ascending
descending
found: 315 books on 13 pages. This is page 1
- Next page

AVERMAETE, ROGER/ DE RIDDER, ANDRÉ/ GILLIAMS, MAURICE/COLLEYE, HUBERT/ KONINCKX, WILLY/ SMITS, FRANS.
ARTES. Vlaamse kunst Naakt,
Antwerpen, Excelsior, 1947., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 17x21cm, 38pp, rijkelijk geļllustreerd in kleur en z/w.
¶ 1ste Reeks, n° 7. Tekst nederlands/ franēais. Antwerpsch Genootschap voor Schoone Kunsten, v.z.w.d./ Association Anversoise des Beaux - Arts. Charles Bernard: Le nu dans l' art belge. F.V. Toussaint Van Boelaere: Variaties op het thema naakt. Jan Walravens: Het Vlaamsch naakt in vlekken en vlakken. Leon Degand: Le vrai Bonnard. Rene Guiette: Question et Réponses. Rocan: Imago Mundi. Antwerpsche Kronijk.µ.
Book number: 14173
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP„ 1497]
Keywords: andré andre maurice colleye Broeckx Gaston Burssens Delen Denijs dille Fierens Robert Luc Haesaerts Emile Langui Louis Lebeer Suzanne Lilar Paul Rolland Gerard Schmoock Souris Thiryfays Frank Wijngaert Frits Francken cantes
In shopping cart

More information

AVERMAETE ROGER - ANDRÉ DE RIDDER - ROBERT GUIETTE - CAMILLE GOEMANS - CARLO VAN DEN BOSCH - MAURICE GILLIAMS
ARTES , Bulletin périodique d'information artistique et culturelle - Tijdschrift voor artistieke en cultureele voorlichting. (periodical).
Anvers (Antwerpen), Antwerpsch Genootschap voor Schoone Kunsten, Association Anversoise des Beaux-Artssmall stapled in-4° issues, varying between 40-60 pp, with b/w ills, and colored original printed wrapper. AVAILABLE - DISPONIBLE ; Year 1 (1946) issues 1-12 ; Year 2 (1947) issues 1-4 (16 numbers, all published, complete set). In all 11 physical issues (there being 5 double issues). Some slight discoloring of some wrappers but a nice set of the original issues. Illustrated bi-lingual (french-dutch) periodical dealing with the visual arts. Contributors, apart from the editors, include André Lhote, Paul Fierens, Nojarkam, Toussaint van Boelaere, Jean Lurēat, Klaus Mann, Hubert Lampo, Tristan Zara, the final double issue is on the Picasso exhibition in Antwerp in 1948. ." .
Book number: 1368
€  275.00 [Appr.: US$ 345.02 | £UK 220.25 | JP„ 27445]
In shopping cart

More information

AVERMAETE, ROGER, RIDDER, ANDRÉ DE, GILLIAMS, MAURICE (RED.).
Artes, 1e reeks, nrs. 5 & 6.
Antwerpen; februari 1947; softcover, geniet; met bijdragen van/ over Léon Spilliaert, André de Ridder, Henri Vandeputte, Nojorkam; ill. in zwart wit; 62 p. + advertenties in kleur.
¶ Tijdschrift van artistieke en culturele voorlichting. Band enigszins verkleurd.
Book number: 24510
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP„ 1198]
Catalogue: Painting
Keywords: art/kunst modern art/moderne kunst painting/schilderkunst periodicals/tijdschriften
In shopping cart

More information

AVERMAETE, ROGER, RIDDER, ANDRÉ DE, GILLIAMS, MAURICE (RED.).
Artes.
Antwerpen; z.j. (ca. 1947); softcover, geniet; inhoud bevattende o.a. bijdragen van/ over Gustaaf de Smet, Rainer Maria Rilke, G. Burssens, Léon Spilliaert; ill. in zwart wit; 36 p. + advertenties in kleur.
Book number: 24509
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP„ 1198]
Catalogue: Painting
Keywords: art/kunst modern art/moderne kunst painting/schilderkunst periodicals/tijdschriften
In shopping cart

