| ||||
|
|
|
|||
| found: 940 books on 38 pages. This is page 1 - Next page |
127 Kleinigheden. Den Haag - Antwerpen, Nederlandse Boekenclub, z.j. Or. kunstleer met stofomslag, 376p. ¶ Bevat: Een stoet van dwergen; Mooi weer vandaag; Je blijft lachen. Bandontwerp Helmut Salden; Eerste gezamenlijke uitgave. Omslag wat beschadigd; verder goed exemplaar. Book number: 23808 € 7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Salden, Helmut | In shopping cart More information div> |
127 kleinigheden Den Haag/Antwerpen, Nederlandse Boekenclub, z.j. (c. 1975). Druk: 1ste druk. octavo, kunstleer + stofomslag, 376 pp. Keurig. ¶ Portret door Max Koot op vooromslag. Bevat o.a. de bundels Een stoet van dwergen, Mooi weer vandaag en Je blijft lachen. Book number: 5595 € 5.50 [Appr.: US$ 7.21 | £UK 4.75 | JP¥ 554] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: ; 127 | In shopping cart More information div> |
1950/1951 - 1960/1961 Tien jaar Nederlandse comedie Utrecht, Bruna, [1961]. Pocket, 48 en 95 pp, 17,5 x 11,5 cm, Ill.: zwart/wit foto's. Fraaie foto's en inclusief de voorstellingen die in de loop van genoemde jaren zijn gegeven. Zwarte Beertjes 364/365 Goed / good. Book number: 5815 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Theater - Theatre
Keywords: comedie, toneel, theater Zwarte Beertjes 364/365 Lemaire en Wermink | In shopping cart More information div> |
'aanv Het klinkt'. Origineel typoscript in doorslag. 30,8 x 20,4 cm. Acht bladen. Alleen recto. Niet gesigneerd en niet gedateerd [1978]. Met handgeschreven correcties, enkele aanvullingen en vele doorhalingen van de auteur. ¶ Door Carmiggelt gecorrigeerde kopij, aldus een begeleidend kaartje van Gerd De Ley, voor de uitgebreide herdruk van het citatenboekje Het klinkt soms wel aardig (Brugge 1978). Carmiggelt vond zeker niet alle door De Ley verzamelde aforismen goed genoeg om gebundeld te worden.'Er wordt ten plattelande veel en bekwaam gezwegen. Daarom zijn trilogieën-schrijvers habitueel breedsprakige mensen' haalde de selectie bijvoorbeeld niet, terwijl Carmiggelt het citaat 'Er zijn varianten van schoonheid die zulke hoge eisen stellen aan het openbaar gedrag dat je beter lelijk kunt wezen' aanvulde met 'vrouwelijke'. Book number: 259815 € 75.00 [Appr.: US$ 98.35 | £UK 62.5 | JP¥ 7550]
| In shopping cart More information div> |
Alle kroegverhalen Amsterdam, Arbeiderspers, 1984, 2de druk. Paperback, 350 pp, 20 x 13 cm, Ill.: tekeningen. There are no little people in this book, they are as big as you are, whoever you are. Goed / good. Book number: 4176 € 3.50 [Appr.: US$ 4.59 | £UK 3 | JP¥ 352] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Peter van Straaten | In shopping cart More information div> |
Allemaal onzin Amsterdam, Arbeiderspers, 1947, 1ste druk. Pocket, 240 pp, 18 x 11 cm. Boekblok ligt los en band is sleets. Redelijk / fair. Book number: 10192 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Allemaal onzin Amsterdam, De Arbeiderspers, 1947. Druk: 1ste druk. octavo, ingenaaid, 240 pp. Keurig. ¶ (2). Bundel oude 'Kronkels'. Book number: 50314 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: ; ; ; 1947 | In shopping cart More information div> |
Allemaal onzin Amsterdam, Arbeiderspers, 1947, 1ste druk. Pocket, 240 pp, 18 x 11 cm. Zowel van voorzijde kaft als achterzijde ontbreekt een klein hoekje. Ongelezen exemplaar. Goed / good. Book number: 10191 € 4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
De avond valt. Amsterdam, Uitgeverij De Arbeiderspers, 1980. Or. verguld linnen met omslag, 184p. ¶ Grote ABC nr. 366. Eerste druk. Omslag met lichte gebruikssporen aan de bovenzijde; verder zeer goed exemplaar. Book number: 26385 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Carmiggelt. Een uitgave samengesteld ter gelegenheid van de bekroning van het oeuvre van Simon Carmiggelt met de Vijfjaarlijkse Prijs van de Amsterdamse Boekverkopers Vereniging. Amsterdam, N.V. De Arbeiderspers, 1967. Or. omslag, 55+1p. ¶ Eerste druk. Mooi exemplaar. Book number: 23744 € 6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Carmiggelt Speciaal. [Amsterdam], (Het Parool, 1973). 17 cm. 33 toeren. In tekstboekje. (20) p. Geïllustreerd. ¶ Vier Kronkels, voorgelezen door Kees Brusse, Simon Carmiggelt, Ko van Dijk en Ellen Vogel. Het Parool 6802 382. Book number: 12672 € 8.00 [Appr.: US$ 10.49 | £UK 6.75 | JP¥ 805]
