| ||||
|
|
|
|||
| found: 59 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
De Hovenier. 2de druk. Assen, Van Gorcum. 1961. 84 pag. Linnen. * Omslag ietwat vlekkig. Book number: 75198 € 8.00 [Appr.: US$ 10.53 | £UK 6.75 | JP¥ 802] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Literatuur Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
De hovenier Van Gorcum 1961, 83 pag., linnen, conditie goed. Book number: 8569 € 20.00 [Appr.: US$ 26.32 | £UK 16.75 | JP¥ 2006] Catalogue: Poëzie
Keywords: Nederlandstalige poëzie | In shopping cart More information div> |
De Ravenveer. 1ste druk. Athenaeum-Polak & Van Gennep. 1970. 75 pag. Linnen/ zonder stofomslag. Book number: 75357 € 8.00 [Appr.: US$ 10.53 | £UK 6.75 | JP¥ 802] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Literatuur Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
Het veerhuis. Een bundel van Holland. 2de druk. Amst., C.A. Mees-Santpoort. 1946. 88 p. Gekartonneerd. * Knak op rug. Licht versleten op de kanten. Book number: 72788 € 8.00 [Appr.: US$ 10.53 | £UK 6.75 | JP¥ 802] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
De Adelaarsvarens. Amsterdam-Athenaeum, 1988, 1e druk, 92 blz., geb. Book number: 71959 € 14.00 [Appr.: US$ 18.42 | £UK 11.75 | JP¥ 1404] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Het boek der Psalmen. Uit het hebreeuws vertaald. Getoonzet door Benedictijner en Cisterciënzer monniken. `s Hertogenbosch-KBS, 1975, 448 blz., geb. Book number: 46096 € 24.00 [Appr.: US$ 31.58 | £UK 20 | JP¥ 2407] Catalogue: Liturgiek
| In shopping cart More information div> |
Het boerenbedrijf. (Georgica). Vertaald door dr. Ida G.M. GERHARDT. [A'dam], De Bezige Bij, 1949. Halflinnen. 112 p. 1e druk. Book number: 10190 € 16.00 [Appr.: US$ 21.06 | £UK 13.5 | JP¥ 1605]
| In shopping cart More information div> |
Buiten schot Amsterdam, De Bezige Bij, 1947. 58(2) pp. Original hfcloth, spine gilt, front-cover gilt-lettered & w. gilt-vignet by Nico BULDER. First edition. Bdg and in places more or less foxed. Book number: 12771 € 65.00 [Appr.: US$ 85.54 | £UK 54.25 | JP¥ 6520]
| In shopping cart More information div> |
Buiten schot Amsterdam, De Bezige Bij, 1948. Gebonden, 2e druk. 58 pp. Half linnen gebonden. Bovenkant voorplat licht verkleurd. Naam op schutblad maat boek hxb 233 x 150 mm. Goed. Book number: 2151 € 10.00 [Appr.: US$ 13.16 | £UK 8.5 | JP¥ 1003] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Buiten schot. Amsterdam, Bezige Bij, 1947. Half linnen. 60 p. ¶ 1ste druk. Book number: #2653 € 20.00 [Appr.: US$ 26.32 | £UK 16.75 | JP¥ 2006]
| In shopping cart More information div> |
Buiten Schot De bezige Bij, Amsterdam, 1947. 1ste. Ingenaaid, halflinnen band, verguld bandstempel, bovenzijde band iets verkleurd, band Nico Bulder naam voorin. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 24493 € 19.50 [Appr.: US$ 25.66 | £UK 16.25 | JP¥ 1956] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Buiten schot. Amsterdam; De Bezige Bij; 1947; 1e druk; 55 pag.; halflinnen; net exemplaar. - Book number: 13704 € 30.00 [Appr.: US$ 39.48 | £UK 25 | JP¥ 3009]
Keywords: Poezie. | In shopping cart More information div> |
Courage! Brieven bezorgd door Ben Hosman & Mieke Koenen. Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, 2005. Linnen met stofomslag. 792 pag. ALS NIEUW Book number: 58158 € 18.00 [Appr.: US$ 23.69 | £UK 15 | JP¥ 1805] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; | In shopping cart More information div> |
