ascending
descending
found: 479 books on 20 pages. This is page 1
- Next page

BEEKMAN, A L C EN COR BRUIJN
Een Robinson van twaalf jaar, een oud frans verhaal van Madame Mallès de Beaulieu
Den Haag, Van Goor zonder jaar illustraties Jaap Vegter 1e dr. - Bew. Uit het Frans. - Karton met gaaf stofomslag
Book number: J76974
€  4.50 [Appr.: US$ 5.87 | £UK 3.75 | JP¥ 450]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

BIELEMAN, JAN; HEIJDEN, COR VAN DER; BRUIJN, JOHAN DE
Ons boerenland
Uitgever: Waanders B.V. Jaar: 2009. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ongelezen ISBN 9789040086564
Book number: 36621
€  19.94 [Appr.: US$ 26.01 | £UK 16.75 | JP¥ 1993]
Keywords: 9789040086564
In shopping cart

More information

BRAAK, MENNO TER EN COR BRUIJN
Over Multatuli 8
Uitgever en jaartal onbekend, geniet, 14 p. in goede staat
Book number: 8131607
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR; VISSER, W.F.H.; WERNER, HANS; SCHOUTEN, ALET
5x bekroond
Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ISBN 9789035901179
Book number: 18036
€  11.99 [Appr.: US$ 15.64 | £UK 10 | JP¥ 1199]
Keywords: 9789035901179
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR
Aan het einde van de wereld
Callenbach, Nijkerk, z.j. gebonden, lichte slijtplekjes, in goede staat
Book number: 8141107
€  2.50 [Appr.: US$ 3.26 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR
Aan het einde van de wereld
Nijkerk, Callenbach z j ill Henson 1e dr. - Karton
Book number: J45330
€  3.00 [Appr.: US$ 3.91 | £UK 2.5 | JP¥ 300]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR
Aan het einde van de wereld.
Nijkerk, Callenbach, . 1ste druk, 181blz., formaat 15-23cm., hard cover, met illlustraties van Henson. - goed
Book number: 15071
€  3.50 [Appr.: US$ 4.56 | £UK 3 | JP¥ 350]
Catalogue: Jeugd/Kinderboek
Keywords: Aan het einde van de wereld.
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR
Aan het einde van de wereld met illustraties van Henson
NIJKERK, G.F. Callenbach, z. j. 181 blz. geb.
Book number: 44020
€  3.00 [Appr.: US$ 3.91 | £UK 2.5 | JP¥ 300]
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR
Aan het einde van de wereld
Nijkerk, Callenbach. 1e druk. kartonnen band with dust jacket, Ill.: Herson. kinderboeken. Goed/Met stofomslag.
Book number: 015326
€  7.00 [Appr.: US$ 9.13 | £UK 6 | JP¥ 700]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Herson
In shopping cart

More information

BRUIJN COR / PIECK ANTON
Arjen
Nijkerk , Callenbach, . 1ste druk, 316blz., formaat 16-21cm., omslag ingebonden hard cover met linnen rug, met illustraties van Anton Pieck - goed, iets verkleurd.
Book number: 1486-4967
€  6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Arjen, Anton Pieck, Cor Bruijn.
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR.
Arjen.
Nijkerk, Callenbach, 1981. Paperback. 316pp. Met ills. van Anton Pieck.
Book number: 4249
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza roman streekroman Friesland Waddenzee Terschelling Anton Pieck ISBN 9026627092
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR
Arjen
Utrecht, Bruna. kartonnen band with dust jacket, Ill.: Jonge, Reint de. romans literatuur. Bandontwerp van Francis van Haaff. Omslag gerepareerd. Goed/Met stofomslag.
Book number: 000902
€  6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600]
Keywords: romans literatuur Jonge, Reint de
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR,
Arjen.
Nijkerk, G.F. Callenbach, z.j. 316 pp. geb.half linnen, 16 x 21 cm. ; rug vergeeld, bans iets vergeeld; in behoorlijke staat.
Book number: 06774
€  6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

BRUIJN COR
Arjen
Den Haag, Nederlandse Boekenclub, 376 blz. Illustraties van Reint de Jonge Hard cover. Immitatieleer. Stofomslag gerafeld aan randen. Wordt als pakket verstuurd i.v.m. dikte boek
Book number: 30586
€  6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600]
Keywords: Nederlandse boekenclub/Roman
In shopping cart

