ascending
descending
found: 917 books on 37 pages. This is page 1
- Next page

(ACHTERBERG, GERRIT)
Collectie ephemera.
Verschillende uitnodigingen en prospectussen. 9 stuks.
¶ Onder meer een uitnodiging om bij te dragen voor een geschenk ter gelegenheid van Achterbergs 50e verjaardag ('Gedacht is aan een reis naar Rome en een tuinbank'), een uitnodiging voor een lezing (1966), een tentoonstelling (1980) en een symposion (1989), een prospectus voor Commentaar op Achterberg en een voor de Fiatproef, en de Stellingen van Varianten bij Achterberg.
Book number: 259742
€  25.00 [Appr.: US$ 32.78 | £UK 21 | JP¥ 2517]
In shopping cart

More information

(ACHTERBERG, GERRIT)
Originele gedrukte bedankkaart.
9,5 x 14,4 cm. Met originele, door de weduwe Achterberg beschreven envelop.
¶ J.C. Achterberg-van Baak dankt voor het medeleven bij het overlijden van haar man. 'In overleg met enkele vrienden wordt in de zwerfsteen op zijn graf het kwatrijn gebeiteld waarvan u de tekst hiernaast vindt'.Bijgevoegd: Rouwkaart van Johanna Catharina van Baak, 'weduwe van Gerrit Achterberg', overleden op 14 mei 1989. Met los plattegrondje van begraafplaats en restaurant.
Book number: 259734
€  25.00 [Appr.: US$ 32.78 | £UK 21 | JP¥ 2517]
In shopping cart

More information

(ACHTERBERG, GERRIT)
Originele gedrukte bedankkaart.
10,3 x 14,6 cm.
¶ 'Mede namens mijn vrouw dank ik U van harte voor uw bijdrage aan de prachtige geschenken, die ik op mijn vijftigste verjaardag mocht ontvangen. Leusden, juli 1955 - Molenhoekje 3'. Hieronder fraai gesigneerd door de dichter.
Book number: 259765
€  40.00 [Appr.: US$ 52.45 | £UK 33.25 | JP¥ 4027]
In shopping cart

More information

(ACHTERBERG, GERRIT) ---
Gerrit Achterberg. Schrijvers prentenboek 21.
Amsterdam-De Bezige Bij, 1981, 56 blz., (geïll.)
Book number: 75616
€  10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

(ACHTERBERG, GERRIT). AAFJES, BERTUS
Gerrit Achterberg. De dichter van de sarcophaag. Aanteekeningen bij zijn poëzie.
[Den Haag], Mansarde Pers, [1943]. Linnen. Bandtekening, portret en illustraties C.A.B. BANTZINGER. 32 p. [Gedrukt in een oplage van 600 exemplaren]. 1e druk. Vage vlek op achterkant.
¶ Clandestiene uitgave. De Jong 8.
Book number: 24029
€  22.00 [Appr.: US$ 28.85 | £UK 18.5 | JP¥ 2215]
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Achtergebleven gedichten.
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1980. Or. linnen met omslag, 36p.
¶ Met copietje (?) met tekst van R.L.K. Fokkema over Achterberg. Omslag iets verkleurd; scheurtje in stofomslag; verder mooi exemplaar.
Book number: 20689
€  13.50 [Appr.: US$ 17.7 | £UK 11.25 | JP¥ 1359]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
ACHTERBERG, GERRIT
Afvaart. (Met een inleiding door Roel Houwink).
Bussum, Van Dishoeck, 1931. Ingenaaid. 72 p. 1e druk. Aan de randen licht verbruind.
¶ Een exemplaar met wat gevlekt omslag en versleten rug is leverbaar voor € 40.
Book number: 15807
€  65.00 [Appr.: US$ 85.23 | £UK 54 | JP¥ 6544]
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Afvaart. (Met een inleiding door Roel Houwink).
Bussum, Van Dishoeck, 1931. Ingenaaid. 72 p. 1e druk. Omslag wat gevlekt, rug iets gesleten.
Book number: 250657
€  40.00 [Appr.: US$ 52.45 | £UK 33.25 | JP¥ 4027]
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Afvaart. (Met een inleiding door Roel Houwink).
Bussum, Van Dishoeck, 1931. Linnen. 72 p. 1e druk. Linnen iets gevlekt, exlibris op binnenkant voorplat, maar zeer goed exemplaar.
Book number: 253542
€  95.00 [Appr.: US$ 124.57 | £UK 79 | JP¥ 9564]
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Blauwzuur.
Den Haag, Bert Bakker, 1969. Linnen met stofomslag. 40 p. 1e druk.
Book number: 749
€  10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007]
In shopping cart

