| ||||
|
|
|
|||
| found: 106 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
Gewoon mensen Amsterdam, Meulenhoff, 1961, 1ste druk. Linnen band met stofomslag/with dustjacket, 182 pp, 21 cm. Zeer goed / very good. Book number: 10661 € 3.50 [Appr.: US$ 4.65 | £UK 3 | JP„ 357] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Landinwaarts 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1941, 2de druk. Halflinnen band, 31 pp, 23,5 x 15 cm. Stempeltje van vorige eigenaar. Verschenen in een oplage van 1000 exemplaren. Band is iets vergeeld. Goed / good. Book number: 2660 € 5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP„ 511] Catalogue: Poëzie - Poetry
| In shopping cart More information div> |
Het week-end boek. Bevattende een verzameling gedichten tot lofprijzing van land en zee, tot vervloeking van burgers en boeven, in het ernstige, vermakelijke en amoureuze, enkele ware en verdichte geschiedenissen enz. Haarlem, H.D. Tjeenk Willink en Zoon, 1954. 275 blz. Hard cover. Linnen. GEEN STOFOMSLAG. -- De Wijze UilBook number: 28362 € 4.50 [Appr.: US$ 5.97 | £UK 4 | JP„ 459] Catalogue: Proza
Keywords: Proza | In shopping cart More information div> |
De muze en de seizoenen. Een bloemlezing van verzen. Boekenweekuitgave voor jonge mensen.Vereniging ter bevordering van de belangen des boekhandels. 1953. 1ste druk. Oorspr.omslag. 83 pag. Book number: 64407 € 4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP„ 408]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk Boekenweekgeschenk voor jonge mensen. | In shopping cart More information div> |
Journaal van Willem Ysbrantsz. Bontekoe [Van Hoorn]. Haarlem, Tjeenk Willink, 19961957. Small 8°., original cloth, publ. monogramme in gilt on front boards, title in gilt on spine. 159pp. Frontispiece (portrait of Bontekoe after an old engraving), original 1646 illustrated ti.-p. reproducedcloth, title in gilt on spine. 303pp. Many facsim.ills.after old engravings & title-pages, bibliogr. 19th-20th century, index, introd. in english, pict. endpapers. The sea-voyage, incl. the shipwreck, by Willem Ysbrants. Bontekoe van Hoorn, done to the dutch East Indies under V.O.C. charter, edited after the 1646 publication with explation of old dutch words in text by Clara Eggink. Bontekoe's log was published after his return to Holland and became one of the most popular books ever published, fetching numerous editions, edited and re-edited up till modern times. Fine copy. (name of previous owner at upper right corner of ti.-p.). maritime Book number: 48164 € 75.00 [Appr.: US$ 99.56 | £UK 62.75 | JP„ 7658]
Keywords: dutch east india company v.o.c. voc history log bontekoe sea voyage journey shipwrek history heritage culture colonialism adventure indonesia southeast asia maritime buur literature | In shopping cart More information div> |
Kritisch Akkoord 1978. Een keuze uit in 1977 verschenen essays in Noord- en Zuid-Nederlandse tijdschriften Manteau, 1978. 1e, eenmalig. "Paperback, omvat o.a. Willy Spillebeen: Seller van Vlaamse poëzie: De lenige liefde; Rutger Kopland: Over het maken van een gedicht". Goed. -- KIEN BoekenBook number: 21422 € 8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP„ 817] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Kritisch akkoord 1978 Brussel/Amsterdam: Elsevier Manteau, 1978. 8vo, paperback, 161pp. Heel goed. [ISBN: 9022306925] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 61508.LIW € 8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP„ 817] Catalogue: Literatuurgeschiedenis & -wetenschap
| In shopping cart More information div> |
Wie Weet Slaag Ik in De Dood. Een Keuze Uit Zijn Gedichten Gemaakt Door Remco Campert Den Haag, Ooievaar. 1962, First Edition. Pb. 191p. Goed. -- Champ ClarkBook number: 014379 € 3.25 [Appr.: US$ 4.31 | £UK 2.75 | JP„ 332] Catalogue: Poezie, Poetry
| In shopping cart More information div> |
Rotterdam : literaire haven : Bloemlezing Zeist : Stichting Achterland. 1999. Gebonden met Stofomslag. 1e druk, 83 blz, zw/w foto's, 22 cm, isbn 9074927165, goed exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van gedichten en prozafragmenten over Rotterdam, afgewisseld met foto's van stadsgezichten. Book number: 007368 € 8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP„ 817]
Keywords: Rotterdam, Bloemlezing | In shopping cart More information div> |
