| ||||
|
|
|
|||
| found: 551 books on 23 pages. This is page 1 - Next page |
Een stem om niet te vergeten; C. Buddingh' 1918-1985 De Bezige Bij, 1986, paperback, goed exemplaar, compleet met Cassettebandje. 9023453034 . Book number: 118847066 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: bibliofiel
| In shopping cart More information div> |
De tooverfluit. Vrij bewerkt naar Des Knaben Wunderhorns. Verlucht met vignetten van J.F. Doeve. Amsterdam, Contact, (1943). Karton. (4), 112 p. 1e druk. Rug los. ¶ Uit de bibliotheek van de C. Buddingh', die zijn naam en de datum van aanschaf ('8-3-'44') op het schutblad schreef. De Jong 5. Book number: 255057 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Poesie CPNB, 1972. 1ste. Ingenaaid, hardcover, ongenummerde pagina's, met afbeeldingen uit oude poëziealbums, aangevuld met nieuw werk, Boekenweekgeschenk 1972. Redelijk. -- KIEN BoekenBook number: 18237 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Poesie CPNB, 1972. 1ste. Ingenaaid, hardcover, ongenummerde pagina's, met afbeeldingen uit oude poëziealbums, aangevuld met nieuw werk, Boekenweekgeschenk 1972. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 18238 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Vier gedichten. Vertaald door C. Buddingh'. [Dordrecht], Semaphore Pers, 1945. Geniet. 16 p. Gedrukt in een oplage van 275 genummerde exemplaren. 1e druk. Omslag deels iets verbruind. Exlibris. Enkele vlekjes. ¶ In het geheim gedrukt onder de nazi-bezetting. De Jong 50. Book number: 12125 € 22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
| In shopping cart More information div> |
Vier gedichten. Vertaald door C. Buddingh'. (4 poems translated into Dutch). [Dordrecht], Semaphore Pers, 1945. Stapled. 16 pp. Printed in 275 numbered copies. First edition. Cover a bit browned. Bookplate. Some staining. ¶ Printed in secret under the Nazi occupation of the Netherlands. Translations of 'Hearing of harvests', 'Here I stand', 'Song of the beggars' and 'Journey to Iceland'. De Jong 50. Book number: 259396 € 22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
| In shopping cart More information div> |
Vier gedichten, vertaald door C. Buddingh', Dordrecht, De Semaphore-Pers, 1945, 1e druk, 16 blz., geniet; 4to Boekgrootte tot 304 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; Illegale uitgave / secret printing / de Jong . 275 ex. De Jong no. 50. Oplage 275 genummerde exemplaren,. Book number: 23631 € 32.00 [Appr.: US$ 40.15 | £UK 25.75 | JP¥ 3194]
Keywords: LITERATUUR Engels | In shopping cart More information div> |
De schone zakdoek: onafhankelijk tijdschrift onder red. van Theo van Baaren en Gertrude Pape: 1941-1944: verhalen, gedichten, cadavres-exquis, collages, tekeningen, foto's, objecten Amsterdam: Meulenhoff, 1981. selectie door C. Buddingh', Gertrude Pape en Theo van Baaren Bloemlezing van literatuur en beeldende kunst Selectie uit het tijdschrift De schone zakdoek, verschenen 1941-1944, in een opl. van 1 ex 149 pagina's 24 cm. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 31821 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Literatuur
Keywords: Kranten en tijdschrifen als onderwerp 9029012641 | In shopping cart More information div> |
Aan het werk. Nieuwe verhalen, gedichten, beschouwingen van 81 auteurs uit Nederland en Vlaanderen De Bezige Bij, Amsterdam, 1981. 1ste. Ingenaaid, linnen band, stofomslag, opgedragen aan Geert Lubberhuizen bij zijn afscheid van De Bezige Bij, omslag Nico Dresmé. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 18240 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Literatuur Poëzie, Letterkunde Hedendaagse | In shopping cart More information div> |
Op hoop van leven! N70 - Natuurbescherming in het dichtst bevolkte land van Europa Biliton. van den Rijn, 1970. 88 blz. Uitgavejaar 1970. Tekeningen van Pim van Boxsel en Peter Vos. Paperback smoeselig op voorplat en rug licht sleets. -- De Wijze UilBook number: 27905 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Dieren en natuur
Keywords: Dieren/Natuur | In shopping cart More information div> |
