| ||||
|
|
|
|||
| found: 290 books on 12 pages. This is page 1 - Next page |
De einder. Verzamelde gedichten. Arnhem, Van Loghum Slaterus., 1947, 1e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: goed, band: linnen. Book number: 101279 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Gebroken licht. Arnhem, Van Loghum Slaterus., 1934, 1e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: goed, band: gekartonneerd. Book number: 102101 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Tralievenster Arnhem, Van Loghum Slaterus., 1945, 1e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: half linnen. Book number: 114804 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Schrijvers voor de keuze bijzonder nummer van Critisch Bulletin uitgeven in het najaar van 1950 Den Haag, D.A. Daamen, 1950. paperback , 114 pp. 19,8x14 cm. . met bijdragen van oa W.F. Hermans, S. Vestdijk en Anna Balman . Book number: XII-651 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: XII
| In shopping cart More information div> |
Martinus Nijhoff. , Daamen / Oorschot, 1954. 120blz., formaat 12-19cm. - goed Book number: 74182 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Literatuur
Keywords: Martinus Nijhoff. | In shopping cart More information div> |
MARTINUS NIJHOFF. 1954 Daamen N.V. / G.A. Van Oorschot. Slap kaftje/ingenaaid. Lezersspoortje omslag. Netjes, goed. 120 pag. Book number: 9540 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: literatuur, poëzie; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
Beeld en verbeelding. Byzonder nummer van Critisch Bulletin uiutgegeven in de winter van 1948. 's-Gravnehage, Damen, 1948, 1e, halflinnen met stofomslag, 195(2)p. Foto's. Met bijdragen van P. Schuitema, S, Carmiggelt, Lou Lichtveld, Bordewijk, e.a. Book number: 13297 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlands proza | In shopping cart More information div> |
Critisch Bulletin. 1953. 's-Gravenhage, Daamen, 1953. Paperback, 20 x 13,5 cm. De volgende nummers zijn verkrijgbaar: Januari, Februari, Maart, April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September, December. Prijs per deeltje. Enige vergeling en roestvlekjes. Goed / good. Book number: 22813 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literaire tijdschriften
| In shopping cart More information div> |
Critisch Bulletin 15e jaargang, november 1948 Den Haag: Daamen, 1948. 1e druk, Softcover, 8vo, 481-528pp. Maandblad voor letterkundige critiek. Met foto's. Kartonnen band. Goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 35859.LIG € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Literatuurgeschiedenis & -wetenschap
| In shopping cart More information div> |
Critisch Bulletin 1949 (complete jaargang). 's-Gravenhage, Daamen, 1949. Linnen band, 19 cm. Siegfried van Praag of op zoek naar het verloren paradijs. Vooys litratuurgeschiedenisen. Bevrijding door benauwenis. Een iet ebduimeld exemplaar. Goed / good. Book number: 28655 € 19.50 [Appr.: US$ 24.46 | £UK 15.75 | JP¥ 1946] Catalogue: Literaire tijdschriften
| In shopping cart More information div> |
Critisch Bulletin. 1954. 's-Gravenhage, Daamen, 1954. Paperback, 20 x 13,5 cm. De volgende nummers zijn verkrijgbaar: Februari, Maart, Juni, Augustus, September, October, December. Prijs per deeltje. Enige vergeling en roestvlekjes. Goed / good. Book number: 22814 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literaire tijdschriften
| In shopping cart More information div> |
Critisch Bulletin. september 1949. 's-Gravenhage, Daamen, 1949. Paperback, 20 x 13,5 cm. Siegfried van Praag of op zoek naar het verloren paradijs. Vooys litratuurgeschiedenisen. Bevrijding door benauwenis. Een iet ebduimeld exemplaar. Goed / good. Book number: 28654 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literaire tijdschriften
| In shopping cart More information div> |
Tien verhalen - Anthonie Donker. Boekenweekgeschenk 1953 Book number: 9581 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk | In shopping cart More information div> |
Victor E. van Vriesland, Een karakteristiek Querido, Amsterdam, 1957. 1ste. Ingenaaid, papieren band, 47 pp. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 12551 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Victor E. van Vriesland, Een karakteristiek Amsterdam, Querido, 1957. 47 pp., softcover. 1e druk. 8vo. Inscr.: . goed. Book number: 10330 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Literaire Romans Ned
| In shopping cart More information div> |
1953 Tien verhalen CPNB,Den Haag,1953,geb.softcover,92 blz,goede staat -- MooiboekBook number: 8143924 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
| In shopping cart More information div> |
ACHERON, Arnhem, Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der Zande, 1926, 1e druk, 16 blz., oorspr. omslag; 12mo Boekgrootte tot 196 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . DEBUUT, Naam schutblad. Book number: 11255 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Acheron, Arnhem, Hijman, Stenfert Kroese & Van der Zande, 1e dr.1926, 15p., Cahiersteek, Omslag iets verkleurd. Naam op titelp., Book number: 17600 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: nederlands bibliofiel | In shopping cart More information div> |
De ballade van den oud-matroos. Vert. door Anthonie Donker. Amsterdam, De Stem, 1928. Oorspr. omslag. 23 p. ¶ 1ste publikatie. - Overdruk uit De Stem. - Ex. met opdracht Aan A.A.M. Stols van N. Donkersloot Davos 12/II-'28. Book number: #43419 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
| In shopping cart More information div> |
Ben ik mijn broeders hoeder? Amsterdam. Querido. 1960 170pp Geb. Verkleurde rug -- MooiboekBook number: 8090048 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
Ben ik mijn broeders hoeder? Verbeeldingen van Kaïn en Abel; A'dam, Querido, 1960, 1e, 172p., gecart., met stofomslag (Susanne Heynemann) Book number: 4342 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Ben ik mijn broeders hoeder? Verbeeldingen van Kain en Abel. Amsterdam, Em. Querido, 1960. Gebonden S.O. 170 p. Ills. Book number: K3215 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Ben ik mijn broeders hoeder? Verbeeldingen van Kaïn en Abel Amsterdam: Querido, 1960. Druk/edition: 1. 170 pag. met stofomslag . geb. goed. -- Utz BoekenBook number: 12105.1 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Fictie Nederlands en vertaald
| In shopping cart More information div> |
De bevreemding - Gedichten. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1953. 122pp ingenaaid, karton, goede staat, Tweedehands; band wat sleets, verder goed. Book number: 1100002644 € 6.80 [Appr.: US$ 8.53 | £UK 5.5 | JP¥ 679] Catalogue: Poëzie
Keywords: Nederlandse Literatuur; Gedichten | In shopping cart More information div> |
De bevreemding, gedichten Van Loghum Slaterus, Arnhem, 1953. Ingenaaid, linnen band, 122 pp., geplastificeerd door vorige eigenaar, tekst stofomslag bewaard gebleven. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 12526 € 7.80 [Appr.: US$ 9.79 | £UK 6.25 | JP¥ 778] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | - Next page