| ||||
|
|
|
|||
| found: 456 books on 19 pages. This is page 1 - Next page |
Kijk, Willem Elsschot. Amsterdam, Querido, 1970. Garenloos. 88 p. Rijk geïllustreerd. ¶ De schrijver in beeld. Book number: 5913 € 8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP¥ 817]
| In shopping cart More information div> |
Vlaanderen Willem Elsschot Christelijk Vlaams Kunstenaarsverbond. 1996. Tijdschrift, 22,5x28,5cm. zw/w ills.72pp. zeer goed. Book number: 008853 € 6.00 [Appr.: US$ 7.96 | £UK 5.25 | JP¥ 613] Catalogue: literatuurgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Al is hun taal mij nog zo vreemd Elschot in vertaling Antwerpen, Willem Elsschot Genootschap. 2008. Paperback met flappen, 15x23cm. ills.in kleur, 104pp, bijgevoegd : eerste supplement : 2008-2010. boek is nieuw. Book number: 012426 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: ned.literatuur in vertaling
| In shopping cart More information div> |
Het dwaallicht Amsterdam, Querido, 1969, 9de druk. Linnen band, 45 pp, 20 x 13 cm. Goed / good. Book number: 37884 € 4.50 [Appr.: US$ 5.97 | £UK 4 | JP¥ 459] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Als een onweder bij zomerdag. Bezorgd door Jos Muyres en Vic van de Reijt. 1ste druk. Amsterdam, Em. Querido. 1989. 112 p. Linnen/stofomslag. * Rug verkleurd. Book number: 51867 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Brieven
Keywords: Brieven Literatuur, Belgische Literatuur, Nederlandse Literatuur, Vlaamse | In shopping cart More information div> |
Essay's over Multatuli. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1950. Oorspr. omslag. 80 p. Book number: L1861 € 6.00 [Appr.: US$ 7.96 | £UK 5.25 | JP¥ 613] Catalogue: Multatuli Studie
Keywords: studie multatuli | In shopping cart More information div> |
Onze literatuur vanaf 1916 Amsterdam : Meulenhoff Educatief. 1985. Gebonden Hardcover. 1e druk 3e oplage, 172 blz, illustraties in kleur en zw/wit, 25 cm, met literatuur opgave, register, isbn 902805359X, goed exemplaar [geen aantekeningen]. Annotatie: Inleiding tot de literatuurgeschiedenis van Nederland met tekstfragmenten. Book number: 006719 € 7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766]
| In shopping cart More information div> |
Onze literatuur vanaf 1916 Amsterdam : Meulenhoff Educatief. 1988. Gebonden Hardcover. 2e herziene druk 1e oplage, 180 blz, illustraties in kleur en zw/wit, 25 cm, literatuur opgave, register, isbn 9028063013, goed exemplaar [geen aantekeningen]. Annotatie: Inleiding tot de literatuurgeschiedenis van Nederland met tekstfragmenten. Book number: 006844 € 7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766]
Keywords: Nederlandse Letterkunde | In shopping cart More information div> |
Notities over Willem Elsschot. (Amsterdam, Loeb), 1975. Linnen met stofomslag. 56 p. Gedrukt in een oplage van 250 genummerde en deels gesigneerde exemplaren. 1e druk. ¶ Dit exemplaar is door de auteur gesigneerd onder het colofon. Bibliofiele Bijenkorf Bibliotheek 1. Book number: 18360 € 80.00 [Appr.: US$ 106.19 | £UK 67 | JP¥ 8169]
| In shopping cart More information div> |
Over Multatuli. . Book number: 29070 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Keywords: literatuur Nederland secundair biografie | In shopping cart More information div> |
KAREL WILMS ÉÉN VAN DE VELEN. ( genummerd). Antwerpen, Van Uffelen & Delagarde, 1945 Gebonden, originele uitgeversomslag, omslagwikkell, 14x22cm, 131 pp., geïllustreerd z/w. ¶ Eén van de 850 genummerde exemplaren. Met een voorbericht van Willy Clijmans en een slotrede van Fritz Francken. Met een gedicht van Willem Elsschot. Book number: 5207 € 22.00 [Appr.: US$ 29.2 | £UK 18.5 | JP¥ 2246]
Keywords: litterature letteren letterkunde numbered numrote | In shopping cart More information div> |
Willem Elsschot. Man van woorden. Antwerpen, Manteau, 2004. Pb met flappen, grote in-8, 278 pp. foto's in ZW, bibliografie, register. As new Book number: 20040127 € 20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042] Catalogue: BIOGRAPHY
| In shopping cart More information div> |
