| ||||
|
|
|
|||
| found: 306 books on 13 pages. This is page 1 - Next page |
Afscheid. Den Haag, Boucher, 1957, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 15 p. Eerste uitgave in de serie 'Het Nieuwe Voorhout'. Book number: 2528 € 12.00 [Appr.: US$ 15.65 | £UK 10 | JP¥ 1200] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Aphorismen. Amsterdam, v.d. Peet, 1952, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 82 p. Met als frontispice een ingeplakte foto. Nr. XXI luidt: 'Ik zou ontzachlijk geleerd willen zijn - en er niets mee doen'. Book number: 2529 € 15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Aphorismen. Amsterdam, v.d. Peet, 1952, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 82 p. Met als frontispice een ingeplakte foto. Omslag gevlekt en verkleurd. Book number: 19844 € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Avond. Gedichten. Den Haag, Stols, 1951, 2e dr., hlinnen met omslag, 16 p. Omslag iets gescheurd, maar verder keurig. Binnenwerk wat roestig. Book number: 13718 € 11.00 [Appr.: US$ 14.35 | £UK 9.25 | JP¥ 1100] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Avond. 's-Grav., A.A.M. Stols, 1950. 1ste druk. Half linnen (l. verkleurd). Tekstje op schutblad. 20 pag. Book number: 34261 € 18.00 [Appr.: US$ 23.48 | £UK 15 | JP¥ 1799] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Stols | In shopping cart More information div> |
Avond. 's-Grav., A.A.M. Stols, 1950. 1ste druk. Half linnen met besch. stofomslag. Tekstje op schutblad. 20 pag. Book number: 10717 € 22.00 [Appr.: US$ 28.69 | £UK 18.25 | JP¥ 2199] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Stols | In shopping cart More information div> |
Avond. Gedichten. Den Haag, Stols, 1950, 1e dr., hlinnen met omslag, 20 p., opl.1015 ex. Met opdrachtje van de uitgever: 'Voor A. van A.M.'. A.M. is Stols, A. is Anton Deering. Het omslag is wat rafeliog. Book number: 5191 € 20.00 [Appr.: US$ 26.08 | £UK 16.75 | JP¥ 1999] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Avond. Gedichten. Den Haag, Stols, 1950, 1e dr., hlinnen met omslag, 20 p., opl.1015 ex. Omslagje iets gerafeld, maar eigenlijk heel goed bewaard gebleven. Book number: 18228 € 16.00 [Appr.: US$ 20.87 | £UK 13.25 | JP¥ 1600] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Avond. 's-Grav., A.A.M. Stols, 1951. Tweede druk. Half linnen met licht besch. stofomslag. 20 pag. Book number: 76548 € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Stols | In shopping cart More information div> |
BRIEVEN VAN J.C. BLOEM AAN P.N. van EYCK uitgegeven, ingeleid en van aantekeningen voorzien door G.J. Dorleijn, A.L. Sotemann en H.T.M. van Vliet, 's Gravenhage, Ned. Letterk. Museum, 1980, 1e druk, 468 blz., linnen; . Staat: Goed; isbn: geen / none; Achter Het Boek . Met foto's en illustraties. 2 delen samen. Book number: 23703 € 8.00 [Appr.: US$ 10.43 | £UK 6.75 | JP¥ 800] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
De dichter en de dood. Haarlem/Antwerpen, 1958, 1, oorspr. omslag, 51 p. Vierluik. Bloemlezing, ingeleid door Bloem. Gedichten van Vondel tot Vasalis. Voorplat iets roestvlekkig. Book number: 18225 € 10.00 [Appr.: US$ 13.04 | £UK 8.5 | JP¥ 1000] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Enkele gedichten. Den Haag, Stols, 1942, 1e dr., karton, 40 p., opl.1000 ex. Voorafgegaan door een inleiding. Ruggetje iets beschadigd. Book number: 15853 € 12.00 [Appr.: US$ 15.65 | £UK 10 | JP¥ 1200] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Enkele gedichten. Den Haag, Stols, 1942, 1e dr., karton, 40 p., opl.1000 ex. Book number: 15023 € 15.00 [Appr.: US$ 19.56 | £UK 12.5 | JP¥ 1500] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Erts 1930. Letterkundig jaarboek. Amsterdam , Strengholt, 1930, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 192 p. Bijdragen van Bloem, Ter Braak, Burssens, de