ascending
descending
found: 23 books

VAN GENDEREN STORT, R.
81 SPROKKELINGEN.
Antwerpen, Tyl, 1930., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag ( Jeanne Geersen), rug vergeeld, 19,5x24,5cm, z.p.
¶ N° 43 van de 75 genummerde exemplaren op handgeschept paier van de Koninklijke Fabrieken van het Pannekoek volgens de maquette van Nand Geersens en Joris Minne.
Book number: 4397
€  85.00 [Appr.: US$ 106.64 | £UK 68.25 | JP¥ 8483]
Keywords: litérature letterkunde bibliofiel genummerd
In shopping cart

More information

VAN GENDEREN STORT R. - BIBLIOFIELENVEREENIGING TYL
81 Sprokkelingen door R. Van Genderen Stort.
Antwerpen, Bibliofielen-vereeniging Tyl, 1930, genaaid, orig. omslag, 24 x 19 cm, ca. 60 nn pp . Eén van 75 exemplaren op Pannekoek (totale oplage 85 ex.) Gedrukt bij kunstdrukkerij Loki naar een maquette van Nand Geersens en Joris Minne. Mooi.. .
Book number: 4042
€  70.00 [Appr.: US$ 87.82 | £UK 56.25 | JP¥ 6986]
In shopping cart

More information

GENDEREN STORT, R. VAN
De grijsaard en de jongeling.
Amsterdam / Brussel, Querido, 1919. Linnen met mooi bandstempel in paars en oranje van J.B. Heukelom, gedrukt in paars en oranjebruin op grijs. (8), 196 pp. Niet afgesneden. Eerste druk.
¶ Geschiedenis van een vreemde ontmoeting; een enigszins mystieke roman in verzorgde stijl geschreven.
Book number: 204363
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
In shopping cart

More information

 -
GENDEREN STORT, R. VAN.
De grijsaard en de jongeling.
Amsterdam, Em. Querido, 1919. 1e druk. Ingenaaid. 196 p. onafgesneden.
Book number: B3618
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

GENDEREN STORT, R. VAN.
De grijsaard en de jongeling.
Amsterdam, Em. Querido, 1919. 1e druk. Gebonden. 196 p. onafgesneden. Bandontwerp: J.B. Heukelom.
Book number: B3619
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

VAN GENDEREN STORT R.
Kleine Inez
Antwerpen, 222 .pp, Genaaid/Broché, 17 x 11 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 282821&363B
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN GENDEREN STORT R.
Kleine Inez
Antwerpen, 222 .pp, soft cover, 11 x 18 cm. Dit is het 2e boek in de 3e letterkundige reeks De Feniks, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Omslag verkleurd/Cover discoloured, Rug beschadigd/Spine damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 192224&373F
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GENDEREN STORT, R VAN
Kleine Inez
Antwerpen, Kompas. 222 pp., Soft Cover. 1e Druk. 8vo. Inscr.: . z.j. 2/3 de Feniks, R.o. rug licht beschadigt. Goed-.
Book number: 3508
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

VAN GENDEREN STORT R.
Kleine Inez
Amsterdam, 1959, 192 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. de salamander 33. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 127730&325G
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GENDEREN STORT, R. VAN
Kleine Inez.
Arnhem 2e v. Lochum Slaterus 1926, linn. 298p. vochtsporen op de band.
Book number: 22525
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

 -
GENDEREN STORT, R. VAN,
Kleine Inez.
Amsterdam, Querido, 1946. 243 pp. Geb/stofomsl. Blauwe Salamander.
Book number: 7497
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Keywords: salamander
In shopping cart

More information

VAN GENDEREN STORT R.
Kleine Inez
Amsterdam, 1952, 192 .pp, hard cover, 12 x 19 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 193000&380D
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GENDEREN STORT, R. VAN
Kleine Inez
Querido, Amsterdam, 1969. Salamanderpocket 33 189 pp.,omslag Addie Horn, iets vergeeld, ongelezen exemplaar.
Book number: 24204
€  3.90 [Appr.: US$ 4.89 | £UK 3.25 | JP¥ 389]
In shopping cart

More information

VAN GENDEREN STORT R.
Kleine Inez
'S Gravenhage, 1983, 148 .pp, paperback, 20 x 13 cm. 10e druk/edition/édition/Ausgabe, (eerste uitgave 1925) . Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 287029&308B
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN GENDEREN STORT R.
Kleine Inez
Antwerpen, 222 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. cover not so good/omslag onfris, De Feniks. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 73595&107D
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Vertaalde literatuur
In shopping cart

More information

VAN GENDEREN STORT R.
Kleine Inez
Antwerpen, 222 .pp, hard cover, 11 x 18 cm. Feniks-reeks. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 48002&288E
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GENDEREN STORT, R. VAN,
Kleine Inez.
Arnhem, van Loghum Slaterus, 1926. 2e druk. 298 pp. Ln. HB.
Book number: 16502
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
In shopping cart

More information

GENDEREN STORT, VAN R.
Kleine Inez
Querido, 1950. Gebonden Blauwe Salamander, 243p. Goed.
Book number: 7583
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

GENDEREN STORT, R. VAN
Kleine Inez
Amsterdam, Querido. 1959, herdruk. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Salamanderpocket 33 literatuur. Omslag Lucie en Theo Kurpershoek. Goed.
Book number: 012289
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Keywords: Salamanderpocket 33 literatuur niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

GENDEREN STORT, R. VAN
Het goede leven
Amsterdam, N.V. Em. Querido's Uitg. Mij. 1938, Eerste druk. 272 pp. Gebonden/Geen stofomslag. Goed.
Book number: 05146
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

GENDEREN STORT R VAN
Kleine Eva
Amsterdam, Querido, 1959. 192 pp., Pocket. Salamander 33. Inscr.: . redelijk/goed.
Book number: 3546
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Salamander
In shopping cart

More information

GENDEREN STORT R VAN
Kleine Eva
Amsterdam, Querido, 1969. 189 pp., Pocket. Salamander 33. Inscr.: . redelijk/goed.
Book number: 3547
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Salamander
In shopping cart

More information

GENDEREN STORT, R. VAN
Kleine Inez
Arnhem, Van Loghum Slaterus. 1926, Tweede druk. 298 pp. Een aantal pagina's is tamelijk roestvlekkig. Gebonden/Geen stofomslag. Normale gebruikssporen.
Book number: 04282
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search