| ||||
|
|
|
|||
| found: 281 books on 12 pages. This is page 1 - Next page |
Amoureus liedje in de morgenstond teekening van Doeve Orpheus no 1 Het kerkhof aan het meer teekening van C. A. B. Bantzinger Orpheus no 2 Een lied van Isoude teekening van W. van Hussem Orpheus no 3 Voorbijgang teekening van C. A. B. Bantzinger Orpheus no 4 tot en met Het geroofde lam teekening van J. M. Prange Orpheus no 15 A. A. M. Stols Uitgever, Den Haag, 1941, 1e druk. Geniet. 15 stuks, serie Orpheus compleet, bevattende: een gedicht + een tekening. Gedrukt bij Boosten & Stols, Maasticht. Pp 15 x 2. Goede set. Book number: bn18703 € 125.00 [Appr.: US$ 156.83 | £UK 100.25 | JP¥ 12475] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: bibliofiel, poëzie, geillustreerd, nederlands, oorspronkelijk, Orpheus, A.A.M. Stols, bibliofiel, | In shopping cart More information div> |
Het mysterie van ons bestaan. Zes verhandelingen over het probleem van leven en dood. Zeist. J.Ploegsma. 1938. 8°. 163pp. or.hardcover. Book number: 35402 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Philosophie,Filosofie, Phylosophy | In shopping cart More information div> |
BRIEVEN VAN J.C. BLOEM AAN P.N. van EYCK uitgegeven, ingeleid en van aantekeningen voorzien door G.J. Dorleijn, A.L. Sotemann en H.T.M. van Vliet, 's Gravenhage, Ned. Letterk. Museum, 1980, 1e druk, 468 blz., linnen; . Staat: Goed; isbn: geen / none; Achter Het Boek . Met foto's en illustraties. 2 delen samen. Book number: 23703 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
De brieven van J.C.Bloem aan P.N. van Eyck, Deel 1 & 2, 's-Hage, Nedl. Lettk.Museum, 1e dr.1980, (211)468p., Linnen., Reeks: Achter het boek jrg.15/1-3 Bezorgd door G. Dorleijn, A.L. Sötemann en H.Tm. van Vliet. Met register., Book number: 13953 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Geestelijke epiek der middeleeuwen. Amsterdam, Elsevier, 1939. (XVIII) 296 pp. linnen. (BNL) voorplat licht verkleurd, vlekjes op rug ¶ Dit deel is verzorgd door J. van Mierlo Book number: 1181 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Noordnederlandse rederijkersspelen. Amsterdam, Elsevier, 1941. (VIII) 320 pp. linnen. (BNL) boekblok licht watervlekkig, naam op schutblad ¶ Dit deel is verzorgd door N. van der Laan Book number: 582933 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
| In shopping cart More information div> |
Noordnederlandse rederijkersspelen Brussel, 1941, 322 .pp, hard cover, 14 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 45241&283E € 16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597] Catalogue: Theater En Toneel
Keywords: Theater en Toneel | In shopping cart More information div> |
Protestantse poëzie der 16e en 17e eeuw. Verzorgd door K. Heeroma. 2 delen compleet. Amsterdam, Elsevier, 1940-1950. (X) 215, (XXVIII) 247 pp. linnen. (BNL) Book number: 597024 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Vijf geestelijke toneelspelen der middeleeuwen. Amsterdam, Elsevier, 1940. (VIII) 379 pp. linnen. (BNL) enkele potloodstrepen, naam op schutblad ¶ Dit deel is verzorgd door H.J. Endepols Book number: 579417 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Hermingard van de Eikenterpen. Een oud vaderlandsch verhaal. Amsterdam, Uitgevers-Mij Elsvier, 1939. Halfleer. Gebonden. 8vo. 297 pp. (Bibliotheek der Nederlandese Letteren). (Goed exemplaar). Aarnout Drost studeerde theologie aan het Athenaeum Illustre in Amsterdam, waar hij les kreeg van professor D.J. van Lennep. Tussen 1829 en 1833 studeerde hij verder in Leiden. Drost richtte in 1834 samen met Reinier Bakhuizen van den Brink, Everhardus Johannes Potgieter en Jan Pieter Heije De Muzen op, een letterkundig tijdschrift waarvan slechts zes nummers verschenen met gedichten en kritieken. Dit blad was de voorganger van De Gids, een literair tijdschrift dat tegenwoordig nog steeds door uitgever Balans uitgegeven wordt. Daarnaast was hij samen met Heije redacteur van de Vriend des Vaderlands. Drost wordt gezien als een van de voorgangers in de Nederlandse romantiek. Hermingard van de Eikenterpen (1832) is Drosts enige voltooide historische roman. Book number: 41427 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature | In shopping cart More information div> |
Benaderingen Vertaalde gedichten 1916 - 1940. A. A. M. Stols, Maastricht, 1940, 1e druk. Gebonden, halflinnen, goudopdruk. Gedrukt door A. A. M. Stols te Maastricht in een oplaag van 240 exemplaren, waarvan 225 op geschept Hollands papier, genummerd 1-225. Dit is no 57. Pp 70. De Jong 260. Van Dijk 628. Goed ex. Book number: id15465 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: illegale druk, poëzie, literatuur, nederlands, clandistiene druk, bibliofiel, A.A.M. Stols. | In shopping cart More information div> |