More information

 -
ACHTERBERG, GERRIT
Breve antología. Selección y traducción de Francisco Carrasquer.
Buenos Aires, Losada, (1968). Ingenaaid. 64 p. 1e druk. Rug en bovenrand heel licht verbruind. Met inliggend aanbiedingskaartje.
¶ Fraaie surreële omslagtekening van Silvio Baldessari, waarop een soort benzinepomp te zien is met een schedel bekroond, en daarnaast vijf grote blote voetafdrukken.
Book number: 256288
€  20.00 [Appr.: US$ 26.23 | £UK 16.75 | JP¥ 2013]
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Briefwisseling met zijn uitgevers Bert Bakker, A.A. Balkema, C.A.J. van Dishoeck, A. Marja, A.A.M. Stols & Jan Vermeulen. I. Briefwisseling. II. Toelichting.
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij B.V., 1989. 2 Dln. Or. omslag, 282+2; 228p.
¶ Met een aantal illustraties en een naamregister. Mooie set.
Book number: 13906
€  15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
'Burcht'.
Handschrift. 17,2 x 14,3 cm. Eén blad, aan één zijde beschreven. Genaaid in een grijsgewolkt omslagje. Op van Gelder. Gesigneerd 'G.Achterberg'.
¶ Gepubliceerd in Criterium, jaargang 4 (1945-1946), later in Existentie (Den Haag 1946). Onze tekst is identiek aan die in Existentie.In 1946 schreef Achterberg gedichten uit voor de verkoop. Hans Roest schrijft hierover in Schaatsenrijder. Terugdenken aan Gerrit Achterberg: 'Maar het idee werd geopperd (...) op de lezing handschriftjes van Gerrit te koop aan te bieden. (...) Cathrien [de vrouw van Gerrit Achterberg] heeft toen als proef een geplakt exemplaar gemaakt, maar dat voldeed ons geen van drie. Daarna kozen we voor een vorm, die C. Buddingh' beschreven heeft in een van zijn sonnetten 'In memoriam Gerrit Achterberg':'Ik heb nog drie gedichten van je, inde oorlog door je uitgeschreven voorHans Roest, die deed er een gekleurd papiertjeomheen, bond daar een zijden lintje door,en leurde er dan half 't land mee af, om jouzo aan wat geld te helpen.....'Hij vergist zich alleen wat de tijd betreft, die affaire speelde niet in, maar kort na de oorlog. Waarschijnlijk heb ik Kees Buddingh' destijds niet verteld dat niet ik maar Cathrien de handschriftjes had gebrocheerd en wel bijzonder fraai. Er werden er enkele tientallen van gemaakt ("Hoe vinden jullie ze geworden? Cathrientje heeft er erg haar best op gedaan"), in afwachting van de lezing (...)'.Lang geleden vertelde mevrouw Achterberg aan Fokas dat ze zich meende te herinneren dat de handschriftjes voor een rijsdaalder per stuk werden verkocht en dat er niet veel animo voor was, maar dat niet zij, maar iemand anders voor het omslagje zou hebben gezorgd.
Book number: 259736
€  400.00 [Appr.: US$ 524.52 | £UK 332.25 | JP¥ 40268]
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Cryptogamen. Voor Bariton en orkest. (Op muziek gezet door Peter Schat).
Amsterdam, Donemus, (1959). Geniet. VI, 46 p.
¶ Gedrukt naar de partituur van de componist. Bevat de gedichten 'Lithosfeer', 'Rood', 'Brons', 'Rook' en 'Steen' (alle uit Stof (1946)). De gedichten werden ook opgenomen in het Frans (vertaald door F.H. Temple e.a.) en het Duits (vertaald door Corinne du Mée). Van Wijk 7.12.
Book number: 17389
€  20.00 [Appr.: US$ 26.23 | £UK 16.75 | JP¥ 2013]
