ascending
descending
found: 440 books on 18 pages. This is page 1
- Next page

ANDREUS, HANS.
BEZOEK.
Haarlem, Holland, z/d paperback, originele geïllustreerde uitgeversomslag in kleur door Piers Hayman, 13.4x20.6 cm., 63 pp. ISBN 9025103030.
¶ Novelle.
Book number: 23668
€  15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510]
Keywords: litérature litterature letterkunde 9025103030 letteren
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Blijf van ons bos af.
Haarlem, Uitgeversmaatschappij Holland, z.j. (1978). Or. geplastificeerd karton, 112p.
¶ 'Omslag' en tekeningen van Elly van Beek. Mooi exemplaar.
Book number: 15636
€  10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Beel, Elly van Jeugdliteratuur
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS EN SIMON VINKENOOG
Brieven 1950-1956 (ed. Jan van der Vegt)
Baarn, de prom, 1989. Druk: 1ste druk. octavo, ingenaaid, 350 pp. Leesvouwen.
¶ Verantwoording, literatuuropgave, registers. Boeiende correspondentie tussen voormannen van experimentele en traditionele poezie.
Book number: 50846
€  9.00 [Appr.: US$ 11.8 | £UK 7.5 | JP¥ 906]
Keywords: ; ; ; PARIJS; BLURB
In shopping cart

