ascending
descending
found: 338 books on 14 pages. This is page 1
- Next page

MIES BOUHUYS
Holland
Hamlyn, 1971, True, Hardback in Dust Wrapper. Michelle Busselle (Photos.). Please note that at 1Kg. this book may incur extra shipping costs outside of the UK or negotation on the service used.Blue boards with Silver titling to the Spine. 11¼" x 8½". 141pp. First Edition (First Printing).Illustrated by Michelle Busselle (Photos.). [ Text In English, Dutch And German. Illustrated with photographs, in colour & black and white. From the flap 'Holland in the 1970s is a country of change, and this superbly illustrated book captures the quality of life during an exciting decade.” ] ISBN: 0600365255. Very Good - in Very Good Dust Wrapper.
Book number: 147506
GBP 12.60 [Appr.: EURO 15.75 US$ 19.75 | JP¥ 1571]
Keywords: round tour description netherlands reclamation nijmegen’ ijsselmeer windmill’ population maastricht remarkable openlucht eindhoven rotterdam cathedral europoort amsterdam centraal schiphol zaanland arnhem’ dutchman station society network utrecht brabant
In shopping cart

More information

 -
ACHTERBERG, GERRIT, BOUHUYS, MIES, E.A.
Martinus Nijhoff ter nagedachtenis
Rotterdam, Ad. Donker, 1955. 1e druk. 24 pp. Dichtbundel met medewerking van de auteurs door Ad. Donker jr. samengesteld en typografisch verzorgd en door de Firma J. Heijnis Tsz te Zaandijk in een oplage van 1000 exemplaren gedrukt. Papieren band. maat boek hxb 195 x 119 mm. Goed.
Book number: 49
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT / MIES BOUHUYS / G. DEN BRABANDER.
Martinus Nijhoff ter nagedachtenis.
Rotterdam, Ad. Donker, 1955. Ingenaaid. 23 p. Oplage 1000 exx.
Book number: M4438
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

BIEGEL, PAUL - BOUHUYS, MIES EN ANDEREN
SINTERKLAASVERHALEN.
Uitgeversmaatschappij Holland - Haarlem, 1996. Gebonden. In perfecte staat. 128 pag. Omslagtypografie en illustraties: Saskia Halfmouw.
Book number: 18734
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: jeugdboeken ; voor alle leeftijden; oorspronkelijk
In shopping cart

More information

BIEGEL, P, BOUHUYS, MIES, SCHMIDT, ANNIE M.G.
Winterboek
Amsterdam, De geillustreerde pers, 1967. Goede staat .
Book number: 1509
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Kinderboek
In shopping cart

More information

BOEKENWEEKGESCHENK., BOUHUYS, MIES., RUN, HERMAN VAN. & SCHEEPMAKER, NICO.
Even geduld a.u.b. - Mies Bouhuys, Herman van Run en Nico Scheepmaker.
BOEKENWEEKGESCHENK 1977.
Book number: 9624
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk
In shopping cart

More information

 -
BOS, BURNY/BOUHUYS, MIES/EDE, BIES VAN/HEYTING, HETTY E.V.A.
Een tijger met een tulband en andere voorleesverhalen
Big Balloon, Heemstede, 1e druk 2001. pb, lichte gebruikerssporen maar goede staat.
Book number: Ki1556
€  3.25 [Appr.: US$ 4.08 | £UK 2.75 | JP¥ 324]
Catalogue: Prentenboek
In shopping cart

More information

 -
BOUHUYS MIES
42 nieuwe verhaaltjes
Amsterdam, 1978, 238 .pp, hard cover, 16 x 24 cm. Geïllustreerd door Will Berg/Illustrated/Illustré/Illustriert, 3e druk/edition/édition/Ausgabe, Band wat verkleurd/Discolouration, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 167497&349E
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES
42 nieuwe verhaaltjes
Amsterdam, Omega Boek 1978 ill Will Berg 1e en 4e dr. - Karton
Book number: J56182
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Keywords: kinderboek
In shopping cart

More information

BOUHUYS MIES
Achter de berg, verhalen over mensen en kinderen uit de Derde Wereld
Haarlem, 79 .pp, hard cover, 19 x 27 cm. naverteld, geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 104031&277G
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

