| ||||
|
|
|
|||
| found: 2092 books on 84 pages. This is page 1 - Next page |
Apollinaire revisited DRUKsel / Ergo Pers, 2004. Losbladig. Pp: 8. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U32854 € 40.00 [Appr.: US$ 52.45 | £UK 33.25 | JP¥ 4027] Catalogue: Antiek
| In shopping cart More information div> |
Voor de vrede uitbreekt - Vlaamse verhalen over de Tweede Wereldoorlog Schoten, 1987, 168 .pp, soft cover, 21 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 190020&297B € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Wereldoorlog I
Keywords: Wereldoorlog I | In shopping cart More information div> |
Zes Vlaamse novellen Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar. 1952, 1ste dr. Geb. 20,5x12,5cm. 160 blz. Nimmer-dralend reeks nr.36. /Geen stofwikkel. Book number: 002723 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Novellen - Vlaamse Literatuur | In shopping cart More information div> |
De andere hand. Verhalen van een schilder. Vertaald door Hugo Claus en Freddy de Vree Meulenhoff / Kritak, 1987. Pp: 116. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U95901 € 35.00 [Appr.: US$ 45.9 | £UK 29.25 | JP¥ 3523] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Pierre Alechinsky: middelpunt en kantlijn. Brussel, KMSKBelgie, Moderne Kunst. 1988. Hard Kaft/Ingenaaid, 260x225mm. Nav de tentoonstelling uit 1988 (mei-juni). Het gaat echter niet om de catalogus vermits vermeld wordt dat in dit werk tekeningen voorkomen welke niet terug te vinden waren op de tentoonstelling en in de catalogus. Deze tekeningen werden overgenomen uit andere, Franstalige boeken over het werk van Alechinsky. Geillustreerde omslag (kleurenfoto van een werkende P.A. uit 1984). Tal van afbeeldingen en foto's in kleur en zw/w. 175 p. Belgisch of Nederlands posttarief naar keuze. Zeer Goed. Book number: 001502 € 23.00 [Appr.: US$ 30.16 | £UK 19.25 | JP¥ 2315] Catalogue: Kunst/Art
Keywords: Cobra, Alechinsky, Moderne Kunst, Belgische Kunst | In shopping cart More information div> |
Atonaal.Een bloemlezing uit de gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M.Stols, 1952. Pictorial Cover, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/No Jacket, 2e dr.1952.PB 104 pag.Orig. omslag.Illustr. van Karel Appel en Corneille. Book number: 010104 € 40.00 [Appr.: US$ 52.45 | £UK 33.25 | JP¥ 4027] Catalogue: Literatuur
Keywords: proza; | In shopping cart More information div> |
Blauwdruk van de opera Reconstructie. Amsterdam, De Bezige Bij, 1969. Paperback(naam en datum op schutblad). 130pp. Book number: 11578 € 6.00 [Appr.: US$ 7.87 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Muziek
Keywords: muziek zang opera toneel theater | In shopping cart More information div> |
Muzikale en politieke commentaren en analyses bij een programma van een Politiek-demonstratief experimenteel concert met nieuwe Nederlandse muziek. Amsterdam, Polak & Van Gennep, 1968. Oorspr. omslag. Geïll. z/w. 36 p. ¶ Bevat o.a. van Hugo Claus Fragmenten van een spreek-gedicht over Cuba. Book number: #60409 € 12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258]
| In shopping cart More information div> |
Reconstructie. Blauwdruk van de opera De Bezige Bij, 1969, pb. Goede staat. Book number: 14669 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Muziek
| In shopping cart More information div> |
Reconstructie. Blauwdruk van de opera. Amst., 1969. 130 blz. Ing. Uiteinden rug licht besch. Book number: 231519 € 17.50 [Appr.: US$ 22.95 | £UK 14.75 | JP¥ 1762]
Keywords: Dutch literature Nederlandse letterkunde | In shopping cart More information div> |
De Blijde en Onvoorziene Week. [Parijs, Cobra Bibliotheek, 1950 (=1951)]. [Reprint Utrecht 1979]. Unpaginated [16 pp.]. Seven full-page plates designed by Karel Appel. Orig. cover designed by Karel Appel. (De Hand-reek nummer 1). Book number: 228045 € 80.00 [Appr.: US$ 104.9 | £UK 66.5 | JP¥ 8054]
Keywords: Modern Art Dutch literature Cobra Moderne kunst Nederlandse letterkunde | In shopping cart More information div> |
Karel Appel. Painter. SIGNED. Amsterdam, A.J.G. Strengholt, 1962. Cloth-backed pictorial paper-covered boards (hardcover) with transparent dustjacket including printed title in white, 30 x 30 cms., 178 pp. text with photographic b/w illustrations by Ed van der Elsken and color tipped-in plates and b/w text-illustrations, typographical design by Wim Crouwel. From the deluxe-edition of 250 numbered copies both signed by Appel and Claus including an original coloured lithograph at rear. The lithograph has been signed and dated ('60) in pencil by Karel Appel. Including the loosely inserted "to the reader" 4 pp., printed on yellow paper. Lower corners bumped. Otherwise a nice and very rare complete copy. Book number: 8232 € 1250.00 [Appr.: US$ 1639.13 | £UK 1038 | JP¥ 125838] Catalogue: COBRA
Keywords: COBRA | In shopping cart More information div> |
