| ||||
|
|
|
|||
| found: 1286 books on 52 pages. This is page 1 - Next page |
Leerjaren Jan-Albert Goris. Z.p., Kon. Ac. Ned. Taal- en Lett., 1974. Or. omslag, (p. 127 t/m 154). ¶ Overdruk uit 'Verslagen en Mededelingen' van de K. A. voor Nederlandse Taal- en Letterkunde, jg. 1974, afl. 2. Met 8 pagina's illustraties. Mooi exemplaar. Book number: 10151 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Gijsen, Marnix Nederlandse literatuur Overdruk Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
54 Vlaamse verhalen Antwerpen/Amsterdam, Elsevier/Manteau, 1981. Paperback, 586 pp, 21 x 14 cm. Twee leesvouwen en roestplekjes op snede. Goed / good. Book number: 22113 € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De afvallige. Roman. 's-Gravenhage - Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, z.j. (1971). Or. linnen met omslag, 123+1p. ¶ Eerste druk; omslag iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 10914 € 8.50 [Appr.: US$ 11.15 | £UK 7.25 | JP¥ 856] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Allengs, gelijk de spin 's-Gravenhage/Rotterdam, Nijgh & v. Ditmar, 1962, 4de druk. Paperback, 140 pp, 20 x 13 cm. Jeugdherinneringen. Een achttal gebeurtenissen die zich afspelen tussen zijn twaalfde en zeventiende jaar in zijn geliefde Vlaanderen. Goed / good. Book number: 18582 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Allengs gelijk de spin. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols - J.-P. Barth, z.j. (1962). Or. linnen met omslag, 140+4p. ¶ Eerste druk; omslag iets beschadigd; goed exemplaar. Book number: 10893 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het boek van Joachim van Babylon 's-Gravenhage, Stols, 1950, 11de druk. Halflinnen band met stofomslag/with dustjacket, 174 pp, 20 x 13 cm. Hetwelk bevat het oprecht verhaal van zijn leven en dat van zijn beroemde huisvrouw Suzanna kort geleden ontdekt in de opgravingen van Nat-Tah-Nam en voor het eerst zorgvuldig vertaald en uitgegeven door een liefhebber der oudheid. Goed / good. Book number: 11396 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Het boek van Joachim van Babylon, Hetwelk etc. Tiende druk. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1950. Or. halflinnen met omslag, 174+2p. ¶ Hoekje aan binnenzijde omslag (flap) afgescheurd; iets verkleurd; verder zeer goed exemplaar. Book number: 19937 € 6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De diaspora. Novellen. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols - J.P. Barth, z.j. (1961). Or. linnen met omslag, 223+1p. ¶ Eerste druk; illustraties Maria Segers. Naam op eerste schutblad; omslag langs randen minimaal beschadigd; goed exemplaar. Book number: 10892 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De diaspora. Novellen. 's-Gravenhage, Uitgeverij A.A.M. Stols - J.-P. Barth, (1961). Or. linnen met omslag, 223+1p. ¶ Met tekeningen van Maria Segers. Eerste druk; rug van omslag iets verkleurd; naam op eerste schutblad; mooi exemplaar. Book number: 19927 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Segers, Maria Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De diaspora. Novellen Amsterdam, Meulenhoff, 1973, 5de druk. Paperback, 221 pp, 20 x 13 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Met één gemeenschappelijk thema: dat van de ineenstorting van het vertrouwde wereldbeeld en de onstuitbare ontworteling van het individuele bestaan. Goed / good. Book number: 11399 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Het dier en wij. Samen met: Karel Jonckheere - Namens de dieren. Z.p., Bijzonder Fonds... van de Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde, 1970. Geniet or. omslag, 33+3p. 27 X 21 cm. ¶ Marnix Gijsen: pag. 3 t/m 19; Jonckheere: pag. 20 t/m 33. Goed exemplaar. Book number: 10916 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Jonckheere, Karel Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De drom der Schimmen rondom mij. Voorburg, Bzztôh Teater, 1974. Originele poëzieposter. 42,5 x 30,5 cm. ¶ Gedicht in handschrift (ca 23 lijnen) gedrukt op vergé als poëzieposter; oplage 100 genummerde exemplaren (067/100). Verschenen t.g.v. lezing door de auteur op 29 oktober 1974. Mooi exemplaar. Book number: 23615 € 40.00 [Appr.: US$ 52.45 | £UK 33.25 | JP¥ 4027] Catalogue: Bibliofilie & geïllustreerde uitgaven