onvermijdelijke Roland Holst e.v.a. Omslag beschadigd. Book number: 18223 € 18.00 [Appr.: US$ 23.48 | £UK 15 | JP¥ 1799] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven brief aan Mejuffrouw Josselin de Jong. Almelo, 17 juni 1946. Een vel, gevouwen, vier pagina's van 18 x 11,5 cm. Bloem dankt 'Kitty' voor het terugzenden van boeken, bespreekt het 'overal voorkomend verschijnsel, dat de menschen zoo gretig naar boeken met een valsch sentiment grijpen' en prijst de gedichten van mevr. Josselin de Jong. Book number: 8710 € 395.00 [Appr.: US$ 515.16 | £UK 327.25 | JP¥ 39488] Catalogue: Manuscripten
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven brief aan Mejuffrouw Josselin de Jong. Voorburg, 8 april 1942, 1 vel, eenzijdig beschreven. In envelop. Uitvoerige brief over een boek van Kitty Josselin de Jong. 'Ik vind het een zeer geslaagd staal van een soort, waartegen ik -dit wil ik je niet verhelen- eenig bezwaar heb. Ter Braak had dat ook, m.i. overdreven, waardoor hij wel eens wat onbillijk werd'. Gesigneerd: 'Jacques'. Book number: 8617 € 275.00 [Appr.: US$ 358.66 | £UK 227.75 | JP¥ 27492] Catalogue: Manuscripten
| In shopping cart More information div> |
KOMPAS DER NEDERLANDSE LETTERKUNDE onder redactie van J.C. Bloem, C.Eggink, C.J. Kelk, Ed.Hoornik en Ad.Morrien, Amsterdam, De Bezige Bij, 1947, 1e druk, 466 blz., linnen; . Staat: Goed; isbn: geen / none; . o.a. W.F. HERMANS, Theun de VRIES, Albert HELMAN, Hella S. HAASSE,. Book number: 5838 € 5.00 [Appr.: US$ 6.52 | £UK 4.25 | JP¥ 500] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 HAASSE/HERMANS | In shopping cart More information div> |
De nederlaag. Haarlem, Enschede, 1937, 1e dr., linnen, 44 p. Bandje wat sleets, opdrachtje niet van de auteur op schutblad: 'Voor onzen dapperen buurman op zijn 75ste verjaardag'. Book number: 15020 € 25.00 [Appr.: US$ 32.61 | £UK 20.75 | JP¥ 2499] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De nederlaag. Haarlem, Enschede, 1937, 1e dr., linnen, 44 p. Bandje iets krom en er zit een klein vlekje op de voorzijde. Book number: 19845 € 35.00 [Appr.: US$ 45.65 | £UK 29 | JP¥ 3499] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De nederlaag. Haarlem, Enschede, 1941, 2e dr., linnen met omslag, 44 p. Onafgesn., kop verguld. Binnenwerk en omslag iets roestvlekkig. Book number: 11265 € 24.00 [Appr.: US$ 31.3 | £UK 20 | JP¥ 2399] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De nederlaag. Haarlem, Enschede, 1937, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 44 p. "Toen ik nog jong was en mijn droomen baden..." Voorplat iets roestvlekkig, verder een keurig exemplaar. Book number: 15181 € 35.00 [Appr.: US$ 45.65 | £UK 29 | JP¥ 3499] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De nederlaag. Haarlem, Enschede, 1937, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 44 p. "Toen ik nog jong was en mijn dromen baden..." Rug en flappen flink verschoten, naamstempeltje en nummer in pen op schutblad. Book number: 3853 € 30.00 [Appr.: US$ 39.13 | £UK 25 | JP¥ 2999] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Over Poëzie. 's-Grav., A.A.M. Stols, 1941/'42. 1ste druk. Opl. genumm. 500 exx. Karton. 30 pag. - Ongenummerd exemplaar. Book number: 41897 € 12.00 [Appr.: US$ 15.65 | £UK 10 | JP¥ 1200] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Studies ; | In shopping cart More information div> |
Over het verlangen. Rijswijk, Stols, 1941, 2e dr., karton, 15 p., onafgesn., 250 genumm. ex. Ruggetje iets beschadigd. Book number: 19839 € 12.00 [Appr.: US$ 15.65 | £UK 10 | JP¥ 1200] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Over poëzie. Den Haag, Stols, 1942, 1e dr., karton, 30 p., onafgesn., 500 genumm. ex. Ongenummerd exemplaar. Book number: 18226 € 12.00 [Appr.: US$ 15.65 | £UK 10 | JP¥ 1200] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | - Next page