More information

(GILLIAMS, MAURICE) BELDER, J.L. DE
Een portret-album van Maurice Gilliams.
Z.p., Orion - Colibrant, (1981). Or. verguld kunstleer, 162+2p. 24,5 x 16,5 cm.
¶ Royaal geļllustreerd; mooi exemplaar.
Book number: 24349
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP„ 1996]
Keywords: Gilliams, Maurice Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

BOM, EMM. DE, MAURICE GILLIAMS,
Emmanual de Bom 1868-1953;
Brussel, Manteau, 1958, 1e, 50p., gecart., Monografieėn over Vlaamse Letterkunde,
Book number: 16886
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP„ 449]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

 -
BRAEKELEER, HENRI DE - GILLIAMS, MAURICE.
Inleiding tot de idee Henri de Braekeleer. SIGNED.
Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1941. Artificial vellum-backed paper-covered boards (hardcover) with morocco gilt lettered label on spine, 28 x 22 cms., frontispiece as a portrait, 100 pp. text in Dutch + 17 plates in b/w, list of illustrations. Limited edition of 500 copies, hand-numbered and signed by the author Gilliams
Book number: 121
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP„ 4491]
Keywords: Artists outside the Netherlands 20th Century
In shopping cart

More information

BRAEKELEER - GILLIAMS, MAURICE.
Inleiding tot de idee Henri de Braekeleer.
Amsterdam, Meulenhoff, 1941. 4to. Half perkaline. Met portret en 17 platen. 152 p.
¶ 1ste druk. - Oplage: 520 door de auteur gesign. ex. - Heel licht roestvlekkig.
Book number: #7935
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP„ 7485]
In shopping cart

More information

BRAEKELEER - GILLIAMS, MAURICE.
Inleiding tot de idee Henri de Braekeleer.
Antwerpen, de Nederlandsache Boekhandel, 1945. Meulenhoff, 1941. Derde druk. 98, (2) + 17 platen, (6) pp., half linnen gebonden. Vlekkig.
¶ Genummerd en gesigneerd exemplaar: nr 40/500.
Book number: B3243-7332
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP„ 2495]
In shopping cart

More information

 -
DE COO, JOZEF/ GILLIAMS, MAURICE/ MERTENS, PHIL./ MOORKENS, JEANNE/ VAN OS, RAF/ WILLEKENS, E.
DE WERELD VAN EDMOND VAN OFFEL. (genummerd).
Gravenwezel, Rode Beuk, 1968.**, Gebrocheerd, originele geļllustreerde uitgeversomslag z/w, 13,5x21,5cm, 160pp, geļllustreerd z/w, ongesneden, mooi exemplaar.
¶ Met illustraties van de artiest een reproduktie in kleuren van een zelfportret en een bibliografie door Ronny Janssen. N° 326 van de 300 (31 - 330) genummerde exemplaren op Da Costa.
Book number: 6861
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP„ 4491]
Keywords: sie poetry poėzie letterkunde bibliographie about books bibliophilie belgie belgiė belgium belgique flemish flamand vlaams art kunst grafische kunsten arts graphics graphique grafiek boekillustrator antwerpen anvers antwerp litérature
In shopping cart

More information

DE COO, JOZ. & GILLIAMS, MAURICE & MERTENS, PHIL. & MOORKENS, JEANNE & VAN OS, RAF & WILLEKENS, E.
De Wereld van Edmond Van Offel. Bibliografie door Ronny Janssen.
's Gravenwezel, De Rode Beuk, 1968. Format 13 x 21,5 cm. Non coupé. 165p. br. Met Illustraties van de Artiest. .
Book number: 134-204
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP„ 7485]
Catalogue: Arts
Keywords: Van Offel. Dessin. Peinture. Belgique.
In shopping cart