Dolen en dromen. Amsterdam, Atheneum, 1980. Linnen met (wat gevlekt) stofomslag. 23 p. ¶ 1ste druk. Book number: #27828 € 14.50 [Appr.: US$ 19.08 | £UK 12.25 | JP¥ 1454]
| In shopping cart More information div> |
(Dutch). De Psalmen uit het Hebreeuws vertaald door Ida Gerhardt en Marie H. van der Zeyde. Katholieke Bijbelstichting & Nederlands Bijbelgenootschap, 1972, Or.cloth with dustjacket, 366 pp. First edition. Printed on thin paper. Book number: 50345 € 15.00 [Appr.: US$ 19.74 | £UK 12.5 | JP¥ 1505]
| In shopping cart More information div> |
De hovenier Assen, Van Gorcum & Comp./Dr. H.J. Prakke & H.M.G. PRakke, 1961 (Tweede druk) Gebonden, 84 pp., porto 2,50 euro NL . Linnen band met goudopdruk, zonder stofomslag. Ex-libris op schutblad. In goede staat.. Book number: EMP574/73933 € 7.50 [Appr.: US$ 9.87 | £UK 6.25 | JP¥ 752] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
De hovenier Assen, Van Gorcum/Prakke, 1961. Druk: 1ste druk. octavo, gedecoreerd linnen, 84 pp. Rug verkleurd; goed. ¶ Aantekeningen. Poezie van Ida Gerhardt. Eerste druk. Book number: 50260 € 15.00 [Appr.: US$ 19.74 | £UK 12.5 | JP¥ 1505] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: ; ; ; 1STE | In shopping cart More information div> |
De hovenier. Assen, Van Gorcum, 1981. Vijfde druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 76 pag. Book number: 76034 € 10.00 [Appr.: US$ 13.16 | £UK 8.5 | JP¥ 1003] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Kosmos C.A. Mees. 1940, 1e druk. Soft Cover, 21,5 * 14,5 cm. 43 pp. Naam op schutblad. Goede staat. Book number: 026816 € 39.50 [Appr.: US$ 51.98 | £UK 33 | JP¥ 3962] Catalogue: Gedichten
| In shopping cart More information div> |
Kosmos - gedichten Santpoort 1940, Mees. Druk: 1ste druk. octavo, ingenaaid, 40 pp. R.N. Roland Holst (titelvignet). Ex-libris, nieuw schutblad; goed. ¶ Mooie eerste druk van Kosmos. Book number: 50086 € 62.50 [Appr.: US$ 82.25 | £UK 52.25 | JP¥ 6269] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: ; ; ; 1940 R.N. () | In shopping cart More information div> |
Kwatrijnen in opdracht. Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam 1971. 3e gewijzigde druk Gebonden S.O. 63 p. Book number: B4734 € 15.00 [Appr.: US$ 19.74 | £UK 12.5 | JP¥ 1505] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Kwatrijnen in opdracht. Amsterdam, De Bezige Bij, 1949. 1e druk. Gebonden. 66 p. Bandontwerp Nico Bulder. Book number: K0518 € 30.00 [Appr.: US$ 39.48 | £UK 25 | JP¥ 3009] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Het levend monogram Van Gorcum, Assen, 1955. 1ste. Ingenaaid, halflinnen band, verguld bandstempel, band bovenzijde iets verkleurd, 75 pp., naam voorin. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 24491 € 25.00 [Appr.: US$ 32.9 | £UK 21 | JP¥ 2508] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Het levend monogram. Assen, Van Gorcum etc., 1955. Half linnen. Onafgesneden. 80 p. ¶ 1ste druk. - Vlekje op voorzijde band en storende inscriptie op eerste schutblad. Book number: #8003 € 20.00 [Appr.: US$ 26.32 | £UK 16.75 | JP¥ 2006]
| In shopping cart More information div> |
Het levens monogram. , Tweede druk. . Assen, Van Gorcum, 1956, height in cm: 24 cm, ingebonden. , 75 pp, pp.. Book number: 8-1113 € 10.00 [Appr.: US$ 13.16 | £UK 8.5 | JP¥ 1003] Catalogue: Gedichten
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page