| ||||
|
|
|
|||
| found: 338 books on 14 pages. This is page 1 - Next page |
Holland Hamlyn, 1971, True, Hardback in Dust Wrapper. Michelle Busselle (Photos.). Please note that at 1Kg. this book may incur extra shipping costs outside of the UK or negotation on the service used.Blue boards with Silver titling to the Spine. 11¼" x 8½". 141pp. First Edition (First Printing).Illustrated by Michelle Busselle (Photos.). [ Text In English, Dutch And German. Illustrated with photographs, in colour & black and white. From the flap 'Holland in the 1970s is a country of change, and this superbly illustrated book captures the quality of life during an exciting decade.” ] ISBN: 0600365255. Very Good - in Very Good Dust Wrapper. Book number: 147506 GBP 12.60 [Appr.: EURO 15.75 US$ 19.75 | JP¥ 1571] Catalogue: Countries & Travel
Keywords: round tour description netherlands reclamation nijmegen’ ijsselmeer windmill’ population maastricht remarkable openlucht eindhoven rotterdam cathedral europoort amsterdam centraal schiphol zaanland arnhem’ dutchman station society network utrecht brabant | In shopping cart More information div> |
Martinus Nijhoff ter nagedachtenis Rotterdam, Ad. Donker, 1955. 1e druk. 24 pp. Dichtbundel met medewerking van de auteurs door Ad. Donker jr. samengesteld en typografisch verzorgd en door de Firma J. Heijnis Tsz te Zaandijk in een oplage van 1000 exemplaren gedrukt. Papieren band. maat boek hxb 195 x 119 mm. Goed. Book number: 49 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Martinus Nijhoff ter nagedachtenis. Rotterdam, Ad. Donker, 1955. Ingenaaid. 23 p. Oplage 1000 exx. Book number: M4438 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
SINTERKLAASVERHALEN. Uitgeversmaatschappij Holland - Haarlem, 1996. Gebonden. In perfecte staat. 128 pag. Omslagtypografie en illustraties: Saskia Halfmouw. Book number: 18734 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: jeugdboeken ; voor alle leeftijden; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
Winterboek Amsterdam, De geillustreerde pers, 1967. Goede staat . Book number: 1509 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinderboek
| In shopping cart More information div> |
Even geduld a.u.b. - Mies Bouhuys, Herman van Run en Nico Scheepmaker. BOEKENWEEKGESCHENK 1977. Book number: 9624 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk | In shopping cart More information div> |
Een tijger met een tulband en andere voorleesverhalen Big Balloon, Heemstede, 1e druk 2001. pb, lichte gebruikerssporen maar goede staat. Book number: Ki1556 € 3.25 [Appr.: US$ 4.08 | £UK 2.75 | JP¥ 324] Catalogue: Prentenboek
| In shopping cart More information div> |
42 nieuwe verhaaltjes Amsterdam, 1978, 238 .pp, hard cover, 16 x 24 cm. Geïllustreerd door Will Berg/Illustrated/Illustré/Illustriert, 3e druk/edition/édition/Ausgabe, Band wat verkleurd/Discolouration, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 167497&349E € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
42 nieuwe verhaaltjes Amsterdam, Omega Boek 1978 ill Will Berg 1e en 4e dr. - Karton Book number: J56182 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek | In shopping cart More information div> |
Achter de berg, verhalen over mensen en kinderen uit de Derde Wereld Haarlem, 79 .pp, hard cover, 19 x 27 cm. naverteld, geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 104031&277G € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Achter de berg: verhalen over mensen en kinderen uit de derde wereld Haarlem, 1978, 80 .pp, hard cover, 19 x 27 cm. geïllustreerd, Omslag en titelpagina door Otto Dicke. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 42596&253F € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Achter de berg. Verhalen over mensen en kinderen uit de derde wereld. Haarlem, Uitgeversmaatschappij Holland, (1978). Or. karton, 78+2p. 27 x 19 cm. ¶ Tekeningen voor omslag en titelpagina van Otto Dicke. Mooi exemplaar. Book number: 15859 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Dicke, Otto Jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Achter de berg : verhalen over mensen en kinderen uit de derde wereld Haarlem, Holland 1978 tek Otto Dicke 1e dr. - Karton Book number: J43519 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Achter De Berg- verhalen over mensen en kinderen uit de derde wereld Haarlem, Uitgeversmaatschappij Holland, 1978. 78 pp., Gebonden. 1e druk. 4to. met 2 ill. Otto Dicke. Inscr.: . tekening omslag en titelpagina Otto Dicke. Geill. zeer goed. Book number: 1972 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Jeugdboeken