BOUHUYS MIES
Achter de berg: verhalen over mensen en kinderen uit de derde wereld
Haarlem, 1978, 80 .pp, hard cover, 19 x 27 cm. geïllustreerd, Omslag en titelpagina door Otto Dicke. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 42596&253F
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES
Achter de berg. Verhalen over mensen en kinderen uit de derde wereld.
Haarlem, Uitgeversmaatschappij Holland, (1978). Or. karton, 78+2p. 27 x 19 cm.
¶ Tekeningen voor omslag en titelpagina van Otto Dicke. Mooi exemplaar.
Book number: 15859
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Dicke, Otto Jeugdliteratuur
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES
Achter de berg : verhalen over mensen en kinderen uit de derde wereld
Haarlem, Holland 1978 tek Otto Dicke 1e dr. - Karton
Book number: J43519
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES - VERTELD DOOR:
Achter De Berg- verhalen over mensen en kinderen uit de derde wereld
Haarlem, Uitgeversmaatschappij Holland, 1978. 78 pp., Gebonden. 1e druk. 4to. met 2 ill. Otto Dicke. Inscr.: . tekening omslag en titelpagina Otto Dicke. Geill. zeer goed.
Book number: 1972
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Jeugdboeken
Keywords: met 2 ill. Otto Dicke
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES
Achter de bergen
Haarlem: Holland Uitgeverij, 1978. 1e druk, Hardcover, 79pp. Verhalen over mensen en kinderen in de derde wereld. Tekeningen van Otto Dicke. Groot formaat. [ISBN: 9025103456] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 12557.KIB
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES
Alle Vogels Vliegen
Holland Haarlem Artia Praag, 1966. Gekartonneerd. Pp: 62. Tekeningen van Mirko HANÁK. ills. in kleur. 26 cm. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U372285
€  9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES
Alles komt in De Rode Schuit
Amsterdam, Omega Jeugdboekerij. 1979, 1e druk. kartonnen band, Ill.: Berg, Will. kinderboeken. De Rode Schuit-serie 3. Goed.
Book number: 011205
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Berg, Will
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES & MICHELS, CHARLES
Altijd samen
1999. Pp: 18. ISBN: 9789025731229. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1751278
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789025731229
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES,
Anne Frank ne estas de hierau
Amsterdam, Anne Frankstichting. 1e dr. Softcover, Ing. 8vo. Vert. in Esperanto van Anne Frank is niet van gisteren. Ca. 1985; 194p. Zo goed als nieuw.
Book number: 004530
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: judaica; tweede wereldoorlog
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES.
Anne Frank is niet van gisteren.
Amsterdam,Bert Bakker,1982. Pap.142p.
Book number: 70527
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: ANNE FRANK, BIOGRAPHY/BIOGRAPHIE, CHILDREN'S BOOKS/KINDERBÜCHER
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES.
Anne Frank is niet van gisteren
Bert Bakker, 2008. Paperback. Pp: 141. In dit boek vertelt Bouhuys op indrukwekkende wijze het verhaal van Anne Frank, om in het laatste hoofdstuk de lijn door te trekken naar vandaag. Ze staat daarin stil bij de vragen die Anne stelde. Trefwoorden:// oorlog / jodenvervolging /. ISBN: 9789035132924. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U428074
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789035132924
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES.
Anne Frank is niet van gisteren
Bert Bakker, 2008. Paperback. Pp: 141. In dit boek vertelt Bouhuys op indrukwekkende wijze het verhaal van Anne Frank, om in het laatste hoofdstuk de lijn door te trekken naar vandaag. Ze staat daarin stil bij de vragen die Anne stelde. Trefwoorden:// oorlog / jodenvervolging /. ISBN: 9789035132924. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1981740
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789035132924
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES
Anne Frank is niet van gisteren
Uitgever: Bakker Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789035107045
Book number: 5504
€  8.99 [Appr.: US$ 11.28 | £UK 7.25 | JP¥ 897]
Keywords: 9789035107045
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES.
Anne Frank ne estas de hierau.
Amsterdamo, Bert Bakker, 1982. Paperback. 194pp. With a folding map. [Esperanto text]
Book number: 100644
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: tweede wereldoorlog geschiedenis/politiek psychologie Anne Frank esperanto
In shopping cart

More information

 -
BOUHUYS, MIES
Anne Frank: The Diary, the House, the Foundation
Anne Frank Stichting, 1987. Edition Unstated, Softcover (Saddle-stapled). Very Good Condition/No Dust Jacket. Size: Quarto. Item Type: Ephemera. Text body is clean, and free from previous owner annotation, underlining and highlighting. Binding is tight, covers and spine fully intact. No foxing in this copy. All edges clean, neat and free of foxing. Quantity Available: 1. Shipped Weight: Under 250 grams. Category: History; Holland; 1940s; Military & Warfare. Inventory No: 24339.
Book number: 24339
AUD 27.25 [Appr.: EURO 21.5 US$ 26.68 | £UK 17.25 | JP¥ 2122]
Catalogue: History
Keywords: History; Holland; 1940s; Military & Warfare. NOISBN Military & Warfare
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | - Next page

New Search