ascending
descending
found: 408 books on 17 pages. This is page 1
- Next page

BIJWAARD, PIETER, ZWAGERMAN, JOOST, WEELDEN, DIRK VAN & BOSKMA, PIETER E.A.
Pieter Bijwaard. Kunstenaarsboek.
Gelimiteerde druk, 69/ 500, gesigneerd, met 2 CD-roms. Staphorst, Hein Elferink Galerie. 2004. 240 pag. 410 zwart-wit afb., 1 originele tekening in kleur, 1 linosnede in kleur (origineel), 5 werken in hoogdruk en 1 foto. Ingenaaid. * Kaft licht verkleurd.
Book number: 23811
€  50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990]
Catalogue: Grafiek
Keywords: Grafiek, originele Kunst Kunst, hedendaagse Kunstenaarsboeken Linoleumsneden Tekeningen
In shopping cart

More information

BIJWAARD, PIETER, VLUGT, HARALD, ZWAGERMAN, JOOST, BOSKMA, PIETER, WEELDEN, DIRK VAN & DIS, ADRIAAN VAN.
tGv.
Haarlem, De Schone Kunsten. 1995. Leporello. Linnen.
Book number: 35761
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Fine printing Literatuur, Nederlandse Tekeningen
In shopping cart

More information

'BIYI BANDELE THOMAS,GIPHART RONALD,GRUNBERG ARNON,HODGE MERLE,LANDVREUGD HERMINE,ROSCA NINOTCHKA,VEGA ED,YAHP BETH,LAURIER JOSIEN,ZWAGERMAN JOOST
De eerste keer. Een wereldwijde verhalenbundel
Novib, 1995. eenmalig. Paperback, 96p, omslag en tekeningen Peter van Hugten. Goed.
Book number: 4608
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig,Letterkunde Hedendaagse
In shopping cart

More information

BOER, HERMAN PIETER DE; MARJAN BERK, MARION BLOEM, NILGUN YERLI, JOOST ZWAGERMAN
Sporen door de sneeuw : vijf verhalen over winterse Ontmoetingen
Utrecht : Nederlandse Spoorwegen. 2000. Paperback. 1e druk, 61 blz, 13x15 cm, goed exemplaar. Annotatie: Verhalen over of reizen met de trein. Een uitgave van de NS ter gelegenheid van de winter 2000.
Book number: 001294
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Bloemlezing, Verhalen
In shopping cart

More information

BOER, HERMAN PIETER DE, MARJAN BERK, MARION BLOEM, NILGUN YERLI, JOOST ZWAGERMAN
Sporen door de sneeuw, vijf verhalen over winterse ontmoetingen
Nederlandse Spoorwegen, 2000. eenmalig. Pocket, oblong, 61 pp., omslag Coen Weesjes en René Bartelson. Goed.
Book number: 13160
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
In shopping cart

More information

 -
BOSBOOM-TOUSSAINT, JOOST ZWAGERMAN E.A.
Hier begint de victorie, schrijvers over Alkmaar
Conserve, 2008, paperback. .
Book number: 104728819
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: geschiedenis
In shopping cart

More information

BOSKAM, PIETER; FOSSEN, ROELAND; KLOOS, HANS; ZWAGERMAN, JOOST; ...
Welke Dingen? Welke Mensen?
Amsterdam, Perdu. 1988, 2nd Edition. Soft cover. Book, Reactie in gedichten door diverse auteurs op het gedicht 'Meer in dingen dan in mensen'. Inleiding door Rob van Rossum Genummerd. Good/Good.
Book number: 000372
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

BUKOWSKI, CHARLES. MET EEN VOORWOORD VAN JOOST ZWAGERMAN.
Vrouwen.
Amsterdam. De Bezige Bij. 2005. (ISBN: 9023417437). Soft cover. Book, Paperback. Hoekjes omslag licht omgekruld, verder heel goed. 407 pp. 20 x 12 cm. Very Good.
Book number: 000935
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: 9023417437
In shopping cart

