| ||||
|
|
|
|||
| found: 479 books on 20 pages. This is page 1 - Next page |
Een Robinson van twaalf jaar, een oud frans verhaal van Madame Mallès de Beaulieu Den Haag, Van Goor zonder jaar illustraties Jaap Vegter 1e dr. - Bew. Uit het Frans. - Karton met gaaf stofomslag Book number: J76974 € 4.50 [Appr.: US$ 5.87 | £UK 3.75 | JP¥ 450] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Ons boerenland Uitgever: Waanders B.V. Jaar: 2009. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ongelezen ISBN 9789040086564 -- Budget BoekBook number: 36621 € 19.94 [Appr.: US$ 26.01 | £UK 16.75 | JP¥ 1993]
Keywords: 9789040086564 | In shopping cart More information div> |
Over Multatuli 8 Uitgever en jaartal onbekend, geniet, 14 p. in goede staat -- MooiboekBook number: 8131607 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
| In shopping cart More information div> |
5x bekroond Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ISBN 9789035901179 -- Budget BoekBook number: 18036 € 11.99 [Appr.: US$ 15.64 | £UK 10 | JP¥ 1199]
Keywords: 9789035901179 | In shopping cart More information div> |
Aan het einde van de wereld Callenbach, Nijkerk, z.j. gebonden, lichte slijtplekjes, in goede staat -- MooiboekBook number: 8141107 € 2.50 [Appr.: US$ 3.26 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
| In shopping cart More information div> |
Aan het einde van de wereld Nijkerk, Callenbach z j ill Henson 1e dr. - Karton Book number: J45330 € 3.00 [Appr.: US$ 3.91 | £UK 2.5 | JP¥ 300] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Aan het einde van de wereld. Nijkerk, Callenbach, . 1ste druk, 181blz., formaat 15-23cm., hard cover, met illlustraties van Henson. - goed Book number: 15071 € 3.50 [Appr.: US$ 4.56 | £UK 3 | JP¥ 350] Catalogue: Jeugd/Kinderboek
Keywords: Aan het einde van de wereld. | In shopping cart More information div> |
Aan het einde van de wereld met illustraties van Henson NIJKERK, G.F. Callenbach, z. j. 181 blz. geb. -- Kool BoekenBook number: 44020 € 3.00 [Appr.: US$ 3.91 | £UK 2.5 | JP¥ 300] Catalogue: Leesboeken (jeugd en volwassenen)
| In shopping cart More information div> |
Aan het einde van de wereld Nijkerk, Callenbach. 1e druk. kartonnen band with dust jacket, Ill.: Herson. kinderboeken. Goed/Met stofomslag. Book number: 015326 € 7.00 [Appr.: US$ 9.13 | £UK 6 | JP¥ 700] Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Herson | In shopping cart More information div> |
Arjen Nijkerk , Callenbach, . 1ste druk, 316blz., formaat 16-21cm., omslag ingebonden hard cover met linnen rug, met illustraties van Anton Pieck - goed, iets verkleurd. Book number: 1486-4967 € 6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600] Catalogue: Literatuur
Keywords: Arjen, Anton Pieck, Cor Bruijn. | In shopping cart More information div> |
Arjen. Nijkerk, Callenbach, 1981. Paperback. 316pp. Met ills. van Anton Pieck. Book number: 4249 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza roman streekroman Friesland Waddenzee Terschelling Anton Pieck ISBN 9026627092 | In shopping cart More information div> |
Arjen Utrecht, Bruna. kartonnen band with dust jacket, Ill.: Jonge, Reint de. romans literatuur. Bandontwerp van Francis van Haaff. Omslag gerepareerd. Goed/Met stofomslag. Book number: 000902 € 6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: romans literatuur Jonge, Reint de | In shopping cart More information div> |
Arjen. Nijkerk, G.F. Callenbach, z.j. 316 pp. geb.half linnen, 16 x 21 cm. ; rug vergeeld, bans iets vergeeld; in behoorlijke staat. Book number: 06774 € 6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Arjen Den Haag, Nederlandse Boekenclub, 376 blz. Illustraties van Reint de Jonge Hard cover. Immitatieleer. Stofomslag gerafeld aan randen. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek -- De Wijze UilBook number: 30586 € 6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600] Catalogue: Nederlandse boekenclub