Keywords: Bibliofilie Bzztôh Facsimile Nederlandse literatuur Posters Poëzie Rijmprent Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Er gebeurt nooit iets 's-Gravenhage/Rotterdam, Nijgh & v. Ditmar, 4de druk. Paperback, 156 pp, 20 x 13 cm. Goed / good. Book number: 18583 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Goed en Kwaad Amsterdam, Querido, 1979. Pocket, . Over de niet te slechten barrieres die er tussen mensen kunnen bestaan. Salamander Pocket 349 Gaaf / fine. Book number: 1393 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Salamander Pocket 349 | In shopping cart More information div> |
Goed en kwaad. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols - Uitgever, 1953. Or. linnen met omslag, 170+2p. ¶ Eerste druk. Bandontwerp Helmut Salden; Omslag Maria Segers. Uit eerste schutblad en eerste pagina een stuk geknipt; omslag beschadigd (stukje uit; scheurtjes e.d.) Book number: 19958 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Salden, Helmut Segers, Maria Stols, A.A.M. Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Harmágedon. Een kroniek van recente jaren Amsterdam, Meulenhoff, 1968, 3de druk. Paperback, 160 pp, 20 x 13 cm. Voor een goede kijk op het leven in de VS, voor een inzicht in de menselijke gedragingen wanneer de dood dreigt en voor een beter begrip van Gijsens gedachtenwereld. Goed / good. Book number: 11395 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Harmágedon. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, z.j. (1966). Or. linnen, 160p. ¶ Tweede druk. Mooi exemplaar. Book number: 19915 € 6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Helena op Ithaka. Een opera zonder muziek in drie bedrijven. Amsterdam - 's-Gravenhage - Rotterdam, Meulenhoff Nederland - Nijgh & Van Ditmar, z.j. (1968). Or. omslag, 110+2p ¶ Eerste druk; mooi exemplaar. Book number: 19916 € 7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Griekenland Nederlandse literatuur Toneel Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het Huis. Verzen waarin opgenomen De loflitanie van Sint Franciscus van Assisi en Vier gedichten van Joachim. Den Haag, Stols, (1947). Linnen (rug licht verschoten). 176 p. Resp. 3e, 5e en 1e druk. ¶ Gezet uit de Bodoni en gedrukt in een oplage van 275 genummerde exemplaren op geschept Hollands papier. Van Dijk 758. Book number: 21285 € 25.00 [Appr.: US$ 32.78 | £UK 21 | JP¥ 2517]
| In shopping cart More information div> |
Het Huis verzen, waarin opgenomen Kronijk, Het Huis, Het Blije Gebed, Loflitanie van Sint Franciscus van Assisi, Vier gedichten van Joachim. The house by the Leaning Tree een suite van Archaïsche gedichten. Amsterdam - 's-Gravenhage - Rotterdam, Meulenhoff Nijgh & Van Ditmar, z.j. (1969). Or. linnen met cellofaan, 87+5p. ¶ Mooi exemplaar; verschenen t.g.v. de 70ste verjaardag van de auteur. Book number: 10920 € 12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Poëzie Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het huis. Verzen. Waarin is opgenomen de derde druk van De Lof-litanie van Sint-Franciscus van Assisi. Utrecht, De Gemeenschap - Antwerpen, De Sikkel, 1925. Or. omslag, 63+5p. ¶ Eerste druk in deze vorm. Bep. oplage van 750 exemplaren (nummer 520 op Fransch papier).; titelpagina in blauw en zwart. Overstekende randen van het omslag verkleurd en met wat kleine scheurtjes; verder goed exemplaar. Book number: 22952 € 8.50 [Appr.: US$ 11.15 | £UK 7.25 | JP¥ 856] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: De Gemeenschap Gemeenschap Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Jacqueline en ik. Roman. Amsterdam, Meulenhoff, (1970). Or. linnen met omslag, 155+5p. ¶ Eerste druk. Omslagillustratie Bert Bouman. Mooi exemplaar. Book number: 19960 € 12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Bouman, Bert Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Jacqueline en ik Amsterdam, Meulenhoff, 1981, 5de druk. Paperback, 155 pp, 20 x 13 cm. Centraal staat het conflict tussen de ambtelijke functie en het humane gevoel. Goed / good. Book number: 18585 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Jacqueline en ik Antwerpen, Mercatorfonds, 1970. Halflinnen band met stofomslag/with dustjacket, 204 pp, 35 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Het betreft nummer 3263 van de 5000. Met bijbehorend foedraal. Zeer goed / very good. Book number: 25633 € 9.00 [Appr.: US$ 11.8 | £UK 7.5 | JP¥ 906] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Marcel Mayer | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page