More information

CAMPERT, REMCO., CLAUS, HUGO., DIS, ADRIAAN VAN., HART, MAARTEN 'T., KOMRIJ, GERRIT., MINCO, MARGA., MULISCH, HARRY. ; ZWAGERMAN, JOOST.
De Schrijver een literaire estafette.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2000. Linnen met stofomslag. 171 pag.
Book number: 42278
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ;
In shopping cart

More information

CREMER, JAN, ZWAGERMAN, JOOST, BAUER, GUSS, POEL, DAVID DE, NEDERLANDEN, FRENK DER EN GOOL, JEF VAN.
Met Cremer in de koffer.
Ex Ex: Amsterdam, 2008. Paperback, 1ste dr., nr. 352 van 250 gen. exx., foto's, prima ex., 61pp.
Book number: 15800
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

JOOST ZWAGERMAN;JESSICA DURLACHER
Op de man af, op de vrouw af
Eerste druk 1996. Goed Paperback d93
Book number: 54469
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

DURLACHER, JESSICA; ZWAGERMAN, JOOST
Op de man af, op de vrouw af
Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789035116832
Book number: 20276
€  11.99 [Appr.: US$ 15.04 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: 9789035116832
In shopping cart

More information

GERBER, MELINDE [EINDRED. EN SAMENSTELLING] SANNE WALLIS DE VRIES, ANNEMARIE OSTER, CEES NOOTEBOOM, NANNE TEPPER, TIM KRABBÉ, JOOST ZWAGERMAN EN EMMA BRUNT
Het Grote Doek : 7 verhalen over Film
Amsterdam : DocuZone. 2003. Paperback. 1e druk, 64 blz, 11x16 cm, isbn 9080837318, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Impressies van hedendaagse Nederlandse auteurs naar aanleiding van documentaire films. Uitgave ter gelegenheid van het nieuwe jaar. Oplage 30000 exemplaren.
Book number: 003726
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Ned. Literatuur en Romans
In shopping cart

More information

EMANTS, MARCELLUS/ BRUGGEN, CARRY VAN/ VESTDIJK, S. E.V.A./ ZWAGERMAN, JOOST (SAMENST.)
De Nederlandse en Vlaamse literatuur vanaf 1880 in 60 lange verhalen. Samengesteld door Joost Zwagerman
Amsterdam: Prometheus, 2006. 1e druk, 8vo, cloth binding, 1527pp. Met leeslint. Gedrukt op bijbel-papier. Ex. in nieuwstaat. [ISBN: 9044608428] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 81077.LSE
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

HALL, JURRIAAN VAN, HAGENDOORN, EDWIN, KLASHORST, PETER, VOSS, ERNST (PAINTERS), ZWAGERMAN, JOOST, JONGSTRA, ATTE & STARIK, FRANK (WRITERS).
Kendie? Adult art. Magazine 001.
Amsterdams Instituut voor Schilderkunst. 1997. Paperback.
Book number: 35886
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Catalogue: Erotica
Keywords: Erotica Pornografie Schilderkunst
In shopping cart

More information

JOOST ZWAGERMAN
Gimmick!
Arbeiderspers, 2010. Als nieuw Paperback
Book number: 33460
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Roman
Keywords: Roman, Dieet, Fantasie, Kinder-jeugdboeken,, Avontuur
In shopping cart

More information

HAGERAATS, KOOS EN PHIL MUYSSON [REDACTIE] JEROEN BROUWERS, HENK BLANKEN, M. NIJHOFF, A.F.TH. VAN DER HEIJDEN, REMCO CAMPERT, JEAN PIERRE RAWIE, DRS.P., JOOST ZWAGERMAN, E.A.
BZZLLETIN Literair magazine nr 200 : Thema-nummer over Feest in de Letteren
Den Haag : BZZTôH. 1992. Paperback. 1e druk, 120 blz, illustraties, 25 cm, isbn 9062919413, goed exemplaar. Annotatie: Met bijdragen van en over: August Hans den Boef, Arno Breekveld, Jeroen Brouwers, M. Nijhoff, Daan Cartens, Remco Campert, Hermine de Graaf, e.a.
Book number: 004132
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