| In shopping cart More information div> |
Dwaasheden Amsterdam, Arbeiderspers, 1976, 3de druk. Paperback, 165 pp, 23 x 17 cm, Ill.: tekeningen. Een iet scheef gelezen Goed / good. Book number: 10202 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Peter van Straaten | In shopping cart More information div> |
De gedichten Amsterdam, De Arbeiderspers, 1980. Druk: 2de druk. octavo, ingenaaid/slap gekartonneerd, 100 pp. Netjes. ¶ Beknopte bibliografie van Carmiggelts gedichten. De uitgave bevat de bundels Het jammerhout, Al mijn gal en Fabriekswater alsmede enkele verspreide gedichten. Book number: 6211 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: POEZIE; ; GECIHTEN | In shopping cart More information div> |
Gewoon maar doorgaan Amsterdam, Arbeiderspers, 1974, 3de druk. Paperback, 168 pp, 20 x 12,5 cm. Grote ABC 169 Goed / good. Book number: 10177 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Grote ABC 169 | In shopping cart More information div> |
Haasje over Amsterdam, ABC Boeken. voorwoordje Godfried Bomans. ABC 235, 139 pp, slappe kaft met haasjes, wat verkleurd, goed. Book number: 002597 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252]
Keywords: Humor, Verhaaltjes | In shopping cart More information div> |
Haasje over Amsterdam, Arbeiderspers, 1952, 4de druk. Gebonden, 104 pp, 20,5 x 13 cm. Goed / good. Book number: 10199 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven briefje aan 'Geachte mevrouw Leegsma'. 14,6 x 21,0 cm. Op eigen briefpapier. Eén blad. Alleen recto. Gesigneerd en gedateerd 'Amsterdam, 28 juni 1984'. 3 regels tekst. ¶ Carmiggelt is niet in de gelegenheid mee te werken aan het boek Geachte Jubilaris.Bijgevoegd: kopie van de uitnodiging van Gerda Leegsma, redacteur bij Unieboek bv. Book number: 255970 € 18.00 [Appr.: US$ 23.6 | £UK 15 | JP¥ 1812]
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven briefje aan 'Geachte heer'. 14,6 x 21,0 cm. Op eigen briefpapier. Eén blad. Alleen recto. Gesigneerd en niet gedateerd. 6 regels tekst. ¶ Carmiggelt retourneert 'uw werk' en geeft zijn oordeel: 'Waar u raak slaat vormt u bij de lezer een gedachte die het overdenken waard is'. Book number: 255969 € 18.00 [Appr.: US$ 23.6 | £UK 15 | JP¥ 1812]
| In shopping cart More information div> |
Haute Couture. De mooiste verhalen over mode en uiterlijk Amersfoort, Novella, 1996. Paperback, 120 pp, 20 cm. Goed / good. Book number: 33501 € 4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453] Catalogue: Mode - Fashion
| In shopping cart More information div> |
Een Hollander in Parijs (Articles de Paris) AP. 1967. Ill.: Otto Dicke. ABC pocket 233. goed, 110 pp, 86 g. Book number: 002843 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
Keywords: Stukjes, Parijs Otto Dicke | In shopping cart More information div> |
Honderd dwaasheden. Vijfde druk. Amsterdam, N.V. De Arbeiderspers, 1946. Or. omslag, 253+3p. ¶ Omslag iets gebruikt en licht verkleurd; stempeltje op de Franse titelpagina. Gesigneerd door de auteur! Book number: 20338 € 30.00 [Appr.: US$ 39.34 | £UK 25 | JP¥ 3020] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Klein beginnen. Avonturen met kinderen Amsterdam, Arbeiderspers, 1950, 1ste druk. Linnen band, 126 pp, 20 x 13 cm, Ill.: tekeningen. Goed / good. Book number: 10187 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Otto | In shopping cart More information div> |
Klein Beginnen AP. 1953, 6e. Ill.: Otto Dicke. pocket, kartonnen kaft licht verkleurd, naam, 126 pp, goed, 175 g. Book number: 002846 € 3.50 [Appr.: US$ 4.59 | £UK 3 | JP¥ 352]
Keywords: Humor, Stukjes Otto Dicke | In shopping cart More information div> |
Klein beginnen. Avonturen met kinderen. Amsterdam, N.V. De Arbeiderspers, 1950. Or. verguld linnen met omslag, 126+2p. ¶ Eerste druk. Geïllustreerd door Otto Dicke. Omslag met lichte gebruikssporen (o.a. scheurtjes in de randen); verder zeer goed exemplaar. Book number: 23741 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Dicke, Otto Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Kleine avonturen aan de tap Amsterdam, Bols, 1973. Paperback, 47 pagina's, 20 x 12,5 cm, Ill.: tekeningen. Goed / good. Book number: 10170 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Charles Boost | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page