ascending
descending
found: 50 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

BONTRIDDER ALBERT
Les Architectes de la Post-Modernité.
Bruxelles, 1989, in-8°, Lecture, ca. 30 pp, with b/w ill. published in ; Bulletin de la Classe des Beaux-Arts, Tome LXXI, Brussels 1989. in-8°, sewn, orig. wrappers.." .
Book number: 5604
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT
Bagatelle - Hangende Vis.
Antwerpen, Uitgeverij Ontwikkeling, z.j. (1960 of 1961). Or. omslag met flappen, 19+1p. Ca. 18 x 16 cm.
¶ Vooromslag: Corneille. Omslag wat onregelmatig verkleurd en met enkele kleine vlekjes; goed exemplaar.
Book number: 27008
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Keywords: Corneille Mechelen 2011 Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

BONTRIDDER ALBERT
De bankreet « vader »
Hasselt, Heideland, 1968, 80pp. uit de reeks « Poëtisch erfdeel der Nederlanden » Nr.63
Book number: T14651
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Poëzie Dichtkunde
In shopping cart

More information

BONTRIDDER ALBERT
De bankreet vader
Hasselt, 1968, 75 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. ownership stamp/bibliotheekstempel/estampille de propiété. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 41569&303E
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

BONTRIDDER ALBERT
De bankreet "vader"
Hasselt - Heideland, 1968, 80 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. Poëtisch erfdeel der Nederlanden 63, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 256734&331E
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT (VERTAALD).
Een brug slaan. 8 Belgische dichters uit het Frans en het Nederlands vertaald door Albert Bontridder. Traduit du Neerlandais et du Francais 8 poetes Belges. Jeter un pont.
Flemish P.E.N. Centre, 1977. Paperback. 104 p. Ills. Ludwig Alene. Roger Foulon. Ben Cami. Philippe Jones. Roland Jooris. Jean Tordeur. Marcel Wauters. Edmond Vandercammen.
Book number: B7393
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: poëzie vertaald
In shopping cart

More information

BONTRIDDER ALBERT (ED.)
Een brug slaan / Jeter un pont: Ludwig Alene - Roger Foulon - Ben Cami - Philippe Jones - Roland Jooris - Jean Tordeur - Marcel Wauters - Edmond Vandercammen
Flemish P.E.N.-Centre, 1977, 104 .pp, soft cover, 21 x 12 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Meertalig/Multilingual/Multilingue. (Antwerpen)
Book number: 253883&NVT
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlandse schrijvers in vertaling
In shopping cart

More information

BONTRIDDER ALBERT
Le Dialogue de la Lumière et du silence.
Anvers, Helios, 1963, petit in-4°, 20,5 x 20,5 cm, reliure toile verte de l'éditeur, 72 pp , ills. n/b , (Sur l'architecture moderne en Belgique 1900 -1960, texte en Français, publié dans la série ' Arts et Sciences'').. .
Book number: 30272
€  22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
In shopping cart

More information

BONTRIDDER ALBERT
Dialoog tussen Licht en Stilte. De Hedendaagse Bouwkunst in België.
Antwerpen, Helios, 1963, uitgave Nr. 201 van het Willemfonds, 20,5 x 20,5 cm, orig. wrappers (faded) 69 pp with b/w ill. (On modern architecture in Belgium, text in Dutch).. .
Book number: 2121
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

 -
BONTRIDDER ALBERT
Dialoog tussen licht en stilte
Antwerpen, 1963, 69 .pp, soft cover, 20 x 21 cm. Kunsten en Wetenschappen III in de hedendaagse bouwkunst in België, Uitgave van het Willemfonds nr.201, Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 168304&360A
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Architectuur
Keywords: Architectuur
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT
Dialoog tussen licht en stilte.
Antwerpen, Uitgeverij Helios, n.d. (1963). Or. wrapper, 69+3p. 20,5 x 20,5 cm.
¶ Kunsten en wetenschappen III. De hedendaagse bouwkunst in België. Uitgave van het Willems-Fonds nr. 201. Overvloedig geïllustreerd. Omslag iets verkleurd en met enige lichte gebruikssporen.
Book number: 12290
€  16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
Catalogue: Architectuur
Keywords: Architectuur Willems-Fonds
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT
Dood hout.
Amsterdam, C.P.J. van der Peet - Uitgever, z.j. Or. omslag met flappen, 39+1p.
¶ Inleiding: L.P. Boon. Tekeningen en verzorging: Corneille. Omslag aan de randen minimaal beschadigd; verder mooi exemplaar.
Book number: 27156
€  65.00 [Appr.: US$ 81.55 | £UK 52.25 | JP¥ 6487]
Keywords: Boon, Louis Paul Corneille Geïllustreerde uitgaven Mechelen 2011 Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT.
Dood hout. Inleiding l.p. boon.
Amsterdam, Van der Peet, 1955. Oorspr. (miniem beschad.) omslag (ontw. corneille). Met tekeningen door corneille. 40 p.
¶ 1ste druk. - De tekst is een grondige bewerking van de versie die verscheen in het tijdschrift Tijd en Mens (nr. 14, juli 1952). - Typogr. verzorging: corneille. - Slagter 46.
Book number: #27720
€  95.00 [Appr.: US$ 119.19 | £UK 76.25 | JP¥ 9481]
In shopping cart