Keywords: met 2 ill. Otto Dicke | In shopping cart More information div> |
Achter de bergen Haarlem: Holland Uitgeverij, 1978. 1e druk, Hardcover, 79pp. Verhalen over mensen en kinderen in de derde wereld. Tekeningen van Otto Dicke. Groot formaat. [ISBN: 9025103456] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 12557.KIB € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Kinder- en jeugdliteratuur
| In shopping cart More information div> |
Alle Vogels Vliegen Holland Haarlem Artia Praag, 1966. Gekartonneerd. Pp: 62. Tekeningen van Mirko HANÁK. ills. in kleur. 26 cm. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U372285 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Alles komt in De Rode Schuit Amsterdam, Omega Jeugdboekerij. 1979, 1e druk. kartonnen band, Ill.: Berg, Will. kinderboeken. De Rode Schuit-serie 3. Goed. Book number: 011205 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Berg, Will | In shopping cart More information div> |
Altijd samen 1999. Pp: 18. ISBN: 9789025731229. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1751278 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789025731229 | In shopping cart More information div> |
Anne Frank ne estas de hierau Amsterdam, Anne Frankstichting. 1e dr. Softcover, Ing. 8vo. Vert. in Esperanto van Anne Frank is niet van gisteren. Ca. 1985; 194p. Zo goed als nieuw. Book number: 004530 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur-Nederlands Proza
Keywords: judaica; tweede wereldoorlog | In shopping cart More information div> |
Anne Frank is niet van gisteren. Amsterdam,Bert Bakker,1982. Pap.142p. Book number: 70527 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: ANNE FRANK, BIOGRAPHY/BIOGRAPHIE, CHILDREN'S BOOKS/KINDERBÜCHER | In shopping cart More information div> |
Anne Frank is niet van gisteren Bert Bakker, 2008. Paperback. Pp: 141. In dit boek vertelt Bouhuys op indrukwekkende wijze het verhaal van Anne Frank, om in het laatste hoofdstuk de lijn door te trekken naar vandaag. Ze staat daarin stil bij de vragen die Anne stelde. Trefwoorden:// oorlog / jodenvervolging /. ISBN: 9789035132924. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U428074 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789035132924 | In shopping cart More information div> |
Anne Frank is niet van gisteren Bert Bakker, 2008. Paperback. Pp: 141. In dit boek vertelt Bouhuys op indrukwekkende wijze het verhaal van Anne Frank, om in het laatste hoofdstuk de lijn door te trekken naar vandaag. Ze staat daarin stil bij de vragen die Anne stelde. Trefwoorden:// oorlog / jodenvervolging /. ISBN: 9789035132924. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1981740 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789035132924 | In shopping cart More information div> |
Anne Frank is niet van gisteren Uitgever: Bakker Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789035107045 -- Budget BoekBook number: 5504 € 8.99 [Appr.: US$ 11.28 | £UK 7.25 | JP¥ 897]
Keywords: 9789035107045 | In shopping cart More information div> |
Anne Frank ne estas de hierau. Amsterdamo, Bert Bakker, 1982. Paperback. 194pp. With a folding map. [Esperanto text] Book number: 100644 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Tweede Wereldoorlog
Keywords: tweede wereldoorlog geschiedenis/politiek psychologie Anne Frank esperanto | In shopping cart More information div> |
Anne Frank: The Diary, the House, the Foundation Anne Frank Stichting, 1987. Edition Unstated, Softcover (Saddle-stapled). Very Good Condition/No Dust Jacket. Size: Quarto. Item Type: Ephemera. Text body is clean, and free from previous owner annotation, underlining and highlighting. Binding is tight, covers and spine fully intact. No foxing in this copy. All edges clean, neat and free of foxing. Quantity Available: 1. Shipped Weight: Under 250 grams. Category: History; Holland; 1940s; Military & Warfare. Inventory No: 24339. Book number: 24339 AUD 27.25 [Appr.: EURO 21.5 US$ 26.68 | £UK 17.25 | JP¥ 2122] Catalogue: History
Keywords: History; Holland; 1940s; Military & Warfare. NOISBN Military & Warfare | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | - Next page