| ||||
|
|
|
|||
| found: 31 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
De blokhut in het stoeveveld. Loghum Slaterus Arnhem, 1920., 168 pp., linnen, naam op schutblad. Ill.: met bandtekening en 3 platen; W.F.A.J.; Vaarzon Morel. . Book number: 198-98 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: JEUGDBOEKEN
Keywords: 3 WFA.J. | In shopping cart More information div> |
De Blokhut in Het Stoeveveld Amersfoort, Valkhoff & Co. Eerste Druk. Original Cloth. Book, geb. groen linnen met donkergroene opdruk, kleurenplaatje op voorplat, kleurenplaatje naast titelblad, enkele zw/w platen, 168 p. (sneden bruin, naam op eerste schutblad, overigens perfect exemplaar) Het verhaal speelt in de Achterhoek 0. Fine. -- NovemberlandBook number: 002741 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
| In shopping cart More information div> |
De blokhut in het Stoeveveld Valkhof & Co - Amersfoort. 168pp linnen sleets Book number: 101511031 € 17.00 [Appr.: US$ 21.33 | £UK 13.75 | JP¥ 1697]
| In shopping cart More information div> |
Graafschapsche geschiedenissen Zutphen, W.J. Thieme, 1934. hardcover , 179 pp. 22x15,5 cm. . Book number: IV-437 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: (Gelderland) | In shopping cart More information div> |
Graafschapsche geschiedenissen. Zutphen, W.J.Thieme & Cie., 1934. IV,179 blz. Gebonden. [52056] Book number: 52056 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
Graafschapsche geschiedenissen. Zutphen, Thieme & Cie., 1934, 1e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: linnen. Book number: 104845 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Nederlandse geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Graafschapsche geschiedenissen. Zutphen, 1934., 179 pp., ingenaaid. . . Book number: 185-555 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: TOPOGRAFIE
Keywords: Gelderland | In shopping cart More information div> |
Graafschapsche geschiedenissen. Zutphen, W.J. Thieme & Cie, 1934. Geb. 22 x 16 cm, 179 pp. Deels in dialect geschreven. Vlekken op voorste bladen (schutblad, p. 1-7). Book number: 5464 € 7.25 [Appr.: US$ 9.1 | £UK 6 | JP¥ 724]
Keywords: gelderland | In shopping cart More information div> |
Graafschapsche geschiedenissen Zutphen, W.J. Thieme, 1934. hardcover met stofomslag, 179 pp. 22x15,5 cm. Wat roest op de pagina's omslag wat beschadigd. Book number: IV-437 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: (Gelderland) | In shopping cart More information div> |
Graafschapsche geschiedenissen 1934. Papieren omslag. Pp: 179. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U749173 € 14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Graafschapsche Geschiedenissen Zutphen, Thieme. 1934, First Edition. Gebonden. 179pp.. Good. -- Champ-ClarkBook number: 005997 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Topografie
Keywords: Graafschap | In shopping cart More information div> |
Graafschapsche geschiedenissen. Zutphen. Thieme. 1934, gebonden, roestvlekjes, verder goed -- MooiboekBook number: 8156839 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Graafschapsche geschiedenissen Zutphen, Thieme, 1934. iv + 179pp. 22cm. enkele stempeltjes (waarvan 3 op bladsneden), enkele roestvlekjes, N75613 -- De LezenaarBook number: N75613 € 16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597] Catalogue: Nederland (geschiedenis, heemkunde)
Keywords: Nederland heemkunde geschiedenis Hameland | In shopping cart More information div> |
Graafschapsche Geschiedenissen Zutphen 1934, W.J. Thieme & Cie., hardcover gebonden 8vo, goed exemplaar Book number: bn4420 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
| In shopping cart More information div> |
Graafschapse Geschiedenissen. 1e Druk Zutphen : W.J. Thieme & Cie, 1934. HARDCOVER: (Orig. decorative cloth, cover slightly rubbed, occas. fox., else VERY GOOD) Book number: 6196 € 39.50 [Appr.: US$ 49.56 | £UK 31.75 | JP¥ 3942] Catalogue: Netherlands
Keywords: Europe Europa Netherlands Holland Dutch Gelderland Graafschap Local History Folklore Ethnography Anthropology | In shopping cart More information div> |
Graafschapse Geschiedenissen. 1e Druk Zutphen : W.J. Thieme & Cie, 1934. HARDCOVER: (Orig. decorative cloth, occas. fox., else VERY GOOD) ¶ Rare, certainly in this bright condition. Book number: 5552 € 49.50 [Appr.: US$ 62.1 | £UK 39.75 | JP¥ 4940] Catalogue: Netherlands
Keywords: Europe Europa Netherlands Holland Dutch Gelderland Graafschap Local History Folklore Ethnography Anthropology | In shopping cart More information div> |
Lief en leed in een klein wereldje. Vertellingen van Tsjerk. Thieme Zutphen, 1919., VII,207 pp., linnen. gr.8vo. Ill.: met bandtekening 40 ills.; Pol; Dom. . Book number: 192-120 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: JEUGDBOEKEN
Keywords: 40 . | In shopping cart More information div> |
Lief en leed in een klein wereldje. Vertellingen van Tsjerk Zutphen, Thieme. 1919. Hard Cover. Ill.: Pol Dom. 207 p. Rugje aan achterkant gespleten. Book number: 005821 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Pol Dom | In shopping cart More information div> |
De Nederlandsche zoogdieren Zutphen, Thieme. 1920, First Edition. Gebonden. 138p. Very Good. -- Champ-ClarkBook number: 022302 € 14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447] Catalogue: Mammals
| In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |
Vogelboek. Zangers en Krassers bij huis en schuur, in tuin en park, langs weg en gracht, in weide, veld en bosch, aan plas en strand. Tweede druk. Compleet met 30 platen. ZUTHPEN, W.J. Thieme, 1918. 167 (8) blz. Geb. Kaft heeft waterschade, boek is in slordige staat. De 30 platen zijn gaaf. -- Kool BoekenBook number: 35568 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Natuur
| In shopping cart More information div> |
Vogelboek. Zangers en Krassers. Zutphen. W.J. Thieme & Cie. 1921. Derde druk. 8°. 174pp. Or-linn. 32 Platen. Register. Book number: 24196 € 26.00 [Appr.: US$ 32.62 | £UK 21 | JP¥ 2595]
| In shopping cart More information div> |
Vogelboek Vogels bij huis en schuur,in tuin en park,langs weg en gracht,in weide,veld en bos,aan plas en strand Zutphen, Thieme. 1953, 5. Gebonden. 224 fraaie kleurplaten. Goed. -- Champ ClarkBook number: 017819 € 14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447] Catalogue: Birds
| In shopping cart More information div> |
Vogelboek. Vogels bij huis en schuur, in de tuin en park, langs weg en gracht, in weide, veld en bos, aan plas en strand nv. W. J. Thieme & Cie, Zutphen, 1953. 5e druk, gebonden, illustraties, 224 pp Book number: 101563053 € 23.50 [Appr.: US$ 29.48 | £UK 19 | JP¥ 2345]
| In shopping cart More information div> |
Vogelboek. Zangers en krassers bij huis en schuur, in tuin en park, langs weg en gracht, in weide, veld en bosch, aan plas en strand 1921. Linnen band. Pp: 174. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1535792 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Natuur
| In shopping cart More information div> |