More information

 -
ANDREUS, HANS
Denise.
Amsterdam, Holland, [1962]. Ingenaaid met stofomslag (ontwerp Jaap Boots). 144 p. 1e druk. Een beetje scheefgelezen.
¶ In de laatste alinea van deze roman is overduidelijk iets mis gegaan bij het zetten! Met de handtekening van de dichteres Ellen Warmond.
Book number: 20836
€  12.00 [Appr.: US$ 15.74 | £UK 10 | JP¥ 1208]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Denise
Amsterdam, Holland, z.j. (c. 1965). Druk: 1ste druk. octavo, ingenaaid + S.O., 143 pp. S.O. gevlekt.
¶ Roman over 'een volmaakt on-mogelijke liefde'.
Book number: 6439
€  6.00 [Appr.: US$ 7.87 | £UK 5 | JP¥ 604]
Keywords: ; ; EERSTE
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Denise
Amsterdam, Holland. 1e. Ill.: Jaap Boots (omslag). pocket, ca 1964, naam, losse omslag met lichte sporen aan randen, 143 pp, 195 g, goed.
Book number: 002987
€  5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: Jaap Boots (omslag)
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS, NICO VERHOEVEN EN SIMON VINKENOOG
Drie staat tot een. (Met acht tekeningen van Martin van Veen).
Amsterdam, Moussault, 1962. Ingenaaid. 56 p. 1e druk. Bovenzijde rug iets gedeukt, maar eindelijk eens een ónverkleurd exemplaar!
Book number: 20837
€  18.00 [Appr.: US$ 23.6 | £UK 15 | JP¥ 1812]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS, NICO VERHOEVEN EN SIMON VINKENOOG
Drie staat tot een. (Met acht tekeningen van Martin van Veen).
Amsterdam, Moussault, 1962. Ingenaaid. 56 p. 1e druk. Omslag deels wat verschoten.
Book number: 3510
€  15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Het explosieve uur.
Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1955. Ingenaaid. 28 p. 1e druk.
Book number: 258459
€  8.00 [Appr.: US$ 10.49 | £UK 6.75 | JP¥ 805]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Groen land.
(Amsterdam, U.M. Holland), 1961. Or. omslag met flappen, 39+1p.
¶ Reeks: De windroos 60. Omslag iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 20764
€  10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007]
Keywords: Nederlandse literatuur Windroos, De
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Hademar de Straatzanger
Baarn, Fontein. 1983, 1e. (ISBN: 90 261 1280 7). poppenkastverhalen, 139 pp, harde kaft met afbeelding in kleur, 16 x 24 x 2 cm, net.
Book number: 000661
€  9.00 [Appr.: US$ 11.8 | £UK 7.5 | JP¥ 906]
Keywords: 9026112807
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Italië. (Met [2] tekeningen van Lucebert).
Den Haag, Stols, 1951. Ingenaaid (omslagontwerp Lucebert). 36 p. 1e druk. Keurig.
Book number: 258458
€  20.00 [Appr.: US$ 26.23 | £UK 16.75 | JP¥ 2013]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
De kikako.
Amsterdam, Uitgeversmaatschappij Holland, z.j. Or. karton met omslag, 104p.
¶ Omslag en illustraties van Loes van Galen. Omslag aan randen beschadigd; verder mooi exemplaar.
Book number: 15378
€  17.50 [Appr.: US$ 22.95 | £UK 14.75 | JP¥ 1762]
Keywords: Galen, Loes van Jeugdliteratuur Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Klein boek om het licht heen. (Met tekeningen van Frank Lodeizen).
Haarlem, Holland, 1964. Karton met stofomslag. 68 p. 1e druk.
Book number: 258457
€  12.00 [Appr.: US$ 15.74 | £UK 10 | JP¥ 1208]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Het land van horen en zien
Amsterdam, Bezige Bij, 1957, 1ste druk. Paperback, 53 pp, 21 cm. iets vergeeld. Goed / good.
Book number: 38829
€  6.00 [Appr.: US$ 7.87 | £UK 5 | JP¥ 604]
Catalogue: Poëzie - Poetry
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
De ruimtevaarder en andere gedichten
Haarlem, Holland, 1968, 1ste druk. Paperback, 35 pp, 21 cm. Iets roestig. Goed / good.
Book number: 38828
€  4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403]
Catalogue: Poëzie - Poetry
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
De ruimtevaarder en andere gedichten.
Haarlem, Uitgeversmaatschappij Holland, (1968). Ingenaaid. 36 p. 1e druk.
¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van de auter op de Franse titelpagina: 'voor Ad,/ [pijl naar 'ruimtevaarder'] Déze duurde ook/ lang, hoor./ Hartelijk,/ Hans -/ Sept. '68'.
Book number: 254425
€  35.00 [Appr.: US$ 45.9 | £UK 29.25 | JP¥ 3523]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Schilderkunst. Gedichten.
Amsterdam, De Beuk, 1954. Ingenaaid. 36 p. 1e druk. Rugje iets gebruind.
Book number: 3508
€  7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Tjirp de Krekel
Haarlem, Holland. 1974. (ISBN: 90 251 0240 9). Ill.: Babs Van Wely. hard karton kaft met opdruk in kleur, kaft en rug wat sleets aan de randen, geen naam, tekst schoon, 31 pp, 228 g.
Book number: 003506
€  3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Keywords: Jeugd 9025102409 Babs Van Wely
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Viermaal J en Janus.
Haarlem, Uitgeversmaatschappij Holland. z.j. (1976). Or. karton, 56p.
¶ 'Omslag' en tekeningen van Babs van Wely. Minimale gebruiksporen; goed exemplaar.
Book number: 15637
€  6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Wely, Babs van
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
Viermaal J en Janus.
Z.p., CPNB, 1963. Or. karton, 63+1p.
¶ Kinderboekenweekgeschenk 1963. 'Omslag' en tekeningen van Babs van Wely. Minimale gebruiksporen; goed exemplaar.
Book number: 21055
€  6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Boekenweek Jeugdliteratuur Kinderboekenweek Wely, Babs van
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS
De Wijze Vis En Andere Verhalen
Haarlem, Holland. 1974. (ISBN: 90 251 0250 6). Ill.: Babs Van Wely. hard karton kaft, gebonden, schutbladen voor en achter met sporen, tekst schoon, goed, 363 g.
Book number: 003542
€  6.00 [Appr.: US$ 7.87 | £UK 5 | JP¥ 604]
Keywords: Jeugd 9025102506 Babs Van Wely
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS.
125 jaar Koninklijke Jutespinnerij en –weverij Ter Horst & Co N.V. 1835-1960.
Koninklijke Jutespinnerij en –weverij Ter Horst & Co, Rijssen, z.j. 62 p. linn. 22,5x26 cm. foto’s. Foto’s van Cas Oorthuys. Iets verbruining landgs de randen. Goede staat.
Book number: 020911-55
€  20.00 [Appr.: US$ 26.23 | £UK 16.75 | JP¥ 2013]
Keywords: Ter Horst, Rijssen, Cas Oorthuys, Overijssel, fotografie
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS: TEKST.FOTO'S CAS OORTHUYS.
125 jaar: Koninklijke jutespinnerij en -weverij Ter Horst & co N.V. Rijssen Holland. 1835-1960. Foto's Cas Oorthuys. Tekst Hans Andreus.
Wormerveer, 1960, Meijer. Groot 8°. Illustr. ongepagineerd. Or.linn.
Book number: 59377
€  40.00 [Appr.: US$ 52.45 | £UK 33.25 | JP¥ 4027]
Keywords: phot
In shopping cart

More information

 -
ANDREUS, HANS
Aarde,
Amsterdam, Holland, 1962, 1e druk, 32 blz., ingenaaid met licht beschadigde omslag; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Redelijk; isbn: geen / none; Serie De Windroos 64 .
Book number: 20967
€  10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007]
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | - Next page

New Search