| ||||
|
|
|
|||
| found: 427 books on 18 pages. This is page 1 - Next page |
De bekentenis van de heer K. Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1985. Or. linnen met stofomslag, 184p. ¶ Eerste druk. Zeer mooi exemplaar met gesigneerd en gedateerd kaartje van de auteur Book number: 20515 € 35.00 [Appr.: US$ 45.9 | £UK 29.25 | JP¥ 3523] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het doodgezegde park. Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1986. Or. omslag (paperback, 170+2p. ¶ Eerste en tweede druk. Mooi exemplaar. Book number: 23841 € 6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Die Ene Mens Amsterdam, Querido. 1965, 2e. Ill.: H. Berserik (omslag). Salamander pocket 192, rugje met losse folie, geen naam, 189 pp, 139 g. Book number: 002777 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
Keywords: Roman H. Berserik (omslag) | In shopping cart More information div> |
Die Ene Mens Amsterdam, Querido. 1965, 2e. Ill.: H. Berserik (omslag). Salamander pocket 192, naamstempeltje, 189 pp, goed, 139 g. Book number: 002776 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252]
Keywords: Roman H. Berserik (omslag) | In shopping cart More information div> |
Die ene mens. Amsterdam, Em. Querido's Uitgeversmaatschappij N.V., 1961. Or. groen linnen, 212+4p. ¶ Eerste druk. Eerste blanko schutblad ontbreekt; rug iets verkleurd; verder goed exemplaar. Book number: 23722 € 7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Een familiedrama. Verhalen. Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1984. Or. omslag (paperback), 147+1p. ¶ Eerste druk. Mooi exemplaar. Book number: 23675 € 6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Een familiedrama Amsterdam, Querido, 1984, 1ste druk. Paperback, 147 pp, 20 cm. Goed / good. Book number: 32326 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
De graaf van Den Haag. Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1986. Or. linnen met stofomslag, 134+2p. ¶ Eerste druk. Zeer mooi exemplaar. Book number: 20516 € 12.50 [Appr.: US$ 16.39 | £UK 10.5 | JP¥ 1258] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Kanttekeningen bij een bekentenis. Nijmegen, Uitgeverij Vriendenlust, 1985. Or. geniet omslag met flappen, 16+4p. ¶ Omslag iets verkleurd; verder goed exemplaar. Book number: 20861 € 9.00 [Appr.: US$ 11.8 | £UK 7.5 | JP¥ 906] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De koning is dood Amsterdam, Querido, 1999. Paperback, 198 pp, 20 x 12,5 cm. Een arts, die niemand op zijn spreekuur krijgt, begeeft zich in boven- en ondergrondse zwerftochten door Den Haag. Zeer goed / very good. Book number: 4516 € 3.50 [Appr.: US$ 4.59 | £UK 3 | JP¥ 352] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: arts, Den Haag | In shopping cart More information div> |
Leesclubje. Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1985. Or. linnen met stofomslag, 181+3p. ¶ Eerste druk. Zeer mooi exemplaar. Book number: 20514 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Letter in kleur. Schilderijen en tekeningen. (Baarn), De Prom, (2001). Or. omslag, 79+1p. ¶ Met 36 werken in kleur van de auteur. Met gesigneerde en gedateerde opdracht van de auteur. Een hoekje minimaal gestoten; verder mooi exemplaar. Book number: 22435 € 25.00 [Appr.: US$ 32.78 | £UK 21 | JP¥ 2517] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Gesigneerd Geïllustreerde uitgaven Kunst Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Map met ca 67 knipsels over Brakman uit Volkskrant, PZC (door Hans Warren), Vrij Nederland, De Tijd, PZC, Haagse Post, De Stem. Plus kopie: 'Bij hoog en bij laag'. Periode ca. 1970-1990. Book number: 17013 € 45.00 [Appr.: US$ 59.01 | £UK 37.5 | JP¥ 4530] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Brakman, Willem Knipsels Nederlandse literatuur Warren, Hans | In shopping cart More information div> |
Oom Anton. Jubileumuitgave 1861-1987. Enschede, Openbare Bibliotheek, 1987. Or. omslag, 63+1p. ¶ Uitgegeven t.g.v. 125 jaar bibliotheekwerk in Enschede. 1862-1987. Minimaal verkleurd; verder als nieuw! Book number: 13495 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Relatiegeschenk | In shopping cart More information div> |
De opstandelingen Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1963, 2de druk. Paperback, 225 pp, 20 x 12,5 cm. Reuzensalamander. Buitenkant vertoont vochtplekken, binnenkant goed. Gedetailleerd relaas van een overspel. Redelijk / fair. Book number: 143 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: reuzensalamander, roman | In shopping cart More information div> |
De reis van de douanier naar Bentheim. Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1983. Or. omslag (paperback), 113+3p. ¶ Eerste druk. Minimaal verkleurd; prijsje op eerste pagina; verder mooi exemplaar. Book number: 20524 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Een weekend in Oostende. Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij, 1982. Or. omslag (paperback), 165+3p. ¶ Eerste en tweede druk. Mooi exemplaar. Book number: 20512 € 6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Oostende | In shopping cart More information div> |
Ziel. Wijhe, Hein Elferink, 1985. Or. omslag met flappen, 14+8p. ¶ Gedrukt in een oplage van 110 exemplaren (90 genaaid + 20 gebonden op Zerkall-Bütten door Binderij Phoenix); dit is nummer 41. Omslag bovenaan een minimaal vouwtje; verder mooi exemplaar. Book number: 24202 € 65.00 [Appr.: US$ 85.23 | £UK 54 | JP¥ 6544] Catalogue: Bibliofilie & geïllustreerde uitgaven
Keywords: Bibliofilie Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Keizerin van Europa Querido, 1986, 104 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 250833&VHB € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
J'accuse. Een autobiografie. Querido. 2004, 1e druk. Paperback. 166 pp. Goede staat. Book number: 020281 € 4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453] Catalogue: Biografie
Keywords: Autobiografie | In shopping cart More information div> |
J'Accuse! Een Autobiografie Querido. 2004. (ISBN: 9021452898). Paperback. prima staat; 166p. Very Good. Book number: 003671 € 6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654] Catalogue: Literatuur
Keywords: 9021452898 | In shopping cart More information div> |
J'accuse. Een autobiografie. Amsterdam, Querido, 2004. Eerste druk. Paperback. 166 pag. Book number: 65202 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; | In shopping cart More information div> |
J`accuse! Een autobiografie Amsterdam, Em. Querido, 2004 Paperback, 166 pp., porto 2,00 euro NL , isbn 9789021452890. Lichte gebruikssporen aan kaft, verder in goede staat.. Book number: EMP584/69868 € 3.95 [Appr.: US$ 5.18 | £UK 3.5 | JP¥ 398] Catalogue: Autobiografie
| In shopping cart More information div> |
J' accuse! - Een autobiografie Amsterdam, Querido - naam binnenzijde achterkaft, verder uitstekende staat, 2004 1e druk. Book number: 47915 € 7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
J'accuse! Een autobiografie. Amsterdam, Querido, 2004. paperback, 1e druk, 166 pp.; goed ex. -- De MiniatuurBook number: N2235 € 7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | - Next page