| ||||
|
|
|
|||
| found: 898 books on 36 pages. This is page 1 - Next page |
Oefeningen in nergens bij horen: de schrijver en filosoof Jean Améry 1912-1978. A'dam / Antw. Atlas, 1995. pbk. 20 x 12,5 x 1 cm. 64 p. ill. ISBN: 9025411231. Language: Dutch. Book number: 315 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Judaica
Keywords: 9025411231 | In shopping cart More information div> |
Tirade 200, Jubileumnummer. Met o.a.: Haast hebben in september. - Een tafereeltje van Jan Steen. - Gedichten. Amsterdam, G.a. van Oorschot, 1974. 1ste druk, pagina 435-762, formaat 16-23, 5-3, 5cm. - goed Book number: 84350 € 3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Literatuur
Keywords: Tirade 200, Jubileumnummer. Met o.a.: Haast hebben in september. - Een tafereeltje van Jan Steen. - Gedichten. | In shopping cart More information div> |
Tirade 200, Jubileumnummer. Met o.a.: Haast hebben in september. - Een tafereeltje van Jan Steen. - Gedichten. Amsterdam, G.a. van Oorschot, 1974. wa., 1ste druk, pagina 435-762, formaat 16-23, 5-3, 5cm. - goed Book number: 93436 € 3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Literatuur
Keywords: Tirade 200, Jubileumnummer. Met o.a.: Haast hebben in september. - Een tafereeltje van Jan Steen. - Gedichten. | In shopping cart More information div> |
Anais Anais (gesigneerd) z.pl., De Bijenkorf, 1991. Druk: 1ste druk. octavo, garenloos, 61 pp. Keurig. ¶ Portret op achterplat. Novelle van Jeroen Brouwers, uitgegeven t.g.v. de literaire boekenmaand in de Bijenkorf maart 1991. Book number: 6260 € 20.00 [Appr.: US$ 26.23 | £UK 16.75 | JP¥ 2013] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: ; NOVELLEN; ; | In shopping cart More information div> |
Anaïs Anaïs. Z.p., De Bijenkorf, z.j. (1991). Or. omslag (pocket), 61+3p. ¶ Uitgegeven t.g.v. de Literaire Boekenmaand. Mooi exemplaar. Book number: 20495 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Boekenweek Nederlandse literatuur Relatiegeschenk | In shopping cart More information div> |
Bezonken rood Amsterdam, Arbeiderspers, 1981, 2de druk. Paperback, 132 pp, 20 x 13 cm. Omslag beschadigd. Goed / good. Book number: 9926 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Literatuur - Literature
| In shopping cart More information div> |
Bezonken rood Amsterdam, De Arbeiderspers, 1981. Druk: 3de druk. octavo, ingenaaid/slap gekartonneerd, 129 pp. tipex op titelpagina; goed. ¶ Omstreden herinneringen aan het Japanse kamp Tjideng. Book number: 23269 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Nederlands Indië/Indonesië: Fictie
Keywords: ; ; Java Indonesie 6 | In shopping cart More information div> |
Bezonken rood (gebonden jubileumeditie) Amsterdam -p Antwerpen, De Arbeiderspers, 1994. Druk: 20ste druk. octavo, linnen + stofomslag, 125 pp. Keurig. ¶ Mooie editie van Brouwers'controversiele roman. Book number: 37786 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Nederlands Indië/Indonesië: Fictie
Keywords: ; JAPPENKAMPEN; ; Java Indonesie 6 | In shopping cart More information div> |
De bierkaai. Kladboek 2. Schotschriften en beschouwingen. Z.p., Synopsis, z.j. (1980). Or. omslag (paperback), 276+4p. ¶ Eerste druk. Omslag voor aan rand iets beschadigd (cellofaan wat los) en wat verkleurd; verder goed exemplaar. Book number: 26379 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Collectie van vier seizoensaanbiedingen van uitgeverij De Arbeiderspers. 1. Voorjaar 1978. Geniet. (40) p. Met paginagrote aandacht voor Mijn Vlaamse jaren.2. Zomer 1978. Geniet. (40) p. Met paginagrote aandacht voor de tweede druk van Joris Ockeloen en het wachten.3. Najaar 1980. Geniet. (44) p. Met paginagrote aandacht voor De bierkaai.4. Voorjaar 1986. Geniet. (32) p. Met paginagrote aandacht voor De bierkaai én Hélène Swarth. Book number: 252208 € 30.00 [Appr.: US$ 39.34 | £UK 25 | JP¥ 3020]
| In shopping cart More information div> |
Edith Piaf: lyrische straatmus. Tielt-Den Haag, Lannoo, (1961). Or. omslag (pocket), 127+1p. ¶ Eerste en enige uitgave van het Debuut! Humanitas-boekje nr. 31. Rugje iets verkleurd; erg goed exemplaar. Book number: 28337 € 55.00 [Appr.: US$ 72.12 | £UK 45.75 | JP¥ 5537] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Debuten Muziek Nederlandse literatuur Piaf, E. | In shopping cart More information div> |
