| ||||
|
|
|
|||
| found: 94 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Herdenking van 250 jaar Proefondervindelijke Natuurkunde in Utrecht 8 februari 1956. Ned.Tijdsch.v.Natuurkunde, 1956. 133-180p., wrappers, fine copy Contents: Burger; De ontwikkeling van de medische fysica in Utrecht en elders; Endt; Ontwikkeling van de kernfysica, in het bijzonder van de radioactiviteit. Smit: Toepassingen van optische spectometrie te Utrecht in de laatste 10 jaar. Van Hove: Recente vooruitgang en onopgeloste moeilijkheden in drie vraagstukken der theoretische natuurkunde. Dijksterhu9is: Uit het Utrechts verleden der fysica. Offprint from Nederlands Tijdschrift voor natuurkunde, 22, 133-180. Book number: 79047 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Keywords: history of physics | In shopping cart More information div> |
Descartes et le cartésianisme hollandais - Etudes et documents Paris, P.U.F. 1951. xii + 311pp. br. "Publications de l'Institut français d'Amsterdam. Maison Descartes", non coupé, bon état -- De LezenaarBook number: F35697 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Filosofie
Keywords: Filosofie philosophie philosophy Descartes Cartesianisme Nederland Hollande Geschiedenis Histoire | In shopping cart More information div> |
Descartes et le cartésianisme hollandais. Etudes et documents. Paris, PUF, 1951. (XII) 308 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Maison Descartes) omslag licht verkleurd ¶ Andere bijdragen van o.a: H.J. Pos, J. Orcibal, G. Lewis, C.L. Thijssen-Schoute Book number: 3015 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Moderne filosofie (1600 - 1900
| In shopping cart More information div> |
Descartes et le cartésianisme hollandais: études et documents. Par.1950. xii, 309 pp. (couv.factice, cachet) Book number: 94530 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Philosophy
| In shopping cart More information div> |
Archimedes Copenhagen, Ejnar Munksgaard, 1956. orig.wrappers. 23x15cm, Series: Acta Historica Scientiarum Naturalium et Medicinalium, vol. 12.. Minor rubbing. Unopened. Slight corner bump. VG. ¶ Translated into English by Miss C. Dikshoorn. Book number: BOOKS022461I USD 59.00 [Appr.: EURO 47.25 | £UK 37.75 | JP¥ 4693]
Keywords: History of Mathematics, Greek Mathematics, Ancient Greece, Archimedes, , , , , , | In shopping cart More information div> |
Archimedes. Eerste deel. Noordhoff, Groningen / Batavia, 1938. (IV),213p. Cloth. With signature from E. Dijkhuis. The second part was never published. Gew/weight: Normal. Book number: 24206 € 75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
| In shopping cart More information div> |
De betekenis van de wis- en natuurkunde voor het leven en denken van Blaise Pascal. Amsterdam : Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij, 1952. Paperback. 36 pp. (Mededelingen der Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, Afd. Letterkunde. Nieuwe Reeks, deel 14, No. 11). Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #22156 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: doos, PHILOSOPHY Pascal, Blaise (1623-1662). | In shopping cart More information div> |
De Betekenis van de Wis-en Natuurkunde voor het Leven en Denken van Blaise Pascal. Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij, Amsterdam, 1952. 36p. Sewn. Series: Mededelingen der Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, afd. Letterkunde, nieuwe reeks, deel 14, 11. Gew/weight: Normal. Book number: 2433 € 14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447]
| In shopping cart More information div> |
de betekenis van de wis- en natuurkunde voor het leven en denken van Blaise Pascal (Mededelingen der KNAW, afdeling Letterkunde, nieuwe reeks, deel 14, no. 11). Amsterdam, Noord-Hollandsche uitgevers Maatschappij, 1952, wrappers, 8vo, 36 pp., uitgebreide verwijzingen naar diverse werken van Pascal; VG condition. -- Pallas BooksBook number: 7638 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Science (exact)
Keywords: wetenschapsgeschiedenis, Pascal, filosofie | In shopping cart More information div> |
De betekenis van de wis- en natuurkunde voor het leven en denken van Blaise Pascal. Amsterdam, Noord-Hollanssche Uitgevers Maatschappij, 1952, paperbound, 8vo, pp. 339-374, Mededeelingen der KNAW, afdeling Letterkunde, Nieuwe Reeks, Deel 14, no. 11; VG condition. -- Pallas BooksBook number: 12857 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: History of science
Keywords: Pascal, wiskunde, natuurkunde, wetenschapsgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Bij het jubileum der electromagnetische inductie. 1831-1931. No place, 1931. 24 cm. original wrappers. 42 pp. Overdruk uit de Gids.. -good. Weight/gewicht: 80 gr. -- Bèta BoekenBook number: 9335 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Clio's stiefkind. Amsterdam, Bert Bakker, 1990. Pb. 23 cm. ISBN 9035107861. Goed exemplaar. pp.: 321. Tien essays van wetenschapshistoricus Dijksterhuis, samengesteld en van een inleiding en commentaar voorzien door K. van Berkel. Book number: 8791 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Wetenschap