More information

 -
BONTRIDDER, ALBERT
Dood hout.
Amsterdam, C.P.J. van der Peet, (1955), 1e dr., oorspronkelijk omslag, 40 p. Inleiding L.P. Boon, tekeningen en boekverzorging Corneille. Omslag aan bovenzijde beschadigd, wat gevlekt op achterzijde, naam op fr titel, binnenwerk mooi.
Book number: 8585
€  65.00 [Appr.: US$ 81.55 | £UK 52.25 | JP¥ 6487]
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT.
Gedichten 1942-1972.
Antwerpen/Amsterdam, Standaard/P.N. van Kampen, 1973. Paperback. 396 p. Gemini Literaire Paperback.
Book number: K4014
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: poëzie verzameld werk vlaams
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT
Gedichten 1942-1972.
Antwerpen, Standaard Uitgeverij - Amsterdam/Baarn, P.N. van Kampen en zoon, 1973. Or. omslag (paperback), 396+4p.
¶ Gemini literaire paperback 23. Cellofaan iets los; verder goed exemplaar.
Book number: 9570
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlandse literatuur Poëzie Tijd en mens Verzameld werk Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT
Gedichten 1942-1972
Antwerpen: Standaard boekhandel, 1973. 1e druk, Paperback, 397pp. 8o. Exemplaar in orde (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 53737.POE
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT
Gedichten, 1942-1972
Standaard, 1973. Paperback. Pp: 397. ISBN: 9789002125409. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1004487
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789002125409
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT.
Gedichten 1942-1972.
Antwerpen Amsterdam/Baarn, Standaard Uitgeverij - P.N. van Kampen en Zoon, 1973. Paperback. 396 pp.
Book number: 12192
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poetry / poezie verzameld werk / verzamelde / verzamelde poezie / collected poems / collected works
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT
Gedichten 1942-1972
Antwerpen, Standaard Uitgeverij. 1973. (ISBN: 9002125402). Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 3927
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9002125402 Poëzie
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT,
Gedichten 1942-1972.
Antwerpen, Standaard, 1973. 397 pp. paperback. (Gemini literaire paperback, 23)
Book number: 586404
€  16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT
Hedendaagse Bouwkunst in België : Dialoog Tussen Licht En Stilte
Antwerpen, Willems Fonds / Uitgeverij Helios. 1963, First Edition. Soft Cover. Good. Text: Dutch. 70 p.; b/w photographs; 20,5 x 20,5 cm; 290g. Architects: Leon Stijnen Victor Horta Renaat Braem Georges Pepermans Roger Bastin Peter Callebaut .. - Good copy.
Book number: 004704
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: Leon Stijnen Victor Horta Renaat Braem Georges Pepermans Roger Bastin Peter Callebaut
In shopping cart

More information

BONTRIDDER ALBERT
Hedendaagse bouwkunst in België
Antwerpen, 1963, 69 .pp, hard cover, 21 x 21 cm. Dialoog tussen licht en stilte, illustrated. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 138632&47E
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Architectuur
Keywords: Architectuur
In shopping cart

More information

BONTRIDDER, ALBERT (SAM.)
Hongaarse Poëzie
Flemish P.E.N.- Centre. 1983. Soft cover. Book, Overgebracht in het Nederlands door Albert Bontridder. Good/No Jacket.
Book number: 3077
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

BONTRIDDER,ALBERT.
Huizen vieren haat.
Brussel & Amst., Elsevier Manteau, 1979. 47 blz. Slappe kaft. #9022307468. * Naam op het schutblad. [77614]
Book number: 77614
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search