Groetjes uit Brussel. Ansichtkaarten over liefde, literatuur en dood. Z.p., Manteau, (1969). Or. omslag (paperback), 120p. ¶ Eerste druk. 5de meridiaan. Omslag iets verkleurd; cellofaan minimaal los op rug; een enkele leesvouw; verder mooi exemplaar; handtekening van de vorige eigenaar op Franse titel; gesigneerd door de auteur! Book number: 20484 € 50.00 [Appr.: US$ 65.57 | £UK 41.75 | JP¥ 5034] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Brouwers, Jeroen Gesigneerd Mechelen 2007 Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Groetjes uit Brussel. Ansichtkaarten over liefde, literatuur en dood. Z.p., Manteau, (1969). Garenloos. 120 p. 1e druk. Scheefgelezen. Book number: 9803 € 12.00 [Appr.: US$ 15.74 | £UK 10 | JP¥ 1208]
| In shopping cart More information div> |
Groetjes uit Brussel. Ansichtkaarten over liefde, literatuur en dood. Z.p., Manteau, z.j. (1969). Or. omslag (paperback), 120p. ¶ Eerste druk. Reeks: 5de meridiaan. Iets verkleurd; verder mooi exemplaar. Book number: 5589 € 20.00 [Appr.: US$ 26.23 | £UK 16.75 | JP¥ 2013] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Indie-romans. Het verzonkene.Bezonken rood. De zondvloed Amsterdam, De Arbeiderspers, 1992. Druk: 1ste druk van deze editie. octavo, gekartonneerd, 976 pp. Keurig. ¶ XXXXIV. Verantwoording. Portret op voorplat. Hoogtepunten van Jeroen Brouwers nu in 1 band. Book number: 37768 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Nederlands Indië/Indonesië: Fictie
Keywords: ; INDIE ROMANS Borneo/Kalimantan Indonesie 11 | In shopping cart More information div> |
Joris Ockeloen en het wachten: een lotgeval Amsterdam, De Arbeiderspers, 1978. Druk: 2de druk. octavo, ingenaaid/slap gekartonneerd, 164 pp. Matig exemplaar. ¶ Portretje op achterplat. 'Meesterlijke' roman waarmee de auteur de Vijverbergprijs verwierf. Book number: 5863 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Joris Ockeloen en het wachten. Een lotgeval. Brussel - Den Haag, Manteau, 1967. Or. omslag (paperback), 166+2p. ¶ Grote Marnix Pocket 27. Eerste druk van het romandebuut. Omslag Stefan Mesker. Omslag heeft wat kreukjes; enkele leesvouwen op rug; verder goed exemplaar. Book number: 26378 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Debuten Mesker, Stefan Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Kladboek. Polemieken; opstellen; herinneringen. Z.p., Synopsis, z.j. (1979). Or. omslag (paperback), 210+2p. ¶ Eerste druk. Omslag voor aan rand iets beschadigd (cellofaan wat los) en wat verkleurd; goed exemplaar. Book number: 26377 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Kladboek. Polemieken; opstellen; herinneringen. Z.p., Synopsis, z.j. (1979). Or. omslag, 210+2p. ¶ Eerste druk. Omslag voor aan rand iets beschadigd; goed exemplaar. Book number: 11629 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Kroniek van een karakter. Deel 1. 1976-1981. De Achterhoek. Schoten, Uitgeverij Hadewijch, 1986. Or. linnen met omslag, 399+1p. ¶ Omslag wat verkleurd en vlekkerig; verder goed exemplaar. Book number: 19852 € 13.50 [Appr.: US$ 17.7 | £UK 11.25 | JP¥ 1359] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Louis Couperus. (Amsterdam, Stichting IVIO), 1963. Geniet or. omslag, 16p. ¶ Met illustraties. AO-reeks nummer 965. Iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 23391 € 12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Couperus, Louis Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Van rondeel tot chanson. (Amsterdam, Stichting IVIO), 1963. Geniet or. omslag, 16p. ¶ Met illustraties. AO-reeks nummer 948. Iets verkleurd; stempeltje aan binnenzijde omslag; goed exemplaar. Book number: 23392 € 12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Liederen Muziek Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Sire, er zijn geen Belgen. Amsterdam, CPNB, 1988. Or. omslag ('pocket'), 58+2p. ¶ Gesigneerd en gedateerd te Zutphen (5.XI. 1988) door de auteur. Mooi exemplaar. Book number: 20540 € 30.00 [Appr.: US$ 39.34 | £UK 25 | JP¥ 3020] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Boekenweek Gesigneerd Mechelen 2007 Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De toteltuin. Gevallen van een sfinx. (Brussel-Den Haag), Manteau, (1968). Or. omslag, 154+6p. ¶ Eerste druk. Omslag Stefan Mesker. Leesvouwtje in rug; verder mooi exemplaar. Book number: 5587 € 22.50 [Appr.: US$ 29.5 | £UK 18.75 | JP¥ 2265] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Haarlem 1998/Cat. Ned. literatuur nr. 16 Mesker, Stefan Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het tuurtouw. Ter herinnering aan Geert van Oorschot. Amsterdam, Uitgeverij G.A. van Oorschot, z.j. (1989). Or. omslag (paperback), 67+5p. ¶ Eenmalige uitgave. Rug iets verkleurd; verder mooi exemplaar. Book number: 20491 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Oorschot, G.A. van | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page