| ||||
|
|
|
|||
| found: 248 books on 10 pages. This is page 1 - Next page |
De fabels van Aesopus Becht, 1975. Linnen band met stofomslag. Pp: 116. Prachtig geïllustreerde bundel met fabels van een beroemde verteller uit de oudheid. De gemakkelijkste verhalen zijn met een grote letter gedrukt. ISBN: 9789023002352. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1761678 € 10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789023002352 | In shopping cart More information div> |
Anderland, Een Brandaan Mythe Haarlem, Holland. 1990, 2e. (ISBN: 90 251 0643 9). pocket, slappe kaft met fraaie afbeelding model schip, geen naam, 90 pp, als nieuw. Book number: 002453 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: Mythe 9025106439 | In shopping cart More information div> |
Haas, Eerste Boek Voorjaar, Tweede Bo0ek Zomer, Derde Boek Najaar Haarlem, Holland. 1981. (ISBN: 90 251 0874 1). grote paperback. goed, 320 pp. 650 g. Book number: 005828 € 4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453]
Keywords: Natuur, Romantiek 9025108741 | In shopping cart More information div> |
Het Ijzeren Tapijt Haarlem, Holland. 1997, 2e. (ISBN: 90 251 0754 0). Ill.: Saskia Halfmouw. hard karton kaft met opdruk in kleur. ex bibliotheek, met stickertje op rug. gebonden, inhoud net, 118 pp. 360 g. Book number: 003583 € 4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453]
Keywords: Jeugd 9025107540 Saskia Halfmouw | In shopping cart More information div> |
De Lorrelee Kidsbibliotheek. 2007. paperback, net, 96 pp. 140 g. Book number: 005705 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252]
Keywords: Fiction, Geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Nachtverhaal Haarlem, Holland. 1992. (ISBN: 90 251 0670 6). Ill.: Lidia Postma. gebonden, harde kaft met afbeelding in kleur, fraaie illustraties in kleur en zwart en wit. 159 pp, geen naam, net. Book number: 002056 € 6.00 [Appr.: US$ 7.87 | £UK 5 | JP¥ 604]
Keywords: Gouden Griffel 9025106706 Lidia Postma | In shopping cart More information div> |
Nachtverhaal. Haarlem, Uitgeversmaatschappij Holland, z.j. Or. omslag, 15+1p. ¶ 'Omslag en tekeningen van Lidia Postma.' Enkel het eerste katern (niet opengesneden) van het boek een rood papieren omslagje; waarschijnlijk een soort dummy? Niet in de handel geweest. Bijgevoegd: Wie je droomt ben je zelf. Illustraties Carl Hollander. CPNB, Kinderboekenweek, 1977. Book number: 17766 € 15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Boekenweek Hollander, Carl Jeugdliteratuur Postma, Lidia | In shopping cart More information div> |
Le petit capitaine Paris, Hachette, 1976. Gebonden, 183 pp, 17 cm, Ill.: tekeningen. Goed / good. Book number: 39353 € 3.50 [Appr.: US$ 4.59 | £UK 3 | JP¥ 352] Catalogue: Kinderboeken - Children's
Keywords: Carl Hollander | In shopping cart More information div> |
Het Sleutelkruid Haarlem, Holland. 1964, 5e. Ill.: Babs Van Wely. Verhalen over dieren en dwergen. gebonden, harde kaft met opdruk, 17 x 25 x 2.5 cm, 175 pp, net. Book number: 001426 € 7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755]
Keywords: Bekroond Kinderboek, Dwergen Babs Van Wely | In shopping cart More information div> |
Het Sleutelkruid Wolters. 1999. (ISBN: 9001 55244 7). Gouden Lijsters. hard karton kaft, 166 pp. goed, 250 g. Book number: 004325 € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403]
Keywords: Jeugd 9001552447 | In shopping cart More information div> |
Het sleutelkruid. Derde druk. Haarlem, Uitgeversmaatschappij Holland, z.j. (1964). Or. karton, 175+1p. ¶ Omslag en illustraties Babs van Wely. Zonder omslag; band iets verkleurd; naam op eerste schutblad; goed exemplaar. Book number: 16279 € 7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Wely, Babs van | In shopping cart More information div> |
Het sleutelkruid. Verhaln over dieren en dwergen Haarlem, Holland, zonder jaar. Linnen band, 175 pp, 24 cm, Ill.: tekeningen. Band is vlekkerig. Goed / good. Book number: 34640 € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403] Catalogue: Kinderboeken - Children's
Keywords: Babs van Wely | In shopping cart More information div> |
Het Sleutelkruid Wolters - Noordhoff. 1999. Gouden Lijsters, keurig exemplaar, hard karton kaft, gebonden. 166 pp. ill. in z/w. 255 g. Book number: 005847 € 3.50 [Appr.: US$ 4.59 | £UK 3 | JP¥ 352]