Keywords: Nederlandse boekenclub/Roman | In shopping cart More information div> |
Arjen Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; Nederlandse Boekenclub, Den Haag; 376pp.; Conditie: Goed Book number: 130552 € 6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600] Catalogue: Literatuur/Nederlands
Keywords: Nederlands | In shopping cart More information div> |
Arjen Nijkerk, 316 .pp, hard cover, 16 x 21 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Illustraties van Anton Pieck, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 174034&377F € 7.00 [Appr.: US$ 9.13 | £UK 6 | JP¥ 700] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Arjen Nijkerk, Callenbach, s.d. 316pp.met gekleurde frontispice & ills.van Anton Pieck, 1ste dr. gecart.band met linnen rug, wat gebruiksslijtage -- De LezenaarBook number: T26505 € 9.00 [Appr.: US$ 11.74 | £UK 7.5 | JP¥ 900] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur letteren | In shopping cart More information div> |
Arjen. Nijkerk, Callenbach, ISBN 9022603843 , 344 pp.hardcover met stofomslag illustraties Anton Pieck, keurig 1994 3e druk. -- 't DuveltjeBook number: 0278-029 € 7.50 [Appr.: US$ 9.78 | £UK 6.25 | JP¥ 750] Catalogue: Bruijn, Cor
| In shopping cart More information div> |
Arjen G.F. Callenbach, Nijkerk, z.j. . Ingenaaid, Halflinnen, 316 pp, illustraties Anton Pieck, roestvlekken op schutbladen. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 11811 € 4.00 [Appr.: US$ 5.22 | £UK 3.5 | JP¥ 400] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Arjen La Rivière & Voorhoeve, Kampen, 1988, hardcover ingbebonden met stofomslag, goed -- MooiboekBook number: 8148469 € 2.50 [Appr.: US$ 3.26 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
| In shopping cart More information div> |
Arjen Nijkerk, Callenbach. gekart./linnen rug, Ill.: Pieck, Anton. roman. Goed. Book number: 015324 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Romans en verhalen
Keywords: roman Pieck, Anton | In shopping cart More information div> |
Arjen Callenbach, Nijkerk, z.j. (1e druk 1942/43?). Half linnen gebonden, 316 pag, gevlekt maar prima staat, ill. Anton Pieck. Book number: R1180 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Australië, doe open! In de greep van de wildernis Nijkerk, 183 .pp, soft cover/dust jacket, 15 x 22 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 157834&362F € 6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Australië, doe open! Nijkerk, G.F. Callenbach. Zonder jaar. Ill.: Laura Gerding. 183 pp. /Stofomslag matig. Boek goed. Book number: 05643 € 6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600]
Keywords: Laura Gerding | In shopping cart More information div> |
Het boek voor de jeugd. Verhalen en Sprookjes. Versjes en Gedichtjes.. 1ste / 1st. druk. Amsterdam : N.V. De Arbeiderspers, 1937. 768 p., (col.) ills. HARDCOVER: (Or. red cloth, loosening, cover bit soiled, and frayed. Interior VERY GOOD) ¶ Verhalen en Sprookjes van Hans Andersen; Edm. d' Amicis, Joh. Been, Cor Bruijn, Allen Chaffee, C. Collodi, Antoon Coolen, Conscience, Samuel Falkland; Gebr. Grimm; Wilhelm Hauff; Ida Heijermans; Nienke van Hichtum; A.M. de Jong; C. Joh. Kievit; Selma Lagerlof; Jack London; William Long; Multatuli; Pleysier,A.; Bert van Reest; Fritz Reuter; Leonard Roggeveen; Peter Rosegger; Th. J. Thijssen; Topelius; Jules Verne; H.G. Wells; Marie van Zeggelen e.a. Versjes en Gedichten van Charivarius; Laurillard; Lovendaal; Adama van Scheltema; Albert Verwey; Margot Vos e.a. Book number: 9542 € 19.50 [Appr.: US$ 25.43 | £UK 16.25 | JP¥ 1949] Catalogue: Literature
Keywords: literature juvenile kinderboeken. | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | - Next page