Keywords: 9035107861 | In shopping cart More information div> |
Clio's stiefkind. Samengesteld en van inl.& comm.voorz.d.K.v.Berkel. Bert Bakker,1990. 322p. Paperback. Book number: Z8-45-26 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Clio's stiefkind Amsterdam: Bert Bakker, 1999. 1e druk, 8vo, paperback, 321pp. Als nieuw. [ISBN: 9035107861] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 81595.WEX € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Wetenschap Algemeen
| In shopping cart More information div> |
Clio's stiefkind Amsterdam: Bakker, 1990. E.J. Dijksterhuis; samengest. en van een inl. en comment. voorz. door K. van Berkel Tien opstellen uit de periode 1920-'50 over belangrijke facetten van de wetenschapsgeschiedenis. Met bibliografie., index 321 pagina's 23 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 29488 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Wiskunde
Keywords: 9035107861 | In shopping cart More information div> |
Clio's stiefkind. Samengesteld en van een inleiding en commentaar voorzien door K.van Berkel. Amst., Bert Bakker, 1990. 32 blz. Peperback. #9035107861. [114555] Book number: 114555 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Clio's stiefkind.Samengesteld en van een inleiding voorzien door K. van Berkel. Bert Bakker,Amsterdam,1990. pb. 24-16 cm. 321 pp. Book number: 328 € 16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
| In shopping cart More information div> |
Clio's stiefkind; Een keuze uit zijn werk door K. van Berkel Bert Bakker, 1990, paperback, goed exemplaar. 9035107861 . Book number: 115553207 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: wetenschap
| In shopping cart More information div> |
Clio's stiefkind. Een keuze uit zijn werk door K. van Berkel. Amsterdam, Bert Bakker, 1990, paperbound, 8vo, 321 pp., tien essays van de wetenschapsfilosoof Dijksterhuis heruitgegeven; VG condition. -- Pallas BooksBook number: 12918 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: History of science
Keywords: wetenschapsgeschiedenis, Dijksterhuis | In shopping cart More information div> |
Descartes et le cartésianisme hollandais. Etudes et documents. Amsterdam. Presses Universitaires de France-Éditions Françaises d'Amsterdam. 1951. Original publisher's sewn cream paperback, title spine and frontcover, 8vo: xij, 308pp. [4]pp. footnotes, bibliographical notes, index. Untrimmed. Fine copy. Volume Publications de l'Institut Français d'Amsterdam. Maison Descartes. Book number: 41734 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Descartes et le cartesianisme hollandais. Etudes et documents P.U.F./ Paris et Editions Françaises / Amsterdam, 1951, in-8, br., XII + 309 p. E.O. Envoi de l'un des auteurs. Ex. en bonne partie non coupé Book number: 58 € 120.00 [Appr.: US$ 150.55 | £UK 96.25 | JP¥ 11976]
| In shopping cart More information div> |
Descartes et le cartésianimse hollandais. Etudes et Documents (Publications de l´Institut Français d´Amsterdam. Maison Descartes). Paris, Presses Universitaires de France / Éditions Françaises d´Amsterdam, 1950, wrappers, 8vo, xii+308 pp., essays; VG condition. -- Pallas BooksBook number: 5033 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Philosophy
Keywords: Descartes, philosophie, Cartesianisme | In shopping cart More information div> |
Descartes als wiskundige. Openbare les gegeven bij de aanvaarding van het ambt van privaat-docent in de geschiedenis der wiskunde aan de rijksuniversiteit te Leiden op woensdag 5 oktober 1932. Groningen-Batavia, P. Noordhoff, 1932, wrappers, 8vo, 22 pp., zeldzaam; VG condition. -- Pallas BooksBook number: 12796 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: History of science
Keywords: Dijksterhuis, Descartes | In shopping cart More information div> |
Descartes et le cartésianimse hollandais. Etudes et Documents (Publications de l´Institut Français d´Amsterdam. Maison Descartes). Paris, Presses Universitaires de France / Éditions Françaises d´Amsterdam, 1950, wrappers, 8vo, xii+308 pp., essays; from the library of Michaël Zeeman (inscr.); nearfine condition. -- Pallas BooksBook number: 11753 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Philosophy
Keywords: Descartes, philosophie, Cartesianisme | In shopping cart More information div> |
Descartes et le cartesianisme hollandais. Etudes et documents. PUF/Editions Franc.d'Amsterdam, 1950. xii,309p. Broche. [Publications de l'Institut Francais d'Amsterdam, Maison Descartes]. Autres contributions de Serrurier, Dibon, Pos, Orcibal, Thijssen-Schouten, Lewis. Book number: Z8-25-167 € 22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page