(ZWAGERMAN, JOOST). LETTINGA (SST.), ELIK
Standplaats Zwagerman.
Amsterdam/ Antwerpen, De Arbeiderspers, 2003. Ingenaaid met flappen. 160 p. Rijk geïllustreerd. 1e druk.
¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van de auteur: 'Groningen/ 6-2-'07/ Voor [X],/ Hartelijke/ groet!/ Joost Zwagerman'. Leuke en interessante opstellen over Zwagerman van o.a. Pieter Boskma, Kester Freriks, Rob Schouten, Arie Storm en Rogi Wieg.
Book number: 254341
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

REEN, TON VAN (SAMENSTELLING), TOMMY WIERINGA, MANON UPHOF, JOOST ZWAGERMAN, DIANA OZON, ATTE JONGSTRA, THOMAS ROSENBOOM, JOS VERSTEEGEN, LOUIS FERRON, MARGRIET DE MOOR, H.C. TEN BERGE, H.H. TER BALKT E.A.
Oorlog. 63 schrijvers over oorlog en vrede
De Geus, 2001. 1ste. Paperback, 400 pp., inleiding Koos van Zomeren, samenstelling Ton van Reen, omslag Robert Nix. Pakketpost. Goed.
Book number: 23774
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Verhalen
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

SCHOLTE, ROB & JOOST ZWAGERMAN
Plug-Ins. Ter gelegenheid van de tentoonstelling in het Fries Museum 13 februari- 24 april 2000.
Zwolle-Leeuwarden. Uitgeverij Waanders-Fries Museum. 2000. Original publisher's pictorial paper-covered boards, 4to: [50]pp. richly illustrated. Very fine copy. ISBN: 90-400-9459-4.
Book number: 30827
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9040094594
In shopping cart

More information

 -
SCHOLTE, ROB & JOOST ZWAGERMAN,
Plug-Ins.
Uitgave Fries Museum Leeuwarden; Zwolle, Waanders, 2000, t.g.v. een tentoonstelling in het Fries Museum. 28,5x21,5 cm. Geb., gekart. Ongepagineerd; met enkele tientallen kleurenreproducties naar schilderijen van Rob Scholte, met gedichten door Joost Zwagerman; over vrouwen uit de wereld van mode, film en media, zoals die zich in het digitale tijdperk (a.h.w. vervormd door 'bits & bytes') aan ons voordoen. ISBN 90-400-9459-4.
Book number: 1253
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Arts
Keywords: Twintigste eeuw Kunsten
In shopping cart

More information

SCHOLTE, ROB & ZWAGERMAN, JOOST
Plug-ins
Waanders, 2000. Gekartonneerd. Beelden van Rob Scholte bij gedichten van Joost Zwagerman (of vice-versa). ISBN: 9789040094590. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1985317
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789040094590
In shopping cart

More information

SCHOLTE, ROB - JOOST ZWAGERMAN,
Plug-ins,
Leeuwarden, Fries Museum / Waanders, Zwolle, 2000. Karton, ongenummerde pp., illustraties in kleur. Gedichten van Zwagerman met beeldend werk van Scholte. Met omslag in Playboy-typografie. [resten van stick ner op schutblad]
Book number: 17161
€  22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246]
In shopping cart

More information

SCHOLTE, ROB & ZWAGERMAN, JOOST
Plug-ins
Waanders, 2000. Gekartonneerd. Beelden van Rob Scholte bij gedichten van Joost Zwagerman (of vice-versa). ISBN: 9789040094590. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U270321
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789040094590
In shopping cart

More information

SCHOLTE, ROB.; ZWAGERMAN, JOOST.
Plug-ins.
Zwolle, Waanders, 2000. Orig. gekartonneerde band(groot formaat). N.p. Met ills. van Rob Scholte.
Book number: 1406
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: kunst/kunstnijverheid ISBN 9789040094590
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | - Next page

New Search