Aan mijn Moeder - De Zee - Aan mijn Moeder - Aan Fine. In: De Vlaamse Gids, 39e jg., nummer 1 1955. Ed./Druk: 1. Papieren omslag. 4 gedichten van Elsschot. Tevens bijdragen van Remco Campert, Gust Gils, enz. // Poëzie Vlaanderen. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1114280 € 17.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 14.75 | JP¥ 1787] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Aan mijne moeder. Den Haag, Bzztoh, 1977. Plano. Folio. 41 x 29.5 cm. ¶ Gedicht, gedrukt in facs. van het handschrift, in een oplage van 100 genumm. ex. - Bzztoh Handschriftposters nr. 105. Book number: #64881 € 25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553]
| In shopping cart More information div> |
Adriaan van der Veen: Willem Elsschot tussen Boorman en Laarmans. In: Rotterdams Accent 1961, p. 21-30. In deze aflevering ook bijdragen van Hans Sleutelaar, Cornelis Bastiaan Vaandrager, e.a. Book number: 11796 € 15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
Keywords: Nederlands proza | In shopping cart More information div> |
De banneling. P. 90 in: Armand Coenen, Karel Wilms, één van de velen. Met een voorbericht van Willy Clijmans, substituut-krijgsauditeur te velde, en een slotrede van Fritz Francken. Antwerpen, Van Uffelen & Delagarde, 1945. Karton. 132 p. Gedrukt in een oplage van 850 genummerde exemplaren. Geïllustreerd. 1e druk. Getal in balpen op voorste schutblad. ¶ 'Op 8 juli 1943 schreef Elsschot het gedicht 'De banneling' voor de ouders van de Antwerpse verzetsstrijder Karel Wilms (1921-1945), die op 8 december 1941 door de Duitsers gearresteerd was en vlak voor de bevrijding zou omkomen in het concentratiekamp Sachsenhausen-Oranienburg.' Niet in de handel. Book number: 10807 € 20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042]
| In shopping cart More information div> |
Le Bateau-citerne. Roman. Le Castor Astral, Bordeaux, 2009. Paperback W.E.G.-58 Book number: R3179 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Frans
Keywords: frans | In shopping cart More information div> |
Le bateau-citerne Le Castor Astral, 2009. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 82. ISBN: 9782859207977. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1774044 € 6.99 [Appr.: US$ 9.28 | £UK 6 | JP¥ 714] Catalogue: Romans
Keywords: 9782859207977 | In shopping cart More information div> |
Le bateau-citerne Le Castor Astral, 2009. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 82. ISBN: 9782859207977. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1151030 € 7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP¥ 715] Catalogue: Romans
Keywords: 9782859207977 | In shopping cart More information div> |
Het been. Inleiding menno ter braak. Amsterdam, Van Kampen & Zoon, 1938. Linnen. 132 p. ¶ 1ste druk. - Wat roestvlekkig. Book number: #15066 € 100.00 [Appr.: US$ 132.74 | £UK 83.5 | JP¥ 10211]
| In shopping cart More information div> |
De Bekeering van Viaene. P. 264-270 in: Snoeck's Groote Almanak 1943. Ingenaaid. 280 p. Geïllustreerd. 1e druk. Iets verfomfaaid. Book number: 9615 € 35.00 [Appr.: US$ 46.46 | £UK 29.25 | JP¥ 3574]
| In shopping cart More information div> |
Brief aan Walter. Atheneum-Polak & Van Gennep: Amsterdam, 2001. Paperback, cahiersteek, opl. 1000 exx., facs. typoscript, in bijbehorende envelop met postzegel Eslschot, 1ste dagstempeling, goed ex., ongepagineerd. Book number: 35384 € 25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Brieven Amsterdam, Querido. 1993. (ISBN: 9021461501). Hardcover. Book, Verzameld en toegelicht door Vic van de Reijt. Good/Good. Book number: 3610 € 25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553]
Keywords: 9021461501 brieven | In shopping cart More information div> |
Brieven, A'dam, Querido, 1e dr.1993, 1237p., Linnen & omsl.& leeslint, Ills.: Foto's & facs. Omsl.: & band: Harry SIERMAN Verz. & toelichting van Vic van der Reijt m.m.v. Lidewijde Paris. Biografietjes van de correspondenten. Reg., Zeer goed exemplaar., Book number: 1556 € 60.00 [Appr.: US$ 79.64 | £UK 50.25 | JP¥ 6127]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Brieven Amsterdam 1993, Em. Querido's Uitgeverij B.V. hardcover gebonden linnen met stofomslag dundruk 8vo, naam op schutblad en stofomslag iets gesleten verder een prima exemplaar Verzameld en toegelicht door Vic van de Reijt met medewerking van Lidewijde Paris Book number: bn12475 € 50.00 [Appr.: US$ 66.37 | £UK 41.75 | JP¥ 5106]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | - Next page