Keywords: Verhalen Over Dieren En Dwergen | In shopping cart More information div> |
Swing Zonder plaats, CPNB, 2004. Paperback, 92 pp, 19 x 11,5 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Een kleine afrikaanse jongen krijgt een trompet in handen en dat is het begin van een wonderlijk avonturenverhaal.. Kinderboekenweek 2004 Goed / good. Book number: 6173 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252] Catalogue: Kinderboeken - Children's
Keywords: boekenweek Kinderboekenweek 2004 Thé Tjong-Khing | In shopping cart More information div> |
Een Tijdje Later CPNB. 1984. (ISBN: 90 70066 48 3). Ill.: Ruud Bruijn. Fred De Heij. hard karton kaft met opdruk in kleur, wat slijtage hoekjes, ing, 63 pp, goed, 275 g. Book number: 003560 € 2.00 [Appr.: US$ 2.62 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
Keywords: Kinderboekenweek 1984 9070066483 Ruud Bruijn., Fred De Heij | In shopping cart More information div> |
Een Toren Naar de Maan, Verhalen Legenden En Sprookjes Uit Verre Landen ABN-Nederland. 1971. Ill.: Carl Hollander. hard kaft karton met opdruk in kleur, kaft wal sleets, geen naam, goed, 64 pp, 230 g. Book number: 003360 € 2.50 [Appr.: US$ 3.28 | £UK 2.25 | JP¥ 252]
Keywords: Jeugd Carl Hollander | In shopping cart More information div> |
De Twaalf Rovers Haarlem, Holland. 1997, 6e. (ISBN: 90 251 0190 9). Ill.: Peter Vos. hard karton kaft. gebonden. 94 pp. goed. 201 g. Book number: 004684 € 3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Keywords: 9025101909 Peter Vos | In shopping cart More information div> |
Virgilius Van Tuil Op Zoek Naar Een Taart Haarlem, Holland. 1979. (ISBN: 90 251 0373 1). Ill.: Babs Van Wely. harde kaft karton fleurig bedrukt. naam, net, 95 pp, 350 g. Book number: 003289 € 3.50 [Appr.: US$ 4.59 | £UK 3 | JP¥ 352]
Keywords: Jeugd 6-10 Jaar 9025103731 Babs Van Wely | In shopping cart More information div> |
De vloek van de woestewolf Haarlem, Holland, 1974. Linnen band met stofomslag/with dustjacket, 135 pp, 25 cm, Ill.: tekeningen. Stofomslag van dit razendspannende boek is fiks beschadigd. Goed / good. Book number: 39376 € 5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Kinderboeken - Children's
Keywords: Carl Hollander | In shopping cart More information div> |
De Wenede Aap Van Kleef Agathon. 1977. (ISBN: 90 269 5647 9). Ill.: Wout Muller (omslag). pocket, lichte sporen aan kaft, naam, 128 pp. 190 g. Book number: 003504 € 4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453]
Keywords: Historische Satire 9026956479 Wout Muller (omslag) | In shopping cart More information div> |
Holland Rijmt Holland, Haarlem, 1e,1998. geb.met opdruk, ill.Y.Jagtenberg. Book number: P55 € 4.50 [Appr.: US$ 5.9 | £UK 3.75 | JP¥ 453] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
"Het Wonder van Frieswijck; Swing; Kaloeha Dzong; Bikkels [SET van 4 kinderboekenweekgeschenken]" CPNB 1991, 1999, 2004, 2007 boekenweekgeschenk 4x, porto 2,50 euro NL, in goede staat. Book number: 001U25[2]/62704 € 4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403] Catalogue: Boekenweek
| In shopping cart More information div> |
Puffin Annual Number 2 Puffin, 1975, 1st edition. Laminated pictorial boards, F. 125pp, decorated endpapers, colour & b/w illustrations throughout, spine sunned a little otherwise a fine copy with the edges, corners & spine in excellent condition. Hardback , no dustjacket. 0140308008 ¶ Well illustrated & fun childrens Annual, by a host of well known children's authors & illustrators. Book number: 33749 GBP 10.00 [Appr.: EURO 12.25 US$ 15.8 | JP¥ 1213]
Keywords: ISBN 0140308008, childrens, annuals 0140308008 | In shopping cart More information div> |
Een andere wereld. 20 verhalen uit Donald Duck 1991. Gekartonneerd. Pp: 171. ISBN: 9789038402871. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U847443 € 8.50 [Appr.: US$ 11.15 | £UK 7.25 | JP¥ 856] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789038402871 | In shopping cart More information div> |
Een andere wereld. 20 verhalen uit Donald Duck 1991. Gekartonneerd. Pp: 171. ISBN: 9789038402871. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1533327 € 7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789038402871 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | - Next page