ascending
descending
found: 427 books on 18 pages. This is page 1
- Next page

BRAKMAN, WILLEM
De bekentenis van de heer K.
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1985. Or. linnen met stofomslag, 184p.
¶ Eerste druk. Zeer mooi exemplaar met gesigneerd en gedateerd kaartje van de auteur
Book number: 20515
€  35.00 [Appr.: US$ 45.9 | £UK 29.25 | JP¥ 3523]
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Het doodgezegde park.
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1986. Or. omslag (paperback, 170+2p.
¶ Eerste en tweede druk. Mooi exemplaar.
Book number: 23841
€  6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Die Ene Mens
Amsterdam, Querido. 1965, 2e. Ill.: H. Berserik (omslag). Salamander pocket 192, rugje met losse folie, geen naam, 189 pp, 139 g.
Book number: 002777
€  2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
Keywords: Roman H. Berserik (omslag)
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Die Ene Mens
Amsterdam, Querido. 1965, 2e. Ill.: H. Berserik (omslag). Salamander pocket 192, naamstempeltje, 189 pp, goed, 139 g.
Book number: 002776
€  2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252]
Keywords: Roman H. Berserik (omslag)
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Die ene mens.
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeversmaatschappij N.V., 1961. Or. groen linnen, 212+4p.
¶ Eerste druk. Eerste blanko schutblad ontbreekt; rug iets verkleurd; verder goed exemplaar.
Book number: 23722
€  7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Een familiedrama. Verhalen.
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1984. Or. omslag (paperback), 147+1p.
¶ Eerste druk. Mooi exemplaar.
Book number: 23675
€  6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Een familiedrama
Amsterdam, Querido, 1984, 1ste druk. Paperback, 147 pp, 20 cm. Goed / good.
Book number: 32326
€  2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
De graaf van Den Haag.
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1986. Or. linnen met stofomslag, 134+2p.
¶ Eerste druk. Zeer mooi exemplaar.
Book number: 20516
€  12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Kanttekeningen bij een bekentenis.
Nijmegen, Uitgeverij Vriendenlust, 1985. Or. geniet omslag met flappen, 16+4p.
¶ Omslag iets verkleurd; verder goed exemplaar.
Book number: 20861
€  9.00 [Appr.: US$ 11.8 | £UK 7.5 | JP¥ 906]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
De koning is dood
Amsterdam, Querido, 1999. Paperback, 198 pp, 20 x 12,5 cm. Een arts, die niemand op zijn spreekuur krijgt, begeeft zich in boven- en ondergrondse zwerftochten door Den Haag. Zeer goed / very good.
Book number: 4516
€  3.50 [Appr.: US$ 4.59 | £UK 3 | JP¥ 352]
Keywords: arts, Den Haag
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Leesclubje.
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1985. Or. linnen met stofomslag, 181+3p.
¶ Eerste druk. Zeer mooi exemplaar.
Book number: 20514
€  15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Letter in kleur. Schilderijen en tekeningen.
(Baarn), De Prom, (2001). Or. omslag, 79+1p.
¶ Met 36 werken in kleur van de auteur. Met gesigneerde en gedateerde opdracht van de auteur. Een hoekje minimaal gestoten; verder mooi exemplaar.
Book number: 22435
€  25.00 [Appr.: US$ 32.78 | £UK 21 | JP¥ 2517]
Keywords: Gesigneerd Geïllustreerde uitgaven Kunst Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Map met ca 67 knipsels over Brakman uit Volkskrant, PZC (door Hans Warren), Vrij Nederland, De Tijd, PZC, Haagse Post, De Stem. Plus kopie: 'Bij hoog en bij laag'.
Periode ca. 1970-1990.
Book number: 17013
€  45.00 [Appr.: US$ 59.01 | £UK 37.5 | JP¥ 4530]
Keywords: Brakman, Willem Knipsels Nederlandse literatuur Warren, Hans
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Oom Anton. Jubileumuitgave 1861-1987.
Enschede, Openbare Bibliotheek, 1987. Or. omslag, 63+1p.
¶ Uitgegeven t.g.v. 125 jaar bibliotheekwerk in Enschede. 1862-1987. Minimaal verkleurd; verder als nieuw!
Book number: 13495
€  10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007]
Keywords: Nederlandse literatuur Relatiegeschenk
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
De opstandelingen
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1963, 2de druk. Paperback, 225 pp, 20 x 12,5 cm. Reuzensalamander. Buitenkant vertoont vochtplekken, binnenkant goed. Gedetailleerd relaas van een overspel. Redelijk / fair.
Book number: 143
€  2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
Keywords: reuzensalamander, roman
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
De reis van de douanier naar Bentheim.
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1983. Or. omslag (paperback), 113+3p.
¶ Eerste druk. Minimaal verkleurd; prijsje op eerste pagina; verder mooi exemplaar.
Book number: 20524
€  15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Een weekend in Oostende.
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij, 1982. Or. omslag (paperback), 165+3p.
¶ Eerste en tweede druk. Mooi exemplaar.
Book number: 20512
€  6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654]
Keywords: Nederlandse literatuur Oostende
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
Ziel.
Wijhe, Hein Elferink, 1985. Or. omslag met flappen, 14+8p.
¶ Gedrukt in een oplage van 110 exemplaren (90 genaaid + 20 gebonden op Zerkall-Bütten door Binderij Phoenix); dit is nummer 41. Omslag bovenaan een minimaal vouwtje; verder mooi exemplaar.
Book number: 24202
€  65.00 [Appr.: US$ 85.23 | £UK 54 | JP¥ 6544]
Keywords: Bibliofilie Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BERGHUIS HANS, BRAKMAN WILLEM, VAN DEEL T., HARTEN JAAP, E.A.
Keizerin van Europa
Querido, 1986, 104 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 250833&VHB
€  4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM.
J'accuse. Een autobiografie.
Querido. 2004, 1e druk. Paperback. 166 pp. Goede staat.
Book number: 020281
€  4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453]
Catalogue: Biografie
Keywords: Autobiografie
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
J'Accuse! Een Autobiografie
Querido. 2004. (ISBN: 9021452898). Paperback. prima staat; 166p. Very Good.
Book number: 003671
€  6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654]
Catalogue: Literatuur
Keywords: 9021452898
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM.
J'accuse. Een autobiografie.
Amsterdam, Querido, 2004. Eerste druk. Paperback. 166 pag.
Book number: 65202
€  5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ;
In shopping cart

More information

 -
BRAKMAN, WILLEM
J`accuse! Een autobiografie
Amsterdam, Em. Querido, 2004 Paperback, 166 pp., porto 2,00 euro NL , isbn 9789021452890. Lichte gebruikssporen aan kaft, verder in goede staat..
Book number: EMP584/69868
€  3.95 [Appr.: US$ 5.18 | £UK 3.5 | JP¥ 398]
Catalogue: Autobiografie
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
J' accuse! - Een autobiografie
Amsterdam, Querido - naam binnenzijde achterkaft, verder uitstekende staat, 2004 1e druk.
Book number: 47915
€  7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

BRAKMAN, WILLEM
J'accuse! Een autobiografie.
Amsterdam, Querido, 2004. paperback, 1e druk, 166 pp.; goed ex.
Book number: N2235
€  7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | - Next page

New Search