| ||||
|
|
|
|||
| found: 337 books on 14 pages. This is page 1 - Next page |
Eenzaam Avontuur Meulenhoff. 1963, 14e. Meulenhoff Editie E5. paperback, goed. 256 g. Book number: 004764 € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403]
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Eenzaam Avontuur Meulenhoff. 1964, 16e. pocket, geen naam, ouderdomsverkleuring, goed, 270 pp, 270 g. Book number: 003446 € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403]
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
De Kruisvaarder / Ontmoeting Met Selma Amsterdam, Meulenhoff. 1969. Meulenhoff pocketreeks nr 1. slappe kaft met flappen, voorkaft met patrijspoort, 143 pp, wat verkleurd, goed, 162 g. Book number: 002780 € 3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
| In shopping cart More information div> |
De kruisvaarder. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, z.j. (1950). Linnen met omslag, 107+1p. ¶ Eerste druk. Omslag (ontwerp Henk Krijger) aan de rand beschadigd en wat verkleurd; verder goed exemplaar.. Book number: 20582 € 8.50 [Appr.: US$ 11.15 | £UK 7.25 | JP¥ 856] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
A Matter of Life and Death. Translated from the Dutch by Adrienne Dixon. New York, Twayne Publishers, Inc., z.j. Or. linnen met omslag, (X), 235+1p. ¶ The Library of Netherlandic Literature Volume 3. Omslag iets verkleurd en een klein hoekje eruit; verder mooi exemplaa.; Book number: 5546 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Blaman, Anna Engelse literatuur Nederlandse literatuur Vertalingen | In shopping cart More information div> |
Op leven en dood. Amsterdam, Meulenhoff, (1954). Linnen met stofomslag. 244 p. 1e druk. Mooi exemplaar. Book number: 259267 € 12.00 [Appr.: US$ 15.74 | £UK 10 | JP¥ 1208]
| In shopping cart More information div> |
Op leven en dood Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1962, 5de druk. Paperback, 244 pp, 20 x 12,5. Goed / good. Book number: 68 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Op Leven En Dood Meulenhoff. 1966, 10e. paperback, Meulenhoff editie E 14. 244 pp. goed. 272 g. Book number: 004566 € 3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Op leven en dood Amsterdam, Meulenhoff, 1976, 14de druk. Paperback, 244 pp, 20 x 12,5 cm. Goed / good. Book number: 9525 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Prospectus voor De Kruisvaarder, Eenzaam avontuur en Vrouw en vriend. Planodruk. Recto en verso. Met afbeeldingen van de boeken. ¶ Officieel prospectus van Uitgeverij Meulenhoff. Met persstemmen van o.a. Dirk Coster en S. Vestdijk. Book number: 25808 € 7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705]
| In shopping cart More information div> |
Tien gedichten. Gekozen en van een nawoord voorzien door Aad Meinderts. [Bedum], Exponent, 1990. Ingenaaid. (24) p. Met de hand gezet uit de Times New Roman en gedrukt in een oplage van 195 exemplaren. 1e druk. ¶ Bijgevoegd: geprinte prospectus (vier bladen) van Exponent met bijbehorende aanbiedingsbrief, gesigneerd door Menno Wielinga. Book number: 257003 € 22.00 [Appr.: US$ 28.85 | £UK 18.5 | JP¥ 2215]
| In shopping cart More information div> |
De Verliezers Meulenhoff. 1960, 2e. hard karton kaft in linnen. gebonden. 324 pp. goed. 440 g. Book number: 004620 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252]
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