More information

CORNETTE, ARTHUR H. & GILLIAMS, MAURICE
Dagen te Rome en op de rand. Met een notitie van Maurice Gilliams
Orion, 1950. Paperback. Pp: 46. Nr. 1. Op opgehoogd papier, onafgesneden. Heel goed. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U17395
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP„ 3992]
Catalogue: Reizen en landen
In shopping cart

More information

FLORQUIN JOOS, KAREL JONCKHEERE, MAURICE GILLIAMS, JULIEN KUYPERS, MAX LAMBERTY
Ten huize van... 5: Karel Jonckheere, Maurice Gilliams, Luc Indistège, Angèle Manteau, Jozef van Overstraeten, Oscar & Floris Jespers, Victor Servranckx, Max Lamberty, Julien Kuypers
Davidsfonds - Keurreeks, Leuven, 1969. 1ste. Paperback, illustraties buiten tekst, 344 pp, in gelezen staat, Keurreeks nr. 112. Redelijk.
Book number: 25868
€  6.25 [Appr.: US$ 7.84 | £UK 5.25 | JP„ 624]
Keywords: Geschiedenis Recent/hedendaags
In shopping cart

More information

GILLIAMS, MAURICE
Een bezoek aan het prinsengraf.
Lier, Colibrant, 1952, 1e dr.,, Gebrocheerd, originele omslagen, 26x16,5cm, 122pp, originele uitgave.
¶ Essay over de dichter Paul Van Ostaijen. In goede conditie, enkele lichte beschadigen aan de bovenkant van de omslag.
Book number: 10487
€  65.00 [Appr.: US$ 81.55 | £UK 52.25 | JP„ 6487]
Keywords: litérature letterkunde antwerpen
In shopping cart

More information

 -
GILLIAMS, MAURICE
Een bezoek aan het prinsengraf.
Lier, Colibrant, 1952, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 123 p., opl.500 ex. Omslag iets gekreukt, klein roestvlekje op voorzijde, maar mooi fris exemplaar met errata.
Book number: 3824
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP„ 7485]
In shopping cart

More information

GILLIAMS, MAURICE
The Bottle at Sea: The Complete Poems
Los Angeles, Green Integer. 2006. (ISBN: 1933382821). Soft cover. Book, Translated with an introduction by Marian de Vooght. A bilingual edition English-Dutch. Green Integer 124. Good/No Jacket.
Book number: 1669
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599]
Keywords: 1933382821 poėzie
In shopping cart

More information

GILLIAMS MAURICE - MARIA GEVERS
Brief van Maurice Gilliams aan Marie Gevers. ( Originele getypte brief met briefomslag bewaard).
Originele brief van Maurice Gilliams gericht aan Marie Gevers. In-4° , één getypte pagina, ondertekend door Gilliams in inkt, gedateerd 11 September 1965, vanuit ''Het Zoute''. De gedrukte enveloppe wordt bijgevoegd ; deze omslag is ook getekend door Gilliams (voor portvrijdom, in zijn hoedanigheid als secretaris van de Academie, met gedrukt briefhoofd van de Academie). Op de enveloppe heeft Marie Gevers genoteerd; '' de Maurice Gilliams ; rep[ondu] le 15/9/65''. In de brief, met aanspreektitel '' Hoogvereerde Dichteres'', filosofeert Gilliams over zijn schrijverschap en de keuze van de taal hierbij ; Frans ( Latijnse geest) of Nederlands ( Germaanse geest). Hij schrijft ondermeer dat hij die zeer rijke en moeilijke (Nederlandse) taal nooit grondig heeft geleerd. Interessante brief die een illustratie geeft van de ietwat bizarre situatie waarin sommige Vlaamse auteurs zich bevonden nog tot laat in de 20e eeuw en dit met betrekking tot de taalkeuze bij hun schrijverschap. Gilliams beklaagt zich dat zijn werk in Vlaanderen/Nederland niet erkend wordt omdat, zo vermoedt hij, het een te Latijnse inslag heeft. De geadresseerde ; de Vlaamse schrijfster Maria Gevers publiceert in het Frans werken over Vlaamse situaties . Zij kent geen Nederlands, alleen het dialect van de Antwerpse gemeente waar zij opgroeide. (cfr. Interview met Joos Florquin).." .
Book number: 40032
€  475.00 [Appr.: US$ 595.94 | £UK 380.25 | JP„ 47405]
In shopping cart