Karel Appel. Amsterdam/Paris, Stedelijk Museum/Galarie Rive Droite (1955), Catalogue with decorated wrappers (softcover), 25,8 x 18,9 cms., (24) pp. texts in Dutch and French with 28 ( including 2 colour) illustrations and phot. b/w plates by Ed van der Elsken. Covers sligtly discoloured. Book number: 9143 € 30.00 [Appr.: US$ 39.34 | £UK 25 | JP¥ 3020] Catalogue: COBRA
Keywords: COBRA | In shopping cart More information div> |
Zwart, met gedichten van Hugo Claus. Andreas Landshoff Productions, 1978. (ISBN: 90 6210 092 9) Zacht Kaft, 307x222mm. Ill.: Appel & Alechinsky. Opdracht aan een vorige eigenaar op schutblad (géén opdracht van een auteur of kunstenaar!) Verder prima staat. Voorwoord van Christian Dotremont. De nederlandse vertaling van dit voorwoord is van Freddy de Vree. Alle ills. en foto's in zw/w. Op voorkaft een werk van A & A, op achterkaft een gedicht van Claus. Binnenflappen. Ongepagineerd. Belgisch of Nederlands posttarief naar keuze. Zeer Goed. Book number: 001908 € 50.00 [Appr.: US$ 65.57 | £UK 41.75 | JP¥ 5034] Catalogue: Kunst/Art
Keywords: Claus, Cobra, Appel, Alechinsky, Dotremont Poëzie, Poetry, Poësie 9062100929 Appel & Alechinsky | In shopping cart More information div> |
Acht toneelstukken. Amsterdam, Uitgeverij De Bezige Bij, 1978. Or. omslag (paperback), 409+7p. ¶ Vijfde druk. Goed exemplaar. Book number: 28685 € 7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Toneel Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Acht toneelstukken. Amsterdam, De Bezige Bij - Antwerpen, Contact, 1966. Or. omslag (paperback), 409+3p. ¶ Eerste druk; omslag Hugo Claus. Literaire Reuzenpocket 175. naam op eerste pagina; goed exemplaar. Book number: 10268 € 12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Toneel Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Acht toneelstukken Amsterdam, De Bezige Bij, 1978. Druk: 5de druk. octavo, garenloos, 409 pp. Leesvouw; goed. ¶ Portret op achterplat. De toneelstukken zijn: De getuigen, Een bruid in de morgen, (M)oratorium, In een haven, Het lied van de moordenaar, Suiker, Mama, kijk, zonder handden! en: De dans van de reiger. Book number: 50467 € 7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: TONEEL; ; | In shopping cart More information div> |
Alibi. Amsterdam, Uitgeverij De Bezige Bij, 1985. Or. zilverbedrukt blauw linnen, 81+3p. Ca. 26 x 19 cm. ¶ Minimaal verkleurd; goed exemplaar. Book number: 24059 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De avonturen van Belgman. De geboorte. 1. Antwerpen, Standaard Uitgeverij, 1967. Or. geïllustreerd karton, ongepagineerd. Oblong: ca. 14,5 x 21 cm. ¶ Tekeningen hugOKÉ. Goed exemplaar. Book number: 28677 € 6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Geïllustreerde uitgaven HugoKE Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Beelden. (Antwerpen/ Haarlem, Mercatorfonds/ Becht, 1988). Linnen in foedraal. Folio. 256 p. Rijk geïllustreerd. 1e druk. ¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van de auteur-kunstenaar in potlood op de titelpagina: 'voor Cisca/ niet alleen mooi/ maar sterk!/ met mijn dank/ Hugo Claus'. De achternaam van Cisca werd uitgegumd. Wildemeersch 176. Book number: 250589 € 150.00 [Appr.: US$ 196.7 | £UK 124.75 | JP¥ 15101]
| In shopping cart More information div> |
Belgiens sorg. Översättnung och ordfördklaringar av Per Holmer. Boras, Albert Bonniers Förlag, (1992). Or. cloth with dustwrapper, 626+2pp. ¶ Wrapper with some very light traces of use; good copy. Book number: 28679 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vertalingen Vlaamse literatuur Zweeds | In shopping cart More information div> |
Bewegen. Brugge, Uitgeverij Marc van de Wiele, (1986). Or. linnen met omslag, 95+1p. Ca. 26,5 x 22 cm. ¶ Foto-afbeeldingen van Willy Legendre. Mooi exemplaar. Book number: 17264 € 20.00 [Appr.: US$ 26.23 | £UK 16.75 | JP¥ 2013] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Ballet Fotoboeken Legendre, Willy Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Blauw blauw Een komedie Amsterdam, De Bezige Bij. 1973, 1 e dr. Paperback, 12,5X20 cm. 136pp. zeer goed. Book number: 002054 € 6.00 [Appr.: US$ 7.87 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: nederlandse literatuur
Keywords: toneel | In shopping cart More information div> |
Blauw blauw. Een komedie. Amsterdam, De Bezige Bij, 1973. Or. omslag (paperback), 132+4p. ¶ Eerste druk. Klein stempeltje op de Franse titelpagina; goed exemplaar. Book number: 28693 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Toneel Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Blauw blauw: een komedie Amsterdam, De Bezige Bij, 1973. Druk: 1ste druk. octavo, garenloos, 132 pp. 1ste schutblad ontbreekt, verder goed. ¶ Portret op achterplat. Komedie van Claus die in 1973 in Rotterdam in premiere ging met Ellen Vogel, Fons Rademakers, Guus Oster en Cas Enklaar. Book number: 5876 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: TONEEL; THEATER; ; | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page