De verliezers. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, z.j. Linnen met omslag, 324p. ¶ Eerste druk. Naam op eerste schutblad; omslag minimaal beschadigd. Book number: 5543 € 14.00 [Appr.: US$ 18.36 | £UK 11.75 | JP¥ 1409] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De verliezers. Roman. Amsterdam, Meulenhoff, z.j. (1969). Linnen met omslag, 324p. ¶ Achtste druk. Omslag iets verkleurd; restanten van een ex-librisplakkertje op het eerste blanco schutblad; verder mooi exemplaar. Bijgevoegd: Anna Blaman - Marja, een vrouw. In: Criterium, Jaargang 1945-'46. Nummer 2. Pag. 63-71. Book number: 20575 € 6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Criterium Nederlandse literatuur Tijdschriften | In shopping cart More information div> |
De verliezers Amsterdam, Meulenhoff, 1980, 14de druk. Paperback, 324 pp, 20 x 12,5 cm. Heruitgave van deze twee verhalen door de erven. Goed / good. Book number: 9530 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
(Vier afleveringen van Het woord van de week. Orgaan van de humanistische luisterkring). ¶ 1. 'Madame Thérèse'. P.2-3 in: jrg. 13, afl. 36 (13 september 1959). 4 p. Scheurtjes. Uitgezonden door de VARA op zondag 13 september 1959.2. 'Spreken in het openbaar. P.1.3 in: jrg 13, afl. 26 (26 juni 1960). 4 p. Uitgezonden door de VARA op zondag 26 juni 1960). Waarschijnlijk de laatste publicatie tijdens Blamans leven: op 13 juli zou zij overlijden.3. 'Anna Blaman overleden'. P.1 in: jrg. 13, afl. 29 (17 juli 1960). 4 p.4. 'Het humanisme van Anna Blaman' door R. de la Rie. P. 1-3 in: jrg. 17, afl. 22 (24 mei 1964). 4 p. Book number: 254321 € 12.00 [Appr.: US$ 15.74 | £UK 10 | JP¥ 1208]
| In shopping cart More information div> |
Vrouw en vriend. Amsterdam, Meulenhoff, 1947. Linnen met stofomslag (waarop een mooie illustratie van Aart van Breda). (4), 184 p. 2e druk. Book number: 3527 € 7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705]
| In shopping cart More information div> |
Vrouw En Vriend Amsterdam, Meulenhoff. 1951, 4e. Meulenhoff pocket 2. slappe kaft wat sleets aan randen, geen naam, 191 pp, goed, 122 g. Book number: 002779 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252]
| In shopping cart More information div> |
Vaderschap is Meesterschap Novella, 1996, 15e druk, paperback, prima staat -- MooiboekBook number: 8105089 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
| In shopping cart More information div> |
Anna Blaman en het literaire existentialisme; in: Te Elfder Ure 15, 1974, 21ste jrg., nr. 1, ills., het nummer bevat tevens een bespreking van F.M. Arion 'Dubbelspel' door J.F. Vogelaar Book number: 8224 € 5.75 [Appr.: US$ 7.54 | £UK 5 | JP¥ 579] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Anna Blaman over zichzelf en anderen. Amsterdam, Meulenhoff, 1963. [Meulenhoffpocket 122] Pocket. 157pp. Book number: 37218 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Literatuur
Keywords: meulenhoffpocket literatuur Nederland proza secundair | In shopping cart More information div> |
Anna Blaman verhalen. Meulenhoff 1963, geb.+stofomslag. -- 't DuveltjeBook number: 0350-002 € 4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Anna Blaman over zichzelf en anderen. Poëzie, artikelen en lezingen Amsterdam, Meulenhoff. 1966, 3e druk. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Meulenhoff pocket 122 literatuur poëzie autobiografie. Goed. Book number: 018807 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Meulenhoffpockets
Keywords: Meulenhoff pocket 122 literatuur poëzie autobiografie niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Anna Blaman over zichzelf en anderen - poezie, artikelen en lezingen. Amsterdam; Meulenhoff; 1964; 2e druk; 157 pag.; Meulenhoff Pockets 122; pocketboek; net exemplaar, papier vergeeld. - Book number: 08683 € 3.60 [Appr.: US$ 4.72 | £UK 3 | JP¥ 362]
Keywords: Nederlands. | In shopping cart More information div> |
Anna Blaman over zichzelf en anderen. Amsterdam, Meulenhoff, 1964. 157 pp. Pck. Book number: 21160 € 5.50 [Appr.: US$ 7.21 | £UK 4.75 | JP¥ 554]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | - Next page