Bzzlletin 50 [themanummer]: J.C. Bloem. 6e jaargang nr. 50 / november 1977 Stichting BZZTôH, 1977. Paperback. Pp: 96. [1e druk]. Artikelen en bijdragen over het leven en werk van Jacques Bloem (1887-1966) door o.a. W.H. Gispen, Peter Berger, Anton Korteweg, Clara Eggink, Jan Greshoff en Menno ter Braak. Bevat ook een essay over Truman Capote van Hans van der Waarsenburg en over Documenta 6 in Kassel door Louis Ferron. Geïllustreerd met zwart-wit foto's en platen. Mooi exemplaar. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U38406 € 8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP„ 817] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
gekozen en ingeleid. HOOFT poëzie - Landjuweel 3. Een reeks bloemlezingen. 1954 H.D. Tjeenk Willink & Zoon N.V. - Haarlem. Linnengebonden/stofomslag. Omslag beschadigd. Boek in keurige staat. 146 pag. Omslag, bandontwerp en portret door S.L. Hartz. Book number: 17056 € 7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP„ 766]
Keywords: poëzie; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
Gewoon mensen. Amsterdam,Meulenhoff,1961. Geb.or.lin.met omslag(beschadigd).182p. Book number: 4262 € 7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP„ 715]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Gewoon mensen. Amsterdam, Meulenhoff, 1961. 1e druk. 182 pp. Ln/stofomsl. Book number: 12266 € 8.50 [Appr.: US$ 11.28 | £UK 7.25 | JP„ 868]
| In shopping cart More information div> |
Gewoon Mensen Meulenhoff, Amsterdam, 1961. 1ste. Ingenaaid gebonden met stofomslag met gebruikssporen,182 pagina's. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 11127 € 7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP„ 715] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Gewoon mensen (roman, debuut) Amsterdam, Meulenhoff. 1961, Eerste Druk. Hardcover, 8vo. Book, geb. oranje hardcover, stofomslag (enkel scheurtje, hapje uit bovenkant achterzijde), 182 p. Gesigneerd met opdracht ŽVoor Frans en Johan van een beschaamdkakige. ClaraŽ. Omslagontwerp Wim Bloem. Fine. Signed by Author(s). -- NovemberlandBook number: 003629 € 15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP„ 1532] Catalogue: Gesigneerd/Signed
| In shopping cart More information div> |
In memoriam Jan Campert. 's-Gravenhage: Stols, 1947. 26 p. Gebrocheerd. Rug verkleurd. 300 exx. Van Dijk 762. -- ParadoxBook number: 12542 € 17.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 14.75 | JP„ 1787] Catalogue: Literature: Poetry
Keywords: Poetical | In shopping cart More information div> |
In Afrika. Den Haag : Leopold, 1979. 133 p. SOFTCOVER: (Orig. pict. wrpprs. Cover lightly soiled. VERY GOOD) ¶ Zeldzaam. Book number: 2262 € 16.50 [Appr.: US$ 21.9 | £UK 14 | JP„ 1685] Catalogue: Africa
Keywords: Africa Oost Afrika Egypte Soedan Rhodeia Kenia Oeganda Voyages Travel | In shopping cart More information div> |
In memoriam Jan Campert Bundeltje geschriften n.a.v. het overlijden van Campert op 12 januari 1943. A.A.M. Stols, De Haag 1947. Gebrocheerd, pp 26. Geschept papier. Onafgesneden, Opl 300 exx. Van Dijk 762 Book number: 5218014 € 30.00 [Appr.: US$ 39.82 | £UK 25.25 | JP„ 3063] Catalogue: Bibliofiel
| In shopping cart More information div> |
Kind. Den Haag, Leopold, 1980. 1e druk. Paperback. 106 p. Book number: C0458 € 7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP„ 715] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Kind. Den Haag; Leopold; 1980; z.d.; 105 pag.; paperback; Omslag verschoten. - Book number: 09547 € 4.80 [Appr.: US$ 6.37 | £UK 4.25 | JP„ 490]
Keywords: Nederlands. | In shopping cart More information div> |
Kind Leopold, Den Haag, 1980, softcover, goed -- MooiboekBook number: 8122655 € 3.00 [Appr.: US$ 3.98 | £UK 2.75 | JP„ 306]
| In shopping cart More information div> |
Kleine grapjes van grote mensen. Anecdotes van schrijvers. Moussault Amsterdam [1953]. Gebonden 89 p. Klein formaat. Book number: L6143 € 15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP„ 1532] Catalogue: Biografie
Keywords: biografie | In shopping cart More information div> |
Kleine grapjes van grote mensen. Anecdotes van schrijvers 1953. Gekartonneerd. Pp: 89. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1559898 € 7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP„ 766] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Kleine grapjes van grote mensen. Anecdotes van schrijvers. Amsterdam : Moussault, [1953].. 89 p. HARDCOVER: (Orig. pictor card boards, cover bit rubbed, vague rest of small price ticket and name and date in tiny letters on end paper VERY GOOD) Book number: 4129 € 15.50 [Appr.: US$ 20.57 | £UK 13 | JP„ 1583] Catalogue: Literature
Keywords: Literature fiction Cultural history | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page