More information

GILLIAMS, MAURICE
Bronnen Der Slapeloosheid 1954-1958
Amsterdam, Meulenhoff. 2003. (ISBN: 9029073233). Soft cover. Book, Met een nawoord door Geert Buelens. Good/No Jacket.
Book number: 1327
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP„ 998]
Keywords: 9029073233 poėzie
In shopping cart

More information

 -
GILLIAMS, MAURICE.
Bronnen der Slapeloosheid: 1954-1958.
Meulenhoff: Amsterdam, 2003. Ingenaaid, 21x13x0,5 cm, 40 pp. Als nieuw.(ISBN: 9029073233). Please order first, before collecting books from our shop.
Book number: 22111
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599]
Catalogue: Poėzie
Keywords: 9029073233
In shopping cart

More information

GILLIAMS MAURICE
Dankwoord bij de prijs der Nederlandse let. Amsterdam 4/10/1980
Antwerpen, 1980, 16 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. bib.ex.. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 1201&7F
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP„ 898]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GILLIAMS MAURICE
Dankwoord bij de uitreiking van de prijs der Nederlandse letteren, te Amsterdam op 4 oktober 1980
Standaard, 1980. 1e, eenmalig. Ingenaaid, ongepagineerd (18p), exemplaar in goede staat. Goed.
Book number: 10290
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP„ 998]
Keywords: Bibliofiele Bijzondere uitgaven
In shopping cart

More information

GILLIAMS, MAURICE.
Dankwoord bij de uitreiking van de Prijs der Nederlandse Letteren, 't Amsterdam op 4 oktober 1980, uitgesproken door Maurice Gilliams.
Antwerpen, Standaard, 1980. Ingenaaid. N.p. T.g.v. de jaarwende 1980-1981 aan haar relaties aangeboden.
Book number: R1683
€  13.50 [Appr.: US$ 16.94 | £UK 11 | JP„ 1347]
Catalogue: - Rede
Keywords: proza rede jaarwisseling
In shopping cart

More information

GILLIAMS, MAURICE
Dankwoord bij de uitreiking van de Prijs der Nederlandse Letteren, T'Amsterdam op 4 oktober 1980, uitgesproken door Maurice Gilliams.
Antwerpen, Standaard Uitgeverij, 1980. Or. omslag met flappen, ongepagineerd. Oblong: ca. 15 x 21 cm.
¶ Relatiegeschenk t.g.v. de Jaarwende 1980-1981. Iets verkleurd; verder mooi exemplaar.
Book number: 11471
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP„ 848]
Keywords: Nederlandse literatuur Relatiegeschenk Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

GILLIAMS MAURICE
Dankwoord bij de uitreiking van de prijs der Nederlandse letteren, te Amsterdam op 4 oktober 1980
Antwerpen, 1980, 18 .pp, soft cover, 21 x 15 cm. band wat verkleurd/discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 51236&257F
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP„ 898]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GILLIAMS MAURICE
Dankwoord bij de uitreiking van de prijs der Nederlandse Letteren, t'Amsterdam op 4 oktober 1980, uitgesproken door Maurice Gilliams
Antwerpen, Standaard Uitgeverij, 1980. 15,5 x 21 cm (oblong) - 16 niet genummerd pagina's - originele omslag, rug een beetje verkleurd, niet storend, buiten dit heel goed.
Book number: 02385
€  17.00 [Appr.: US$ 21.33 | £UK 13.75 | JP„ 1697]
Catalogue: Literature
Keywords: gilliams - prijs nederlandse letteren - amsterdam
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | - Next page

New Search