ascending
descending
found: 31 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

ZWART, KERST,
De blokhut in het stoeveveld.
Loghum Slaterus Arnhem, 1920., 168 pp., linnen, naam op schutblad. Ill.: met bandtekening en 3 platen; W.F.A.J.; Vaarzon Morel. .
Book number: 198-98
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: JEUGDBOEKEN
Keywords: 3 WFA.J.
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
De Blokhut in Het Stoeveveld
Amersfoort, Valkhoff & Co. Eerste Druk. Original Cloth. Book, geb. groen linnen met donkergroene opdruk, kleurenplaatje op voorplat, kleurenplaatje naast titelblad, enkele zw/w platen, 168 p. (sneden bruin, naam op eerste schutblad, overigens perfect exemplaar) Het verhaal speelt in de Achterhoek 0. Fine.
Book number: 002741
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
De blokhut in het Stoeveveld
Valkhof & Co - Amersfoort. 168pp linnen sleets
Book number: 101511031
€  17.00 [Appr.: US$ 21.33 | £UK 13.75 | JP¥ 1697]
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
Graafschapsche geschiedenissen
Zutphen, W.J. Thieme, 1934. hardcover , 179 pp. 22x15,5 cm. .
Book number: IV-437
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: (Gelderland)
In shopping cart

More information

ZWART,KERST.
Graafschapsche geschiedenissen.
Zutphen, W.J.Thieme & Cie., 1934. IV,179 blz. Gebonden. [52056]
Book number: 52056
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
In shopping cart

More information

ZWART,KERST.
Graafschapsche geschiedenissen.
Zutphen, Thieme & Cie., 1934, 1e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: linnen.
Book number: 104845
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

ZWART, KERST,
Graafschapsche geschiedenissen.
Zutphen, 1934., 179 pp., ingenaaid. . .
Book number: 185-555
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: TOPOGRAFIE
Keywords: Gelderland
In shopping cart

More information

ZWART, KERST.
Graafschapsche geschiedenissen.
Zutphen, W.J. Thieme & Cie, 1934. Geb. 22 x 16 cm, 179 pp. Deels in dialect geschreven. Vlekken op voorste bladen (schutblad, p. 1-7).
Book number: 5464
€  7.25 [Appr.: US$ 9.1 | £UK 6 | JP¥ 724]
Keywords: gelderland
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
Graafschapsche geschiedenissen
Zutphen, W.J. Thieme, 1934. hardcover met stofomslag, 179 pp. 22x15,5 cm. Wat roest op de pagina's omslag wat beschadigd.
Book number: IV-437
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: (Gelderland)
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
Graafschapsche geschiedenissen
1934. Papieren omslag. Pp: 179. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U749173
€  14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447]
Catalogue: Topografie
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
Graafschapsche Geschiedenissen
Zutphen, Thieme. 1934, First Edition. Gebonden. 179pp.. Good.
Book number: 005997
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Topografie
Keywords: Graafschap
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
Graafschapsche geschiedenissen.
Zutphen. Thieme. 1934, gebonden, roestvlekjes, verder goed
Book number: 8156839
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

ZWART KERST
Graafschapsche geschiedenissen
Zutphen, Thieme, 1934. iv + 179pp. 22cm. enkele stempeltjes (waarvan 3 op bladsneden), enkele roestvlekjes, N75613
Book number: N75613
€  16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
Keywords: Nederland heemkunde geschiedenis Hameland
In shopping cart

More information

ZWART, KERST.
Graafschapsche Geschiedenissen
Zutphen 1934, W.J. Thieme & Cie., hardcover gebonden 8vo, goed exemplaar
Book number: bn4420
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
Graafschapse Geschiedenissen. 1e Druk
Zutphen : W.J. Thieme & Cie, 1934. HARDCOVER: (Orig. decorative cloth, cover slightly rubbed, occas. fox., else VERY GOOD)
Book number: 6196
€  39.50 [Appr.: US$ 49.56 | £UK 31.75 | JP¥ 3942]
Catalogue: Netherlands
Keywords: Europe Europa Netherlands Holland Dutch Gelderland Graafschap Local History Folklore Ethnography Anthropology
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
Graafschapse Geschiedenissen. 1e Druk
Zutphen : W.J. Thieme & Cie, 1934. HARDCOVER: (Orig. decorative cloth, occas. fox., else VERY GOOD)
¶ Rare, certainly in this bright condition.
Book number: 5552
€  49.50 [Appr.: US$ 62.1 | £UK 39.75 | JP¥ 4940]
Catalogue: Netherlands
Keywords: Europe Europa Netherlands Holland Dutch Gelderland Graafschap Local History Folklore Ethnography Anthropology
In shopping cart

More information

ZWART, KERST,
Lief en leed in een klein wereldje. Vertellingen van Tsjerk.
Thieme Zutphen, 1919., VII,207 pp., linnen. gr.8vo. Ill.: met bandtekening 40 ills.; Pol; Dom. .
Book number: 192-120
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: JEUGDBOEKEN
Keywords: 40 .
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
Lief en leed in een klein wereldje. Vertellingen van Tsjerk
Zutphen, Thieme. 1919. Hard Cover. Ill.: Pol Dom. 207 p. Rugje aan achterkant gespleten.
Book number: 005821
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Pol Dom
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
De Nederlandsche zoogdieren
Zutphen, Thieme. 1920, First Edition. Gebonden. 138p. Very Good.
Book number: 022302
€  14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447]
Catalogue: Mammals
In shopping cart

More information

ZWART,KERST
HET VOGELBOEK
Zutphen n.d., 164 pp., 32 lith. plates. (bind. sl.dam.) p42
Book number: 38319
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Catalogue: Birds
Keywords: birds
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
Vogelboek. Zangers en Krassers bij huis en schuur, in tuin en park, langs weg en gracht, in weide, veld en bosch, aan plas en strand. Tweede druk. Compleet met 30 platen.
ZUTHPEN, W.J. Thieme, 1918. 167 (8) blz. Geb. Kaft heeft waterschade, boek is in slordige staat. De 30 platen zijn gaaf.
Book number: 35568
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Catalogue: Natuur
In shopping cart

More information

ZWART, KERST.
Vogelboek. Zangers en Krassers.
Zutphen. W.J. Thieme & Cie. 1921. Derde druk. 8°. 174pp. Or-linn. 32 Platen. Register.
Book number: 24196
€  26.00 [Appr.: US$ 32.62 | £UK 21 | JP¥ 2595]
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
Vogelboek Vogels bij huis en schuur,in tuin en park,langs weg en gracht,in weide,veld en bos,aan plas en strand
Zutphen, Thieme. 1953, 5. Gebonden. 224 fraaie kleurplaten. Goed.
Book number: 017819
€  14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447]
Catalogue: Birds
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
Vogelboek. Vogels bij huis en schuur, in de tuin en park, langs weg en gracht, in weide, veld en bos, aan plas en strand
nv. W. J. Thieme & Cie, Zutphen, 1953. 5e druk, gebonden, illustraties, 224 pp
Book number: 101563053
€  23.50 [Appr.: US$ 29.48 | £UK 19 | JP¥ 2345]
In shopping cart

More information

ZWART, KERST
Vogelboek. Zangers en krassers bij huis en schuur, in tuin en park, langs weg en gracht, in weide, veld en bosch, aan plas en strand
1921. Linnen band. Pp: 174. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1535792
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Natuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search