord vooraf van Jan Greshoff. Met portretten van diverse schrijvers.
Book number: 14847
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN
Door mijn open venster-
1910. Papieren omslag. Pp: 101. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1502501
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN
Door Mijn Open Venster. Versierd Door Ay Delen Uit Antwerpen. Geschept Papier.
Haarlem, Tjeenk Willink 1910. Or.linn. (Enigszins vlekkig) 99 pp.
Book number: 17283
€  105.00 [Appr.: US$ 131.73 | £UK 84.25 | JP¥ 10479]
Keywords: LITERATURE
In shopping cart

More information

 -
JAN GRESHOFF
Door mijn open Venster...
Haarlem, H.d. Tjeenk Willink en Zoon, 1910. 8vo, pp. 102. Origineel omslag. Onafgesneden. Geïllustreerd. Eerste druk. Boekversiering: Ary Delen. Omslag aan randen en rug verbruind. Pagina's met roestvlekjes. Verder in goede staat.
Book number: 19936
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

GRESHOFF JAN, FONDSE MARKO
Een eerlijk man heeft niets dan zijn gelaat
Amsterdam, 1981, 208 .pp, paperback, 11 x 17 cm. Bert Bakker bloemlezing. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 98572&300E
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

 -
GRESHOFF, JAN
Een Eerlijk Man Heeft Niets Dan Zijn Gelaat, Bloemlezing
Amsterdam, Bert Bakker 1981 (eerste druk) paperback, 208 pag., porto 2,00 euro, isbn 9060198131 kaft vertoont enkele sporen van gebruik over het algemeen in zeer goede staat.
Book number: SP427/44631
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Bloemlezing
In shopping cart

More information

GRESHOFF JAN
Een eerlijk man heeft niets den zijn gelaat
Amsterdam, 1981, 208 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 17 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 31601&107C
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GRESHOFF, JAN
Een eerlijk man heeft niets dan zijn gelaat. Een bloemlezing uit zijn gedichten samengesteld en ingeleid door Marco Fondse.
Amsterdam, Bert Bakker, 1981. Paperback, 208 pp, 17,5 x 10,5 cm. Gebruikspoëzie. Gaaf / fine.
Book number: 4604
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Poëzie - Poetry
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page

New Search