Pdium 3+4 Stichting Podium, 1968. 171 blz. Paperback met sterk verkleurde rug. -- De Wijze UilBook number: 21436 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Verhalenbundel
Keywords: Verhalen | In shopping cart More information div> |
Ik wou dat ik twee hondjes was : Nederlandse nonsens- en plezierdichters van de twintigste Eeuw Amsterdam : Bakker. 1987. Paperback. 11e druk, 184 blz, 20 cm, isbn 9035104005, goed exemplaar [naam voorin]. Annotatie: Hartenkreten, sterke verhalen, weemoedige verzen: deze definitieve editie staat vol met lichtvoetige en hilarische poëzie. Book number: 002056 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Poëzie en Gedichten | In shopping cart More information div> |
Bericht aan de reiziger - C. Buddingh'. BOEKENWEEKGESCHENK 1975. Book number: 9620 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk | In shopping cart More information div> |
Vandaag 12. Nieuw werk van Nederlandse en Vlaamse schrijvers bijeengebracht door F. de Bruyn en O.Timmers Bruna, 1966. 1e, eenmalig. Pocketformaat, 292p, geïllustreerd (bevat oa pp 5-33: LP Boon 'Een Operatie'). Goed. -- KIEN BoekenBook number: 10532 € 4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Twee recht twee averecht s-Graveland, De driehoek, [1942], 1e druk. karton, 77 pp. Rug verkleurd. Plejaden reeks 9. Book number: 10083 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Twee recht twee averecht s-Graveland, De driehoek, [1942], 1e druk. karton, 77 pp. Rug verkleurd. Plejaden reeks 9. Book number: 11944 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Twee recht, twee averecht - de dichters van onzen tijd 's Graveland, De Driehoek, s.d.[jaren 1940's]. 77pp. uit de "Plejaden reeks" nr.9, gecart.band (rug lichtjes beschadigd) -- De LezenaarBook number: T25098 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Poëzie dichtkunde Letterkunde | In shopping cart More information div> |
Twee recht, twee averecht. Een bloemlezing uit de hedendaagse dichtkunst. 's-Graveland, De Driehoek, z.j. Oorspr. omslag. 77 p. De Plejaden Reeks. Tweede serie. De dichters van onzen tijd 9. Book number: K3163 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie bloemlezing | In shopping cart More information div> |
Twee recht - twee averecht. Een bloemlezing uit de hedendaagse dichtkunst. 's-Graveland, De Driehoek, z.j. Or. karton, 77p. ¶ Tweede Serie. De Pleiaden Reeks 9. Kartonnen bandje is iets gebruikt; goed exemplaar. Book number: 20811 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Bloemlezing Buddingh', C. Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Twee recht twee averecht 's Gaveland, De Driehoek. (ISBN: -) Hard Cover. rugje beschadigd. Fair. Book number: 002308 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Poëzie - Poetry
| In shopping cart More information div> |
Fahrenheit 451 1993. Paperback. Pp: 188. Schrikbeeld van een maatschappij waarin het boek wordt vernietigd en boekbezitters worden vervolgd. ISBN: 9789027432834. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1748291 € 4.99 [Appr.: US$ 6.26 | £UK 4 | JP¥ 498] Catalogue: SF en Fantasy
Keywords: 9789027432834 | In shopping cart More information div> |
Fahrenheit 451 1984. Paperback. Pp: 153. ISBN: 9789027414861. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1866277 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: SF en Fantasy
Keywords: 9789027414861 | In shopping cart More information div> |
128 vel schrijfpapier Querido, 1967 1ste druk, paperback. goed. Book number: A-16252 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
128 Vel schrijfpapier. Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij N.V., 1967. Or. omslag, 128p. ¶ Eerste druk. Een barbarberboek. Gesigneerd door de Buddingh'. Omslag iets gebruikt; goed exemplaar. Book number: 20410 € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur Schippers, K. | In shopping cart More information div> |
128 vel schrijfpapier. Querido. 1967, 1e Druk. Book, Met tekeningen. 128 blz. Als Nieuw. Book number: 008967 € 16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page