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Cryptogamen III: Eurydice, Limiet, Energie, Existentie, Zestien, Hoonte enz
Amsterdam, Querido, 1954. Druk: 1ste druk van deze editie. octavo, linnen, 293 pp. Netjes.
¶ Bibliografie van Gerrit Achterberg. Verzamelbundel met Achterbergs poezie. Genummerd exemplaar (nr. 512).
Book number: 5726
€  15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510]
Keywords: ; ; ;
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Cryptogamen 4.
Amsterdam, Querido, 1961. Linnen met stofomslag. 248 p. Oplage 1000 genummerde exemplaren. 1e gezamenlijke druk.
¶ Laatste verzamelbundel, bestaand uit de bundels Sneeuwwitje, Mascotte, Cenotaaf, Ode aan Den Haag, Ballade van de gasfitter, Autodroom en Spel van de wilde jacht.Eén van de zestig Romeins genummerde exemplaren.
Book number: 13141
€  55.00 [Appr.: US$ 72.12 | £UK 45.75 | JP¥ 5537]
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Cryptogamen. Eiland der ziel; Dead end; Osmose; Thebe. Met een inleiding van Bertus Aafjes.
's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1946. Or. linnen, 280+16p. 15,5 X 12,5 cm.
¶ Eerste druk. Band verkleurd; binnenin wat roest.
Book number: 10553
€  22.50 [Appr.: US$ 29.5 | £UK 18.75 | JP¥ 2265]
Keywords: Aafjes, Bertus Nederlandse literatuur Poëzie Stols, A.A.M.
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Cryptogamen 4.
Amsterdam, Querido, 1961. Linnen. 248 p. Oplage 1000 genummerde exemplaren. 1e gezamenlijke druk. Ex libris Fernand Lodewick.
¶ Laatste verzamelbundel, bestaand uit de bundels Sneeuwwitje, Mascotte, Cenotaaf, Ode aan Den Haag, Ballade van de gasfitter, Autodroom en Spel van de wilde jacht.
Book number: 10165
€  15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510]
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Cryptogamen.
Den Haag, Stols, 1953. Linnen. 296 p. Oplage 1200 genummerde exemplaren. 2e gezamenlijke druk. Ongenummerd exemplaar.
¶ Eerste verzamelbundel, met een inleiding van Bertus Aafjes, bestaand uit de bundels Eiland der ziel, Dead end, Osmose en Thebe.Van Dijk 684.
Book number: 20724
€  10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007]
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Cryptogamen III: Eurydice. Limiet. Energie. Existentie. Zestien. Hoonte. Doornroosje. En Jezus schreef in 't zand.
A'dam, Querido, 1954. oln. 21 x 13 . 300 p. ISBN: 9025421792. Language: Dutch.
Book number: 56
€  10.00 [Appr.: US$ 13.11 | £UK 8.5 | JP¥ 1007]
Catalogue: Poetry
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Doornroosje. Gedichten.
Bussum, Uitgeverij F.G. Kroonder, 1947. Or. karton, 31+5p.
¶ Eerste druk. Met de hand genummerde oplage (No. 127). Bayard Reeks No. 17. Kartonnen bandje iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 20668
€  27.50 [Appr.: US$ 36.06 | £UK 23 | JP¥ 2768]
Keywords: Nederlandse literatuur Poëzie
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT
Doornroosje.
Bussum, Kroonder, 1947. Karton. 36 p. Gedrukt in een beperkte, genummerde oplage. 1e druk. Band deels licht verbruind.
¶ Bayard reeks 17.
Book number: 13137
€  15.00 [Appr.: US$ 19.67 | £UK 12.5 | JP¥ 1510]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page

New Search