Benaderingen Den Haag, A.A.M. Stols, 1950. Gebonden met stofomslag, 2e druk. 70 pp. Vertaalde gedichten 1916 - 1943. Geheel linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag aan randen wat rafelig en op rug verkleurd.Oplage 500 ex. maat boek hxb 227 x 142 mm. Goed. Book number: 2114 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
BENADERINGEN, vertaalde gedichten 1916-1940, 's Gravenhage, Stols, 1940, 1e druk, 72 blz., halflinnen; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; Illegale uitgave / secret printing / de Jong 260 . De oplaag is niet in de handel. Genummerd exemplaar. Naam schutblad. Book number: 5657 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Nederlandse Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Benaderingen. Vertaalde Gedichten 1916-1943. Den Haag, Stols, 1950, 2de druk. Linnen band, 70 pp, 23 x 14 cm. Opdracht: voor Ed (Leeflang) van Ron de Zeeuw. Gesigneerd door Pont (?) Goed / good. Book number: 24914 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Poëzie - Poetry
Keywords: Zuid-afrikaanse poëzie, gedichten | In shopping cart More information div> |
Benaderingen. Vertaalde gedichten 1916-1943 Den Haag, Stols, 1950. 2e Druk. Geb./hardcover, 70p., G, Met wat verkleurd stofomslag Book number: 21755 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Vertaalde Literatuur
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Benaderingen : vertaalde gedichten 1916-1940 Maastricht, Stols 1940 1e dr. - Oplage van 250 genummerde exemplaren. - Dit is nr. 32. - Halflinnen, goede staat Book number: F87265 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Nederlandse en vertaalde literatuur
Keywords: nederlandse literatuur/poëzie | In shopping cart More information div> |
Benaderingen. Vertaalde gedichten. 1916 - 1943. s-Grav., A.A.M. Stols, 1950. Tweede druk. Linnen met stofomslag. 72 pag. Book number: 20381 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
BENADERINGEN, vertaalde gedichten 1916-1940, 's Gravenhage, Stols, 1940, 1e druk, 72 blz., halflinnen; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; Illegale uitgave / secret printing / de Jong 260 . De oplaag is niet in de handel. Genummerd exemplaar. Randjes verkleurd. Book number: 3487 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Nederlandse Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Benaderingen. Vertaalde gedichten. 1916 - 1943. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1940. Halflinnen. Genummerde oplage van 240 exemplaren (nummer 145). 72 pag. Book number: 66384 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Benaderingen. Vertaalde gedichten 1916-1943. Den Haag, A.A.M. Stols, 1950. 2e druk. Gebonden. 70 p. Oplage 500 exx. Book number: M7352 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148] Catalogue: - Poëzie Vertaald
Keywords: poëzie vertaald | In shopping cart More information div> |
Benaderingen vertaalde gedichten 1916 - 1940 A. A. M. Stols, Maastricht, 1940, 1e druk. Gebonden, halflinnen, goudopdruk. Illegale druk. Oplage van 240 exemplaren, waarvan 225 op geschept Hollands papier, dit is no 47. Pp 70. De Jong 260. Van Dijk 628. Naam en opdracht op 1e schutblad. Goed ex. Book number: pn18594 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie, literatuur, nederlands vertaald, bibliofiel, clandistiene druk, | In shopping cart More information div> |
Benaderingen - Vertaalde gedichten 1916-1943 Den Haag, A.A.M. Stols 1950 (tweede druk) gebonden, 70 pag., porto 2,00 euro, in goede staat.. Book number: TP644/50121 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
BENADERINGEN, vertaalde gedichten 1916-1943, 's Gravenhage, Stols, 1950, 2e druk, 72 blz., linnen met stofomslag; . Staat: Goed; isbn: geen / none; . 500 ex. Oplage is 500 exemplaren. Deze 2e druk is de eerste handelseditie,. Book number: 3488 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Benaderingen. Vertaalde Gedichten 1916-1940. [Den Haag], A.A.M. Stols, 1940 (= 1944). Halflinnen. 72 p. Gedrukt in 240 genummerde exemplaren. 1e druk. Zeer net exemplaar. ¶ Vertalingen naar o.m. Alkman, Juan de la Cruz, Leopardi, Papini, Angelus Silesius en Yeats, met uitgebreide toelichting, en indrukwekkende typografie. Dit is één van 225 exemplaren op geschept Hollands papier (velijn). Clandestiene uitgave. De Jong 260. Met achterin het eigendomsstempel van Johan Polak. Book number: 256984 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
| In shopping cart More information div> |
Benaderingen. Vertaalde gedichten 1916-1940 ('s-Gravenhage): Stols, 1940 (=1944). 1e dr. 72 p. Halflinnen. 225 gen. exx. . De Jong 260. -- ParadoxBook number: 11447 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Poëzie: Poëzie 1900 - 1945
Keywords: Clandestiene uitgave | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | - Next page