More information

 -
BRUIJN, COR
Arjen
Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; Nederlandse Boekenclub, Den Haag; 376pp.; Conditie: Goed
Book number: 130552
€  6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600]
Keywords: Nederlands
In shopping cart

More information

 -
BRUIJN COR
Arjen
Nijkerk, 316 .pp, hard cover, 16 x 21 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Illustraties van Anton Pieck, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 174034&377F
€  7.00 [Appr.: US$ 9.13 | £UK 6 | JP¥ 700]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BRUIJN COR
Arjen
Nijkerk, Callenbach, s.d. 316pp.met gekleurde frontispice & ills.van Anton Pieck, 1ste dr. gecart.band met linnen rug, wat gebruiksslijtage
Book number: T26505
€  9.00 [Appr.: US$ 11.74 | £UK 7.5 | JP¥ 900]
Keywords: Literatuur letteren
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR
Arjen.
Nijkerk, Callenbach, ISBN 9022603843 , 344 pp.hardcover met stofomslag illustraties Anton Pieck, keurig 1994 3e druk.
Book number: 0278-029
€  7.50 [Appr.: US$ 9.78 | £UK 6.25 | JP¥ 750]
Catalogue: Bruijn, Cor
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR
Arjen
G.F. Callenbach, Nijkerk, z.j. . Ingenaaid, Halflinnen, 316 pp, illustraties Anton Pieck, roestvlekken op schutbladen. Goed.
Book number: 11811
€  4.00 [Appr.: US$ 5.22 | £UK 3.5 | JP¥ 400]
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR
Arjen
La Rivière & Voorhoeve, Kampen, 1988, hardcover ingbebonden met stofomslag, goed
Book number: 8148469
€  2.50 [Appr.: US$ 3.26 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR
Arjen
Nijkerk, Callenbach. gekart./linnen rug, Ill.: Pieck, Anton. roman. Goed.
Book number: 015324
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Keywords: roman Pieck, Anton
In shopping cart

More information

 -
BRUIJN, COR
Arjen
Callenbach, Nijkerk, z.j. (1e druk 1942/43?). Half linnen gebonden, 316 pag, gevlekt maar prima staat, ill. Anton Pieck.
Book number: R1180
€  5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

 -
BRUIJN COR
Australië, doe open! In de greep van de wildernis
Nijkerk, 183 .pp, soft cover/dust jacket, 15 x 22 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 157834&362F
€  6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600]
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR
Australië, doe open!
Nijkerk, G.F. Callenbach. Zonder jaar. Ill.: Laura Gerding. 183 pp. /Stofomslag matig. Boek goed.
Book number: 05643
€  6.00 [Appr.: US$ 7.83 | £UK 5 | JP¥ 600]
Keywords: Laura Gerding
In shopping cart

More information

BRUIJN, COR / THIJSSEN, THEO J. / CRAMER, RIE EA
Het boek voor de jeugd. Verhalen en Sprookjes. Versjes en Gedichtjes.. 1ste / 1st. druk.
Amsterdam : N.V. De Arbeiderspers, 1937. 768 p., (col.) ills. HARDCOVER: (Or. red cloth, loosening, cover bit soiled, and frayed. Interior VERY GOOD)
¶ Verhalen en Sprookjes van Hans Andersen; Edm. d' Amicis, Joh. Been, Cor Bruijn, Allen Chaffee, C. Collodi, Antoon Coolen, Conscience, Samuel Falkland; Gebr. Grimm; Wilhelm Hauff; Ida Heijermans; Nienke van Hichtum; A.M. de Jong; C. Joh. Kievit; Selma Lagerlof; Jack London; William Long; Multatuli; Pleysier,A.; Bert van Reest; Fritz Reuter; Leonard Roggeveen; Peter Rosegger; Th. J. Thijssen; Topelius; Jules Verne; H.G. Wells; Marie van Zeggelen e.a. Versjes en Gedichten van Charivarius; Laurillard; Lovendaal; Adama van Scheltema; Albert Verwey; Margot Vos e.a.
Book number: 9542
€  19.50 [Appr.: US$ 25.43 | £UK 16.25 | JP¥ 1949]
Catalogue: Literature
Keywords: literature juvenile kinderboeken.
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | - Next page

New Search