| ||||
|
|
|
|||
| found: 770 books on 31 pages. This is page 1 - Next page |
Preludium. Tijdschrift voor literatuur. Dubbelnummer over F. Bordewijk. Jrg. 6, afl. 2 (1989-1990). Garenloos. 102 p. ¶ Bijdragen van o.a. Siem Bakker, Ineke Bulte, G.J. Kleinrensink en Reinold Vugs. Book number: 254106 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Huissens, een climacterium, handelseditie, Den Haag, Nijgh & van Ditmar, 1982, 57(IV)p, gekartonneerd, rug gebleekt Book number: 29422 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Kurt Löb illustration | In shopping cart More information div> |
Over Conserve, De eerste roman van Willem Frederik Hermans Schoorl, Conserve, 1998. Paperback, gelijmd, 145 pp, 2e druk. Willem Frederik Hermans schreef in 1943 zijn eerste roman Conserve, maar dit debuut kon pas in 1947 verschijnen. In 1957 verscheen een door de auteur herziene versie, opgenomen in Drie melodrama’s. Ter gelegenheid van het vijftienjarig bestaan van uitgeverij Conserve – vernoemd naar de roman van Hermans – zijn in 1988 alle tot dan toe in kranten en literaire tijdschriften verschenen besprekingen over Conserve opnieuw gebundeld. Deze bundel bevatte negen besprekingen, van de hand van Ton Anbeek, Bob Barneveld, F. Bordewijk, Pierre Dubois, J.J. Oversteegen, G.F.H. Raat, Simon Vestdijk, J. Weverbergh en een anonieme criticus. NIEUW exemplaar, In Uitgeversfolie!. Book number: 1953163 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
| In shopping cart More information div> |
Over Conserve. De eerste roman van Willem Frederik Hermans. Schoorl, Conserve, z.j. Paperback(kl. vouwtje in omslag). 123pp. Book number: 13272 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza secundair ISBN 9071380432 | In shopping cart More information div> |
Over Conserve - De eerste roman van Willem Frederik Hermans Schoorl, Uitgeverij Conserve, 1998 Paperback, 145 pp., porto 2,00 euro , isbn 9789054291091. Naam op schutblad, verder in goede staat.. Book number: EMD78/68916 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur Wetenschappen
| In shopping cart More information div> |
Over Conserve, De eerste roman van Willem Frederik Hermans Uitgeverij Conserve, 1988, 123 .pp, soft cover, 20 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 295950&SLA € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Biografieën En Autobiografieën
Keywords: Biografieën en Autobiografieën | In shopping cart More information div> |
Over Conserve, De eerste roman van Willem Frederik Hermans Uitgeverij Conserve, 1998, 145 .pp, soft cover, 20 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 295932&SLA € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Biografieën En Autobiografieën
Keywords: Biografieën en Autobiografieën | In shopping cart More information div> |
MIJN BOEK VAN VROEGER EN VAN NU. Zeven auteurs vertellen u over de rol die het boek in hun leven speelde. Uitgegeven door de Vereeniging ter Bevordering van de Belangens des Boekhandels. Slap kaftje. Lichte gebruikersspoortjes. Goed. 65 pag. Book number: 8858 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: over het boek; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
De aktentas. Tien korte verhalen Amsterdam, Scheltema en Holkema, 1958. Druk: 1ste druk. octavo, linnen + stofomslag, 135 pp. Netjes. ¶ Verhalenbundel van Bordewijk in 1ste druk. Book number: 50068 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De aktentas. Tien korte verhalen. Amsterdam, Scheltema & Holkema, 1958. Oorspr. karton met stofomslag. 136 p. ¶ 1ste druk. - Ex. met opdracht van Bordewijk aan zijn dochter Voor Nina [Nick Funke-Bordewijk] en George [Funke] van Vader, Den Haag, 9 november 1958. Book number: #64023 € 245.00 [Appr.: US$ 307.38 | £UK 196.25 | JP¥ 24451]
| In shopping cart More information div> |
De aktentas. Tien korte verhalen. A'dam, Scheltema & Holkema, 1958. 1ste druk. Linnen. 136 pag. Book number: 18199 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; | In shopping cart More information div> |
De aktentas. Tien korte verhalen. Amsterdam, Scheltema & Holkema N.V., 1958. Or. karton, 135+1p. ¶ Eerste druk. Bandje wat verkleurd; binnenin iets roest. Book number: 20567 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De aktentas. / tien korte verhalen. Amsterdam, Scheltema & Holkema. 1958, 135 pp, Gebonden, gebruikssporen Band licht vuil Book number: 101551586 € 15.50 [Appr.: US$ 19.45 | £UK 12.5 | JP¥ 1547]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Apollyon Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1941. Eerste Druk. Geb./hardcover, 431p., G, Band verkleurd Book number: 22300 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: lit/proza na 1880
| In shopping cart More information div> |
Apollyon. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1941. halflinnen zonder stofomslag, 2e druk, 431 pp.; enigszins scheefgelezen. -- De MiniatuurBook number: N626 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Apollyon Nijgh en van Ditmar. 1941 431pp Gebonden linnen rug verkleurd enige slijtage Book number: 101368000 € 14.75 [Appr.: US$ 18.51 | £UK 12 | JP¥ 1472]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Apollyon. Roman. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar N.V., 1941. Or. linnen, 431+1p. ¶ Eerste druk; knipsel bijgevoegd. Linnen band aan de rand en op de rug verkleurd; naam op eerste schutblad.; verder goed exemplaar. Book number: 18202 € 17.50 [Appr.: US$ 21.96 | £UK 14.25 | JP¥ 1747] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
(Apollyon). 'Een nieuwe "Bordewijk"!' Prospectus voor Apollyon. Eén blad. Recto en verso. 21,3 x 15,3 cm. ¶ Bevat informatie over de auteur en over Apollyon, benevens persstemmen over Karakter en een bestelbon. Book number: 19360 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Apollyon. Nijgh 1941, 1ste, lin, 249 blz., Sterke rugverkeluring; verder goed exemplaar.. Book number: g251 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Apollyon Gebonden, hardcover; 3e druk, 1941; Nijgh & Van Ditmar, Rotterdam; 431pp.; Zonder stofomslag Book number: 050784 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuur/Nederlands
Keywords: Nederlands | In shopping cart More information div> |
Apollyon 1e Druk Rotterdam Nijgh 1941, linn. 431p. Book number: 21945 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
| In shopping cart More information div> |
Apollyon. Roman. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar N.V., 1941. Or. linnen met omslag, 431+1p. ¶ Eerste druk. Omslag iets beschadigd; naam op eerste schutblad. Mooi exemplaar. Book number: 10560 € 55.00 [Appr.: US$ 69 | £UK 44.25 | JP¥ 5489] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Apollyon Nijgh & van Ditmar. 1978 412pp Gebonden linnen licht beschadigd Book number: 101388784 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
| In shopping cart More information div> |
Apollyon Nygh en van Ditmar, 1941. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 431. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1976044 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Apollyon Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1941. Druk: 2de druk. octavo, half linnen, 431 pp. rug sterk verschoten. ¶ Tweede druk van Bordewijks klassieke roman. Book number: 5741 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: ; ; 2DE | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page